Opinie o Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Jan Dudek w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Jan Dudek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Jan Dudek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Jan Dudek w Mińsk Mazowiecki

Iw. Nowy wpis

Bylam dziś w cukierni. Bardzo smaczne jagodzianki, ale rurki ze śmietaną poraźka- rozmoczone. Na zwrócenie uwagi pani stwierdzila ze są świeźe, bo rano były napełniane a byla godz. 13. Poza tym na sali było mnóstwo much , które nie dały w spokoju wypić kawy.

Zuza Nowy wpis

Zawsze się zastanawiam jak tam jestem, dlaczego ta obsługa jest taka smutna, a to wina szefostwa. Przykre

Kasia Nowy wpis
@Zuza

Czytając stare wpisy osób, które tam bywały lub pracowały mogę osobiście potwierdzić, że nic się nie zmieniło. Nadal płaca 9 zł za godzinę, na czarno, bez książeczki sanepidowskiej, niepełnoletni sprzedają alkohol (oczywiście bez zgody rodziców), a szefostwo wymaga ciągłej pracy bez chwili przerwy. Nie polecam miejsca, mam nadzieje, że w końcu je zamkną albo wpadnie do nich sanepid.

Robert Nowy wpis
@Kasia

Rok 2021 i stawka 9 zł na godzinę? Twój wpis jet bardzo niepokojący, więc zapytam wprost. Skąd masz takie szokujące informacje? Czy są one potwierdzone i zgodne z rzeczywistością? Doznałem lekkiego szoku stąd moje pytania. Obyś sprecyzował to wszystko tak, aby potwierdzić, że rzeczywiście tak jest.

Ula

Idealnie z pewnością nigdzie nie jest a jeśli nawet są tematy do poprawy to trzeba pracować i poprawiać.

małgo

Pracowałam tam kiedyś-nie polecam,szefostwo to gang oszustów jedno gorsze od drugiego zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali czy masz racje to i tak nie masz racji-bo szef ma zawsze racje.Pracowników traktują jak śmieci,a własne zarobione pieniądze trzeba z gardła wyrywać.

MX
@małgo

Pracowałam w tej firmie i zdecydowanie nie polecam. Praca bardzo ciężka, szefowie wywierają presję na pracownikach. Praca na czarno, mało kto ma tam umowę. Podczas rekrutacji liczyło się to że ktoś z moich znajomych zna kogoś kto tam pracuje, nie miałam nawet aktualnej książeczki sanepidu i nikt mnie o nią nie zapytał!!! Ceny produktów rosną z każdym sezonem, natomiast wynagrodzenia na poziomie 10 zł za godzinę jest nielegalna i niedorzeczna w dzisiejszych czasach. Doba pracownicza dla stałych pracowników trwała od otwarcia do zamknięcia a więc 12 godzin, czasami dłużej. Te śmieszne wypłaty nie były nawet wypłacane na czas. Pracodawca potrafił powiedzieć że osoba "nie zasłużyła na swoją wypłatę". Zniżki pracownicze w tej firmie nie istniały, pracownicy nie mogli nawet pozwolić sobie na kupienie produktu taniej. Pracodawca nie szanuje pracy swoich pracowników i nie rozumie, że gdyby nie oni ta firma by nie istniała. Pojawiał się tylko po to, żeby skarcić pracowników, oglądać ich pracę na monitoringu. Pojawiła się kwestia, że pracownice obsługujące stację z lodami mają nakładać mniejsze gałki, a jak będą nakładały lody w taki sposób, że popsuje to dekorację będą płacić z własnej kieszeni za każdą "zniszczoną" kuwetę do lodów... Dziwię się, że ta firma nadal funkcjonuje. Nie polecam tego pracodawcy, jest w Polsce, nawet na terenie Mińska wielu pracodawców którzy przynajmniej przestrzegają prawa pracy i nie warto niszczyć sobie zdrowia i marnować czasu na pracę w tym miejscu.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Jan Dudek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Marzena

A, czy w Cukierni Ekler zawsze są świeże produkty? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

kimik

Ja bardzo lubie cukiernię Ekler, nie tylko wypieki mają dobre, ale także lody. Także nie wiem na jakie lody trafił mag, ale moje nigdy nie sa roztopione. Podobnie obsługa jest tu zawsze usmiechnięta i życzliwa.

mag

Nie polecam tej cukierni. Lody roztopione, nie zawsze świeże, obsługa bardzo opryskliwa i jeszcze oszukują przy wydawaniu reszty.

cukiernia Ekler??? Hmm brzmi ciekawie wystroj nawet moze byc nie jest najgorzej. Bylam tam ostanio ale ta obsluga? Masakra. słyszalam tez ze nowa pani menazdzer nie ma zadnego doswiadczenia w tej branzy i ma ta prace tylko po znajomosci. Slyszalam tez ze szefostwo traktuje pracownikow jak smieci.

Niezadowolony

W dniu dzisiejszym byłem w Eklerku, co do zamówienie to trudno aby zostało podane gorzej. Dostałem kawałek ciasta który z pewnością nie był upieczony chociaż nawet wczoraj, czekolada to porcja dla niemowlaka i też pewnie wiecej by wypił, Żona tam pracowała i zarabiała 1200zł i mogła zapomniec o wolnym. Co do szefostwa to gorzej mozna tylko trafic do Folpaku. Gorąco polecam (ironia)

Zostaw merytoryczną opinię o Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Jan Dudek - Mińsk Mazowiecki

Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Jan Dudek
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Warszawska 164
    05-300 Mińsk Mazowiecki