Opinie o SKOK w Kędzierzyn-Koźle Szkolna 15

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SKOK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SKOK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Kędzierzyn-Koźle Szkolna 15

Centrala

Działacie na szkodę SKOKu i spółki i wszelkie tego typu działania są sprawdzane a udowodnione przypadki przekazywania klientów innym instytucjom finansowym przez pracowników TK Finanse będą podstawą do rozwiązywania umów o pracę w trybie dyscyplinarnym. Trwają już czynności sprawdzające i to pod szczególnym nadzorem samego Zarządcy Komisarycznego.

@Centrala

Ale się wystraszyłem :). Inni zapewne też, a najbardziej samego ZARZĄDCY (zaleciało Harym POterem) hehe

Wystraszony
@Centrala

Nie strasz, nie strasz bo się zesr.................

Asia
@Centrala

no cyrk, po prostu cyrk! my wiemy, że wy tam w centrali robicie pod siebie każdego dnia bo was mogą w każdej chwili zwolnić ale pisanie takiego kabaretu na goworku w imieniu centrali o godz 20:49:08 to już czysta wazelina i wchodzenie w du**** prezesa i zarządcy! więc idź i odmelduj wykonanie zadania a może pozwolą ci jeszcze chwilę popracować! od dawna ludzie z Kędzierzyna byli oderwani od rzeczywistości i nigdy nie mieli pojęcia co się dzieje u nas na dole w sieci sprzedaży ale takie wpisy tylko was ośmieszają w naszych oczach a pamiętajcie, że to my - sieć sprzedaży zarabiamy na was i wasze marne pensyjki! wiele na tym forum było wylewane gów**** na wszystkich dookoła (zwłaszcza na zarządzających tym bajzlem) i jakoś NIKOGO JESZCZE za to nie zwolnili!

@Asia

Fakt, piszący to pracownik Centrali osiągnął DNO. Są inne kanały informowania pracowników o swoich zamiarach. Pracownicy Centrali zazdroszczą nam bo nie mają perspektyw, baz i umiejętności do pracy w szeroko pojętym Front Office.

sympatyk prezesa WCz

Realizacja jest żadna. Patrząc na raport, chyba żaden oddział nie przekracza swojego progu rentowności. A gdzie jeszcze utrzymanie centrali komisarza i prezesa? Więc nie ma się dziwić, że coraz mniej członków. Zresztą lepiej jest oddać 2-3 tygodniowo do konsolidacji do zaprzyjaźnionego doradcy w banku i dostać premię niż siedzieć bezczynnie. W oddziale więcej ludzi przychodzi w sprawach DPD niż w sprawach członkowskich. Edi - pozdrawiam :)

EDI
@sympatyk prezesa WCz

łezka się w oku kręci na wspomnienie mail pisanych przez Alfa czerwoną czcionką wielkości 32-40 gdy sprzedaż była na poziomie kilku mln!!! a teraz??? kiedyś Bogatynia potrafiła zrobić tyle sama ile teraz cała sieć razem wzięta!!! to były czasy!!! ale firma była trzymana twardą ręką przez prawdziwego dyrektora sprzedaży a nie przez prezesa popierdułkę z bandą klakierów i wazeliniarzy w centrali !!! co kolejny to gorszy!!! również pozdrawiam!!!

@EDI

Nowy "zarząd" od maja skutecznie wygasił sprzedaż, stracił członków, pracowników itp. Zamiast wyprowadzić SKOK na prostą, doprowadzili do upadku. Ci sami ludzie zrobili to już z drugim SKOKiem. Przykre to. A jeszcze próbują udawać mądrych i zapracowanych.

@sympatyk prezesa WCz

O jakim drugim skoku piszesz? I kto go wykończył? Prezes czy zarządca?

Wystraszony

Centrala się odezwała :) Czekamy na sygnał Z centrali! Czekamy, czekamy Czekamy, czekamy Czekamy, czekamy Czekamy, czekamy Wszyscy na jednej fali! Centrala nas ocali Centrala nas ocali, ocali........ text: Brygada Kryzys

Jak tam śledztwo??

@sympatyk prezesa WCz

dział IT namierza twoje IP cwaniaczku więc już długo tak nie pochojraczysz! a jeśli komuś się wydaje, że my w centrali nic nie robimy to zapraszam do pracy do Kędzierzyna! zobaczycie co to naprawdę znaczy praca kiedy w kilka osób musimy obsłużyć całą sieć sprzedaży która tak naprawdę tylko siedzi w placówkach i pierdzi w stołki bo wyniki sprzedaży jasno pokazują co robicie! wielkie NIC! gdyby był tu Jurek to latalibyście pod sufitem taka sprzedaż by była!

@Centrala

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz? :) Sam sobie przeczysz. Jak my nic nie robimy to Wy też nie macie roboty :) Dział IT - 1,5 człowieka - śmiechu warte.

@sympatyk prezesa WCz

my nic nie robimy w centrali? to po co dzwonicie codziennie na helpdesk z byle pierdołą zamiast samemu znaleźć rozwiązanie na flydocku? czemu co miesiąc kontrola wewnętrzna musi wciąż i wciąż poprawiać wasze błędy i to te najprostsze, niektórzy pracują tu już latami a wciąż pracują byle jak i popełniają podstawowe błędy! gdyby nie dział administracji to na placówkach wszystko stałoby już popsute bo niektóre koleżanki z spaloną żarówką w wc potrafią zadzwonić zamiast pójść do sklepu i ją kupić za złotówkę! gdyby nie księgowość to kto codziennie odkręcałby wasze błędne księgowania? a mylicie się tak często że to aż przeraża wiedząc ile macie wolnego czasu na obsługę naszych członków! śmiejecie się z działu IT? gdyby nie dział IT to cały ten szmelc jaki macie na placówkach a który ponoć jest komputerami, już dawno bez ciągłego ich reanimowania przez IT padł by tak jak przez was pada ta firma! a dział kredytów ciągle tylko musi się babrać z waszymi wnioskami które wysyłacie sztuka dla sztuki byle tylko przed swoimi regionalnym pokazać, że coś robicie choć taki wniosek w ogóle nie powinien wyjść z poziomu placówki! gdyby nie dział sprawozdawczości i controllingu to nawet durnego raportu sprzedaży byście nie mieli, raportu który i tak dość mocno pokazuje kto faktycznie nic nie robi – sieć czy centrala! my sprzedawać nie możemy a nowy prezes i zarządca rozpuścili was do granic możliwość! nie do pomyślenia jest aby placówka sprzedawała 1-2 pożyczki miesięcznie, co robicie przez resztę czasu? wykonacie kilka tel pomiędzy kawką i plotkowanie i radośni i spełnieni wracacie do domu choć połowę z was już dawno powinno wywalić się na zbity pysk za brak choć minimalnych aktywności! ciągłe tłumaczenie się, że już baza przegrzana, że produkty mamcie złe, że klienci nic nie chcą jest tylko bardzo słabym wykręcaniem się bo jakoś inne skoki i banki sprzedają i jak sami zauważyliście sprzedają to naszym klientom! oni potrafią a wy nie? no może tak marnymi wy jesteście sprzedawcami? a chwalenie się na goworku faktem, że wynosicie bazę klientów lub przekazujecie ich do innych instytucji jest nie tylko skończonym kretynizmem ale też topieniem tej firmy jeszcze bardziej! a później będzie płacz jak upadniemy bo nie liczcie na to, że nas ktoś przejmie bo ten pomysł i wiara w to dawno tu w Kędzierzynie już dawno umarły! a dodatkowo sami siebie ośmieszacie w oczach innych pracodawców takimi wpisami bo kto przy zdrowych zmysłach zatrudni jakiegokolwiek pracownika z firmy w które powszechne jest wynoszenie lub sprzedawanie klientów innym bankom czy skokom! pomyślcie czasem co wypisujecie. chcecie z pracownikami centrali wojny? nie ma sprawy! tylko później nie płaczcie, że nie dostajecie od nas merytorycznego wsparcia lub, że nie odbieramy waszych telefonów! po co mamy odbierać? przecież my nic przecież nie robimy więc tel też nam się nie chce odbierać! sympatyk prezesa WCz - kończę z tobą polemikę, co miałam napisać to napisałam, dalsze gadanie z tobą to tylko marnowanie czasu i jeszcze jedno do twojej i waszej wiadomości - parę osób z placówek już wyleciało z pracy gdy prezes zrobił sobie podgląd przez kamerę i zobaczył jak pracujecie (cały dzień nic nie robienie, długie gadanie przez prywatne komórki, przeglądanie internetu lub znikanie na godz na zapleczu) i teraz te działania zostaną jeszcze bardziej wzmocnione

Dora
@Centrala

Jestem pracownikiem TK od prawie 2 lat i wiecie CO?! Przyznaję Wam rację. Niektóre placówki naprawdę nic nie robią. To widać po wysłanych wnioskach i nie tylko. Szkoda tylko ze nie docenia się tych pracowników, którzy naprawdę się starają, którzy mimo wszystko zostali kiedy sytuacja firmy podpada. Szkoda, że mimo starań o choćby nawet mała podwyżkę nie ma szans, mimo iż dany pracownik pozostał na placówce SAM i nikogo to nie obchodzi, mimo iz to właśnie on wyrazie upadłości zajmuje sięk tak zwanym sprzątaniem.

@Centrala

To koleżanko MK dałaś czadu :). A mój ulubiony Prezio to ma zajęcie, że hoho, taki Wielki Brat z niego, siedzi nic nie robi tylko podgląda. Jak by był Prezesem na basenie to by dopiero miał robotę....... Wiesławie (wiem, że to czytasz) nawet Twoja asystentka wspomina, że nie masz wyników. Załóż jeszcze parę kamerek i patrz, zaproś komisarza do wspólnego oglądania, niech chłop też ma jakąś robotę :)

była z centrali - JESZCZE RAZ, pozdrawiam admina f
@Centrala

pięknie zaorałaś ludków (tak można adminie napisać?) z placówek! w końcu ktoś miał odwagę dobitnie napisać jak CIĘŻKO PRACUJE (teraz adminie forum jest już ok?) centrala a jak leni się większa część sieć sprzedaży! najpiękniejsze podsumowanie: "a nowy prezes i zarządca rozpuścili was do granic możliwość! nie do pomyślenia jest aby placówka sprzedawała 1-2 pożyczki miesięcznie, co robicie przez resztę czasu? " od siebie dodam tylko, że to dlatego, że przestano wyciągać jakiekolwiek konsekwencje za tak słabą sprzedaż w poszczególnych placówkach! dawniej za słabą sprzedaż kierownicy placówek wylatywali co chwilę z pracy! JŚ potrafił i 5 kierowników zwolnić w ciągu jednego miesiąca! a teraz co? przyspawani wszyscy do stołków a prezes i zarządca zdają się nie widzieć gdzie leży problem a raczej w kim leży problem!

@Centrala

Uuuuuuuuu... Strach się bać ! Nie ma ratunku przed takim czynem?? Nasza wina, nasza wina i tylko nasz wina... bijemy się w pierść. Błagam ! Tylko nie dyscyplinarkę... :D

@Centrala

To jest tylko praca. To jest tylko forum informacyjne dla chętnych do pracy. Taki cały wywód rozpaczy i bezsilności na nic. Dlaczego? Bo tylko garstka fanów Ediego tu zagląda. Proszę Was. W Polsce naprawdę można gdzie indziej pracować niż w placówce skok. Rozpacz pani z Centrali - żenua.

@Centrala

Jeżeli każdy mógłby namierzyć ip po postach, to uwierz mi, w całym kraju byłaby rzeź. A używanie haxów niestety ma swój paragraf. Ensteinie

Karolinka
@Centrala

Czy ten syndyczyna marny i ci jego pomagierzy z tej śmiesznej kancelaryjki w końcu zaczęli coś robić przecie z tak nie może być, dzwoniłam ostatnio do nich tam to najpierw jakaś pani w miarę grzecznie poinformowała mnie o jakiejś infolinii, ale na tej infolinii to odbiera jakaś osoba, która totalnie nic nie ogarnia ehh polska .....

Brayan_UK Nowy wpis
@Centrala

cześc ziomy ja to z UK ja wruciłem i chcem tam do SKOKA do tej infolinii sie dostac co tu pisali fajan robota coś jak w call center ile na łapę ?

Witold

Szkoda, że tak zakończyła się działalność.

Piotrek_Kato Nowy wpis
@Witold

ja mam pytanie bo chciałem tam się dostać na konserwatora, wcześniej robiłem na grubbie ale mnie zwolnili bo wirus , czy w tym SKOKu to się zapewnia posiłki regeneracyjne mam na myśli : -żurek -wodzionka - krakowska zwyczajna -kawa -kluski śląskie -gulasz proszę o rzetelne odpowiedzi Piotrek

Czy SKOK zatrudnia studentów?

Blanka

teraz tamten SKOK nikogo nie zatrudnia tylko raczej więcej zwalnia. Znajoma pracuje w tej dziwnej firmie która tam się wmieszała, podobno cyrk na kółkach personel niższy od tych pierwszych zarządza wyższym ze SKOKU, a szefostwo z likwidacji, ma zero kompetencji i ciosa kołki na głowie starej ekipie i dochodzi do sytuacji prawie mobingowych i stresowania pracowników starej ekipy tak podobno było jeszcze do nie dawna, Ciesze się, że nasz SKOK w którym ja sama pracuje nie upadł bo potem męcz się z jakimiś likwidatorami, niedouczonymi syndykami i ich chamowatym podwładnymi co piją kawę i poza tym nic w pracy nie potrafią, bo tak to ze słyszenia wyglądało w większości przypadków,i tam też, no i jeszcze podobno chamstwo na najwyższym poziomie, My się rękami i nogami broniliśmy w naszym SKOKU żeby nie upaść, to oczywiste, że ta afera jest polityczna i to góra załatwiła SKOKI, tylko szkoda, że teraz ludzie musza się męczyć w tych które padły z jakimiś oszustami co doją kasy do ostatniej pożyczki.

Ziomek_GKS Nowy wpis
@Blanka

warto tam na biurowego udeżyć ? morze składam papiery ? ktoś coś ?

Anatol

Sąd Rejonowy w Opolu Wydział V Gospodarczy Sekcja Upadłościowa postanowieniem z dnia 19 czerwca 2017 r. ogłosił upadłość Twojej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu,

No ogłosił Nowy wpis
@Anatol

i wyznaczył na likwidacje taką podrzędną kancelaryjkę z personelem bez kompetencji a zarządzający to jacyś totalni amatorzy partyzantka biznesu

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Karolinka - Dajcie Spokój

ten marny syndyczyna i ci jego pomagierzy z tej kancelaryjki to co coś działają??, przecież to komedia jakiś ludzi nowych jakiś i jak tam dzowniłam się zapytać w sprawie, pewien czas temu to najpierw ktoś,jakaś starsza pani, skierowała mnie do infolinii a tam to już bajlando nic nie ogarniała ta dziewuszka co tam odbiera na infolinii zaspana jakaś chyba, oni tam mają nas w nosie , swoją drogą fajnych teraz pracowników ten syndyczyna tam ma, dziewczyny od nas z infolini z czasów firmy to były to były ogarnięte a teraz jakieś senne dziewuszki na linii, takie chyba do niczego się nie nadające .....

Basia
@Karolinka - Dajcie Spokój

chyba raz go widziałam na jakimś spotkaniu, zasadniczo zarówno on jak i jego ludzie to totalne gamonie, przecież z na prawnika czy jakiegoś ekonomistę to tam nikt nie wyglądał, od nich, raczej jacyś przebierańcy .no i tak właśnie sobie działają w naszej sprawie,a w portfelu bieda trzeba by ich tam kiedyś odwiedzić z tej klitce i w końcu z nimi pogadać jak to dalej ma być , zna ktoś adres tej dziupli żeby chociaż tam jakieś pismo wysłać ponaglające ?

HonciaB
@Karolinka - Dajcie Spokój

Infolinia to patologia informacyjna , zero informacji chamskie podejście dzwoniłam tam rok temu od tego czasu nie wiem co i jak tylko jakaś laska się do mnie rzucała, wyszło na to, że najlepiej nie dzwonić bo im przeszkadzamy w pracy ... ironią losu pracą takiej śmiesznej laski jest odbieranie telefonów ....fajne tam mają te pracownice na infolinii jakieś oburzone dyżurne telefonistki :D, jak chciała iść na dyrektorke czy prezeske to mogła się uczyć jedna z drugą w szkole to by na call centrze w podrzędnej firmie nie siedziała :D

M..

Ktos cos wie?

Kama10
@M..

Lista TK jest już w sądzie można dzwonić

Osoba 1
@M..

17 maja lista została zatwierdzona.

Interes
@Osoba 1

Tego Skorupę to już odwołali czy dalej jest syndykiem

Robi
@Interes

Chyba tak

Godik
@Kama10

Halo. Wiecie jak nawiązać kontakty z ludźmi , którzy powieżyli kasie swoje oszczędności? Musimy walczyć z tymi gnojami, którzy zabawili się naszym kosztem!

Gdzie dzwonić?

Kulka

Będą czy nie?

ABC

Wiadomo coś więcej??? Halo ludzie ktoś coś wie???

Kiedy będzie kasa?

@Gość

O ile będzie..... :/

an

tak, lista 5.06.2018 była zatwierdzona w Sądzie w Opolu , kto zadzwonił to wie czy jest na liście wierzycieli - teraz musimy czekać na plan podziału(o ile jest co dzielić???),wszystkie informację można uzyskać w Sądzie bo na syndyka nie ma co liczyć... ale z tego co się oriętuje to wszystko jeszcze potrwa.

Ktoś

Jest już lista wierzycieli. Sprawdzajcie!

Ktoś dzwonił? Co dalej?

Agi
@Ktoś

Co nalezy zrobic i gdzie sprawdzic?

Zainteresowana

Gdzie to sprawdzać.

@Zainteresowana

Telefonicznie w Sądzie w Opolu wydział Gospodarczy

Tylko to lista wierzycieli SKOK,a nie TK

Jawo
@Ktoś

Ale co daje taka lista wierzycieli? Pomozcie- jestem ze skokubktory lada dzien oglosi upadlosc- jaworzno- szukamy informacji jak działać...

zainteresowana

Lista Skoku jest już w sądzie na obsłudze klienta. A TK ma syndyk.

zainteresowana

Proponuję dzwonić lista jest tylko syndyk jej jeszcze nie dostarczył.

Kama10
@zainteresowana

TK czy SKOK?

B

Dziwna firma, bardzo dziwni ludzie i jeszcze najdziwniejsza sytuacja. Nie wiem dlaczego nikt z Was nie chce walczy o swoje!!!! Nie macie honoru, tyle Wam powiem. Firma wisi Wam zaległe wypłaty, ekwiwalenty za urlopy ( a w świadectwach pracy macie wpisane, że zostały wypłacone... hehe) i nic z tym nie robicie!!!! Jak jesteście tacy bogaci i lubicie jak Was okradają to jesteście frajerami!!!!! Hehehe

wojt
@B

Za to namawianie do wykupywania udziałów powinniscie siedzeć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alll
@wojt

Nikt nikogo nie namawiał tylko przedstawiał propozycje wykupu udziału dla zwiększonego oprocentowania. A ile ty masz lat?? Amber Gold też dawał 16% i wszyscy klienci widzieli tylko cyfry i o nic nie pytali i tak samo było tutaj w skoku, tylko zysk i zysk. Miałam klienta który wykupił 200 udziałów jednorazowo i wiesz co?! Mimo że proponowałam mu się zastanowić i przeliczyć czy ten zysk mu się opłaca to szedł w zapartym mówiąc,, płace i żądam '' I wy nas oskarżacie?! Stoimy po jednej stronie. My też straciliśmy i to dużo...

M.

A kasa?

abc
@M.

no właśnie kiedy jakąs zaległą kase dostaniemy!!!! Ktoś coś wie????

@M.

kasy nie ma . Skok miał same długi, więc nie będą mieli z czego Nam wypłacić pensji. O kasie można zapomnieć.

kle klle

PIT dotarł 28.02.

Hania

Kiedy Pity ???

@Hania

podobno się robią. Możliwe że zostały już wysłane. Ale będą. Tyle dobrego.

Karol

Kontakt z syndykiem jest zerowy...nie odbiera telefonów. Ksiegowosc nic nie wie. Chyba to przepadnie...

Czy ktoś z Was wie co z Naszymi pieniędzmi?????

Angie
@987

Właśnie. Czy ktoś coś wie??

adel

A gdzie Pan EDI??? czyżby bezrobocie sprawiło że odcięli mu internet.???? hmm...ciekawa sprawa hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w SKOK?

Zobacz opinie na temat firmy SKOK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKOK?

Kandydaci do pracy w SKOK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKOK
2.1/5 Na podstawie 583 ocen.

SKOK