Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

XVC

Pracownicy na maszynach nie mają nawet operatora,porażka. ..

Natalia

PHOENIX CONTACT Wielkopolska ma sporo ofert pracy, to dobrze rokuje.

dziom
@Natalia

i miesiącami czeka się na umowę. Nawet Ukraińców nie robią w wała na tym śmietniku, ale miejscowych zawsze.

Mik
@Natalia

Taaa bardzo dobrze rokuje ...Byle tak dalej ..Dobrzy ludzie się zwalniają ...Ludzie z doswiadczeniem..Zarowno "gora" jak i " dół" .Przychodzą ludzie z zewnątrz ale tylko na jakis czas bo spieprzają z stąd w poplochu.Wzajemna nienawisc..wyżeranie roboty..obcinanie czasu ktorys raz z kolei ...itp .

wowowowowowowowowo

jak kraść to miliony buuuuuuuuu :)

smerf śpioch

dla wszystkich pań które mają problemy z spaniem mam propozycję niech się przed spaniem napiją ciepłego mleczka z miodem,a jeśli to nie pomoże to w aptece są dostępne środki na sen i po co cały hałas o zamianie zmian,a tak na marginesie wszyscy chodzą na badania okresowe dlaczego nikt się nie przyzna że ma problemy z spaniem,może wtedy pani doktor by coś miała do powiedzenia i praca była by dwuzmianowa.siemka

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Zdzisław Sztumski

Boromeuszki głównie zajęte wdrażaniem dyscypliny więziennej :)

julek

czy wczasy pod gruszą mają być?Utrzymanie ruchu w tej firmie to porażka, raczej nie pomagają cwaniaczki

A propo odwracania zmian.Do tych którzy są za to niech trochę pomyślą bo nasz zakład pracuje na równoważnym czasie pracy i zamiast wolnego będziecie w pracy na okrągło.

dht

firma potrzebuje ludzi do roboty, biorą wszystkich co popadnie, skutki będą odczuwane w późniejszym okresie:/

Adodo

Miejsca pracy w PC są tylko dla kobiet i jednego kierownika.

Anka

Witam wszystkich ! Pytanko mam : Juz Wam obcięli czasy czy jeszcze nie ? Bo trwa akcja obetnij a się nie wyrobią....Bo po co ..

.......
@Anka

Masz na myśli że Z przelicznika 1,12 maja obciąć czas

Nobody

Wytłumaczy ktoś o co chodzi z tymi odwróconymi zmianami???

Ktoś

A co tam ciekawego słychać na kablach może jakieś nowości.

pollko
@Ktoś

Kable będą na 4 hali ?

Bogu

Witam. Zastanawiam sie nad zmianą pracy, czy jest sens przechodzic z chify do phoenix?

fachowiec
@Bogu

Nie. W chifie dociągniesz do emerytury, w pxcw nie koniecznie.

Pracobiorca

ktos mi wytlumaczy dlaczego po podwyzce na slosze operator ma 16 a na wtr 18zl ?

akuku
@Pracobiorca

Na wys nie ma operatorów tylko są ustawiacze procesu wtrysku. Operatorzy są od maszyn prostych jak budowa cepa dlatego mniej mają lol

coko
@Pracobiorca

Bo bez wtr by ten zakład nie istniał

polak
@coko

Dlaczego tak uważasz ?

mhm
@coko

nie chodzi chyba gosciowi o sam dział tylko o to ze operator na wtr musi palic papierosy bo inaczej by umarł z nudow w pracy a na solaze musi zapiepszać 8 h ze mu pot po dupie leci kumasz roznice

qukwa
@mhm

Bo na WTR jest upał cały rok.

d b in

po dziurki w nosie antka usypiacza

GrubaZocha

pewnie te egzaminy to żadna sztuka, jako kobieta tam nie musisz być specjalnie inteligentna, wystarczy że będziesz pyskata i gadane będziesz miała. wtedy niektórzy nawet pomysla ze nawet jesteś bystra, bo sobie nie pozwolisz w kasze dmuchać, ale to tylko oznacza że tylko pyskiem potrafisz pracować, wiec chyba pomyliła się z fachem haua hua hua

Sucza

Jestem zainteresowana awansem na starszego hapacza produkcyjnego czy może mi ktoś napisać co należy zrobić by mieć ten status ???

#erty#
@Sucza

Jako kobieta nie powinnaś napotkać większych problemów :)

Antek

W jakich godzinach jest otwarte bhp?

@Antek

Bhp jest wiecznie zamknięte

Kolejny młodszy pracownik Phoenix Contact z efemer

Ogólnie nie polecam pracy w Phoenix Contact w Nowym Tomyślu, tym bardziej zatrudnienia na umowę jako pracownik tymczasowy. Przełożony sprawia umyślnie prowokujące wrażenie osoby chcącej wyłudzić odszkodowanie w następstwie przewidywanej "odpowiedzi" na zachowanie. Organizacja pracy jest zła: poczynając od braku szatni, a kończąc na celowym zaniżaniu wyników produkcyjności i jakości. Tak zwana stołówka powinna być oddana pod opiekę stacji sanepidowskiej. Poza tym, można być zelżonym od " (usunięte przez administratora) w", kiedy indziej mają miejsce wycieczki zaczepne w okolice okołogenitalne z uwagami "o małym mózgu". W tym wszystkim, nikt nie opracował systemu szkoleniowego, który byłby w tym pędzie i zgiełku przyswajalny. Postaram się zaspokoić ciekawość prezesa lub innej figury Phoenix Contact, na właściwym tego rodzaju napaści poziomie.

Natalia

Co możecie powiedzieć o nowej ofercie pracy z 22 lutego , PHOENIX CONTACT Wielkopolska zatrudni programistę - automatyka.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska