Opinie o IPF

Jarosław

Bardzo dobry kontakt z Paniami z logistyki, wypłata się zgadza. Jestem bardzo zadowolony z tego projektu.

Ip

Witam czy ktoś pracuje w pralni okolice frensburga może dać opinie

Witam Czy ktoś wie jak wygląda praca jako elektryk w Niemczech, jak warunki mieszkaniowe,co ile zjazdy i jak z wypłatami? pozdrawiam

Janek1972

Pożegnałem się z ipf po kilku latach współpracy. Zawsze będę dobrze wspominać zarówno prace jak i zakład. O ipf też złego słowa powiedzieć nie mogę. Wynagrodzenie w terminie, panie logistyki zawsze pomocne nawet w weekend.

A.P.

Dziękuje pani Magdzie M. za szybkie znalezienie pracy. Pozdrawiam Arek P.

Dzień dobry Pracował już ktoś na produkcji okien we Francji z IPF? Jakieś opinie?

Damian

Jakie polecacie projekty przez ta agencje?

Grzegorz

Nie wiem skąd te negatywne komentarze. Pojechałem do pracy z polecenia i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wypłata na czas, taka jak w umowie, dojazd do pracy 20min. Nie mam się do czego przyczepić.

TG

Nie mam uwag. Polecam

Piter

Wszystko ok

Wicherek

Jestem po pierwszym wyjeździe i jestem zadowolony. Całkiem dobre pieniądze. Wypłata w terminie. Sprawny kontakt.

R. Chojnacki

Robota przyzwoita tylko kasa by mogła być większa

Polecam

Patryk

Praca na produkcji okazała się jedną z łatwiejszych jakie miałem. Na zakładzie nawet miła atmosfera, jak potrzebujesz pomocy to ją dostajesz bez problemów. Koordynatorka stara się pomagać. Kwatera trochę mała ale dobrze wyposażona. Różne rzeczy piszą o IPF ale prawda jest taka że mimo wszystko oni oferują chyba najlepsze warunki.

xcvhfgh
@Patryk

praca w jakim mieście i jaka stawka?

Mija drugi miesiąc. Póki co wszystko jest ok.

Czy rotacja pracowników w IPF na Operator Cnc jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 16 października na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

IPF

Firma nasza otrzymała kolejne zamówienie od Klientów francuskich oraz niemieckich. Zamówienie to będzie utrzymywane przez kolejny rok.

Martin

Nie polecam tej agencji.

Były pracownik z Alp

Nasza działalność opiera się o wartości takie jak uczciwość, szacunek i konstruktywny dialog. Nie ma tu przyzwolenia na komunikację z pominięciem tak ważnych zasad. Niestety to jest kłamstwem na dzień dobry. Zero szacunku dla pracownika. Spałem w pomieszczeniu 6,5m² w 2 osoby Za wszystko opłata. Dojazd 100€ autobus, 40 samochód na kwatere. Dojadz do pracy płatny. Za miejsce do spania Nie pokój 80€ za tydzień. Praca tylko 43 godziny tygodniowo. Dojazd godzina w jedna stronę. Wyjazd 7 powrót 19:30 bez czasu na zalkupy. Zjazd do Polski 140€ na twój koszt. Dodatki nie liczy się do podstawy jak to robi ta firma. One się należą płaci to francuski pracodawca a nie dodatek z IPF. Pierwszy tydzień pracujesz na koszty startu. Od następnego odlicz 100 € dla IPF za to że dla nich pracujesz. ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKA. Tylko donosiciel i IPF pisać może pozytywne opinie Niestety NIE POLECAM.

Prawdę mówię
@Były pracownik z Alp

Wsz się za robotę a nie chlanie i nie będziesz pisał głupstw bo w Polsce to już by cię dawno za taką pracę wyrzucili do śniadania byś nie ribił

Twoj znajomy Alpy
@Były pracownik z Alp

Wez czytaj umowe. jak jedziesz i pracujesz to masz. A oszukujesz to ty. I jeszcze kradniesz. dokładnie w polsce to bys roboty nie dostal. i tak dobrze ze cie tyle trzymali.

Prawdę mówię
@Twoj znajomy Alpy

Czysta żywa prawda

Rafałek

Pracowałem z agencją ipf we Francji. Byłem zakwaterowany z gościem, który ćpał i był agresywny. Jego dziewczyna tak samo. Bałem się z nimi mieszkać. Agencja nic mi nie pomogła i NIC nie zrobiła, zostawiła mnie w tym bagnie. Agencja nic nie sprawdza, kogo zatrudnia ani nic !

Ciekawa
@Rafałek

Ale Ciebie zatrudnili, to chyba wiesz jak sprawdzają. I jaki finał historii?

@Rafałek

A skąd niby agencje mają wiedzieć czy ktoś ćpa zanim ta osobę wyślą do pracy? Z fusów, czy kart ?

Pracownkk Dax i Quimper

Ooo prosze i już opinie usunięte.Nie ładnie to tak wysyłać ludzi ponad 2000km od Polski i puszczać do zakładów gdzie Nie ma godzin.Kazac im mieszkac z mordercami.Bagatelizowac problemy.Ipf patrzy tylko na ilość pracowników a nie sprawdzą dobry kontakt z Paniami jak nie ma problemów i do wyjazdu a później to juz radź sobie sam.Bedac za granicą przez nich współlokatorka trafią do szpitala po pobiciu przez.... i co dalej musi sama za wszystko zapłacić a Pani z biura.zapyta tylko ale.pojdzie Pani do pracy.Odradzam projekt Losos Quimper i Dax

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 295.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 167 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.