IPF

Opinie o IPF

Campingi okolice marsyli

Witam , jak wyglada praca na campingach w okolicach marsyli ? Pozdrawiam

Tytulek

Witam czy pracuje ktoś obecnie na produkcji sera wraz z narzeczonym wybieramy się tam do pracy od poniedziałku i czy przypadkiem jedzie ktoś w sobotę na ten sam projekt w okolice Dijon??

Edward

W porządku

Miki

Polecam ipf a najbardziej pania rekruterke Magde.

Dymitriusz

Nie mam zadnych zastrzeżeń

Renta

Ktoś coś powie o pracy na kukurydzy? Okolice Dax. Ciężka praca?

Iza
@Renta

Część my też się tam wybieramy 6.0.9 i też mamy obawy jak będzie jedziemy na kukurydzę nie lubię jeździć przez agencję pracy bo to różnie z nimi bywa nie pojadę to się nie przekonam jak będzie pozdrawiam izabella

Kamila
@Renta

Pracuje na kukurydzy jest to mega lekka praca. Piękne okolice, które można zwiedzić na weekend. Polecam. Z kim nie gadam każdy jest zadowolony

Fajna robota

Przy kukurydzy jestesmy z chłopakiem zadowoleni i jeszcze plaza i widoki piekne fajnie ze zjeżdża do nas kolega pozdrawiamy panie z rekrutacji dzieki za odbieranie naszych telefonów

Bogdan

Powie ktoś jak praca na pasztecie?

Powie ktoś coś o pracy jako komisjoner w okolicach Bourg en bresse?

iwona pracownik produkcji

Polecam praca w tej agencji. Pojechałam z nimi juz drugi raz do Francji na pasztety i nic sie nie zmieniło, dalej wszystko gra i zrobili super program w którym można wygrać nagrody za prace.

Raven

Robota i kasa przyzwoite. Polecam i przy okazji pozdrawiam panią Klaudie z logistyki. Dziekuje za pomoc :)

Nikita

Polecam agencje pracy IPF

Maras

Uczciwa agencja, polecam

Mała Mi

Czy ktoś pracuje już na pasztetach we Francji? Jakie warunki i zarobki? Mogę prosić o szczerą opinię?

Mrągowo
@Mała Mi

Ja byłam pod koniec roku. Praca fajna, nie ma narzuconego dużego tempa pracy więc każdy da sobie radę. Mieszkałam w pokoju 2 osobowym z inną kobietą i obie byłyśmy zadowolone. Wypłata też całkiem przyzwoita. Warto spróbować.

Zdzichu

Pracuje jako elektryk Dobra robota i kasa na czas

SIM152

Witam czy ktoś wybiera się w okolice Lyonu na montera cystern

Kajoj

Witam czy ktoś pracował przy montażu maszyn rolniczych w okolicach Reims? Jaka praca jakie warunki ?

Beti

Hej czy może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy na produkcji mięsa we Francji? Zastanawiam się nad aplikacją bo widzę że zarobki są nawet dobre. Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam serdecznie :) Beata

Vanessa
@Beti

Cześć, ja też się zastanawiam nad tą ofertą. Będę się jutro kontaktować z agencją. Czy możesz mi podać maila do siebie? :)

Ania Dax

Szczerze to jestem juz miesiac i nie zawiodlam sie na niczym. Nasza koordynatorka jest pomocna, mozna ze wszytskim się do niej zwrocic. Zakwaterowanie w zależności od tego czy jest sie samemu, w parze czy w grupie. Ja jestem z chłopakiem, mieszkamy we dwojke we wspólnym pokoju, do pracy mamy niecale 4 km, warunki ok. co do pracy, trzeba pracować jak wszędzie, bylam szczerze zaskoczona serdecznością francuzow, na poczatku otrzymuje sie naprawde duze wsparcie, praca nie jest trudna. Blisko jest Dax które jest cudowne, mnostwo rzeczy do zobaczenia wokol, laczy sie prace ze zwiedzaniem w weekendy, dla mnie strzal w 10

Nnnnnn
@Ania Dax

A co tam robicie czym się zajmujecie ciężka praca

Sa-ra

Aplikowałam na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji,miła młoda Pani zadzwoniła i zaprosiła na rozmowę,natomiast Pani chyba kierowniczka z dziwną miną na wejściu od razu dała mi do zrozumienia że ja tutaj nie pasuje,robiła wszystko by mnie zniechęcić mimo mojego sporego doświadczenia,kompletny brak profesjonalizmu.

M. Janiak
@Sa-ra

Ja spotkanie miałem dzisiaj. Twój komentarz mnie nastraszył, ale wcale nie było tak źle. Panie z którymi miałem spotkanie były sympatyczne. Obie bardzo rzeczowe i konkretne. Na szczęście nie zauważyłem "dziwnych min" u żadnej z nich. Nie wiem czy przejdę do kolejnego etapu, ale wydawało się całkiem ok. Panie dobrze wytłumaczyły jak wygląda praca, obowiązki i wynagrodzenie. Dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Ogólnie spotkanie na plus. Teraz już czekam na decyzję odnośnie zatrudnienia.

Sa-ra
@M. Janiak

Żaden nowy kandydat nie pisze takich słodkich bajek, zwłaszcza podpisany jako pracownik,daruj sobie :)

Iza
@Sa-ra

To co takiego niby mówiła/robiła, aby Cię zniechęcić?

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 169 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF