Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

WTR ICC

Witam pracowałem w tej firmie kilka lat i z początku byłem zadowolony ale zaczęło się wszystko źle dziać jak zaczęła zarządzać nowa władza praca nie jest zl A ale psychicznie ludzie nie dają rady bo coraz więcej obowiązków za coraz mniejsza kasę i Brak szacunku do ludzi czy robisz 5 czy 10 lat masakra zwalniają się ludzie kurzy robią robotę ale firma nic nie robi żeby ludzi zatrzymać A co do kierownictwa to porażka tak samo jak brygadzisci troszkę chyba im się coś poprzestawislo w głowach

Co sądzicie o naszej budowie maszyn? Mam szczęście pracować na ich produktach i jest słabo. Terminowość chyba nie znają definicji robią co chcą. Ale rozpoczęcie dnia na co dzień od śniadania 30 min to jest czas. Jeden z najwybitniejszych specjalistów co 15 min na fajce w innym miejscu a jak coś potrzebujesz to brak czasu. Ile to jeszcze potrwa, wszystko im wolno a inni słyszę jak przekroczą o pare zł wydatek to masakra. Szef naszego serwisu potrafi nic za bardzo nie potrafi a rozmawiam czasami na usterkach z osobami z serwisu to są już załamani zarządzaniem. Ale najlepsze jest to że kadra kierownicza to najlepsi koledzy i znają się od dawna ale ktos pozwolił na awansy

Kajra

Nie ma czegoś takiego w jak budowa maszyn same błendy i niedoroby opóźnienia liczone w latach świetlnych ale prezesowi słupki ładne pokażą i jest cacy gorzej niż garaż u zbycha co mlotkuem klepie, , hehe pewnie tylko poto żeby rysio pysio ze swoją bierna świta miał później co robić i koło się zamyka bo każdy się zastanawia po co oni tam siedzom nieuki nie wdpiminajac że mnożą się tam ostatnio same pseldo kierowniki kolesiostwo

Xxx
@Kajra

A na potwierdzenie, że tam ręka rękę myje jest sytacja z panem (usunięte przez administratora). co to się wyszkolił za feniksowe geldy (na wyjazdach i szkooeniach) naprawić i budować podajniki i teraz wystawia słone faktury dla firmy za swoje usługi (jako czynny pracownik). (usunięte przez administratora) Taki to oto paradox. A szafarz dalej sobie siedzi i jak ten świstak zawija w sreberka...

Hobbit

Nie tylko budowa maszyn. A Narzędzia nie lepsza. Kierowników i liderów więcej niż kiedykolwiek a terminowość i reklamacje to pożal się Boże. Ale czego się spodziewać jak głównemu nie robota tylko romanse z podwładnymi w głowie.

ndrn
@Kajra

Witam Rok świetlny to jednostka odległości, a nie czasu. Pozdrawiam

pyta_nie_błądzi
@Hobbit

To ile już miał "koleżanek" z produkcji? Swoją drogą taki dział jak narzędziownia rozłożyć... Większość starych wyjadaczy się zwolniła lub została zwolniona.

Q1234
@pyta_nie_błądzi

Co do "koleżanek" to się doinformuj bo chyba nie wiesz co piszesz. Ale jeżeli chodzi o doświadczonych pracowników, to masz rację. Część z nich kierownictwo doprowadziło do tego że się sami zwolnili, a ci bardziej wytrwali zostali zwolnieni. Jaki tego cel już tłumaczę: dla kierownictwa narzedziowni lepiej mieć młodych mniej doświadczonych roboli ale takich którzy nie "fikają" niż fachowców którzy mają swoje zdanie i nie na wszystko się godzą. Należy mieć tylko nadzieję że Prezes kiedyś to zauważy że robota by szła lepsza i szybciej, ale kierownictwo woli mieć spokój a trudniejszą robotę wydawać na zewnątrz i za to płacić, a można by to robić u nas.

do Q1234
@Q1234

Jak nie wiem co piszę? Ja trzy naliczyłem... ale co ja tam wiem...

Enigma

Ten wątek, którego sama nazwa jest już obraźliwa

Gosc

Nadal brak doprecyzowania.

Stanley
@Enigma

Zasadniczo to nie wiadomo o co ci chodzi.... Jaki wątek? Co jest obraźliwe? Łopatologicznie to wytłumacz....

.....

CZY MOZNA COS ZROBIC Z TYM SMRODEM Z BUFETU? POWALA Z NOG OD DLUZSZEGO CZASU JAK DOSTAJE SIE NA HALE TO MOZNA ZBARANIEĆ,NIE DO WYTRZYMANIA! ZE NIKT TEGO TEMATU NIE RUSZYŁ ,TYLKO NOS KAZDY WYKRECA W SZATNI!

