Opinie o Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48 w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48 w Warszawa

Trudne miejsce. Dzieci poddawane są manipulacji przez dwie wychowawczynie. Ciężko ram mówić o wychowaniu, zrozumieniu i podejściu do dzieci. Panie, które nie posiadają własnych dzieci leczą swoje kompleksy. Dzieci podczas rozmowy prowadzonej przez te Panie są tak ukierunkowane zeby powiedziały to co chcą usłyszeć.

EDYTA

Byłam, w tym domu dziecka dawno temu kiedy dyrektorka była siostra Halina. Powiem tak. Byłam w grupie u siostry Elżbiety które poprostu się na nas wyzywała ze nic jej nie wychodzi. Po zmienie grupy na inną było już ok. Najlepsza wychowawczyni pani Anetka niestety już nie pracuje!! ❤️❤️

Jaka atmosfera jest między działami w Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48?

Mogę prosić o więcej informacji?

Anonim Nowy wpis

Mogę prosić o więcej informacji?

EDYTA Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48 poszukuje pracownika na stanowisko Pedagog. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Współpraca między wychowawcami jest ok ale jeśli chodzi o dyrektorstwo - współpraca zerowa

Współpracy pomiędzy pracownikami? Tam nie ma Współpracy wszystko jest tak jak chce Pani E. I Pani M.

Firma Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48 w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pedagog w Domu Dziecka. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Obserwator

To jest trudna odpowiedź. Niby sami a jednak nie sami.

alicja w.

...

Teresa
@alicja w.

Na co ta reakcja?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48?

ANONIM

Bardzo słabo to wygląda. Dwie Panie rządzą i ciągle maja o coś pretensje. Zdecydowanie do wymiany.

Teresa
@ANONIM

Pierwsza opinia po siedmiu latach, rozwiniesz to trochę? O co mają pretensje i w sumie do kogo, chyba nie do dzieci?

aga

Witamm , mam pytanie pracowałaś tam w roku2000/2003?

Ela

Mam dobre doświadczenia z pracy w DDzZSFRM, jesteśmy ludźmi dorosłymi, w każdym miejscu można czynić dobro i uczciwie pracować, a jeżeli nie to z godnością odejść.

J.

Jeśli byli pracownicy wylewają swoje żale na pracodawcę narzekającego, że miał złych pracowników to nasuwa się jedno pytanie. Jak to świadczy o kierowniku, skoro przyjmował nieodpowiednie osoby?

Zbigniew Srzednicki

Pracowałem tam, mam Facebooka i dobre doświadczenia z tej pracy. Jestem wiarygodny i prawdziwy . To wy nie istniejecie chowając się za pustymi pseudonimami, chcecie porozmawiać lub wymienić się doświadczeniami ? Proszę do mnie napisać .

alicja w.

Może po prostu niektórzy umieją zobaczyć dobro, które tam ma miejsce a nie tylko zło...

Joanna

Popieram. Super komentarz, wszystko jest w nim zawarte, nic dodać nic ująć.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48 - Warszawa

• Jak się pracuje w Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48?

Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48
2.5/5 Na podstawie 28 ocen.

Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Wałuszewska 48