Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Jaca

Najbardziej wkurzające są kobiety co koszulki PC mają na sobie i chodzą w nich po mieście, czym tu się chwalić a czy nie chce się zmieniac koszulki? I te babska w autobusach co się pchają

Sztefen

Ciekawe że niektórym nie starcza 2 tys zł na rękę po premiach no chyba małżeństwa jeśli pracują dwie osoby nie mają źle bo np w Wlkp około 2 tys a i druga osoba przyniesie 2-2,5 tys do domu to 4 czy ponad 4 tys to mało? Ukraina popsuła rynek czym prędzej powinno się ich z pl deportować czy coś ale to prawo mamy jakie mamy Ktoś miał rację jak napisał ,,Jesteście ludzkimi masami, liczbami, wskaźnikami do produkcji. ,,

kapeć

Kobieto czy nie widzisz tego że każdy ma dosyć tego twojego (usunięte przez administratora) nia Jak ci sie chce rzygać jak idziesz do pracy i nogi ci się cofają,to rzygaj ile fabryka ci da i cofnij sie do chaty a (usunięte przez administratora) isz. Nie dogryzaj osobą które chodzą w sobotę na popołudniową zmianę bo sama kurw. a chodzisz. A jak ci stale gorąco to rozbiesz się do naga. Jesteś zabawna a za razem żałosna.

Franek

Zastanawiam się co jeszcze niektórzy wymyślą, żeby tylko oczernić firmę? Niech się każdy ogarnie i zacznie pracować a z całą pewnością będzie więcej zadowolonych.

gość
@Franek

ok! kierowniczko tech.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Kamrat

Czy PHOENIX potrzebuje jeszcze specjalistę ochrony środowiska? Mógłby ktoś podpowiedzieć coś w temacie, słyszałem dobre opinie o nich!

Misiu ..
@Kamrat

Jejku tego to nie wiem ....alee..Wiem jedno Dzial ICC woła pomoooocy aleee...Nikt ich nie słucha .Zebranie za zebraniem i jak "grochem o ściane " .....

Czy ktoś się orientuje jak są wyplacanecie wczasy pod grusza? Na konto czy na kartę?

@666

Z tego co wiem to na karte.

Brygadzistka! Buahaahahahaaahahaaaa!!! Kto to wymyślił? buaahaahahahahhaaaahha!!!

Robociki

Nadgodziny w sezonie letnim,wszystkie soboty oprócz jednej do pracy. Pracownicy już nawet nie wiedzą co oznacza mieć weekend wolny.Chodzą jak zaprogramowany robot. Po przez zmęczenie na lini panuje atmosfera nie do zniesienia. A elita w piąteczek do domku i to większość o 14:00. Jeszcze na odchodne życzą Ci miłego weekendu i wypoczynku,gdzie wiedzą że człowiek do roboty idzie. Już nie mówiąc o egzaminach żeby dostać 50 groszy więcej do wypłaty.

Sliwer

podobno Białorusini juz planuja zimowa ofensywe Ilu jest bedzie takich w PC? Ile smieciowych etatów bedzie gmerac w srubkach jak w rozporkach i czy to ma usprawiedliwiać wyzysk reszty tysięcy pał biegających z zamowieniami? Napisz k...a że egzamin bez flaszki to lapowka netto G...o monitoruje !!!!! wyzysk to przyświeca tym pałom ibida k...a i tylko maksymalizacja zysków !!!!! Takim daja 13 brutto bo muszą !!!! jaki jest koszt postoju? Nie k...a nie mogę takiego g...a słuchać !!!!!! stawka dla uchodzcow !!!!

mania

Rekrutacja na zwyklego specjaliste jest tak rozbuchana jak przynajmniej na stanowisko kierownicze.Zwykly przerost formy nad trescia.Od rozmowy telefonicznej,przez kwalifikacyjna, wywiad psychologiczny,test wiedzy zwiazany ze stanowiskiem i test jezykowy i to nie wszystko...Masakra rekrutacja ciagnie sie nie milosiernie w czasie.Mimo ze chetnych nie brakuje i chetnie by przyszli do pracy na cito to proces rekrutacji zniecheca przyszlego pracownika.Ma sie wrazenie ze to nie firma produkcyjna tylko agencja hr-owska.A moze dzial hr za bardzo rozbudowany macie?ktory probuje udowodnic,ze jest potrzebny?Przeciez kierownik dzialu (ktory szuka specjalisty)po 5minutach rozmowy z kandydatem jest w stanie ocenic czy go zatrudni.A moze za duzo kasy firma ma i na bzdetne fanaberie hr-ow wydaje?lepiej by pracownikom na produkcji dala!Ps.Ogloszenia wisza na pracuj po kilka miesiecy a jedno stanowisko to okolo 1000 zl na msc.

HRy
@mania

Ujmując odpowiedź metaforycznie.... Zakładam, że gdy kupuje Pani kanapę, która ma służyć przez kilka kolejnych lat, to chce Pani sprawdzić ją pod każdym względem. Sprawdza wygodę, fakturę materiału, funkcjonalność, cenę. Porównuje z innymi ofertami. Rzut oka, tzw. pierwsze wrażenie, o których Pani pisze, często okazuje się mylące. Udział w procesach rekrutacji jest dobrowolny. Często też stanowi doskonałą okazję do weryfikacji motywacji kandydatów.

Och jak trudno...
@HRy

Szkoda że owa kanapa tak szybko się państwu nudzi a kanapeczki na produkcji jeszcze szybciej ......Bo dbać to trzeba umieć ..I to jest sztuka ..Wręcz kunszt ....

pieszy

czekam na przystanek w nowym tomyslu na takim os; polnoc to problem? pod marsze np bylo by lzej niz chodzic z buta 3 kmy!!!

Róża

Czy ktoś ma takie wrażenie że jak idziesz do pani z pomu żeby zamówić części to wielka łaska i że jej przeszkadzasz? Jak jej się nie chce to niech opuści ten fotel..i zmieni stanowisko

Paula
@Róża

To nie wrażenie to fakt. Mowa o ifc

Minnie
@Paula

Z miłą chęcią dowiem sie która to dokładnie...

Wkurzony byk

Weźcie się w końcu za autobus ,który dowozi pracowników z kierunku Opalenicy , zatrzymuje się w Nowym Tomyślu I glinnie kilka razy zabiera do pracy jakże I wysadza ludzi , gdzie tam są przystanki ?? W dodatku Co nie cale 50 M ? W rozkładzie jazdy nie ma wyznaczonego przystanku w Mieście !!!! Co ile będziemy się zatrzymywac ? Może każdego będziemy wysadzac co kawałek ? Albo odwozic ? Cieszę się ze mam dojazd do pracy autokarem , ale niech zatrzymuje się w wyznaczonych punktach !

Pfff

Czterobrygadowka od poniedziałku zlikwidowana

Pablo

Czy mógłby ktoś wyjaśnić jaki jest powód, że Phornix ma tak długą listę ofert pracy? Coś nowego się szykuje?

Zyczliwy/a

Grupa PT! Miala byc tablia, miala byc sprawiedliwosc! Jest tablica i sprawiedliwosci nie ma! Niektore panie uwazaja sie za bogow! Tylko niech nie zapominaja, ze jest jeszcze ktos nad nimi! Jaki jest sens ustawiania pracy przez zmiane poprzednia, skoro damy przychodza wczesniej i ta praca jest zmieniana pod siebie i kolezaneczki? Mam nadzieje, ze to sie zmieni, bo jak narazie jest jedna wielka nienawisc na lini!

LK
@Zyczliwy/a

Cóż, pewnie mały mózg...

ona

Czy jak nie wyrobie normy przez okres próbny to przedluzą mi umowę?

Alter
@ona

To przyjdę z głośniczkiem :)

on

Doszły mnie słuchy o zwolnieniu nowej kierowniczki z działu IFC (była kierowniczka Prettl). To prawda???

Abcd
@on

Tak to prawda zwolniła się nie wytrzymała tej presji która jest w tej firmie jak już kierownicy się zwalniają to świadczy o tym że ta firma jest nie do wytrzymania a co ma powiedzieć zwykły pracownik.

Och jak to sie wczoraj wielki Pan kierownik od jakosci produkowal ze jaka to jakość jest wazna i ze nie można robic błędów. Zrozum kierowniku ze jak kazecie zasuwac ludziom na akord to o blad nie trudno. I jeszcze to jego straszenie ze jak wzywa na rozmowe to nie jest to przyjemne. Strasz sobie swoich kolegów pajacu !

Robert

Całkowicie odradzam. Umowa przez agencję na tydzien odnawiana co tydzien to jakaś kpina. Stawka na rękę 9.50 na godzinie śmiech na sali. Zmuszanie do nadgodzin to kolejny gwóźdź do trumny. Jeżeli naprawde nie macie innej opcji to na chwilę mozna sie zatrudnic szukajac czegos innego. Nawet ukraina stad ucieka wiec radze sie zastanowić.

Vjbnjn
@Robert

Jaka stawka 9,5? Brutto 13zl to netto 10,50. Pracujac caly miesiac (bez premii), dostajesz najnizsza krajowa.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska