Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

breddy

Po czym poznać pracownika Phoenix Contact? Baranki do święconki mieli z DELMY !!!!! No i ziemniaki full wiadomo :) PiCiole!!!! zrobiliście z tych swoich pracowników zwykłych dziadów. 13 PLN brutto nie do obrony !!!!!!

Limon

PHOENIX CONTACT ma wielu poetów, szkoda że w pracy jest im tak ciężko! A tak w ogóle to firma powinna płacić za samo przychodzenie do pracy, może wtedy byłoby ok? Tak żenujący jest poziom opinii , szkoda czasu.!

Jgi

Pozdro dla Picio

była wielkopolanka

moi drodzy szkoda nerwów i zdrowa zmieńcie pracę tak jak ja i zacznijcie żyć jak normalni ludzie i cieszyć się życiem bez liczenia norm i bójek o miejsce przy oknie (czy jakiekolwiek) w autokarze POLECAM

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Miki

Ja się pytam co Ciebie to obchodzi ? Taki masz życiorys nieskazitelny że na forum publiczne będzisz go obsmarowywal?.Zluzuj majty i wez się za robotę ....Bo widzę że Cię guma ciśnie ..

@Miki

Ktos poprost chce zeby wiecej ludzi wiedzialo, ze to zwykly burak. Wszyscy z tego pompuja. Jaki wstyd! O niczym innym przez ostatni tydzien sie nie mowilo jak tylko o dwoch braciach co zrobili z siebie idiotow. Brawo wy!

JA

szatyn, wez sie zwolnij i idz do innej pracy. po co narzekac. jestes taki dobry w tych wyliczeniach ze pewnie znajdziesz prace za duzo lepsze pieniadze i jeszcze beda cie po jajach calowac. za brame!!!!!

Szatyn

:) Jestem !!!! Byłem z dziećmi na wycieczce :) O poziom jak zawsze :) milutko hejt rulez !!! 13 PLN brutto nie wystarcza na rachunki :) za chwile wigilia tona węgla PL 900zł rachunek za tel jak masz dobry to około 150zł 10% wypocin !!!! wynajmujesz mieszkania? 1000-1200zł kupiłeś mieszkanie 1400 kredytu Jak nie mieszkasz z rodzicami to jesteś biedakiem :( Co jecie? Bo jecie? tak? z wózka buahahahahhaha !!! PC weź się ogarnij bo Ci od ochrony praw człowieka sie wam dobiorą :) Będziemy walczyć o was nie traćcie nadziei !!!!! Odstawiłem auto do mechanika i musiałem teraz zapłacić 1700zł a Wy jak regulujecie takie wydatki/? auto do stodoły i zbieracie pewnie kilka lat :) co jak jest? LUDZIE TA KWOTA TO OSZUSTWO ZWYKŁE !!!! Was zwykły niewielki nieprzewidziany wydatek rżnie w plecy!!!!leżycie wydymani jak stonka i kwiczycie :=) Teraz patrz jak będą charczeć !!!

b.MPP

Pewnie znów Szklana Kula przeprowadza egzaminy z matematyki.

Limonka

Czy mógłby ktoś pomóc mi i podpowiedzieć kilka informacji na temat pracy -letni program stażowy? O co chodzi?

Główny technolog IV wojny światowej

Za 13zł to można pracować jak sie mieszka u mamusi i się ja objada. Co ty utrzymujesz za 13zł ??? RODZINĘ? Mieszkanie i kredyt? 13zł wystarcza na stolec już Ci pisałem. Uważaj że moja krytyka nie dotyczy tylko Ciebie bo Ty jeden zasługujesz na to 13zł to jest wszystko już osiągnąłeś swe wyżyny. W PiCzy nie opłaca się zatrudnić W Polsce mogli dać 20zł brutto ? Mogli, ale dzięki takim onanistom chętnym do pracy za pushery po kite. okolo 160 godz= okolo 2000zł Jako czlowiek przynoszący takie szmaty do domu byś się czuł i będziesz się czuł bo mam nadzieje że do emerytury będziesz tam robił jak taki przegrany cieć!!!! Zmienisz pracę co napiszesz w CV 7 lat pracowałem w PHOENIX CONTACT :) no krwa to kwalifikacje petarda!!! każde drzwi będą stały otworem !!! co Pan umie ? wkładać elektronika do kartonika i idę tam gdzie mi powie ober i ile na zleceniu i nawet że mam przyspieszyć :) Ja mogę też pracować wszędzie nie boje się roboty :) ALE NIE ZA 13ZŁ BRUTTO

Olaf

Wynajęcie rowerku miejskiego w Poznaniu na 60 minut godzinkę pożera wasz godzinny dochód. Ja nie mówię że jesteście idiotami odpi3rdalając wolontariat w zakonie :) Liczby są okrutne dla Was. Dobranoc

Limon

PHOENIX to dobra firma, szukanie dziury w całym tak mogę skomentować wpisy.

pksa

Wie ktoś gdzie będą jakie działy po przeprowadzce ? Kable przechodzą na 4 halę a cała produkcja z 4 hali idzie na nową 6 halę ?

komiwojazer

Decyzja PE o zniesieniu wiz dla Ukraińców wstrząśnie naszym rynkiem pracy. Jak oceniają eksperci już w czerwcu będą mogli oni wjechać do pierwszych krajów Wspólnoty. - Zacznie się ostra rywalizacja między naszymi legalnymi ofertami pracy, a dużo lepiej płatnymi możliwościami zatrudnienia w szarej strefie w UE. Niestety w bezpośrednim starciu na pieniądze jesteśmy tu bez szans - ocenia dla WP money Andrzej Kubisiak z Work Service. Na kupę i siku tylko się zatrzymają !!!!!! 13 brutto BUUUaahahahahabbuhbauhbahubauhbahbahbauhbaha !!! Czujecie aromat tych wynagrodzeń? Wiecie czym się różni ławka w parku od etatu w Phoenix Contact? Ławka spokojnie utrzyma dwoje doroslych i dziecko.

Były młodszy pracownik produkcji bezpośredniej

Moi drodzy pracowałam tam 2tyg i na całe szczęście dostałam inna ofertę pracy w miejscu zamieszkania. Nie dość, że musiałam dojechać 15km do miejsca skąd odjeżdżał autobus pracowniczy to jeszcze traciłam 1h w samym autobusie jak nie więcej na dojazd do pracy, więc wygląda to tak: zaczynasz zmianę o godzinie 6 a na autobus musisz się stawić na godzinę 4.20 czyli muszę wstać o 3.30 żeby że spokojem dojechać na przystanek - PORAŻKA! Kolejna kwestia to samo wynagrodzenie 13 zł brutto za godzinę pracy i owszem (na rękę wychodzi powiedzmy 10,50) ale jeżeli pracujesz na produkcji i jesteś nowym pracownikiem nie jesteś w stanie wykręcić 100% narzuconej normy, która nawet nie wiadomo ile wynosi! Na umowie masz stawkę godzinową, ale w rzeczywistości możesz przepracować cały miesiąc czyli 160h x 10,50 + dodatek nocny który wynosi 20% od stawki godzinowej czyli jakieś 2zł do każdej przepracowanej godziny, więc na chłopski rozum mamy (120h x 10,50) + (40h x 12,50)= 1760 zł NA RĘKĘ gdzie w praktyce dostajesz i tak mniejszą kwotę, bo nie wyrobiles normy! STAWKA GODZINOWA JEST PICEM NA WODĘ, BO TO WYDAJNOŚĆ SIĘ LICZY, A NIE ILOŚĆ PRZEPRACOWANYCH GODZIN!!

polo
@Były młodszy pracownik produkcji bezpośredniej

Na produkcji mają z premią 2500-3000zł na rękę. Głupoty gadasz.

Menel
@polo

Odrazu 6 tysięcy =) . Chciałabym te 2,500 widzieć na oczy

polak
@Menel

Wypłać z konta po wypłacie to zobaczysz. Wystarczy przecież zdobywać kolejne poziomy :)

Bang
@polak

Ja przyszłam/em tu pracować A nie żeby czuć się jak w szkole ! W innych zakładach tego nie ma ! Tylko tu .. ktoś wymyślił to z braku roboty !!!!!!

pinio
@Bang

Nie da się ukryć. Może i nigdy nie będzie wszystko sprawiedliwe, ale moim zdaniem te egzaminy to porażka...

Czeka
@polo

Tak tyle zarabiają ci co dostają najlepszą prace ale niestety ci którzy pracują krutko maja 1700 nie sprawiedliwie rozdawana praca jedni siedzą na zleceniach po 500-800 albo i wiecej sztuk a ty dostaniesz na 50 i się ciesz porażka, że liderzy tego nie widzą.....

Wesoła
@Czeka

Liderzy tylko widzą kto i gdzie wychodzi i musisz sie zapytać czy możesz śmieszne lepiej pracą się zajmujcie bo jak narazie to tylko za chodzenie wam chyba płacą!

Obserwujący

Na stołówce tylko słyszysz o dojechanych normach, staniesz na 15 min z nie twojej winy i normy nie ma. 15 min przerwy,- trzeba w galopie dotrzec do stołówki ,zjesc i wrócić na stanowisko . Ludzie tu pracują bo nie maja gdzie isć. Oczywiscie nie wszyscy sie nadawaja do tej pracy i wiadomo nie od dzisiaj że kto ma układy u liderów to ma lepsze zlecenie! Autobusy to dobra sprawa dla tych którzy nie mają czym dojechać lub z daleka sa,zawsze wiecej zostaje w kieszeni. Należy też wspomniec o 13 pensji i bonach na gwiazdkę oraz wczasy pod gruszą. Robiąc w innej firmie ,możesz nie mieć nic!!!!

Iduaidu

Megasa sprawa, chyba że grupowa znowu zajmuje się cudzym jak swoim. Za swoje pieniążki to już cudzego czasu nie chcą marnować ale pod szyldem firmy to co innego. To niby żadne ryzyko he he he he he

PHOENIX CONTACT fajna firma ale po lekturze wpisów jestem strasznie zniesmaczona. Poziom poniżej krytyki.

człowieku - co Ty bierzesz ??

unaaa

Nie wiem z jakiej planety sie platfusie zerwałeś, ale takie czasy teraz ze dwie osoby musza pracowac zeby utrzymac dom czy spłacac kredyt, to sa Polskie realia a nie Feniksowskie, średnio zarabiają tam od 2 do 3 tysięcy i wiem ze niektórzy więcej, autobus zawiezie do pracy, pracujesz w cieple, ludzie pracuja w naprawdę w złych warunkach ryzykują życie w kopalniach, w szpitalach psychiatrycznych musza pracowac z nieprzywidywalnymi ludźmi, pielęgniarki nic wiele więcej nie zarobią a musza podcierac starcom tyłki, ty robisz swoje, wychodzisz z pracy nic Cie nie obchodzi. Idź na budowę pracuj w słońcu jako dekarz na dachach,. Skoro praca Ci nie odpowiada i wiesz ze mozesz mieć więcej to idz tam gdzie się bardziej spełniasz, Ty krytykująć nie zmienisz tego co Ci się nie podoba, chcesz zmienić świat, zacznij od siebie.

Była Pracownica
@unaaa

Jakie 2 ,3 tyś zł ,pracowałam tam 4 miesiące za najniższą krajową bo o premi można było pomarzyć ,cały dzień zapieprz że nawet do toalety nie było czasu ,czasy jak poucinali to grupowa na 80 procent się wyrabiała a od nas żądano 90 procent co było nie możliwe ażeby wykonać . Bynajmniej na Pitach takie są realia umowę na miesiąc przedłużono i tylko dlatego że Liderka nie pozwoliła nas zwolnić i to jeszcze z jaką łaską pod warunkiem że na 90 procent się wyrobimy kiedyś było by to 180 .Tą firma to porażka nie dość że za najniższą,umowa co miesiąc to jeszcze pod agencją.Rotacja ludzi przyjmują i zwalniają dlatego czasy ucinają jakiś powód musi być a na nasze miejsce czeka Ukraina.Dlatego zwolniłam się sama .Z Grodziska jeżdżąc autobusem pełnym po 3 miesiącach połowy ludzi już nie było po prostu rotacja, mają dobrze ci którzy kiedyś dostali się do tej firmy i jeszcze zależy gdzie trafili.

Była Pracownica
@unaaa

R sz eref

Kompetencje kierownika sprawdzają się na wiejskich klepiskach. Trzeba tylko umieć się uchylać i nie wyć o wyjście na miasto :)

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska