Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Aga

Laska ja z a.h pracowałam i od kiedy nas podzielili widzę ile ta dziewczyna dla nas robiła. Teraz Ci nowi liderzy? Idz pan.. uwierz teraz to dopniero jest jazda. Jak moj lider przeprowadził ze mną rozmowę to poczułam się jakbym była w wieku 9-12lat. Takze mam porównanie. Mi jej brakuje

dortka

my na mp1 mamy super liderki przyjdzcie do nas

@Aga

Ty chyba nie wiesz co piszesz ja też z a.h nie jestem dobrze że nas tak podzielili i za żadne skarby już bym do niej nie wróciła ta mina i ten wyraz twarzy mówi wszystko strach było podejść do niej do biurka i się o co kolwiek zapytać ja nie żałuję tego podziału teraz ze spokojem idę do pracy i bez stresu.

@Aga

Te słowa to miód na serce każdego lidera.

obyyyyyy

To jeszczes sa gdzies grupowe? co wy Komuna u was nadal? podobno miało ich nie być już, na niektórych działąch w feniksie, dawno się tego pozbyli i produkcja idzie, przynajmniej pracę grupowa dostaje tak jak wszyscy a nie tylko ta na którą się pięknie wyrobi, bo sama sobie manewruje z kim chce i jak chce pracowac w potokach. OBY SZYBKO WZNIEŚLI TE GRUPOWE I TYLKO LIDERZY BEDĄ ZARZADZAĆ. pozdrawiam całe ICC

ICCtek
@obyyyyyy

Nie ma co komentować bo to po prostu żal ....

ICCtek
@obyyyyyy

Hahaha Liderzy zarządzac ?! A ktos bierze pod uwage szykowanie chocby cześci? Teraz lider tego nie robi a myślisz ze kiedys bedzie? Śmieszne. .. Na ICC grupowa jes rozpisana na tablicy i nie ma wybierania sobie pracy (tak w kwestii wyjasnienia).. Ale nieee no fakt, te grupowe to nic nie robia, tylko dobra prace w przeplywach maja i wielkie pretensje, w sumie racja ...

Róża

Znowu szykuję się w sobotę popołudnie w pracy.Kiedy się to skończy .co na to związek.Jak pracownik produkcji mają pracować to zapraszamy też kierowników na popołudnie w sobotę.

Tomcio
@Róża

Jeszcze by im korona z głowy spadła.

Dorota

Sobota popołudnie? A co z integracja. ha ha ha

@Dorota

No jak ? Prosto z pracy na integracje a potem w niedziele na nockę :)

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Macie zamiar zostawić tak asfalt na terenie zakładu? Idzie sobie ryj potrzaskac xd

Mazi
@anonymous

To idź chodnikiem????

Dawid

Już w sobotę IFC Party buhahaha a w niedziele na nockę :) Miłego kaca w pracy !

Nowik

Dzięki wierze w podwyżkę o kilkadziesiąt groszy brutto na godzinę, z większym spokojem i ufnością patrzę w przyszłość.Mam już na keczup do frytek,może odłożę na dropsa.Dzięki tej stawce nie przekroczę dochodu uniemożliwiającego mi korzystanie z MOPSu,Caritasu i Barki.Dziękuję

T

W dniu dzisiejszym zgłosiłam sprawę do PIP. To co sie dzisiaj działo jeżeli chodzi o osoby które nie były na ostatnich nadgodzinach to poprostu chamstwo ! Zmuszano ludzi do pisania na kartce usprawiedliwień dlaczego nie przyszli i kiedy odrobią nadgodziny. Ludzie jak można odrabiać nadgodziny to sie w głowie nie mieści. Jutro składam wypowiedzenie. Mam dosyć.

Pani_Halynka
@T

Bierzcie prawnika i wydojcie z nich kasę! To jest bezprawie!

Harald
@T

Idź do związków

Róża

Ja się pytam -od czego są grupowe na linii .Panie z Ukrainy robią co chcą Opiekun nie jest w stanie wszystkiego dopilnować .Pracują lajcikowo nie wiedzą jak szukać części a o reszcie już nie wspomnę.

Pitek
@Róża

Witam, Chciałabym tylko poinformowac i zwrocic uwage, ze grupowa to nie jest koń pociągowy!! Każdemu sie łatwo mowi, o grupowa dostaje 200 zl dodatku to co moze jeszcze ma tyłki podcierać kazdemu?!?! Ludzid no obudźcie sie. Szykowanie części, zbierabie ilosci, pełno akcji, ktore maja miejsce a to metal zły a to obudowa a to ma byc tak a to tak. Wszyscy najlatwiej tylko do grupowych miec pretensje a nikt nie widzi jaki to jest wysiłek. Oczywiscie, pewnie ktos tu powie, ze zawsze mozna zrezygnowac. Ale ja powiem inaczej, jestem grupowa od juz ładnego czasu, mam u siebie mnostwo osob z Ukrainy, jest mi ciezko nie powiem, ale takie komentarze jak ten ze grupowa ma cos jeszcze robic odbiera mi chęć i wiare w ludzi. Dziekuje tylko Bogu, ze mam zajebis!ta liderke, ktora zawsze pomoze i jakos razem dajemy sobie rade. A komentarze zazdrośnic ktore moze i chcialy byc grupowymi ale niestety nie wyszlo i ktore pewnie gnają na 200% sa zbedne! Nie znasz tej pracy od podszewki, nie znasz obowiazkow grupowej ale glos trzeba zabrac. Ludzie czasem tylko potrafia oceniac, a moze łatwiej wstac z tyłkiem i czasem tej grupowej zwyczajnie pomoc ? ... Pozdrawiam z ICC

wtr

Czekamy na integracje i kierowników :)

ICC

Pani K.F. Jeżeli tak bardzo mocno Ciebie interesuje życie innych ludzi i źle im życzysz oraz cieszysz się z ich choroby to bardzo mocno ci współczuję że masz tak nudne swoje życie. PS. Uważaj bo karma wraca.

My
@ICC

Nieładnie !!!

Bobbi
@ICC

KF czy KP? A czyta sie F?

pinio

Ta firma nie uczy się na błędach. Ciekawe co powiedzą wyniki badań ''dobre miejsce pracy'' na początku roku 2018 :D

Rafał
@pinio

jak można uczyć się na błędach ?? gamoniu. Uczyć to się można na cudzych sukcesach ! a z błędów to się wyciąga wnioski !!!!

Kunta kinte.

Praca ma być dla ciebie na 1 miejscu. To firma dla takich ludzi! Bo nikt normalny nie ujedzie cały rok z nadgodzinami prawie co sobotę. ps. jakie odrabianie? odrabianie nadgodzin? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHa

Limon

PHOENIX CONTACT Wielkopolska potrzebuje pracownika w dziale zaopatrzenia. Możecie mi podpowiedzieć cos w tym temacie? Na co można liczyć? Czy są jakieś wymagania ekstra stawiane kandydatowi? Jak z kasą?

@Limon

Napewno nadgodziny :)

Rafael

Udało mi się i na szczęscie znalazłem nową pracę, więc za tydzień uciekam z tego bajzlu w tomyślu. W czwartek liderzy ganiali i spisywali znów osoby które nie przyjdą na nadgodziny :) Dyro zażyczył sobie listę. To już jest przegięcie ! Jak można tydzień w tydzień zmuszać ludzi do przychodzenia w sobotę do pracy ? Czy tam pracuje ktoś normalny w kierownictwie ? A może szanowni kierownicy dadzą dobry przykład i również przyjdą zasuwać z nami w weekendy ? Ludzie jeżeli macie możliwość to szukajcie nowej pracy i uciekajcie. Teraz na szczęście pracy wszędzie jest dużo.

mnop

Czasami mi wstyd z kim pracuje. Ludziska, Wy na tym forum się szarpiecie o pierdoły jak Ci tam w sejmie. Strona służy do przekazywania rzetelnych info o pracy w firmie . Zgadzam się jest ciężko, jest coraz gorzej, tez mam czasami dość....ale publiczne oskarżenia., domysły, jakieś insynuacje to już dziecinada. W podstawówce tez na kurach wypisują nnp. Aga kocha Roberta albo pani od matmy to wiedźma. To prawie tak jak wy ( niektórzy) tutaj. Chcecie być poważnie traktowani to się tak zachowujcie.

max

wtryskownia a kysz, a kysz do BERO!:D

kuka

spokojnie firma i tak stanie z produkcją jak cały magazyn servus załadują towarem, porażka z tym magazynem ; -]

zmeczona

Wszystko idzie znieść w tej firmie, bo jak nie żyjesz pracą, to tylko czekasz aby swoje 8h odpykac i wracac do żcycia normalnego, ale jak sie wekendów nie ma wolnych, to człowiek ma dosyć nie ma sie kiedy zregenerować, odpocząc, naładować baterie. MY NIE JESTEŚMY ROBOTAMI!! Będa błędy, będa reklamacje, bo ludzie pracują przez siłe i szybko , szybko szybko, wyrabiajcie sie na 200% zebysmy mogli wam upier/do/li/ć czas na akordzie, a wy tak samo szybko bedziecie zapierdzieląc na 100% BEKA.

Wściekła

Co to znaczy

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska