Opinie o Kessel w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kessel. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kessel o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kessel w Wrocław

Elizka Nowy wpis

Hej, wiem ze jak na razie nie ma ofert na stronie ale ciekawi mnie czy cokolwiek w warunkach pracy na produkcji się zmienia. czy na miejscu sporo się dźwiga? Kiedyś w ofercie wpisano w mile widziane uprawnienia na wózki. Bez nich korzysta się z jakichś paleciaków?

Słuchajcie, te oferty na serwis, o których pisali na mazowieckie i łódzkie to już na 100% nie wrócą…? Wiem ze rekrutacja miała trwać do czwartego ale jak widać ją przegapiłem. wiecie kiedy może jeszcze będą szukać? zespołu się powiększają czy musze już teraz na jakaś rotacje czekać?

SERWIS Nowy wpis

Trwają obecnie rozmowy z kandydatami, oferta pracy już wygasła ale proces rekrutacji jeszcze trwa. Prosimy o podesłanie CV na adres: kamil.nowak@kessel.pl

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Kessel? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Odpowiedź

Zależy od oferty na jaką jest prowadzona rekrutacja, z reguły to 1-2 spotkania. Odpowiedź natychmiastowa po zakończeniu procesu rekrutacji (trwa do miesiąca).

@Odpowiedź

Teraz są dostępne oferty dla serwisantów w zasadzie na dwa miasta, w takiej sytuacji ile czasu może zająć cały proces odkąd złożysz dokumenty? I po jakim czasie od podpisania umowy trzeba przestąpić do pracy? można to przesunąć trochę w czasie?

NY Nowy wpis

To jedna i ta sama oferta, dotyczy dwóch rejonów (województwo mazowieckie i łódzkie). Rekrutacja trwa do 04.12.2023. Następnie około tygodnia potrwa proces spotkań. Rozpoczęcie pracy planowane jest od lutego 2024.

Cześć, cos dawno nie było opinii dotyczących pracy. w ostatniej widziałem, że jeszcze w kwietniu atmosfera raczej była spoko? Na stronie widziałem ofertę dla speca od controllingu. Mam doświadczenie lecz ogłoszenie okazało się już wygasłe… opiszecie mi mimo wszystko cały dział? Jaki jest zespół, ile osób liczy i czy będą jeszcze planowane nabory?

Odpowiedź

Cześć, nikt na atmosferę nie może narzekać, rodzinna firma, to rodzinna atmosfera a rekrutacje na tą chwilę mamy zakończone. Ta konkretna oferta dotyczyła działu Finansów i Controlingu, który składa się z czterech osób i zajmuje się przepływami finansów, kosztami oraz transakcjami sprzedażowymi. Proszę o wysłanie CV na adres: praca1@kessel.pl, weźmiemy pod uwagę przy kolejnych rekrutacjach, jeżeli będą planowane.

@Odpowiedź

Hej. :) czy to oznacza jakieś pierwszeństwo gdy będziecie Państwo kogoś szukać? Ciekawi mnie jak dużo osób się zgłasza i czy jest jakaś większa konkurencja? Ja pracy będę szukała jakoś po styczniu pewnie, czy do tego czasu można się czegoś spodziewać czy raczej powinnam się rozejrzeć gdzieś indziej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kessel odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ludwik

Witam. W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Wrocławia. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Kessel? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy są tanie albo darmowe obiady? Lub inny sposób na jedzenie tanich posiłków w pracy? Pozdrawiam Ludwik

@KESSEL
@Ludwik

Dzień dobry. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych ofert pracy: www.kessel.pl/praca Atmosfera pracy jest luźna (niekorporacyjna) i bardzo przyjazna. Firma jest rzetelnym i stabilnym pracodawcą, oferuje wiele benefitów (darmowe lekcje języka niemieckiego, dofinansowanie do karty MULTISPORT, dofinanoswanie do opieki zdrowotnej MEDICOVER).

Gośka
@Ludwik

Hej Ludwiku. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Jeśli idzie o posiłki w pracy to rekomenduję firmę Bombardier z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) mają tam system, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Pozdrawiam serdecznie. Gośka.

Robert
@Gośka

Szanowna Pani Małgorzato. Zainteresowała mnie powyższa wymiana zdań więc dodam coś od siebie. Firma Bombardier, której nazwę Pani wspomina korzysta z systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

Jacek
@@KESSEL

Super że jest tyle benefitów. A jakie umowy są proponowane nowym osobom? Jakbym aplikował to dostane na czas określony czy na początek zlecenie?

Izabela

A w którym momencie tutaj w błąd niby wprowadza? Pan podważa ten opis atmosfery? Jeśli tak to dlaczego?

Ktoś
@Izabela

Nieźle kogoś poniosło w wizytówce firmy odnośnie rodzinnej atmosfery. Broń Boże przed taka rodziną i atmosferą.

@Ktoś

Tak właściwie to jaką wizytówkę masz na myśli? I co Ci się tu nie podoba w tej atmosferze, że tak ostrzegasz?

Nie otwierają szampana. Firma jest sprawnie zarządzana i rozwija się nadal bardzo dobrze, osiągając stabilne wzrosty sprzedaży oraz rozbudowując zakład produkcyjny, a także zatrudniając nowe osoby. Zmiany są naturalną formą rozwoju. Nikt tu (usunięte przez administratora) nie robi, oraz nie ma żadnych psycholi. Jedni ludzie odchodzą, inni przychodzą. Tak to już jest. Mamy demokrację i wolną wolę :) Między innymi dzięki temu każdy tu może pisać, co mu się podoba lub nie, ale powinno się to odbywać z szacunkiem do ludzi a nie nic nie wnoszącym hejtem.

Jaka atmosfera jest między działami w Kessel?

Urszula

Dlaczego? Od czego lub od kogo zależy to jaka jest atmosfera? Myślisz że jest jakaś szansa na poprawę? Szukam pracy aktualnie ale dobra atmosfera to jeden z moich priorytetów..

@Urszula

Atmosfera w pracy tragedia. Tutaj nie kierownik decyduje, ale grupowa, która wszystkich ok kolei wyrzuca. Szukaj pracy gdzie indziej

@pracownik

Podasz jakieś solidne powody, z których wynikałaby przyczyna odnośnie tych wspomnianych zwolnień? Do dziś tak właśnie miałoby tu być czy kadra jakoś się unormowała? Ile osób w sumie teraz tu się zatrudnia?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kessel?

Izabela

A tak z ciekawości to dyrektor tutaj nie ma przypadkiem ważniejszych rzeczy na głowie niż śmiganie po forum internetowym?

Jerzy Stosiek

Proszę o rozwinięcie pytania, gdyż nie ma możliwości odpowiedzenia szczegółowo na tak postawione pytanie. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu: jerzy.stosiek@kessel.pl

Julia
@Jerzy Stosiek

Ja bym się chciała dowiedzieć ile można się spodziewać podstawy, na sam początek, na magazynie? :) Na to jesteś w stanie odpowiedzieć?

Jak długo trwa proces awansu w Kessel?

@pytanie

W firmie KESSEL proces awansu uzależniony jest od indywidualnych osiągnięć, celów firmy i potrzeb pracowników. Nie ma sprecyzowanych ram czasowych. Są też indywidualne rozmowy i plany rozwojowe dla pracowników. Obecnie wdrożony jest plan darmowej nauki języka niemieckiego (na wszystkich poziomach).

Fin

Hahaha

To zależy od tego, na jakie stanowisko aplikujesz.

szfed
@Fin

FIN masz na mysli koniec ;) tak tyle trzeba, aby skomentowac ten jednoosobowy popis zajebstosci obecnego nierzadu

Maja

Witam Czy mógł by ktoś podać adres e-mail na który można by było wysłać CV. Dziękuję pozdrawiam

Admin Kessel
@Maja

witam, proszę wysłać na adres kessel@kessel.pl

Maja
@Admin Kessel

Dziękuję bardzo

tom

@marcin a co było do zmiany wg ciebie ?

marcin

Pracowałem na magazynie. To prawda ze sie zmieniło troche na lepsze?

@marcin
@marcin

Cały czas pracujemy nad podnoszeniem efektywności naszej pracy zarówno od strony wyposażenia, poprawy procesów wewnętrznych jak i kwalifikacji pracowników. Dokładamy wszelkich starań aby na końcu zadowoleni byli nasi klienci, jak i pracownicy.

@@Odp. na pytanie a są obecnie rekrutacje?

@

Proszę tu zaglądać: https://www.kessel.pl/oferty-pracy.html

sonia
@Michał

Mam pytanie czy na produkcje przyjmowane sa kobiety

@sonia

Proszę wysłać CV na adres: praca1@kessel.pl

Gooral

Witam, Czy jest ktoś z działu serwisu? Aktualnie pracuje jako serwisant sprzętu elektro-mechanicznego, ale zainteresowała mnie oferta pracy Kessel. Jaka atmosfera w firmie, czy dobra komunikacja między pracownikami? Czy wynagrodzenie jest ok? Dziękuję.

@
@Gooral

Witam, Na te i inne pytania związane z pracą w dziale serwisu, najszybciej i najlepiej odpowie Panu koordynator działu serwisu - Robert Zaniewicz tel. kom. 517 391 648 lub robert.zaniewicz@kessel.pl

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Kessel? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

fin

nie

Igor

Kessel to firma która wypracowała sobie dobrą opinię więc teraz dbają o utrzymanie wysokich standardów, polecam firmę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Kessel?

@Odp. na pytanie

Tak, ale z zachowaniem wszystkich zaleceń w związku z trwającą jeszcze sytuacją epidemiczną.

bobkins5

Jak wygląda praca ludzi w dziale utrzymania ruchu, czy przezbrajanie/przeglądy odbywają się planowo, czy też nigdy nie wiadomo kiedy to będzie bo produkcja jest najważniejsza ?

@bobkins5

Przezbrajanie urządzeń produkcyjnych wykonują pracownicy produkcji, w przypadku przeglądów, realizacja odbywa się planowo na podstawie harmonogramu przeglądów, oczywiście dział UR powinien dostosować się do planu produkcji więc jeżeli zachodzi potrzeba wykonania zleceń produkcyjnych, przegląd planowy może zostać przesunięty.

Wiecie czy Kessel udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odp. na pytanie

Tak, udostępnia na określonych stanowiskach.

@Odp. na pytanie

Dzięki, a posiadasz informacje na temat przebiegu rozmowy rekrutacyjnej? Chciałbym wiedzieć czy ciężko jest dostać się do Kessel i jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji. Będę wdzięczny za te informacje.

@Paweł

W naszej firmie różne osoby rekrutują w zależności od stanowiska czy działu, więc ten proces też wygląda różnie. Firma się rozbudowuje i co jakiś czas pojawiają się nowe oferty pracy, głównie związane z obszarem produkcji. Zachęcam do śledzenia naszej strony firmowej a także do wysłania CV na adres: praca1@kessel.pl.

Konrad

Powiedzcie jak przebiega rekrutacja, czy trudno ją przejść?

Natal

Jak się teraz pracuje z nowym dyrektorem? Wiecie coś o nowych stanowiskach?

Grzegorz
@Natal

Pracuje się normalnie, każdy wie co ma robić i atmosfera też jest fajna. Firma na razie zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, co ma związek z dalszym rozwojem produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Kessel - Wrocław

• Jak się pracuje w Kessel?

Zobacz opinie na temat firmy Kessel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kessel
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Innowacyjna 2
    55-040 Wrocław