Opinie o Setugo sp. z o. o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Setugo sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Setugo sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Setugo sp. z o. o. w Poznań

Edyta

@Gosia, mogłabyś napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej, którą odbyłaś w Setugo na stanowisko copywritera? Jak długo trwała ta rozmowa i w jakiej atmosferze się odbywała? Z ilu etapów składała się cała rekrutacja w tej firmie? Informacje, które zdecydujesz się pozostawić na tym forum, będą wzięte pod uwagę przez osoby, które w najbliższej przyszłości będą uczestniczyły we własnym procesie rekrutacyjnym w tej firmie.

Gosia

Również pracowałam w Setugo jako copywriter. Stawki za 1000 znaków nie wynoszą nawet 5 zł brutto, co uwłacza copywriterowi z doświadczeniem. Choć na rozmowie o pracę obiecują złote góry. Przełożona wydawała się być ograniczona i niesympatyczna. Nie polecam.

Edyta

@MB, rozumiem, że Twoja współpraca z Setugo sp. z o. o. ma charakter dorywczy. Pracujesz zdalnie? Czy uważasz, że firma pozwala Ci rozwijać swoją kreatywność? Twoja opinia będzie istotna dla osób, które chciałyby rozpocząć pracę w podobnym charakterze jak Ty w tej firmie.

MB

Pracuję w Setugo od roku. Firma jest naprawdę w porządku. Zleceń zazwyczaj jest wystarczająco i nie są to na pewno same zaplecza. Stawki przyzwoite. Kontakt z prowadzącą mam bardzo dobry. Czasami zbyt krótkie deadliny zleceń, ale generalnie polecam każdemu, kto chce dorobić i dopiero zaczyna jako copy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Setugo sp. z o. o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Edyta

Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy w Setugo sp. z o. o. Czy może wiecie coś na temat planowanych rekrutacji? Jaka sytuacja aktualnie panuje w firmie? Zachęcam do wypowiedzi osoby aktualnie zatrudnione w Setugo sp. z o. o. Wasze opinie będą cenne dla osób, które wiążą swoją drogę zawodową z marketingiem.

12.12.12

Mam przyjemność współpracy z firmą od kilku miesięcy. Na początku, otrzymywałem całkiem dobrze płatne zlecenia, typu wpisy na bloga itp. Od jakiegoś czasu realizuję głównie teksty zapleczowe. Stawka całkiem okej, jednak zleceń samych w sobie jest mało. Jeśli poszukujesz pracy innej niż dorywcza, Setugo raczej nie sprosta Twoim oczekiwaniom. Co do wynagrodzeń. Pieniądze zawsze były na czas, chociaż ostatnio zdarza się kilkunastodniowy rozjazd (niemniej zgodnie z zapisem umowy, firma ma 15 dni na wypłatę i wywiązuje się z tego) Ogólnie polecam wszystkim osobom, które poszukują dodatkowego źródła dochodu, a nie pracy głównej :)

conocka

czy znacie ich projekt blogs4shops? Kontaktowała się ze mną w tej sprawie pani Ada, ale kontakt ustał. Trudno jest coś zamówić, jak na mejle nie odpisują, a usługa jest ciekawa. Może mają za dużo zleceń?

zadowolona
@conocka

to chyba umarło, bo nawet nie aktualizują fanpejdża... i na wiadomości też nie odpisują. Skorzystałam z Reachablogger i jestem zadowolona.

romek

Widze, że ta firma to naparwde dobra Agencja Marketingu Internetowego, tylko wydaje mi się, ze problem jest jeszcze w pozyskaniu nowych klientów tak naparawde no i tutaj będa coś działać w tym kierunku wydaje mi się. Ale stawki chyba są rynkowe z tego co widze.

romek

ale chodzi o to, ze firma za mało płaci czy o co konkretnie chodzi? wydaje mi się, ze jednak można spokojnie u nich się zatrudnić na dłuższy okres czasu.

bride

Skoro wynagrodzenie jest rzeczywiście rozsądne, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są dosć popularne. Wiadomo tylko czy wypłata jest terminowa? Bardzo zależy mi na tym, żeby dostawać wynagrodzenie o czasie, bo sporo rachunków jest do opłacenia. Pozdrawiam

marylka

Nowy koordynator. Wprawdzie się ze mną skontaktował, ale..no właśnie. Na wiadomości odpisuje jeszcze wolniej niż poprzedni. Wymagania dotyczące tekstów - jakiś kosmos. Przy nadal niskich stawkach. Oczekiwania co do formatowania, bo "komuś kto to wstawia ma się pracować wygodnie". A to, że ja dostaję śmieszne pieniądze za teksty, a mam jeszcze do niego szukać zdjęć i formatować tak, żeby komuś ująć pracy, dodając przy okazji sobie - to już nikogo nie interesuje. Pierwsze wrażenie - na dzień dobry - Ok. ale wystarczy wymienić kilka maili żeby zobaczyć, że wcale tak nie jest. Nadal kicha. Ja się zmywam od nich

Lili

no wlasnie koordynator sie zmienił a firma nawet nie raczy poinformować kto teraz bedzie koordynatorem i do kogo należy sie zgłosić w sprawie tekstów etc. :/

katerina

Niby XXI wiek a ciągle jak w komunie :) Po pierwsze ktoś się pode mnie podszył po drugie mój komentarz został usunięty. Dziękuję, ale nie będę pisała tego drugi raz. Proszę nie podszywajcie się pod kogoś i nie piszcie kłamstw chyba, że marketing szeptany już tak bardzo Wam uderzył do głowy...

yga

nie rozumiem dlaczego serwis usuwa komentarze o pitach - przecież to też istotny aspekt działania firmy, który pokazuje jak wielki jest w niej bałagan. Co do wcześniejszych komentarzy odnośnie tego, że nie potrafią raz a dobrze wystawić pita dodam jeszcze ze nikt sie na nim nie podpisuje. Taki pit w przypadku problemów z urzędem skarbowym jest komletnie nic nie wart;]

@yga

Dzień dobry, wysyłamy dwie wersje pitów. Pierwsza robocza bez podpisu do poprawek, druga z UPO już po zgłoszeniu. Serwis usuwa kilka komentarzy od jednej osoby.

byla pracownica

hahahaha normalnie nie moge przestac sie smiac. przyznam ze dawno mnie nikt tak nie ubawil :D pracowalam z nimi jeszcze jak koordynatorem byla beata. odeszlam bo stawki zaczely leciec, a na pieniadze czekalam jakies 3 miesiace. na wyplate nieco ponad 200zł. i mimo tego ze beata probowala zalagodzic sytuacje i mnie zatrzymac sorry - nie bede pracowac z kims kto nie pamieta o tym zeby zrobic przelew. a jak zobaczylam ta ankiete to sie upewnilam ze dobrze zrobilam. ludzie, zastanowcie sie nad soba. myslicie ze kasa wszystko zalatwi?

anka

Taaa, na poważnie:d wczytajcie się:d zaraz odpiszą, że dziękują za uwagę, ale taka sytuacja nie miała miejsca, a uwagi nie są przydatne i nie zostaną wdrożone:d widzę, że schodzą na coraz niższy poziom;] trzeba było się zastanowić wcześniej, a nie teraz robić z ludzi idiotów;]

były pisarz

Serio? Kasa za kablowanie? Wy tak na poważnie, Setugo? Może trzeba było grać fair, nie olewać swoich pracowników i zatrudniać kompetentne osoby zamiast teraz oferować kasę za "anonimowe ankiety"?

Setugo

W ciągu 7 lat działalności na polskim rynku mieliśmy przyjemność współpracować z kilkunastoma tysiącami pisarzy. Zdajemy sobie sprawę, że ta współpraca nie zawsze przebiegała idealnie. Jesteśmy świadomi błędów, które popełnialiśmy. Naszym celem jest dążenie do ideału. Stąd propozycja na poniższej stronie i w pełni anonimowy formularz. setugo(kropka)pl/setugo-opinie/

wiolka

Uzupełniając: Ustanie zatrudnienia oznacza zerwanie dotychczasowej więzi prawnej między stronami stosunku pracy i zobowiązuje je do wzajemnego rozliczenia się z obowiązków wynikających z zakończonej umowy. Podstawowym obowiązkiem pracodawcy, wynikającym z zatrudniania pracownika, jest wypłacanie mu wynagrodzenia za wykonywaną pracę. Fakt, że tu chodzi o umoę o dzieło, ale w dobrym tonie jest wypłata wynagrodzenia po ustaniu współpracy, a nie według ustalonego terminu, który obowiązywał wtedy, gdy strony współpracowały;]

wiolka

Bejbe: radzę dokładnie studiować regulacje, ustalenia i wypowiedzi. Poczytaj: należy się pracownikowi, nie zaś byłemu pracownikowi, jestem zdania, że w przypadku ustania zatrudnienia wypłaty wynagrodzenia należy dokonać najpóźniej w dniu rozwiązania stosunku pracy. Wypłata wynagrodzenia w terminie późniejszym, już po ustaniu zatrudnienia, jest, moim zdaniem, możliwa jedynie w wyjątkowych przypadkach, gdy ustalenie wysokości wynagrodzenia należnego do dnia ustania zatrudnienia nie jest możliwe z przyczyn obiektywnych – odpowiedź Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na interpelację poselską nr 17841 (pismo z 16 września 2010 r.).

Zostaw merytoryczną opinię o Setugo sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Setugo sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Setugo sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Setugo sp. z o. o.?

Setugo sp. z o. o.