Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Morświn-Kika

Jechalem dzisiaj z Trzcianki do N Tomyśla i obraz tej fabryki ludzkich dramatow budzi u mnie dreszcze. Perfekcyjnie zorganizowana wyciskarka łez za niską stawkę po równie niskich kosztach pracy :-( Krew i pot okraszone biedą !!!!!! Godzinówka? 60 min kostka "Palmy", pieczywko gumowe w dyskoncie, za resztę plasterki promocyjnego boczku w roladzie. To jest ta dobra oferta buahauauuaha!!! A dzieci? :-) Dniowka nie wystarczy na owoce i słodycze, a stary jeszcze dębi o drugą paczkę tytoniu. Co zostaje dla siebie, tylko opłacić Polsat buahauahahaaaahaha!!!

s*it

ludzie z WTR się zwalniają a kierownictwo nawet nie pyta dlaczego i nie próbuje ich zatrzymać! To dopiero początek zwolnień.

@s*it

Nie muszą zwalniać bo ludzie sami odchodzą,więc to im na rękę.

Vvvbb
@Ciekawy

Napisal przeciez, ze sie sami zwalniaja a nie ze ich zwalniaja

@Vvvbb

Czytaj ze zrozumieniem.kierownictwo nie zatrzymuje pracowników bo teraz nie ma roboty

Kutang
@s*it

Wtr DC sytuacja stabilna

Ooo

Słowa piosenki Margaret pasują jak ulał do mechaników z icc Pozwala się boże...

@Ooo

Pozwala się boże miało być...

@Ooo

Pożal się boże...

Ciekawy

Statszy Mechanik ponad 30 zł na godzinę to mało.???

Kurłakiedystobyło
@Ciekawy

Mało

????

To co się dzieje na IFC to czysta patologia

Młody lis
@????

To co znowu będziesz wymyślać kłamstwa i oszczerstwa idź i powiedz to w twarz

Kurłakiedystobyło
@????

A co się dzieje ?

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Podobno pana prezesa nie ma już z nami?

Rumun

a gdzie jest?

Róża

A gdzie jest prezes?

Don Vasyl

Co dostał cygan pod choinkę?

Don Vasyl
@Don Vasyl

Twój rower..

polok

Dlaczego od kilku tygodni produkcja w sobotę nie idzie?

Bezsensu
@polok

Jak to nie idzie? Wtryskownia leci non stop. 2,3 listopad też tak w ramach dobrego miejsca pracy... oczywiście za darmo bo inaczej to nie opcji..

Natalia

@A co cie to, proszę, abyś nie kierował takich stwierdzeń w moją stronę tym bardziej że nie są one zgodne z prawdą, ponieważ nie jestem żadnym, jak to określiłeś "trollem". @Żałosne, możesz przybliżyć, jak ma wyglądać ten "akord grupowy"? Podasz bliższe szczegóły, co nowego w tym zakresie wprowadziła firma PHOENIX CONTACT Wielkopolska? @chy, co w Twojej wypłacie dokładnie się nie zgadza? @Ooo, proszę, abyś zachował kulturę na forum publicznym i nie używał słów, które są zakazane zgodnie z obowiązującym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

Kunta Kinte
@Natalia

Kim ty jesteś żeby mówić kto co ma robić

Milik

Dno totalne: Bardzo niskie zarobki Niekompetentne osoby na wysokich stanowiskach Zero szacunku względem drugiej osoby Tutaj na pewno nie rozwiniesz skrzydeł Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować pracowników i zakazać pracy w niedziele za dzień wolny

Natalia

@One, interesuje mnie ta kwestia, ponieważ może to być ciekawa alternatywa pracy dla osób, które rozważają podjęcie pracy w firmie. Dlatego, jeżeli zostało już coś o tym wspomniane to wymagałoby, abyś to uzasadnił, jeżeli posiadasz wiedzę na ten temat. @Mimi, było jakieś uzasadnienie Twojego zwolnienia z pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska? @Nowa, jakie kryteria należy spełnić, żeby móc być kwalifikowanym do otrzymania premii uznaniowej za pracę w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska? @kunta kinte, każda osoba przed podjęciem pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska chciałaby poznać opinie, które są dodawane przez osoby posiadające doświadczenie związane z pracą w tej firmie, dlatego pomagam tym osobom, żeby miały jasny obraz sytuacji, która obecnie panuje w tym miejscu pracy.

Jak?
@Natalia

Natalio ? Czy mozna odbic koleżankę z zmiany idąc po skończonej pracy do domu? Zaczyna to powoli być irytujące 1 osoba odbija 2-3 osoby.

@Jak?

Ze się wtrące.Nie powinno tak być.Chodzi o zajęcie miejsc w autobusie.

Tak nie moze byc!
@Monia

dokładnie tak zA to powinni również zwalniać z pracy.. No bez przesady! Jak to jest ze jedni muszą stać do 22 drugi sobie przed 22 idzie prosto do autobusu! Niech ktoś sie tym zajmie w końcu!

@Tak nie moze byc!

Było poruszane.Kierowcy 5 min.po skonczonej pracy mieli dopiero otwierać drzwi do autobusu.2 dni to funkcjonowało.Ha ha. Z drugiej strony jak widzicie miejsca zajęte a wy musicie stać to bierzesz bluze,torebke.Cokolwiek tam leży i siadasz.Bo troche panie same nauczyły.Musicie brać sprawy w swoje ręce.

Trv
@Monia

(usunięte przez administratora)i jak tam w Bero chyba cię olali w tym mąceniu ?Chciałaś tam zakładać związki ?Jak ktoś od miecza rozpoczyna to ........

Yup
@Trv

Przepraszam Cię (usunięte przez administratora)to nie jest żadna oczywiście jakaś grożba,tylko tak napisane w przenośni.Po prostu tam/w Bero//nikt Ciebie nie chce.Musisz skupić się nad własnym zakładem i dalej działać w tych związkach.Może w końcu awansujesz? A tak najlepiej doradzam jak jesteś taka dobra w tych biznesach /w końcu wszykim mówisz co trzeba robić/ otwieraj swoją firmę i daj podwyżki 100% i oczywiście nie zapomnij o założeniu związków zawodowych.POZDRAWIAM

Koleżanka
@Tak nie moze byc!

No najgorsze to są te z 4 jedna zajmuje pół autobusu tyle ma rzeczy ze sobą jeszcze trochę to gacie będą rzucać

@Trv

Nie czuję sie olana.I nie miałam ochoty zakładać ZZ.Dziewczyny same chciały ale się bały. ZZ zaklada się w swoim zakładzie ze swoją załogą.Myślałam że myślą poważnie i chciałam im tylko pomóc. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.Nikt nie wojował,nikt nie zginął.Zdrówka życzę.

@Yup

Dobra nie jestem.Wystarczy trochę poczytać i tyle.Forum jest też od tego aby dyskutować na te tematy nikogo do niczego nie zmuszając oczywiście.A nie do obgadywania kolegów i koleżanek co siedzą obok w pracy.

Słodki2323

Jak to jest że Człowiek ma przewidziany czas pracy na 160godz.w miesiącu tak? Okolicznościowy I chorobowy płatny tak? Na pasku płacowym piszą przepracowanych 48godz. I do tego powinno dojść 2dni okoliczności która też jest płatna i dodatkowo chorobowe 80% płatne a Ty dostajesz tylko 1600 zł? ???? Jak to jest z tą Wlkp że tak swoich pracowników w cztery litry (usunięte przez administratora) Nie jest to pierwszy raz kiedy otrzymujesz pasek płacowy a tam szok ???? Nie dodając już tego że w połowie roku kradną Ci kasę bo sobie sumują z rok w tył ile miałeś urlopu? Ja się pytam jak to jest?

Achhhhhhh
@Słodki2323

Ja mam tak samo a jak idziesz do kadr to tak ci makaron nawiną że wychodzi człowiek głu, pszy niż wszedł a oni wycgodzą na swoje.

@Achhhhhhh

"Achhhhhhh" Tyle że to jest jawne okradanie ludzi i (usunięte przez administratora) ich w cztery litery bo jak inaczej to określić? A jeśli pójdziesz z tym do kadr to po prostu postraszą Cię kodeksem pracy i całą resztą ???? A w Wlkp nie jest to po raz pierwszy akurat... Powiedz mi jak można w połowie roku sumować z całego roku ilość chorobowego i na tej podstawie Ci skroić wypłatę albo np. nie policzyć Ci wgl chorobowego?

Ale jak za darmo?
@Słodki2323

Albo postojowe 0,00 . To jest bezpłatne ? Platne ? Na kartce placowej tak jest popisane ,że ja ch u j a Wiem. Nie mogę dojść do ładu . Siąść i płakać : / .

Misiaj
@Słodki2323

Mi brakuje 8h i chyba te co odpracowaliśmy i ja sie pytam gdzie te 8h jest?

@Ale jak za darmo?

Ogólnie Kadry okradają ludzi z pensji i zaniżają godziny pracy bo inaczej tego nie idzie wytłumaczyć ????

@Misiaj

Co do tych godzin to chyba tego się nie dowiesz???? Wiesz Kadry tak wszystko zamotają że I tak najgorzej na tym wychodzimy My... Wlkp i ekipie z Kadr to wszystko trochę zbyt lekko uchodzi... Kilku takich Nas i później że mają na podwyżki dla siebie i resztę przyjemności...

Realistka
@Słodki2323

Ja jak byłam to zawsze dostałam informacje których szukałam idź i spytaj to wszystko będziesz wiedział

@Realistka

Pytać to już szkoda czasu a raczej nerwów bo i tak Cię zakręcą tak że wyjdziesz glupsza jak ustawa to widzi a dwa oni twierdzą zawsze że tak musi być...

Dzyn dzyn
@Słodki2323

No i co ja mam ci powiedzieć??? Kodeksem pracy to my możemy sobie du,., pę wytrzeć. Bo w wlkp jest kodeks wewnętrzny który każdy pracownik podpisuje,bo bez podpisu nie masz roboty.każda firma ma do tego prawo. Idź do ZZ zobaczymy co ci powiedzą oni.

@Dzyn dzyn

Poszła reklamacja na wypłatę i tyle bo co innego... Ten kodeks pracy to niech wsadzą sobie tam gdzie juz słońce nie dochodzi...

Janka bez dzbanka
@Słodki2323

Wpisz w google takie zdanie: "obliczanie podstawy zasiłku chorobowego" wciśnij enter, wejdź w pierwszy link, przeczytaj i potem komentuj. Powinieneś się cieszyć że te "Panie z Kadr" to wiedzą, bo jakbyś potem musiał oddawać nadpłaty to byś dopiero trollował.

Porazka pxcw

Ludzie ogarnijcie sie te kobiety tez tam tylko oracuja i sa oionkami w grze tych j gory- co wam to da ze je tak nazywacie chyba sami jestescie nic nie wartni ze ludzi z blotem mieszacie, ja nie chcialo byc sie robolem w pxcw trzeba bylo do niemiec wyjechac a nie teraz bol (usunięte przez administratora)

chy

Ta wypłata to porażka. Wszystko w sklepach do góry, a wypłaty w dół. ..

Michau sie zkichau

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki (usunięte przez administratora) i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem

IFC

Skoro masz operatora i kączysz zlecenie po poprzedniej zmianie to po co siedzisz na zbrojeniu nie sądzisz, że to przesada a o awariach już nie wspomnę!

@IFC

"Kączysz"?? Co to za wyrażenie? Cofnij się do szkoły podstawowej

OMG

Witam forumowiczów, ja się pytam dlaczego wtr muszą znowu chodzić w niedzielę do pracy skoro jej nie ma? Czy Wy kuźwa nie wiecie że my też mamy rodziny i dzieci? W weekend wszyscy w domu a my w pracy!!!! Sobota za dzień wolny? Nie ma lepiej! My dla firmy mamy rzucić wszystko ale firma żeby choć trochę pomyślała o pracowniku to już nie. Szkoda że trzeba taką opinię wystawić tak dużej firmie. Ludzie, piszcie tu na forum jak jest, niech reklama idzie w świat!!! Żałosne to że człowieka mają głęboko w (usunięte przez administratora) Proponuję osobą które to wymyślają chodzić do pracy w weekend a dwa dni w tygodniu niech siedzi w domu i zobaczy jaki to super pomysł. I jeszcze jedno, od czego mamy związki zawodowe??? Może czas zmienić liderów w związkach bo po pijaku to każdy jest mądry...

@OMG

Związki zawodowe żyją z Was i tylko dużo gadają. Zacznijcie się z nich wypisywać to może coś załatwia. A zresztą... Kogo tam biorą na serio, przedstawiciele - popatrzcie, śmiech na 6-ciu halach pxcw. Hahaha aaa

@OMG

Kolego, to jest po to, żebyś NA RAZIE nie miał umowy na 4/5 etatu a Ty jeszcze marudzisz.

OMG
@max

Wolę mieć umowę na 4/5 etatu i weekend być z rodziną a nie siedzieć w pracy w niedzielę na popołudniu. Wszyscy mądrzy co nie muszą chodzić w weekend do pracy.

@OMG

raz na 8-10 tygodni wypada sobota lub niedziela, no tragedii nie ma.

xam
@max

Nieprawda. W praktyce bywa różnie i wcale nie jest tak kolorowo jak twierdzisz.

Ohoooo
@max

To przyjdź za mnie madralo!!!! No chyba że twoja rodzina Cię nie kocha albo jesteś sam to zapraszam. Mi serce pęka jak dzieci w niedzielę w domu i płaczą żebym nie szedł do pracy. Jak nie ma tragedii to weź każdy weekend za nas. Co za ludzie! Czy samą pracą człowiek żyje???!!! (usunięte przez administratora)

No co ty
@Ohoooo

Nie można zaplanować czyszczenia form na sobotę zwłaszcza że ślusarnia pracuje za 100%? Wtr powinno pracować od piątku do soboty!!!

Scooby
@max

Może jeszcze mam kogoś po odbycie całować i dziękować że mam pracę? Pracy jest teraz w (usunięte przez administratora) I nie samą Wlkp człowiek żyje. Dobranoc kierowniku :0(

@Ohoooo

no tak praca, poszukaj innej.

Żałosne
@OMG

Potwierdzam,nie dość,że trzeba chodzić w weekendy,wyrabiać normy z kosmosu to jeszcze nawet porządnie za to nie zapłacą i aby móc poucinac premię wprowadzą akord grupowy. Mają nas za (usunięte przez administratora)

Nielen
@Żałosne

ja tam sie z grupowki ciesze, w koncu skonczy sie walka o latwe zlecenia

no co ty
@No co ty

O matko sorki miało być od poniedziałku do soboty no ale jak prezes i dyrektorzy się mylą to co dopiero my robole no chyba też czasem możemy :)

Xfxx

Czy w Tomyślu też zmuszają Was do noszenia tych okropnych spodni roboczych roboczych których nie da się wytrzymać 8 godzin w pozycji siedzącej?!

52dębięc
@Xfxx

na ICC BU chodzą w pidżamach.

Rtv Agd

Dlaczego nie ma pracy? Przedstawiane Nam byly niedawno takie wizje: bedzie pracy pelno, zamowien mnostwo, bedziemy potrzebowac dziesiatki osob, nie zdazymy przerobic na czas zlecen. Ja sie pytam i co z tym sie stalo? Gdzie te obiecanki? Zrobcie zebranie. Wytlumaczcie ludziom na halach o co sie dzieje! Wytlumaczcie co planujecie, co robicie w zwiazku z obecna sytuacja. Na halach rozne plotki kraza i legendy juz powstaja. Tak trudno stanac przed pracownikami i wyjaśnic panujaca sytuacje?

@Rtv Agd

No jak co się dzieje?! Jest tworzone DOBRE MIEJSCE PRACY! Zniesione zostają nadgodziny oraz w niedługim czasie premia. Zostaje tylko sucha stawka godzinowa. Przecież takie były m.in. postulaty pracowników, którzy byli zmęczeni ciągłymi nadgodzinami i niedzielami na niektórych działach.

Pikuś
@Rtv Agd

Musisz iść do związków zawodowych.Oni wszystko załatwią.Nowe kontrakty,podniesienie płac,nie pozwolą zwalniać pracowników i na koniec powiedzą,że strajk trzeba zrobić.Jakie to żałosne.Dzisiaj nie potrzeba żadnych związków bo rynek pracy sam to reguluje.Jeżeli pracodawca nie spełnia norm to ide dalej.Po co mi płacić co miesiąc na obiboków z zz .

giru
@Rtv Agd

o Premii już można zapomnieć. Nie ma zleceń nie ma pieniedzy na premie. I mimo , iż zakład się wyrabia to nie dostaniemy premii. Już jest tendencja zniżkowa... I wszystko odbije się na pracownikach... Chcecie żeby koszta zmalały to pozwalniajcie z biur. Niedługo tam bedzie więcej ludzi niż na produkcji.

Obserwator
@giru

Do wiadomosci z biur tez zwalnaiaja i polecialy dziesiatki osob- a to ze pracujwsz ma produkcji i masz bol (usunięte przez administratora) ze zwalniaja to niczyja wina nikt nie kazal konczyc kariery trzeba bylo sie uczyc.. nie obwiniajcie ludzi z biur a to ze mieli motywacje zeby studiowac i dostali orace w biurach. Nikt wam tego nie zabranial, kazdy sam decyduje o swojej karierze...... i chamsko jest jak ludzie z produkcji cisna po reszcie.

@Obserwator

Jakie niby dziesiątki osób poleciały z biur?

Szermierz
@anonymous

Kierownik miał wszystkich na kartce :)

Kamila
@Obserwator

Co Ty chrzanisz ? Jaką tam w biurach robią kariere ? Myślisz że na produkcji nie ma ludzi po studiach ? Obudź się. Na produkcji jest cała masa ludzi po uczelniach wyższych albo w trakcie nauki.

Studentka
@Kamila

Nie każdemu układa się karierą tak jakby chciał. Ja też jestem na studiach i pracuje na produkcji w PxCW. Żeby coś zdobyć trzeba się napracować a nie marudzic.

Haha
@Studentka

Jeśli myślisz, że skończysz studia i bedziesz miała dobre wyniki w pracy i cie zato awansują! To sie mylisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Januszek
@Kamila

To akurat świadczy o systemie edukacji w Polsce.

Zdegustowany
@Januszek

Januszek a Ty jesteś po studiach?? Nie doceniasz ludzi, którzy studiują chociaż zaocznie. Wiesz ile czasu na to poświęcają? Jakie niektóre uczelnie mają poziom? Sądzisz że mając papier choćby z PP, bez znajomosci dostaniesz stanowisko specjalisty?? Tobie pewnie tatuś coś załatwi.

Dawid
@Januszek

Studia nie gwarantują niestety niczego. Mogą pomóc ale i tak liczy się człowiek, co potrafi jakie ma doświadczenie i pomysł na siebie. Znam kilka osób które nawet nie dokończyły ogólniaka a zajmują teraz kierownicze stanowiska w firmach i bardzo dobrze sobie radzą. Także liczy się człowiek i to co ma w głowie a nie papierek w teczce z cv.

Patola
@max

To dlaczego te postulaty nie obejmują wtr? My też chcemy mieć wolne Soboty i niedziele!!! Niech będzie ta sucha stawka a resztę dorobię gdzieś indziej. Jak całkowity zakaz nadgodzin to wtr też tak chcą bo nawet w weekend nie możemy dorobić. Zawsze ustawiacze mogą rzucić grupowe zwolnienie bo już coś jest na językach. 8 ustawiacze x 3 zmiany no to trochę jest!!!

haha
@Patola

gdzie się ustawiacze zatrudnią? w Bero? haha :D

A

W netto baranie

MłodA
@haha

Kto weźmie takich partaczy do szypy chyba bo gdzie

Koleżanka
@haha

A ten na pompowany z brzydką mordą to jeszcze trochę i pęknie tak się spina wieś (usunięte przez administratora)

Piii
@haha

Żeby dostać się do Bero to trzeba coś umieć........

Dudek
@Patola

Z tego co slyszalam to pracująca niedziela na jednego pracownika przypada co kilka tygodni. a na forum tak piszecie jakbyście chodzili każdą.

Bez Jaj
@Dudek

No ja też tak uważam! Bez jaj nie jest tak źle. Jak jest praca to narzekacie jak jest mniej pracy to wam jest zle!

cygan na rowerze

Kim jest cygan bez rąk??? -Człowiekiem godnym zaufania;-)

Dobre

Słyszałem dzisiaj w radiu, że policja szuka mordercy cyganów. Wysłałem CV i list motywacyjny.

Natalia

@bogaty robol, o jakim filmie piszecie? Jest on w jakiś sposób związany z pracą w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska? @OMG, każdy z zatrudnionych pracowników w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska ma obowiązek pracować w weekendy? Czy jest, to może regulowane według grafiku tak, aby podzielić weekendy według wszystkich zatrudnionych pracowników?

A co cie to
@Natalia

Nie jest to film o trollach piszacych na tym forum

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska