Opinie o Prymat Jastrzębie w Jastrzębie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prymat Jastrzębie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Prymat Jastrzębie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat Jastrzębie w Jastrzębie

Czy w Prymat Jastrzębie możliwa jest praca na podstawie B2B?

jacek76 Nowy wpis

witam mam pytanko czy są uwas przyjecia do pracy bo mam orzeczenie o niepełnosprawności i szukam pracy proszę o odp moze byc na e-mail szopa-jacek-76@wp.pl był bym wdzieczyny

Maria Nowy wpis

Ciekawe, jak w tym roku z pensjami i czy premie nadal dowolne? Czytałam, że pakowacz/ka przypraw miał/a najniższą, ale może to już przeszłość, co?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Prymat Jastrzębie? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

test

Test

Layla

Jedynym i największym minusem prymatu w Jastrzębiu to ludzie! A konkretnie panie...tak tak zachowanie tragiczne,obgadywanie,przekleństwa non stop.Wstud mi za waszą postawę drogie ,,kobiety" faceci mają to samo zdanie na wasz temat...Co do pracy jest całkiem fajna jeśli każdy wie co należy do jego obowiązków.Kierownictwo całkiem spoko tylko fajnie jakby ktoś zrobił wkoncu porządek z takimi osobami,które psują bardzo reputację firmy.

ester
@Layla

a kogo masz konkretnie na myśli?

Layla Nowy wpis
@ester

Jak to kogo?!Panie na produkcji...mam tu nazwiska wymieniać? Myślą sobie że są tam najlepsze,wszystko wiedzą,wydzielają się,obgaduja jedna drugą????ale żeby wziąść się porządnie do pracy to nie ma komu.Naśmiewqć się z kogoś A samemu nie robić nic to jest naprawdę fajne...Niewyparzone buzie to u was norma.Sa też wspaniale osoby ale jest ich tylko garstka może z 5 pań na produkcji na zmianie u lidera Dominika reszta nadaje się tylko do tarcia chrzanu...Panowie maja wiecej kultury od was...Dziwię się że kierownictwo trzyma takie osoby.

Brałeś udział w rekrutacji do Prymat Jastrzębie. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Kamila

@Nikos możesz proszę zdradzić gdzie widnieje taka oferta?

Nikos

Jest oferta pracy w Krakowie jako Business Development Manager...rynki Wschodnie. Stanowisko czysto kierownicze...Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać na takim stanowisku i co dodatkowo? Czy firma jest na tych rynkach? z Jakimi markami? Moze ktoś podpowie?

Agata
@Nikos

@Nikos Aplikowalaś już? Rekrutacja w Prymat składa się z jednego etapu? Dziękuję.

Bolo

Dobre opinie ma firma w internecie. Czy to dlatego tak rzadko tu piszecie?

Martyna

Dobra praca i od razu widać na forum. Myślałam, że przed aplikowaniem dowiem się czegoś więcej ale niestety.

Iga

Prawda jest taka ze na pakowaniu -minimum. Maszynisci troche lepiej. Ale ogolnie nic co moglo by wyroznic ta firme. Czasem sa podwyzki ale zawsze znajdzie sie cos aby zabrac premie, podro.

Noo

Mam wrażenie, że trochę odeszliśmy od tematu i chciałbym, abyśmy jakoś się nim zajęli sensowniej, jest to możliw? Dajcie znać jak się mają umowy o pracę

Warto się zatrudnić tylko po to by dostać 2 tyg. wypowiedzenie :D

pracownik 100

atmosfera kiepska, mobbing na porządku dziennym, za nie zrobienie planu (niemożliwego) po premii, hacap nie istnieje, premia oczywiście uznaniowa (połowa pensji), wymagają nad ludzkiego wysiłku a w zamian nie ma pieniędzy na sprzęt podwyżki na nic dla pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat Jastrzębie - Jastrzębie

• Jak się pracuje w Prymat Jastrzębie?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat Jastrzębie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Prymat Jastrzębie