Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Kacuś

To Co Dzieje się na dziale Metali to jest żenada. Jak tak można prowadzić dział. Niech ktoś zgłosi to do kierownika bo nie idzie wytrzymać tego (usunięte przez administratora) jaki tam panuje.

Pracuś
@Kacuś

A coś nowego się tam dzieje?

mi to lotto

Wybrali kogoś w końcu po 7 miesiącach poszukiwań?

Pierdołka

Piąteczek.. więc czas pośmiać się z (usunięte przez administratora). Buhahahahajaja

?
@Pierdołka

Ha ha ha durnie podnoszą pensję nadgodzinami bo 1900 im nie starczy kiedy ciemnota się postawi ze 2500 powinni mieć bez nadgodzin

Wrrr

Stawki coraz "większe", ale zarobki coraz mniejsze, dlaczego? A no dlatego, że kombinują z premią na działach no i nie ma nadgodzin które mocno zwiększały zarobki. W tej firmie liczą się cele na których na pewno nie zyskuje produkcja

@Wrrr

Tak narzekacie...ciagle Wam malo...jak byly nadgodziny to ze ciagle nadgodziny. Teraz nie ma nadgodzin to znow narzekanie ze nie ma nadgodzin. Za chwile zamkniecie mo.r.dy i bedziecie prosic o prace. Nie widzicie tego ze idzie kryzys. Nie widzicie ze jest mniej zlecen? Dobrze ze jeszcze nie zwalniaja. Wiec skonczcie to pier.do.leni.e i do pracy poki ja jeszcze macie.

Koleżanka
@Leon

Jaki kryzys to zwykła manipulacja i gra żeby ludziom mordy zamknąć bo się zapominają o swoje pieniądze

@Koleżanka

Pozyjemy zobaczymy. A nadgodzin czemu nie ma? Bo tak im sie chce? Ukrainy czemu nie na? Wlacz myslenie a pozniej komentuj... swoje pieniadze? Dobre... to pracodawca decyduje o stawkach a my sie na nie godzimy lub nie...ja jestem zadowolony ze swojej stawki i ja akceptuje..byle do emerytury..

Nie chciałaś nadgodzin. Odpoczywaj

Janusz
@Ktoś

Firma oferuje nadgodziny, za które dodatkowo płaci, czy można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie? Z wcześniejszych wypowiedzi wynika, że stawka godzinowa jest satysfakcjonująca. Masz podobne zdanie, czy zupełnie inne?

@Wrrr

Człowieku, po co Ci nadgodziny? Nie masz rodziny w domu? Ile można siedzieć w pracy! Zacznij żyć a nie ciągle pracować bo życie jest krótkie. Ile byś nie zarabiał to zawsze będzie mało a jak zdrowie zacznie się sypać to zakład Ci nie pomoże. Ludzie oprzytomniejcie!!! Życie mamy jedno! Przecież mówili że nadgodziny chcą znieś więc dlaczego tego nie robią? Nadgodziny powinny być dla chętnych a nie zmuszanie ludzi do pracy!

Wielkopolanka
@Wrrr

W tej firmie ładnie muszą się prezentować słupki na wykresach i prezentacjach. To jest cel który spędza im sen z powiek. A pracownik jest nie ważny, nikt nie myśli o tym czy ma za co wyzywic rodzine, spłacić kredyt, opłacić rachunki. Technolodzy nie myślą by ułatwić pracę, często ja utrudniają. Wielu poważnych problemów nie widzą, bo są niedoswiadczeni i sobie nie radzą. Tak ta firma funkcjonuje. Zapada się na dno tak jak Titanic...

Janusz
@Ooo

Rozumiem, że możesz mieć takie zdanie na temat nadgodzin, jednak pamiętaj, że są osoby, które chcą pracować dłużej, aby ich wynagrodzenie było wyższe. Stąd właśnie moje pytanie, czy za nadgodziny oferowane jest wynagrodzenie pieniężne, czy może odbiór godzin w postaci wolnych dni. Ponawiam moje pytanie i liczę na rzetelną odpowiedź.

@Janusz

Dlatego właśnie nadgodziny powinny być dla chętnych. Pozdrawiam

Normalny
@Wrrr

Mnie wydaje się że za stawki odpowiada P(usunięte przez administratora). Co on w ogóle robi oprocz wymyślania jak odebrac pracownkom cos z wyplaty a raczej jałumużnej

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Ina

Czy to prawda że dzisiaj jeden z mechaników na icc został wprowadzony przez swojego kierownika za bramę ?????????

Alibaba
@Ina

Pewnie żeby pokazać ile tam osób czeka na jego miejsce

Mam już dość

BoSZe chciałbym, aby to dłuższe oczekiwanie przełożyło się na poprawę jakości pracy naszych urządzeń. Niestety... Rzeczywistość jest inna... Mamy coraz mniej dobrych i skutecznych mechaników, a coraz więcej tych udających, że coś wiedzą, coś umieją, ale im tonie wychodzi... Serwistim niestety nie pracyje na 3 zmiany, a na jedną. Dyrektorze jak żyć? Jak przeżyć do następnego 10-tego? Kto nam zwróci to co przez nich tracimy ... Kto w końcu zacznie rozliczać te czarne koszule?

Armagedon

Na serio.... Jeszcze ktoś pracuje w tej firmie ??

W
@Armagedon

Tak nieroby ????????

Zwisly

Pracują pracują i jeszcze za darmo będą pracować! Lata świetności odeszły w niepamięć. Nigdy już nie będzie lepiej. (usunięte przez administratora) o podwyzkach... Pff... Ile % wszystko poszło do góry w sklepach? Wielka szopka i aluzja że nam płacą. Niemiecka firma w Polsce i jest nie rentowna? To Bloomberg już powinien nie istnieć w takim razie. Ciekawe jaki procent jest udziałowców firmy bo pewnie tam płynie największa kasa. Się posypia zwolnienia w tym roku. Teraz bd wielka spłata za 3 miesiące! Radzę kupić mocne oklurary żeby zauważyć różnice!

Never give up

To co się dzieje w tej firmie to totalna porażka Mianowicie chodzi mi o parę osób nie będę sypał nazwiskami bo mnie jeszcze zwolnią ale wiecie co jest najlepsze ? Że doświadczone osoby są zwalniane a nieroby i uzależnione osoby zostają jeden kierownik z działu icc jest totalnym człowiekiem bez żadnych skrupułów. Nie liczy się że zdaniem innych ciągle jakieś rozmowy o mobbingu itd itd to jest śmiech na sali jak masz normalnie pracować. Zrobili notatki jeden człowiek obrócił SB kierasa wokół palca przychodzi SB do pracy jak chce kierownik go dobrze traktuje a resztę albo zwalnia albo daje bezpodstawne notatki bo co bo ktoś nagadał coś? Widzicie ludzie tak się roznoszą plotki problem nie rozwiązywany nie na dowody tylko na słowa i powodzenia w tej firmie. A związki ? Zamiast się stawiać to nie wiem gdzie są .. a i jeszcze jedno żebyście wy kierownicy nie musieli robić za mechaników jak tak dalej bd to już nikt tam nie bd pracował (usunięte przez administratora) i nic więcej.

Zgrzany

Wtryskownia ICC jest (usunięte przez administratora)??? Co wam daje otwarta brama w taką pogodę?

Wolny

No i się narobiło prezes znowu napisał orędzie do ludu nie kradnijcie bo patrzę a lud ma to w (usunięte przez administratora)

Ohoooo
@Wolny

Widocznie ludzie mało zarabiają...

Pikolo
@Ohoooo

Ciekawe co brat z siostrą na to a może działali do spółki

@Wolny

Taki to lud, ze firmowe (usunięte przez administratora). A swoje to swoje.

@Ohoooo

Oczywiście to jest usprawiedliwienie.

Ruda

Nie można zrozumieć jednego taka firma a ludzi mają za nic na wpłatach ciągle oszustwa za każdym razem mi się nie zgadza idziesz do kadr to słyszysz ale to nie możliwe że źle naliczone wszystko jest ok tak ci powiedzą. Kiedyś był to zakład w którym się zarabialo a teraz totalna porażka masakra w tym zakladzie

M.Z WLKP.
@Ruda

TYLKO O.I.P.POZNAŃ NATYCHMIAST ZADZIAŁAJĄ.ŻYCZĘ POWODZENIA I POZDRAWIAM!

Armagedon

Ta firma jeszcze istnieje, ? przecież tam jest kompetencyjne (usunięte przez administratora)... Średni i wyzszy szczebel kadry to(usunięte przez administratora)

Irena
@Armagedon

Oczywiście - firma PHOENIX CONTACT Wielkopolska nadal istnieje i, co więcej, zdaje się prężnie rozwijać. A świadczy o tym chociażby fakt, że w chwili obecnej prowadzą bardzo rozbudowane procesy rekrutacyjne. Oprócz tego organizują staże oraz praktyki: https://www.phoenixcontact.com/online/portal/pl?1dmy&urile=wcm%3apath%3a/plpl/web/corporate/career/subcategory_pages/Internships/7ea1d393-8456-48cc-9137-733d106b15b1 I związku z tym chcę Cię zapytać - może to wiesz - czy po odbyciu takiego 3-miesięcznego stażu istnieje szansa na pozostanie w firmie?

Braun Power

Zaszalałem!!!! Na kolacyjkę zamówiłem kebaby :-) Jeden byl z ryzem i kurkumą, więcej nic nie mowie bo bedzieta morde drzec ze nie zdrowe buahauauhaaaha Taki tłusty weekend po tygodniu orki dla niemieckich milionerów za śladowe wynagrodzenie !!!!!! Dzisiaj meczyk syna i tez pewnie obiad poza domem. 150 km zrobię dzisiaj i to nie autobusem zakladowym buhauauauauaaaa Tutejsza stawka to poziom zrownujacy ludzi z trzodą !!!! Pisałem o tym juz sie nie chce powtarzać.

@Braun Power

PEKAESEM

Łysy z brazzers

Zazdrość przemawia :3 jak ciebie widzą to pewnie są za aborcją po prostu żywa antykoncepcja xD

Twój wielbiciel

Zajmij się pracą i czymś pożytecznym zamiast oczerniac inne osoby.

W

A niech się nawet na hali bzykaja aż miło popatrzeć ????????

Brak slow

Jestem na PCC i tutaj jest pełno ludzi i tyle do zrobienia/naprawienia . A na dziale z 10 osobami na krzyż sami sobie wymyslacie problemy. Robotą się zajmijcie zamiast zazdrościć i szukać taniej sensacji...

mecenas z wlkp.

Tak samo jak w PAS Polska Opalenica się dzieje. Lepiej miejcie oczy szeroko otwarte

WTR

Witam od jakiegoś czasu na wtryskownia jest jakaś masakra premia raz jest 20% zaraz jest 4% maszyn przybywa ludzi nie ma A nowi przychodzą porobie kilka miesięcy i się zwalniają A co do wypłaty to kilka lat temu się więcej zarabiał nigdy nie wiesz ile dostaniesz wypłaty

Chłonny wiedzy

I jak tam zgadzacie się na 6 % podwyżki?

Irena
@Chłonny wiedzy

Wygląda na to, że pracodawca oferuje podwyżki płac swoim pracownikom - tak przynajmniej wynika z Twojej wypowiedzi. Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Ciekawi mnie, czy podwyższenie wynagrodzenia będzie należeć się każdej osobie zatrudnionej w PHOENIX CONTACT Wielkopolska i kiedy jest planowane jego wdrożenie.

andrzej

Witam gdzie moge kupic te zółte kamizelki? Bo ja z męzem mamy ale gdzie kupic takie małe dla dzieci? Bo podobno wszyscy maja miec ubrane te kamizelki na 25leciu, dzieci tez...

nieandrzejtylkograzyna
@andrzej

typowe podejscie jak tak ci zle to siedz w domu

As
@andrzej

W jakimś sklepie gdzie mają rowerki, rolki.... Na deptaku mogą być.

Polityka Pis

Prawda że ktoś wysłał list do Bloomberg co się dzieje w Nowy Tomyśl no i ktoś chce pakiety

@Polityka Pis

A kto mial to zrobic? jak w ZZ jeden czyta a drugi pisze... tutaj nic nie moga wywalczyc a w blombergu wywalcza...ludzie ogarnijcie sie

dość tego

Niech sobie prezes ze swoją świtą pracują na czterobrygadówkach sami w soboty nie przychodzą do pracy tacy są zmęczeni w kieszeni co miesiąc tysiące a głupi robole (usunięte przez administratora) bo Niemcy muszą 4 miliardy osiągnąć Euro w tym roku do pracy rodacy a związki jak zwykle nic głupia mina do złej gry nie wspomnę już o radzie pracowniczej nie dosyć że prezes ma ich gdzieś to tak nie są wstanie pomóc innym

Tu jest POLSKA
@dość tego

Święta prawda. ZZ do bani i rada tak samo. Pracujemy we firmie niemieckiej ale naszym prezesem,kierownictwem w PXC wielkopolska w Polsce to Polacy i zamiast być prawdziwym Polakiem i być za nami to wolą lizać wiadomo co niemcą. Gdzie tu Polska??? Na dodatek wolą Ukrainę zatrudnić niż swoich rodaków. Chifa pod tym względem jest lepsza,bo tam na miejscu pierwszym do zatrudnienia są Polacy A nie Ukraina. W Chifie nie pracuje Ukraina. Masakra.

Młody
@Tu jest POLSKA

Brawo :-) brawo dawaj dawaj jeszcze trochę

Prawda
@dość tego

Zmień umowę o pracę na umowę o dzieło i odrazu ci kasa przybędzie . Ci na wiejskiej zabierają ci 50 % wypłaty , glosujesz na tych co ci zabierają to co się dziwisz że co raz mniej zarabiasz . Na jesień możesz to zmienić . nie ma coś takiego jak zjeść ciastko i mieć ciastko.

Śmieszne te wpisy
@dość tego

Śmiech na sali. Czuję, że prezes po przeczytaniu tego wpisu da wszystkim podwyżki i obniży normy. Nygusy weźcie się z pracę,a nie na forum narzekać :-)

Hakuna matata

Misiek
@Tu jest POLSKA

Idź do Chify po szczęście

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska