INS-EL

Opinie o INS-EL

Zed 2009-10-20 22:08
Firma b. Ok
wicher 2015-05-29 16:16
Omijajcie firmę z daleka. Warunki ciężkie, dźwiganie kabli - praca na dworzu w upale( firma nie sponsoruje wody) albo na mrozie. Na hali gdzie przewijają kable temperatura jak na dworzu. Oczywiście jest webasto ale spaliny lecą na hale więc lepiej nie włączać. Zarobki do kitu w granicach 1500zł netto a jak jest mowa o podwyżkach to szef każe się zwolnić. Pracownik jest tam traktowany jak śmieć
nickk 2016-07-09 03:13
Tragedia, obiecują złote góry a od pierwszego dnia jesteś traktowany jak wróg i śmieć. Nie polecam
Cubus 2017-06-05 19:10
Firma o ogromnym potencjale z mega obrotami która oszczędza na wszystkim czasem aż wstyd!!!
Dwóch pseudo kierowników magazynu którzy pozjadali rozumy nie wiem jak wygląda sytuacja na dziale sprzedaży.
Panie Pawle tej firmie potrzeba świeżej krwi i pomysłów a nie tyłków przyklejonych do stołków.
Czas na zmiany które dadzą nową jakość...
Boski Piotr 2017-07-20 06:24
Przepracowałem w tej firmie 2 lata i decyzja o odejściu była jedną z najtrudniejszych decyzji w moim życiu.
Najpierw plusy i pozytywy :
- Dwóch naprawdę w porządku kierowników magazynu z którymi można się dogadać.
- Bardzo zgrany zespołów na magazynie nie jestem w stanie powiedzieć o nikim nic złego.
- Fajne godziny pracy 3 tygodnie od 8 do 16 i tydzień od 14 do 22 oprócz tego jedna sobota co 5-6 tygodni od 8 do 14 która jest bezpłatna.
Teraz minusy :
- Ta firma oszczędza na wszystkim
- Zimą chodzisz w kurtce z popsutym ekspresem albo bez kurtki.
- Buty zimą przemiękaja a latem noga się w nich poci.
- Brakuje mlotków, łomów i nożyc do cięcia kabli.
- Wózki widłowe ciągle popsute.
- Warunki sanitarne żenujące.
- Kawa herbata i cukier są kupowane gdy sprzeda się złom.
- Zimą nie każdego dnia są posiłki regeneracyjne a ich jakość to najgorszy sort.
- Socjalu nie ma wcale wczasy pod gruszą, talony na święta czy karty sportowe nie są w tej firmie znane.
- Zarobki dostajesz 2500 brutto podstawy a na podwyżki możesz czekać latami bo firma ma inwestycję.
Podsumowując fajny zgrany zespół ludzi ale zarząd oszczędza na wszystkim. Warunki socjalne złe a pensje odstają od innych firm.
Odszedlem z Ins-elu z żalem bo lubiłem tą pracę ale w nowej firmie dostałem na wejściu 400 zł brutto więcej, niestety ale pracujemy dla pieniędzy.
Ogólnie będę dobrze wspominał te 2 lata.
Zostaw swoją opinię o INS-EL - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INS-EL