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Wkurw....

(usunięte przez administratora)Za sprzątanie, układanie, poprawianie? Za te nerwy i ciagłe zebrania?? (usunięte przez administratora) Czy o co tu chodzi

Enigma

Szanowni Państwo, Ten wątek znacznie wykracza poza ramy podstawowej przyzwoitości oraz szacunku do drugiego człowieka i nosi znamiona naruszenia dóbr osobistych (art.23 i 24 KC), pomówienia (art. 212 KK) i mobbingu (art.94 KP). A te są zakazane prawem i wiążą się z konkretnymi konsekwencjami. P.S. Polecam załączony na gowork film: #hejttonieopinia.

@Enigma

Który wątek? Proszę o doprecyzowanie.

Pracownica

Hej, Coś dla rozluźnienia... Czy w PXCW NT są jacyś przystojni faceci według was dziewczyny? Ranking 3 najprzystojniejszych albo najfajniejszych. A chłopaki wybierają kobiety:) Albo opiszcie najśmieszniejszą sytuacje jaka miała miejsce w pracy u was na dziale.

Belmondo
@Pracownica

Łohoho tego kwiatu jest pol swiatu. Ciezko sie zdecydowac

Cheniu
@Belmondo

Wypłata jest śmieszna taką sytuacją

Jurand
@Cheniu

A co ma wyplata do kobiet? Zawsze slyszalem ze kobieta jak wino a nie jak wyplata

Belmondo
@Jurand

No i co?! gdzie jest ten ranking? moze sie zalapie

Ciekawa
@Pracownica

I co z tym rankingiem? Nie ma nikogo godnego uwagi???

Zdezorientowany
@Ciekawa

Jestem przecież ja!

Ciekawa
@Zdezorientowany

Czyli kto?

Mala mi
@Ciekawa

Ohh jest kilku pieknych panow

Duża mi
@Mala mi

Puknijcie się w te puste... to jest forum dotyczące pracodawcy widać za dużo wolnego czasu może normy są za niskie

Mała mi

zolwik
@Prgogramator

Jasne ze ok

PokerFace

Czy to prawda, ze na ICC większość zleceń produkcyjnych pobrali ludzie Sante Padre, którzy odeszli bądź zostali zwolnieni z naszej firmy? Dlaczego Firma nie walczy o ludzi, którzy pszynoszo zlecenia? Podobno na ICC za to, ze audyt dobrze wyszed (usunięte przez administratora) z Tarno pojechali do bukaresztu na wycieczkem. Tylko jeden kieras niby w porzadku(usunięte przez administratora) ktory nie pojechal z nimi bo powiedzial ze nie chce zadnych nagrod. Ehh ...

Gośc
@PokerFace

Do kiedy można składać wnioski o bony na święta

Królowa Loda :)

Podobno (usunięte przez administratora) dostała kaizena kwartału czy coś za wprowadzenie kaizena w Tarnobrzegu tego co już dawno funkcjonował w PXCW. To jest dopiero żenada. Sama nic nie potrafi zrobić

Nowa

Jak tam przyjmuja teraz na produkcje?

lento

Czy brygadzista w dziale metali został w końcu wybrany? Czy po 11 miesiącach rekrutacji nadal nie? Na Lento jest ogłoszenie na to stanowisko z końca października....

Rozczarowana

Pracóję w tej firmie ładnych parę lat a tu co nic się nie zmienia co roku jestem na grobie pierwszego PREZESA zapalam znicz i tak się zastanawiam czy naszego zakładu nie stać na gest i zakupić znicz z napisem PXCW i postawić to przecież dzięki niemu powstał jeden z największych zakładów w regionie a oni nawet znicza mu zapalić nie mogą. IKEA nadała imieniem i nazwiskiem RĄDO swego pierwszego PREZESA które znajduje się w Chlastawie można można,myślałam że przynajmniej jednej osobie na tym powinno zależec a tu tylko słychać gdzie to ona nie była teraz to zdobyte zostały MALADIWY wstyd zapomniała ? ale co się dziwić nasz zakład żywych ma gdzieś a co dopiero??? Cikawam co rodzina Prezesa o tym myśli ?

@Rozczarowana

(usunięte przez administratora)Naucz się najpierw pisać i logicznie myśleć a póżniej udzielaj się na forum.

Obiektywny

Chory zakład ludzi zwalniają i mają za nic. Czy tam nie przedłużają umowy a to jeden pies... Jak w zeszlym roku czy poprzednich latach trzeba było chodzić na nadgodziny to było się niezastąpionym pracownikiem. Każdy weekend w robocie a teraz tak się firma odpłaca. I tłumaczą bo nie mają roboty. To po co tyle ludzi w biurach i na kierowniczych stanowiskach. Po co ten zakład w Tarnobrzegu skoro tu nie ma roboty wcale. Zastanowcie sie jak traktujecie ludzi... Ktorzy maja na utrzymaniu rodziny a wy tak o im dziekujecie po paru latach wspołpracy. Tak nie powinno byc... Jeszcze autobusy chcecie zabrać. Nowe hale zamiast sie rozwijac to wy idziecie do tyłu. A wszystko przez ten Tarnobrzeg....

gostek
@Obiektywny

Tarnobrzeg i budowa maszyn w Poznaniu po co takie koszta jak może to być wszystko w jednym miejscu.

Stara wyga
@gostek

W Poznaniu taka wielka hala a pracuje tam 5 osób bo nikt nie chce tam pracować a jakie koszty

Koleżanka
@Stara wyga

No a my rączkami na wszystkie błędy musimy zarobić

Gosc

Do kiedy można składać wnioski o bony na święta

Nick Nolty from Frombork
@Gosc

Do przedwczoraj

Iwona

Orientujecie się ,czy w PHOENIX poszukują obecnie pracowników biurowych? Będę wdzięczna za odpowiedź.

robol
@Iwona

Cały czas poszukują. W tej chwili na 1 pracownika produkcji przypada 3 biurwów. Ale ciągle ich za mało.Firma dąży do stanu 1:10

PAPIEŻ
@robol

No jak będzie 1 do 10 to może będą części do pracy na czas

@unbelievedable

Czy komuś na górze sufit się czasem na łeb nie spadł? Naprawdę? Czy HRy naprawdę już nie mają co robić? Oddali psa do schroniska na czas audytu i teraz, gdy jest po znowu go wzięli? "No po prostu (usunięte przez administratora) no nie, Boże czy Ty to widzisz?"... Kocham zwierzęta i pieski. Ale czy to jest normalne? bardziej się tym psem przejmują niż pracownikami. Ktoś, kto wyraził na to zgodę się z(usunięte przez administratora)na łeb zamienił... Cięcia kosztów, a wyżywienie pieska kosztuje, buda, ogrodzenie, opieka weterynarza. Rozumiem - grosze w stosunku do obrotu firmy. Ale proste - what the fuk is going on?

Beza
@@unbelievedable

Witam. Zbiegiem okoliczności było zabranie psa do schroniska na czas audytu.W końcu udało sie go złapać w celu zbadania,szczepienia,odrobaczenia itp. Firma nie poniosła żadnych kosztów.Ogrodzenie i budę zakupiła Solidarność. Żywność przynoszą pracownicy.nikt nikogo nie zmusza ale miło właśnie że ktoś kocha zwierzątka.Nie słowa lecz czyny sie liczą. Na przyszłość proszę sprawdzić informacje a nie głupoty pisać.I mam pytanie jaka ujma spotkała cie w związku z psem bo nie rozumiem. Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt.

Ooo
@@unbelievedable

HRy co to w ogóle za dział przecież oni tylko psują relacje między firmą a pracownikami jak ich nie było to było lepiej czy mam rację?

Dobre serduszka ????
@@unbelievedable

Superrrr. Dziękuję serdecznie że w Solidarności są jeszcze ludzie o dobrych serduszkach. Ten piesio tu czuje się najlepiej, sam to pokazał. Dziękuję.

Stara wyga
@Ooo

No i jeszcze na dodatek cała firma pracuje na ich wypłatę aż żal

Pies
@Stara wyga

Jak ktoś tak się przejmuje losem psa, to dlaczego to nie przypadnie? Lepiej wypisywać żale na forum niż coś zrobić w tym kierunku. Zawsze w (usunięte przez administratora) źle.

Pies
@Pies

Przepraszam miało być * przygarnie

Tarnobrzeg jeszcze przędzie??? Hahahah....cóż a polaki jak te rumuny....powodzenia. znaleźli już magazyniera? ( stabilna praca ) śmiać się chce

Hugo

Bedzie w tym miesiacu dodatek frekwencyjny?

antypis

A co robi Maniek nibyślusarz? Bo słyszałem ze płoty stawia...

...

W tej firmie zarabia się tyle co 10 lat temu. Istny cyrk. Trzeba robić na tych, którym się nie chce robić.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska