Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o P.W. ANDREX ANDRZEJ NAJDA

Pracowałeś w firmie P.W. ANDREX ANDRZEJ NAJDA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
przejęta - 2014-04-20 14:20:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam.Jestem przerażona niektórymi wpisami a za trzy dni mój mąż ma wyjechać do pracy do Niemiec.Nie wiemy czy podjąć się takiego ryzyka,czy może jednak zrezygnować.Jak to mówią wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.Wiem jednak,że pracownik któremu podziękowano(bo np.był nieudolny itp)może w necie nasmarować różne opinie i tym samym pozbawić kogoś lepszego jutra.Nie wiem co myśleć,może napisze ktoś kto tam obecnie przebywa,jaka jest prawda.Dzięki z góry za pomoc.
zdjecie uzytkownika
przejęta 2 - 2014-04-23 10:58:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, ja też jestem w podobnej sytuacji ja Pani/też mąż ma wyjechać/ proszę o pomoc w podjeciu decyzji, o prawdziwe opinie o tej firmie / praca w Niemczech/.
zdjecie uzytkownika
przejęta 2 - 2014-04-23 10:59:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-04-23 14:20:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niech pani nie wysyła męża gro ludzi nie przedłużyło umowy nie żeby firma im tego nie proponowała to pracownik nie chciał
zdjecie uzytkownika
przejęty 124 - 2014-04-23 19:39:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [były pracownik - 2014-04-23 14:20:10]:
chcialem zapytac czy gosc jest wyplacalny? i jak z transportem zakwaterowaniem itd?
zdjecie uzytkownika
Hit - 2014-04-24 00:54:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z tego co widzę to firma nie jest za duża, więc może i nie przejęła tych wielkofirmowych beznadziejnych zwyczajów. Ale dobrzy by było jakby się jeszcze jakiś pracownik wypowiedział.
zdjecie uzytkownika
NIKI - 2014-04-25 23:20:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Masz coś do Najdy? Pisz co,konkretnie. A może podobał ci się Henpol z marmurami, super biurem że aż strach było wejść. Chłopaki, które są w Niemczech nie narzekają, chyba że ci którzy gazują a potem nie idą do pracy, potem się dziwią, że poborów mało. Jak patrzę na paru murarzy to jak Boga kocham sam bym nie dał więcej jak tausena na miesiąc. A jak tam chcecie, szukajcie innych, jesteś leser to i tam cie ocenią
zdjecie uzytkownika
przejęta1 - 2014-04-27 20:56:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.Mój mąż wyjechał jednak do Niemiec.Kokosów tam się nie zarabia i wcale nie jest to kwestia picia(chociaż wiem że niektórzy chleją na umór).Jednak jak dla kogoś kto zarabia 1680 euro brutto to fajny zarobek to gratuluję ambicji.Po rozmowie z mężem wiem że panowie nie zarabiają więcej niż 1100-1300 euro na rękę.Przed wyjazdem w rozmowie telefonicznej miła pani w biurze poinformowała mego męża że zarobki kształtują się w granicach 1500-1600 euro,jednak zapomniała dodać że jest to kwota brutto.Umowe mój mąż podpisywał na tak przysłowiowym kolanie,w pośpiechu(bo bus już czekał).Na samą pracę mój mąż nie narzeka,ludzie też o.k,chociaż jak wspomniałam pijący(mój maż jest ewenementem budowlanym,pije naprawdę sporadycznie piwa prawie wcale).Warunki mieszkalne dla mego męża są też
o.k,chociaż ja sobie kontenerów budowlanych nie umiem wyobrazić.I żeby nie było mój mąż nie narzeka,ale jak policzyć 10 godzin pracy dziennie+sobota do 13-tej,to chciał czy nie chciał na dniówkę wyjdzie ok 50 euro z hakiem.Sorry ale tyle to mój mąż zarabiał 10 lat temu w Irlandii.To są moje narzekania bo mnie jego wyjazd dużo kosztuje(oczywiście zdrowia,nie znoszę rozstań)a pieniążków raczej z tego jakiś wielkich nie będzie.Teraz pewnie zapytacie to czemu nie zjedzie.Dlatego że gdyby zrezygnował to mu odciągną za ciuchy robocze,dojazditp.I po drugie chce zobaczyć pierwszy przelew,może się miło zaskoczymy.Pozdrawiam Wszystkich
zdjecie uzytkownika
b pracownik - 2014-04-28 17:09:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Skoro jest tak dobrze to dlaczego ni chcą sami ludzie przedłużać umowy .Za cały miesiąc marzec zapłacił nam 1100 euro za 12 godz +soboty .Być może zbiera na podpaski dla swojej madonny bo jedna tam to za mało.Z resztą to ona tam rządzi nie Najda
zdjecie uzytkownika
Tę - 2014-04-29 02:30:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie warto wchodzić i zapędzać się na grunty rodzinne... zajmij się swoim. 1100 to trochę za słabo co prawda... dlatego trzeba powalczyć...
zdjecie uzytkownika
adam - 2014-05-13 16:32:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jakie 1100 ? Ludzie, gońcie się od nich z daleka. Żadnych reguł i zasad.
To potomki największego krętacza lubelszczyzny których on nauczył i oni tym przesiąkli.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
żona - 2014-05-23 08:53:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Mój mąż pracuje podjął pracę w tej firmie i o dziwo dostaje tyle co umówione 1600 eur ale co do picia to są problemy i pracownicy mają w nosie firme i popijaja niemalo (usunięte przez administratora) a gadanie na pracodawce to szkoda czasu trzeba zaczac od siebie nie znam tych ludzi ale moj stary nie narzeka
zdjecie uzytkownika
Grzegorz Maćków - 2014-06-02 19:36:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [żona - 2014-05-23 08:53:41]:
Mąż ma wyjechać na dniach do pracy z tej firmy co Pani mąż,bardzo proszę o opinię,czy naprawdę jest tak źle?Dziękuję.
zdjecie uzytkownika
bajarz - 2014-06-02 23:18:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
przecież wyżej napisała Pani, że kasa jest dobra, a to chyba najważniejsze. a co do picia... to każdy ma swój mózg
zdjecie uzytkownika
józef - 2014-06-03 20:14:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Zajebista firma zajebisci ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest kontenery spoko wypłata spoko wszystko spoko szef spoko !!!!
zdjecie uzytkownika
smoku125 - 2014-06-24 17:51:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Prosze powiedziec gdzie w Polsce pracuje ta dziadoska firma jak znajde Malinosia Łeb spadnie jednej kurwy mniej
zdjecie uzytkownika
nie bojażliwy - 2014-06-24 22:06:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
panowie ci co osiągnęli dochód w wysokości 3000 za ubiegły rok nie bujdzie się składajcie wnioski do sądu pracy o korektę pita 11 zgłoście to w urzędzie skarbowym i zusie jesteście na wygranej pozycji ja to zrobiłem ZUS już mam uregulowany to znaczy między mną a zusem papiery zostały wyjaśnione teraz niech się firma dalej martwi jakim cudem płaciła z dwóch kont zus potraktował to jako dochód teraz jeszcze urząd skarbowy a w kodeksie pracy wyraźnie pisze że to pracodawca powinien odprowadzić podatek od zarobków faktycznie uzyskanych a że nie odprowadzał to już nie nasza broszka
a wiadomo że pracownik jest od tego żeby na firmę wyrobił ale ze strony firmy należy mu się szacunek i uczciwe traktowanie
zdjecie uzytkownika
smoku125 - 2014-06-24 22:31:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nie bojażliwy - 2014-06-24 22:06:55]:
Witam wynajmowalem noclegi tym kurwom i mi kasy nie zaplacili wie pan moze gdzie oni pracuja teraz???? Darex Andrex obojetnie
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-06-25 19:34:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [smoku125 - 2014-06-24 22:31:24]:
niestety mam stare numery telefonów nie odbierają wo gule w lublinie na bolerowskiego było biuro ale teraz tam nie idzie się nawet dostać wszystko pozamykane
zdjecie uzytkownika
smoku125 - 2014-06-25 22:19:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [były pracownik - 2014-06-25 19:34:32]:
Ale jakis kontakt z osobami pracujacymi w tej [usunięte przez administratora] firmie pan ma????
Bo chcialbym odwiedzic taka budowe:d
zdjecie uzytkownika
smoku125 - 2014-06-25 22:22:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Prosilbym o numer do pana przez tel bedzie łatwiej moj to (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
oszukana - 2014-07-14 09:01:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam firma Andrex została zlikwidowana ,pan Najda uważa że nie musi spłacać długów .Ja już prawie rok czekam na zapłatę za noclegi.Potrzebny jest mi jego adres zameldowania żebym mogła wnieś sprawę do sądu .Może ktoś go zna.Kontakt pierrot@autograf.pl
zdjecie uzytkownika
steve - 2014-07-14 12:27:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [oszukana - 2014-07-14 09:01:46]:
z tego co ja kojarzę to jest Lublin, Borelowskiego. Przynajmniej taki adres firmy widnieje na kilku portalach . A co do tego co on uważa , a jaka jest rzeczywistość to jeszcze się pewnie niedługo przekona..
zdjecie uzytkownika
oszukana - 2014-07-14 13:58:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pod tym adresem nie ma już tej firmy
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-07-22 06:50:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam pracowałem w tej firmie, obiecanki a słowa nie dotrzymują typowa firma która myśli tylko o kieszeni swojego prezesia.
Pracowałem tam przez dwa miesiące tylko tyle zdołałem wytrzymać w takiej firmie, czekam na swoje pieniądze już 3 miesiąc ale chyba ich nie zobaczę.
Nie dbają o pracowników, chłopakom jak wypłacali pensje to po ucinaną od 500 - 700 zł.

Z tego co mi wiadomo firma znajduję się W Turce przy Lublinie a gdzie dokładnie tego nie wiem.
Podaje numer tel. ( usunięte przez administratora )br /> Uprzedzam z rzadka ktoś odbiera.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. ANDREX ANDRZEJ NAJDA

Twoj email:
Wiadomość: