Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Ty

Nie chce, kurde i bajek nie wciskaj, Maciej. Kasy masz po uszy faktycznie.

Madziak 89

Jest szansa że w Machowie wyciągnąć można 3200 na rękę?

@&
@Madziak 89

No chyba jak kierownik poganiacz

Madziak 89
@@&

Ile można wyciągnąć na lini, są teraz jakieś przyjęcia? Dziękuję za odpowiedz

@&

2000zl do 2500zl jak szybko robisz i nie łazisz

Ona ina
@@&

Jak masz duzo nadgodzin to nawet 3500, bo bez nadgodzin to wyplata marniutka....

Hakuna matata
@Ona ina

Jeżeli zrobisz w miesiącu 32 nadgodziny to są 4 soboty będziesz napieprzał na lini jak robo kop to może tyle wyciągniesz, tylko czy warto za te marne grosze???

Chyba że za 2 miesiące

ROBCIO

Nie pracuje tam już od ponad roku ale lubię tutaj zerknąć i przekonać się po komentarzach że mimo szumnych zapowiedzi itd itp od kierownictwa nic się nie zmieniło ..... Czytam że zmiany ciągle ułożone w nienaturalny sposób, czytam że jest nacisk na przychodzenie w soboty czy 6 nockę. Nie zapomnę Pana lidera jak mnie wyśmiał gdy mu powiedziałem ze czuje się zmuszany do nadgodzin ... Jednym słowem super że mnie już tam nie ma.

Yola
@ROBCIO

Dokladnie. Ja takze tam pracowałam kilkanaście lat, a nadal tu zaglądam, na szczęscie coraz rzadziej. Na początku dlatego, zeby się upewnić chyba, czy podjęłam dobrą decyzję zwalniając się z firmy. Później dla rozrywki, a teraz już tylko wspöłczuję pracownikom, którzy tam pracują. Ta firma na każdym odciska piętno, a ja czuję się jakbym uciekła z jakiejś sekty. Na szczęście to była najlepsza decyzja w moim życiu. Wykonuję pracę, którą kocham i zarabiam wreszcie normalnie, choć praca jest ciężka i odpowiedzialna. Wszystkim pracownikom Phoenix Contact życzę zdrowia i wytrwałości, a tym bardziej ambitnym odwagi w podejmowaniu decyzji????

Filip

Cześć, Czy mógłby może ktoś powiedzieć jak wyglądają praca i zarobki na stanowisku Inżynier R&D lub utrzymania ruchu ?

gosc
@Filip

R &D w zaleznosci od umiejetnosci 5.5k-7.5k brutto. a w utrzymaniu ruchu troszke mniej

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

h

Idiota!!!

Adek

Cała firma huczy o tym że prezes odchodzi bo nie umie zarządzać i będą szukać kandydata na nowego prezesa. Jeśli jest ktoś chętny to niech się zgłosi do kadr.

Masakra wypłaty z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze... normalnie jakaś zapomoga bo już inaczej nir idzie tego nazwać.

Doberman

wypłaty kiepskie i czterobrygadowki jeszcze☺

Mechanik

To co Cię tam trzyma? Idź tam gdzie mają lepiej ☺️

andrzej

Porażka z tą kanalizą na hali nr. 1 remont hali za miliony a (usunięte przez administratora)pływają po korytarzu

Z
@andrzej

To wołają Dit i chłopaki jadą z koksem a raczej z gównem

Q
@Z

Ale śmieszne, przecież nie oto chodzi żeby non stop odtykać i uważać żeby na tym gównie się poślizgnąć

Lunatyk

Trzecia w nocy a człowiek nie śpi. Budzik za godzinę zadzwoni a ja jak neptyk. Zasnąć po nocnych zmianach to nie na łeb. A w pracy kierownictwo dziwi się że ludzie norm nie wyrabiają. Jak pracować skoro człowiek zmęczony i nie wyspany? Zamiast odwrócić zmiany, z nocki na popołudnie to nie. A za chwilę ludzie zaczną chorować na zawały, arytmie, udary. Proszę poczytać o wpływie pracy trójzmianowej na zdrowie człowieka. Teraz bym sobie zasnęła i do 9-10 można spać i człowiek byłby i do życia i do pracy a tak to zostaje zmęczenie, nie wysłanie a i praca jest gdzieś... Każdy patrzy by chwilę się zdrzemnąć.

Z
@Lunatyk

Piparapa biała mewa ucha uccha papahaha

Leon

Panie BHP skoro tak panu przeszkadzaja auta na terenie firmy to moze zwroci pan uwage na szanownego pana z ZZ jak jezdzi po terenie firmy i gdzie parkuje auto.

Zz
@Leon

Można zwracać uwage, na okrągło o tak parkuje.

@Zz

Nie zgrywaj cwaniaka tylko wez sie do roboty bo efektow nie widac. Puste obietnice.

dex
@Leon

Tych behpowców chyba jest za dużo bo czepiają się absurdalnych rzeczy, pewnie nie mają co robić i wymyślają

@dex

No tego grubego smieszka to już całkiem mam nadzieję że zna takie powiedzenia że za bramą są wszyscy równi

Były
@Leon

Tak wszyscy najgorsi wszystko źle od kierownika po BHP po produkcje aż do prezesa, nie ma to jak wszystkich obgadać zamist robić. Szkoda slow na ta firme. Jak tym a cokolwiek dzialac jak kazdy na kazdego patrzy z byka. Dlatego odeszłem bo nie jest dobrze pracować w firmie gdzie ludzie żyja ze siba jak na wojnie.

Gary

A Natali włosy się krencom

Koleżanka
@Gary

A na dole też co za pudel

Indiana Monsz
@Koleżanka

Będziecie wywoływać milicje od XV wieku wstecz buahauahahaaaahaha!!!

Ciapciarapcia

Co to są za różne standardy zwolnień i informacji!!!. Jak zwalniali pana z wąsem to cały referat na pocztę wysłali co i dlaczego i że nie będą tego tolerować i że będą się sądzili, a jak zwalniają kierowniczka z IFC to cisza ! Niech też napiszą o jego sprawach w sądzie o (usunięte przez administratora)i jak traktował ludzi.

@Ciapciarapcia

A o jakiego kierownika chodzi z IFC proszę o info.

Kunta Kinte
@4567

Dobrze wiesz (usunięte przez administratora) a podjudzasz walni się w łeb

@Ciapciarapcia

Jaki dzial taki standard hahaha zenada

fred
@Ciapciarapcia

Tak samo było z panią (usunięte przez administratora) też nie napisali za co ją zwolnili (co zrobiła)

AgNeS

Czas zabrać się za kolejna osobe Anne Ch . . . Ją też pozwać o (usunięte przez administratora)! Pisze anonim do (usunięte przez administratora)o jej wyczynach .

Pikolo
@AgNeS

Sama na siebie napisz krowo a nie na kogoś lepszego zazdrości Pani niechęć każdy powinien patrzeć na siebie :-)

anna.maria

witam, jak z praca w Machowie? Ile można zarobić? Są jakieś przyjęcia?

Aga
@anna.maria

PORAŻKA

Jaaa

Kiedy będą rozdawać PIT-y?

Młody

Bo (usunięte przez administratora)to bardzo miła Pani jedna z niewielu w tej firmie

Jaa

Jak już to Pani (usunięte przez administratora);)

Śmieszne
@Młody

Hahaha bardzo śmieszne.

Chętny
@Jaaa

Witam średnie zarobki dla operatorów maszyn ile wynoszą?

Pikolo
@Chętny

@Jaaa

Hej buty i buraki są PPity

@Pikolo

Na którym dziale tyle dają?, chętnie się przeniosę z Wtr.

@Chętny

Tyle co reszty załogi a wnagrode idziesz w sobotę i niedzielę do pracy za poniedziałek wolny psychoza

Barak ZZ

Halo Związki. I jak tam wam idzie dobro dla pracowników??? Hmmm niech no chwilkę pomyślę.... Nic nie wywalczycie dla nas jak zwykle. No i tą gadka "No nic nie dało rady załatwić bo to bo tamto" srają muchy będzie wiosna. Słuchy krążą że jesteście na pensji zakładowej. Więc kto kumaty to wie o co chodzi. Dziękuję za porażki. Tylko latanie i udawanie z waszej strony jak wy to walczycie srutututu majtki z drutu.

@Barak ZZ

Prawda brawo ale im dałeś

Stokrotka
@Barak ZZ

Jak jesteś taki kumaty to idz z nimi na spotkanie.Każdy ma prawo.Podzielisz się TUTAJ co tam zdziałałeś,bo tylko w ukryciu na forum widzę morda ci chodzi.(usunięte przez administratora)jest otwarty człowiek.(usunięte przez administratora)

Po prostu pytam

Jak tam lamusiki pracuje się w kołchozie ???? Buhahahahhah

Ooo

A co to za dwa trolle przyklejone do szyby na hali 3 jeden łysy a drugi nie stoją i patrzą jak szpaki w (usunięte przez administratora) kompletny brak profesjonalizmu

Kis
@Ooo

To są kierownicy na miarę Pxcw bynajmniej tak im się wydaje

Aaaaaa
@Ooo

Ogladaja swoich nierobow z fdc

Bezpieczeństwo

Czy ktoś może zainstalować się osobami które parkują swoje auta na 8h na wysepce przy drodze głównej? Od tego jest parking.

Huhu
@Bezpieczeństwo

To z Lenistwa. Nie chce jechac sie na parking i szukac miejsca. Przeciez to droga przez gory, doliny, lasy......

Waluś

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Walentego kocham Pxcw

miki
@Waluś

Na drzewo pawianie

Ona

Czy ktos wie ile dni mozna miec chorobowego zeby zalapac sie na 100procent trzynastki?

@Ona

Chyba do 7 dni. A co niezadowolona?

opos
@Tyryryry

Wypłata+13 to jakiś żart!

@opos

W tej firmie w uczciwy sposób nie zarobisz... musisz chodzić na L4 w miarę często to przynajmniej zaoszczędzisz na dojeździe... ciagle musisz robić na jakiegoś nieroba co ma w pompie innych

Błażej
@opos

Zawsze można zmienić pracę i spróbować swoich sił tam,gdzie mają"lepiej". No chyba,że brakuje kwalifikacji i wiedzy to wtedy pozostaje narzekanie na forum.

Ona
@Tyryryry

No szału nie ma

@Błażej

Blazej zwykły laczku, taki jesteś kozirko a jakie ty masz kwalifikacje? Duze wargi i głębokie gardło? Pierd*olone biuroweczki. Technolog? Pfff. Chyba gejolog.

Śrubowniczy
@Błażej

I kamieniami :)

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 393.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 298, z czego 24 to opinie pozytywne, 115 to opinie negatywne, a 159 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska