Mott MacDonald Limited Sp. Z o.o.

Opinie o Mott MacDonald Limited Sp. Z o.o.

admin 2015-06-22 16:59:57
Temat firmy Mott MacDonald Limited Sp. Z o.o. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.
były pracownik 2015-09-21 00:31:10
Beznadzieja, uważajcie na nich, nie dość że nie dają umowy to kroją z kasy jak się da a do tego bardzo nie miłe traktowanie pracownika
sławek 2016-02-02 00:21:15
jaką ambitną co ty wogóle piszesz, characz tam ściągają żyłując godziny pracy, zero, a ludzie zatrudnieni na stałe w Mocie mają nowych pracowników głęboko gdzieś odwalasz czarną robotę od rana a wieczorkiem może puszczą cię do domu coś zjeść bo też nie wolno chowac trzeba sie
Krass 2016-04-06 17:45:08
Pracowałem w Mocie 6,5mies. Początkowo, przez pierwsze 2 miesiące wdrażałem się. Po 4 miesiącach zaczynałem się zastanawiać kiedy dostanę cokolwiek do roboty. Pod koniec 5 miesiąca okazało się, że wszystkie obietnica odnośnie wspaniałych projektów pozostały w sferze złudzeń. Pomimo niezłego wynagrodzenia i pracy na umowę Mott w Polsce nie ma dla ambitnych inżynierów nic do zaoferowania. Or kolejne korpo. Nie polecam.
Krass 2016-04-25 14:33:44
Pracowałem na normalnych zasadach. Wynagrodzenie również otrzymywałem na normalnych zasadach.
Zostaw swoją opinię o Mott MacDonald Limited Sp. Z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mott MacDonald Limited Sp. Z o.o.