Opinie o Ovista Group w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ovista Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ovista Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ovista Group w Bydgoszcz

Zubi Nowy wpis

Firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców KRS w sierpniu 2017 roku

123 Nowy wpis

Jak już pisało kilka osób - wielkie problemy z wypłatą wynagrodzeń, bardzo niemiła atmosfera, krytykowanie nieustanne, robienie problemu z tego, że konsultant jest w stosunku do klienta (ich zdaniem) "za miły". Ogólnie nieprzyjemnie, stresująco. I nie chodzi tutaj tylko o rodzaj pracy. Są Call Center, w których jest miło, można pogadać, zadać pytanie liderowi, poprosić o wsparcie. Tutaj nie można się nawet wypowiedzieć, bo wszystko jest negowane. I jak wspomniano - umowa w ogóle otrzymywana (cudem!) po miesiącu pracy.

Anonim Nowy wpis

Pracowałam na tzw 1 callu, nie narzekałam, zawsze dostałam pomoc od koordynatora. W grupie tez panowała spoko atmosfera. Jestem studentką i bez problemu mogłam ustalać grafik do zajęć. Polecam

Anon

Pracowałem przez jakiś czas, firma to kompletne dno i żart, zero możliwości rozwoju, jakiegokolwiek awansu czy chociażby zarobku, Szkolenie w żaden sposób nie przygotowuje do pracy, w trakcie pracy nie możesz liczyć na żadne wsparcie, a jedynie na opier.. atmosfera taka, że można śmiało ciosać nożem Absolutnie nikomu nie polecam nawet na przeczekanie. Reasumując to problem o wszystko, a jedyne pozytywne emocje podczas pracy to o 16:00 gdy można już wyjść

Witold Nowy wpis
@Anon

Brak wdrożenia do pracy i koleżeńskiej pomocy bardziej doświadczonych pracowników to faktycznie duża niedogodność. Nie napisałeś nic o wysokości wynagrodzenia. Czy było na dobrym poziomie i rekompensowało kłopoty z atmosferą, które opisujesz?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ovista Group? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Terenia

uważajcie

Xyz

Najgorsza firma w jakiej pracowałam!!!!

Roman

Pensja, którą otrzymałaś, była niezgodna z tym, co ustalałaś z pracodawcą? Stwierdziłaś, że pracodawca obcina wynagrodzenie, dlatego chciałem ustalić, co może być powodem otrzymania przez Ciebie mniejszej pensji.

Magda
@Roman

Ale co Pan chce ustalac? Powodem jest to, że to TOTALNI (usunięte przez administratora)

Wszystko co jest tutaj napisane jest absolutna prawda.Na spotkaniu rekrutacyjnym i na bezpłatnym szkoleniu obiecują złote góry...jednym z tych jest to ze można wybrać rodzaj umowy a na końcu z opóźnionym terminem (miesięcznym)dają umowę zlecenie...Trzeba wiecznie chodzić do koordynatora,bo inaczej nie dostaniemy swojego...Co chwile podnoszony jest próg jeśli chodzi o wynik dzienny,firma ma kilka spółek więc niby wykonujemy zlecenia dla kogoś innego a okazuje się ze właścicielem jest ta sama osoba.Po rozwiązaniu umowy,jest problem z wypłatą wynagrodzenia...większość osób która tam pracuje nie ma pozytywnych opinii na temat siedziby.Nie polecam nikomu tej pracy,niepotrzebny stres i zmarnowany czas,bo wszystko co nam obiecują na spotkaniu niestety mija się z prawdą

Natalia

Firma dno. Nie polecam. Bez sensu tracić czas na rozmowę rekrutacyjną i szkolenia. Predzej czy później i tak zwolnią. Wystarczy, że przez kilka dni siedzi sie z "zerem" . Warto czytać opinie przed wybraniem sie do tej pracy, bo to prawda co ludzie piszą. Ja tez najpierw absolutnie sie tym nie sugerowałam... NIE POLECAM

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ovista Group?

Adrian

Nie

Gutek

Tak dawno to było , że dla firmy to jest przepaść. Teraz jest dobrze i ludzie nie piszą .

Martyna

Pracowałam w tej firmie przez 3 tygodnie w 2016 roku. Nikomu nie. Polecam tego doświadczenia. Na szkoleniu wszystko wyglądało ciekawie, dowiedziałam się różnych rzeczy na temat energii elektrycznej, ale gdy przyszedł pierwszy dzień pracy, czar prysł. Koordynatorka jest zawistna, nieludzka i nie potrafi rozmawiać z pracownikami.pracowalam w pierwszym kontakcie i miałam sytuację, ze kobieta, do której się dodzwoniłam, powiedziała mi, że właśnie jedzie do męża do szpitala, poniewaz miał wypadek, tak więc grzecznie przeprosiłam i się rozlaczylam. Później dostało mi się za to, że nie przekonałam pani dwa razy do rozmowy. Kilka dni później zostałam zwolniona za słabe wyniki. Bzdura też było to, że jeśli PESEL klienta nie widniał w systemie, trzeba było go od klienta pobrać PRZEZ TELEFON. Zarobki w firmie to kolejna kwestia, o której ciężko mówić poważnie. Za "moich" czasów tam, było to 11 zł/h brutto, przy niewyrobieniu godzin z jakiegoś powodu, stawka spadała do 5zl/h. Tak więc, po tygodniu pracy zachorowałam, poszłam na zwolnienie i za 3 tygodnie ciężkiej (bo jest to ciężka i wykańczająca psychicznie praca) pracy, zarobiłam.. 60 zł. Tak więc dobrze się zastanówcie zanim podejmiecie pracę w tej firmie. Osobiście uważam, że nie warto.

Agnieszka

@Ja, w swoim komentarzu piszesz dużo o warunkach i zasadach pracy w Ovista Group. Twoje opinie są bardzo cenne dla nowych pracowników firmy, którzy często zaglądają na forum serwisu. Czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery pracy w firmie? Jak kształtują się relacje między pracownikami? Pamiętaj o tym, że wpisy powinny być zgodne z regulaminem serwisu.

Pracowałam w tej firmie w tzw. pierwszym kontakcie czyli dzwoniłam do klientów z ofertą informacyjną teoretycznie w praktyce musiałam wepchnąć klientowi ofertę która była niezobowiązująca ale ludzie i tak bali się że wyrażając zgodę na przesłanie ponieważ myśleli że w taki sposób zobowiązują się do podpisania umowy. Minusem jej również fakt że po jednodniowych szkoleniu trzeba przepracować miesiąc, jeśli nie płaci się wysoką karę. PRACA MONOTONNA, CZĘSTO ZOSTAJE SIĘ OBRAŻONYM- WYZWANYM OD NAJGORSZYCH przez klienta. Na początku mówią dzwoń ile Ci się uda zdobyć ofert będzie okej a po dwóch tygodniach pracy stres, marudzenie że za mało ofert wysłane, że słabo przekonujesz a klienci albo nie odbierają albo rozłączają się i nie masz na to wpływu. Do tego większość starszych klientów i świadomość że ich naciągasz. Do tego trzeba było przeprowadzać rozmowę według ich sztywnego schematu, słowo w słowo- jak robot. Nawet jak ktoś zadawał Ci pytanie trzeba było szybko odpowiedzieć i wracać do schematu inaczej zaraz rozmowa z przełożoną. Przełożona w tzw. pierwszym kontakcie w miarę okej oprócz żałosnych opowieści czemu to ksiądz nie dał jej rozgrzeszenia- co mnie to obchodzi, gorzej jak jej nie mam i zwierzchnictwo przejmuje pan który zajmuje na co dzień działem dotyczącym prądu, on ma pretensje o byle głupotę do tego wprowadza beznadziejną atmosferę, odechciewa się pracy. Praca jedynie gdy nie ma możliwości zdobycia się innej, w przeciwnym wypadku nie polecam. Najgorsza praca w moim życiu

Agnieszka

@Ex, mówisz o swojej rozmowie rekrutacyjnej? Czy pracowałeś już w Ovista Group? Jeśli tak, to jak oceniasz tego pracodawcę? @Karolina, zdecydowałaś się aplikować na interesujące Cię stanowisko pomimo braku odpowiedzi na forum na Twoje pytanie? Możesz opisać, jak wyglądał Twój proces rekrutacyjny? Firma aktualnie poszukuje osób na stanowisko specjalisty do spraw obsługi klienta. Oferuje także wakacyjną pracę dla studentów - czy ktoś korzystał z takiej formy zatrudnienia i może powiedzieć coś więcej?

gośćććććć

Hej, Z tego co wiem kara jest dla osób które uciekają ze szkolenia i nie dają znaku życia. Praca stabilna ale monotonna. Dużum plusem jest ekipa mam na myśli innych TM. Praca bardziej na przeczekanie albo dla studentów

Ex
@gośćććććć

To źle wiesz. Ja wypatałem się o wszytko łącznie o koszt szkolenia, którego nikt nie znał.

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego, jak wygląda praca w Ovista jako pracownik administracyjny?

Zadowolona z pracy w ovista

Super firma ,lider Wojtek Anioł ???? spokojnie wytłumaczy i dobrze czuje się w grupie . Fajna oferta z korzyścią dla klienta , bez wielkiego nacisku na sprzedaż ale oczywiście trzeba sprzedawac ,mała przytulna firma . Gorąca polecam a to nie moje 1 call center więc mam porównanie .

Paulina

Doradca Klienta / doradca finansowy. Poszukuję osób najlepiej z doświadczeniem w telemarketingu . oferujemy podstawę 2100zł-2300zl brutto plus prowizja od sprzedaży ale nie jak w firmach telemarketingowych że po zrobieniu targetu na tzw podstawe dopiero zarabia się na prowizję tylko dostaje się podstawę i prowizję jednocześnie. Każdy otrzyma samochód na dojazd do klienta, komputer, telefon. praca biurowa 8-16. Należy pozyskac klienta na kredyt i kompleksowo go obsłużyć tzn pomóc dobrać odpowiedni kredyt , wypełnić dokumenty , wysłać do banku i podpisać umowę.zarobki poza podstawa to ok 5tys zł dodatkowo ale sa doradcy który zarabiaja nawet po 30tys Miejsce pracy:Bydgoszcz Poszukuję ambitnych osób do zespołu sprzedażowego w oddziale firmy w Bydgoszczy. Jeżeli lubisz rozmowy z ludźmi, szukasz pracy na stałe, jesteś zaangażowany, dbasz o swój rozwój osobisty, chcesz zarabiać pieniądze, które pozwolą Tobie zrealizować twoje cele i marzenia to Ciebie właśnie szukamy. Dla nas ważniejsza jest chęć do pracy i do przekraczania swoich barier niż doświadczenie. Aplikuj na stanowisko Doradcy Klienta /Doradca finansowy w naszej firmie a będziesz miał możliwość dołączenia do naszego zgranego zespołu.Zajmujemy się tylko kredytami bankowymi. Umowa o pracę+prowizja od sprzedaży dodatkowej, samochody służbowe , telefon, komputer. Wyślij swoją aplikację paulina.antkowiak@salesgroup.pl

Agnieszka

@anonim12345 - dobrze to słyszeć. A możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Piszesz, że praca w Ovista Group jest idealna dla osób, które posiadają predyspozycje sprzedażowe - czy firma umożliwia zatem rozwój osobom, które się sprawdzają? Czy jest możliwość awansu?

anonim12345

Osobiście uważam, że praca w tej firmie jest bardzo ciekawa, jeśli umiesz rozmawiać z klientem i jesteś odporny na niemiłe słowa usłyszane z drugiej strony słuchawki, co oczywiście jest nieuniknione. Jeśli masz "gadane" to praca idealna dla Ciebie. Ja niestety nie jestem typem osoby rozgadanej i nie popracowałem tam długo. Jeżeli chodzi o koordynatorów to są bardzo mili, za każdym razem, gdy pobiegniesz z jakimś problemem, zawsze chętnie Ci odpowiedzą. Generalnie - jeśli jesteś osobą otwartą, rozgadaną i dążącą do zrealizowania zamierzonych celów - zatrudnij się w Ovista Group :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ovista Group - Bydgoszcz

Ovista Group
1.9/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Marszałka Focha 18
    85-070 Bydgoszcz