Opinie o Agencja Jochym Elżbieta Jochym w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Jochym Elżbieta Jochym. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agencja Jochym Elżbieta Jochym o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Jochym Elżbieta Jochym w Warszawa

Jak długo trwa proces awansu w Agencja Jochym Elżbieta Jochym?

Krystyna , były pracownik .... Nowy wpis

Pracowałam trochę w AJ i z opinii które czytam włos mi się jeży się na głowie!!!! Właścicielka jak widać dalej używa swoich "ulubionych "metod co do pracowników . Cyrk jak widać trwa nadal , nic nie wyniosła z lekcji jaką dostała. Zostawiły Ją pracownice/robotnice/które pracowały na dobre imię biura przez wiele, wiele lat a sama mogła swobodnie wypoczywać .To co piszesz HB w zupełności pokrywa się i z moją opinią , nic się nie zmieniło,o zgrozo!!! Jestem zniesmaczona i oburzona tym co się dzieje nadal.....Czy ta kobieta kiedyś zmądrzeje? Myślę że nie !!! Ta firma dawno powinna być zamknięta ......

HB Nowy wpis

Księgowe w firmie pracują na jednym loginie, a każdy pracownik powinien mieć oddzielny login i hasło, jeśli ma ponosić odpowiedzialność. W systemie widać na tym samym loginie logowanie po godz. np. 22. Właścicielka kompletnie nie szanuje swoich księgowych, krzyczy, wprowadza chaos biegając z papierosem. Na rozmowie w sprawie pracy, mówi, że jest mało pracy, a potem się okazuje, że pracy jest na 12 h dziennie i komentuje - a po co ja będę płacić. Przy tym stosuje(usunięte przez administratora), bo nie wolno użyć słowa mobbing , jest złośliwa, nie mając wiedzy w konkretnej sprawie. W biurze bałagan w dokumentach - brak akt i Umów. Żeby sięgnąć po deklaracje podatkowe za 2020 r. wszystkie księgowe wszystko rzucają i szukają. Księgowe są szczęśliwe, gdy właścicielki nie ma, bo gdy jest wszystkie świadczą usługi asystentki i bezpłatnego doradcy. Przy tym złapałam właścicielką na kłamstwie w żywe oczy- radzę uważać. Księgowe pracują na Uop - bez umów w formie pisemnej, chyba że teraz w czasie porządków już je podpisano z datą wsteczną.

HB Nowy wpis

Dodam wobec Klientów nie wolno ! stawiać Agencji w złym świetle, więc wszystkie niedociągnięcia, braki, błędy musisz wziąć na siebie, twoja opinia się nie liczy. Na zewnątrz wszystko lśni, a w środku... Etykę zawodową rozumiem i lojalność, ale dlaczego pracownik odpowiada za chaos, brak organizacji i kultury pracy oraz bałagan tego nie wiem. Przy tym jest kompletnie nie szanowany. Jak stworzyć zgrany Team w takiej atmosferze?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Jochym Elżbieta Jochym? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Emilia

Z tego co piszecie, szefowa jest bardzo specyficzna, dlatego rotacja w firmie jest duża. Brakuje szkoleń, dodatków pracowniczych, a czasem podstawowych narzędzi biurowych. Czy w firmie nie ma w ogóle pracowników o dłuższym stażu pracy? Może szefowa posiada kilku zaufanych ludzi, a reszta odchodzi, ponieważ nie potrafi wpasować się w zespół?

SK

Bardzo toksyczna atmosfera. Właścicielka i szefowa zarazem nie nadaje się do zarządzania ludźmi.

Martyna

Jaki rodzaj umowy oferuje ta firma ?

ciekawski

Niektórzy chyba są mocno inspirowani przez konkurencję?

@ciekawski

chyba Ty ciekawski piszesz z polecenia właścicielki, Agencja kiedyś na rynku miała się świetnie. Niestety to już przeszłość.

student
@ksiegowa

Wie może Pani z czego to wynika? Przez moment myślałem by złożyć papiery do tej spółki, ale po poniższych komentarzach mam mieszane uczucia.

KsiegowaK
@student

Niestety nic sie nie zmienia, odchodzą kolejne osoby, rotacja spora. W obecnej sytuacji na rynku Pani wlascicielka powinna bardziej dbać o pracowników i klientów bo rotacja jest u jednych i drugich. Pozdrawiam

Dariusz

Nie piszecie za wiele na temat pracy w Agencja Jochym Elżbieta Jochym - czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność na forum? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu. @aaabbb, długo pracowałeś w firmie? Może od czasu Twojego odejścia z niej zaszły jakieś zmiany.

@Dariusz

kilka lat, i o kilka za długo

Czemu pracownicy firmy Agencja Jochym Elżbieta Jochym nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

aaabbb

Atmosfera jest nieprzyjemna, ciągłe rotacje temu nie sprzyjają, szefowa jak w opisach poniżej nastrojowa. Na nic nie ma kasy, często brakuje na podstawowych materiałach biurowych. Żadnych premii, szkoleń, zawsze wszystko na ostatnią chwilę. Pracę odradzam, wszyscy pracownicy, którzy odeszli od etchneli z ulgą

ksiegowa

Odradzam Agencje Jochym. Stres, o zgrozo - szefowa strasznie nastrojowa i kasa marna. Nie traćcie czasu!!!

to ja

jakie szkolenia? szefowa sama nie chodzi a tym bardziej pracowników nie wysyła. Żadnych szans nawet na dofinansowanie szkolenia. Jak ktoś chce to musi iść na nie sam...Nowych pracowników tez nie szkoli bo o firmach tez(usunięte przez administratora)

ksiegowa

Potwierdzam slowa napisane przez 'aaabbb'. Szefowa na pozór wporzadku, usmiechnieta i przyjaznie nastawiona. Do czasu, kiedy nie zarzuci Cie praca po uszy/bedziesz pracowac nawet w weekendy. Wynagrodzenie z jakim rozpoczniesz, z takim skonczysz. Nie ma szans na podwyzki i szkolenia. ODRADZAM!

aaabbb

hej, szefowa to Pani w podeszłym wieku (choć na taka nie wygląda) z problemami, atmosfera w pracy zależy od jej humoru. Duża rotacja pracowników. Na dłuższa metę ciężka do wytrzymania. Odradzam Choć sprawia pierwsze pozytywne wrażenie, nie dajcie się nabrać.

potencjalny pracownik

Złożyłam CV do tej firmy i chciałam zapytać czy warto wiązać przyszłość z nią. Czy mogę prosić o jakieś opinie i wskazówki? Będę bardzo wdzięczna bo już kiedyś wdepnęłam w (usunięte przez administratora) i nie chciałabym tego powtórzyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Jochym Elżbieta Jochym - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Jochym Elżbieta Jochym?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Jochym Elżbieta Jochym tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Jochym Elżbieta Jochym?

Agencja Jochym Elżbieta Jochym
  • Stawki 2