Instytut Obróbki Plastycznej - Zakład Doświadczalny

Poznań

Opinie o Instytut Obróbki Plastycznej - Zakład Doświadczalny

xyz 2014-05-09 13:04:17
Ta dziwna instytucja oferuje doświadczonemu pracownikowi na początek... 1300zł netto!!! Mentalnie są gdzieś w połowie lat 90, chociaż wystrój biurowca może dawać do myślenia. Ogólnie panowie takie stawki (albo i większe) to są na kasie w Biedronce! Kupa śmiechu i tyle z Waszej oferty pracy.
12xyz 2015-02-11 14:23:58
Potwierdzam, nie uwierz bym ale osobiście rozmawiałem i tyle dają co mówi xyz, kupa śmiechu. A prezesi zarabiają po 200 tys i więcej rocznie, ... no koment
Mietek 2016-05-16 20:46:23
Potwierdzam: zarobki obecnie to 1600 zł na rękę. Biurowiec może nie wygląda z zewnątrz na odlotowy, ale jest ciepło, wygodnie, z klimą. Ludzie w przedziale wiekowym od 28 do emerytury, ale w większości sympatyczni, weseli. Można bez problemu się dogadać. Jednak jest to dosyć skostniała instytucja i to nie z lat '90-tych, lecz jeszcze z czasów nieboszczki komuny. Kiedy miałem kilka zastrzeżeń do pewnych spraw, usłyszałem tylko, bym lepiej się nie wychylał. Wszyscy widzą, że coś jest źle, ale nikt głośno tego nie powie. Podsumowując: doczekacie tu emerytury, jeśli tylko niskie pensje wam odpowiadają.
wedm 2016-08-01 23:06:36
1600 na rękę to w narzędziowniach ogarniętych mają uczniowie. Ja gdy pracowałem w Poznaniu to miałem między 2800 a 4000 netto w zależności od ilości nadgodzin i premii.
Więc ten instytut od siedmiu boleści zalicza dyskwalifikację!
Zostaw swoją opinię o Instytut Obróbki Plastycznej - Zakład Doświadczalny - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Obróbki Plastycznej - Zakład Doświadczalny