Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

PRETTL

A o tym jak odnosi się do ludzi już nie wspomnę, w PAS nawet dyrektora i prezesa miała za nic, najważniejsza jest ona, ludzi ma po prostu za nic, spotkała ją w końcu kara, takich ludzi jak ona powinno się linczować. POZDRAWIAMY PAS(PRETTL)

trumpka

To nie za rządów dobrej zmiany powstawały umowy. I to gmina rozdawała przywileje nie Rząd. To obecny Rząd podniósł płace minimalną o kwotę aż 150 zł czego nie było w historii. W tym roku chce podnieść o 100zł choć ja byłem zwolennikiem utrzymania przynajmniej ten rok kwoty 150zł. W dwa lata wzrost płacy minimalnej o 250zł :) Za PO by było pewnie po 40 zł czyli 80zł. No ale za rządów tych sqrwesynów nie było i problemu z wyłudzaniem Watu, i z kasynami wirtualnymi, zakładami bukmacherskimi, kamienicami ze sprzedażą oleju opałowego :) Nic zero problemów Oni budowali kurw4 orliki i autostrady !!!!!! Fanaberie tego Rządu? Oczywiście że są buhauhaha Kurski, Macierewicz,Misiewicz, miesięcznice, Moją ulicę możecie nazwać imieniem kota Jarka !!!!! Jak on sie wabi ? wie ktoś? mam wyj3ban3 Ja chcę żyć kurw4 !!!!!! Ja chcę uczciwie pracować i godnie żyć i zagłosuję na każdego kto skończy z tym procederem !!!!! GODZINA PRACY ZA PACZKĘ KURW4 TANIEJ KAWY !!!!!!! CZY ZA 2,5 LITRA ROPY !!!!!! Jaka ustawa jakie działanie tych zj3bów przez osiem lat było prorodzinne kurw4!!!!! Karta dużej rodziny i niech ci prywaciarz da 3% na parówki w sklepie !!!!! Nie wiem na kogo zagłosuję natomiast wiem na kogo oddam swój mocz :) Na Phoenix Contact jako pracodawcę oraz na Włodzimierza Hibnera za zmarnowane trzy miesiące !!!!!

Kalosz

Dla nowych ktorzy chca sie zatrudnic w tej firmie pamietajcie na start zeby kupic sobie piornik i plecak bo czekaja was egzaminy :D! Kierasy sobie robia polewe z was,a wy zesrani chodzicie bo egzamin ! A jak nawet masz wieksze aspiracje zeby isc wyrzej to i tak se poczekasz troche na akceptacje kierasa a, jak juz bedzie to juz nie beda potrzebowac bo miejsca nie ma haha ! Pozdrawiam wiecznych studentow :)

JA

To prawda ze bhp nic nie robi, tylko się ciepło zrobiło a paniusie już porozbierane, w krótkich spodenkach, sandałki, miniówki. I gdzie jest bhp? To jest zakład pracy a nie wybieg dla modelek. Po pracy to nawet z goła (usunięte przez administratora) niech chodzą ale w pracy to nie wypada. Zapraszam bhp na nocki niech zobaczą ile osób chodzi bez butów roboczych, bez koszulek. A gdzie brygadzistki? ślepe??? Nagany dawać i koniec!

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

LAWENDA, powiedz co Ci przeszkadza, że ktoś ma ucięte rękawy w bluzce??? Jak Ci się tak podoba w Chifie to idź tam pracuj, a nie tu się męczysz tym patrzeniem na to,, bezprawie,,

lawenda

Niektóre laski z ubioru firmowego robią sobie rewię mody przerabiając ubiór firmowy jak i się podoba skracając to i tamto , owszem jest to ładne ale niezgodne z bhp i nikt na to nie reaguje aż nie zdarzy się wypadek . Będąc w chifie nikt tam nic nie przerabia laski noszą ubrania jak trzeba zgodne z bhp pod groźbą kary. Zresztą w innych zakładach też przestrzegają bhp a w pxcw jest rozpiździaj jak u prywaciorza.

ironia

Ukraina zapierdziela ponad normę, bo chcą jak najwięcej zarobic im nie da sie powiedzieć, ze mają sie ogarnąć, chociaż Polaczki tez niektórzy tak robia, czasy na kablach poucinali na wstepnych zleceniach, bo wiecznie w (usunięte przez administratora) mało, wyrabiają sie na ponad 200% a teraz musza zapierd###lać jak opętani żeby norme wyjść, chytry w tej firmie 2 razy traci, a te największe pazery urodziły się tylko po to żeby pracować, dla ich życie to praca, kiedyś się zestarzeją i beda mieli super wspomnienia z życia, praca obowiązki, zapierdzielanie, nerwy, i po co to wszystko? do grobu zabiorą coś? PIENIĄDZE POMAGAJĄ NAM ŻYĆ A NIE ŻYJEMY DLA PIENIĘDZY.

pinio
@ironia

No nie ma lekko takie są kobiety.

Nikt nie zostaje po godzinach by poprawiać braki. To jest wręcz zabronione. Poprawia się w godzinach pracy kosztem swojej normy.

PPC

Musiałbym tą tajemnicę wyłożyć po ukraińsku. I nie jestem przy tym wcale złośliwy. Wychodzę z założenia, że skoro obcokrajowiec został zatrudniony legalnie to nie ma powodu, aby wchodzić człowiekowi na głowę. Jedynie zastanawia "krótkowzroczność" przełożonych kiedy udają, że nie wiedzą skąd biorą się wyśrubowane normy. A wystarcza dorobić sobie przez pół godziny po zakończeniu zmiany. Ja takiej premii nie odebrałem, to oczywiste. Musiałbym się zgodzić z kierownikiem, że to normalne. Jak wiele innych lokalnych atrakcji.

Zajebiście można sie bawić na l4 w pxcw i te foty na l4 w fb ha ha co za buraki to wstawiają bedac na l4 :)

Asdfg
@12345567788997654332

Właśnie firma powinna się przyjrzeć tym co wykorzystują chorobowe ,opiekę nad innymi . Zacząć kontrolować nierobów

Grupio
@Asdfg

Szczególnie powinni się przyglądać tym którzy sa bardzo często na L4 !

Nie jest tak, że trzeba zostawać po godzinach poprawiać błędy i nie wiem po co pieprzycie takie głupoty.

Da Silva

Pewnie ze trzeba zostawać by poprawiać. ..

@Da Silva

No to chyba jesteś jakimś wyjątkiem i sam z własnej woli zostajesz ;)

Nie musisz zostawać po godzinach i 'naprawiać' błędy. Kiedy przychodzisz i otrzymujesz błędy - poprawiasz je w swoim czasie pracy. Tracisz wtedy na premii bo zamiast robić poprawiasz no ale podejrzewam, że i tak nie wyrobisz za dużo jako nowy pracownik więc myślę, że nie masz czym się martwić ;) Najlepiej robić po prostu dobrze by nie było błędów :) To naprawdę nic trudnego :)

Dziękuję za odpowiedź

Carol

Mam pytanie do osób które już pracują tylko proszę o normalne odpowiedzi bez zbędnej szydery. Zatrudniam się na 3 miesiące jako młodszy pracownik produkcji bezpośredniej bo potem zamierzam wyjechać na parę miesięcy za granicę do innej pracy więc tu tylko jestem na moment. Podczas rekrutacji padło zdanie że jak zrobię jakieś błędy to potem trzeba zostać i to naprawiac - o co w tym chodzi? Zamierzam jeździć autobusem pracowniczym więc jak teoretycznie się coś takiego wydarzy to potem nie mam czym wrócić do domu bo muszę zostać i naprawiać? Z tego co widziałem autobusy wracają o określonej porze a z nowego tomysla niestety do mojej miejscowości nie ma innego transportu. Może ktoś to wytłumaczyć? Dziękuję.

@Carol

Musisz zostawać po godzinach i naprawiać i nikt za to nie zapłaci, bo to nie są nadgodziny. Możesz zbuntować się i poskarżyć, wtedy pracodawca zaprzeczy aby zaproponował przymusowe dodatkowe godziny. Nie dostaniesz żadnego dokumentu poświadczającego, że odpracowywałeś błędy produkcyjne. I nikt nie będzie wnikał czy zawiniłeś osobiście czy inny pracownik, jeżeli było wykonywane zlecenie zespołowe w potoku. Odpowiadacie wspólnie. No chyba że jesteś facetem, wtedy boss może pokazać wskazówkę-minutówkę. A kwestia transportu nie jest wiążąca dla pracodawcy.

@PPC

Czyli nieciekawie. Ok w takim razie rezygnuję z zatrudnienia niestety. Dzięki za odpowiedź.

@PPC

Co to jest wskazówka minutówka ? Co jeżeli nie zgodzę się zostać po godzinach i poprawiać ? Czy osoby które są pierwsze dni w pracy na szkoleniu nie mają prawa popełnić błędu ? Jeżeli faktycznie zmusza się ludzi do siedzenia za darmo po godzinach to jest to chore. Co ma zrobić osoba która polega na transporcie pracowniczym ? Ma się błąkać po nocy i wracać na stopa do domu ? Jeżeli faktycznie coś takiego jest to w takim razie już teraz wysyłam zawiadomienie do PIP.

@Kasia

Niestety, nie masz prawa popełnić błędu. Nawet jeżeli wynika z niewłaściwie przeprowadzonego szkolenia. A kwestia oczekiwanej normy jest po prostu krzywdząca. Oczywiście są równi i równiejsi. Już po pierwszym tygodniu pracy możesz usłyszeć od tzw. kierownika, że przewiduje rozwiązanie umowy. Powód i tak będzie tajemnicą, ponieważ charakter umowy - zlecenia lub pracy tymczasowej zwalnia pracodawcę z tej części odpowiedzialności.

@Kasia

PIP unika skarg osób zatrudnionych na umowę - zlecenie. Ewentualnie udzieli porady, która może nie spełniać żadnych oczekiwań.

Bongo

Pytaliscie później burmistrza czy wiedzial o takim wyzysku sciagajac ta firme na Nowy Tomyśl. Czy on wie ze pracownicy Phoenix Contact sa tylko ciezarem dla Panstwa?. Mianem konsumentow nie sa nazywani ludzie ktorzy w domowym zaciszu wsuwaja chlebek czy ziemniaki ktore same wychodowaly buahuaahauauha Skala tej biedy powala !!!!!!

Kobra
@Bongo

Nie ale z chęcią zapytam na najbliższym posiedzeniu .Ciekawi mnie też fakt i zarobki ludzi ktorzy pracują tu po 10 lat i więcej i mają taką samą stawkę 13 ,50 ewentualnie 14 .To tak ja świeżo przyjęci.Podziwiam, podziwiam ten fakt , ten wyzysk .Te pseudo podwyżki.Nooo rzeczywiście tu się " docenia " pracownika ze stażem.

lolaa
@Kobra

Ja np. pracuję w Phoenixie 11 rok ze stawką 13 zł brutto. i chyba nie jestem jedynym pracownikiem z takim stażem, który czuje się jak trochę już niepotrzebny śmieć przerzucany z kąta w kąt. Mam nieodparte wrażenie, że w tej firmie stawia się głównie na młodych ( poniekąd słusznie), ale firmie chodzi o to, żeby wycisnąć ich jak cytrynę ze wszystkich możliwości. A później, gdy z biegiem lat praca na zmiany cię wykańcza, gdy zaczynają się kłopoty ze zdrowiem, gdy wydajność zaczyna spadać, zastępują cię młodszym, wydajniejszym rocznikiem. A ciebie trzymają za najniższą krajową, bo nie ma właściwie powodu do zwolnienia....i tak do emerytury...Mogłabym już dawno zmienić pracę na mniej stresującą, na dwie zmiany, albo nawet jedną, za te same pieniądze lub nawet trochę lepsze. Ale postanowiłam zostać i w międzyczasie rozwijać swój mały biznesik. Wszystko jest na dobrej drodze i mam nadzieje, że nadejdzie ten piękny dzień, kiedy powiem Phoenixowi: " Żegnaj na zawsze!". A firmie życzę, żeby oprócz pieniędzy widziała także starszych pracowników, ich doświadczenia i możliwości.

Miki
@lolaa

Piękna wypowiedz ..To fakt ..Ja tu nawet po 15 latach dostaję tylko 13, 50 .

Mary

PHOENIX CONTACT ma w swojej najnowszej ofercie pracy stanowisko dla laboranta. Jestem zainteresowana pracą ale bardzo proszę o kilka informacji o firmie. Chodzi i o atmosferę w pracy bo to dla mnie ma duże znaczenie. Czy firma ma jakiś socjal lub inne bonusy?

@Mary

Kiedy wkoncu egzaminy na operatorów maszyn dla osób pracujących na maszynach ? Jedni mają a drudzy nie?

wrrrr
@666

To jest PXCW ! W tej firmie ścieżka zawodowa to fikcja ! Tylko ludzie z gazetki propagandowej mają szansę rozwoju !

pki

Kolejna propagandowa gazetka firmowa ujrzała światło dzienne. Kolejny raz napisano nieprawdę..

Antek
@pki

W jakich kwestiach napisano nieprawdę ?

zenek
@Antek

To czytaj a nie pytaj.

Lena

Aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. ochrony środowiska i mam nadzieję, że mi coś podpowiecie.

Klotylda
@Lena

oby Cię nie wzięli:P aczkolwiek biorą wszystkich:P

@zainteresowana@

Witam,zastanawiam się nad pracą w tej firmie,tylko problem w tym że jestem zielona w tej dziedzinie.Moje pytanie brzmi czy mam szanse na pracę,oraz o której godzinie i z jakiego miejsca odchodzą autobusy z Grodzisa.?

Ktoś
@@zainteresowana@

Z Grodzisa nie ma autobusu a propo tylko z Grodziska a jak jesteś zielony to nie masz czego tu szukać.

Na którym dziale pracują tylko na dwie zmiany?

Leon

PHOENIX CONTACT to fajna firma a jak komuś nie odpowiada to niech sobie zmieni.

Totalna porażka solar ma być na 2 zmiany siedziałem tylko dla dziewczyny teraz to pi... ole albo na fdc albo się zwalniam nie będę zapierdalać... ł dla tych cymbalow z góry niech się walą i napewno nie pójdę na 4 brygadowke

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 161 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska