Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa premier Mateusz Morawiecki ogłosił zakaz zgromadzeń publicznych powyżej 50 osób. Co z zakładami pracy gdzie gromadzi się kilkaset osób na jednej zmianie????

młoda
@pracownik

a co ma byc bedziemy pracowac dalej

CHINA TOWN

Część z nas już dawno jest zakażona wirusem BEZOBJAWOWO. Jest nosicielami. Wg informacji w tym momencie możemy być wszyscy poddani kwarantannie plus nasze rodziny, jeżeli ktoś z nas wróci do domu z objawami SARS COV-2! Czy nie lepiej oszczędzić rodzinom i pracownikom przymusowej kwarantanny i zamknąć produkcję na 2-3 tygodnie?

Ll
@CHINA TOWN

Znalazł się jasnowidz co wszystko wie do biura takiego, marnuje się na dole

xxxxxxxxxx

Proszę raz jeszcze przemysleć premie motywacyjną za przychodzenie do pracy w takiej sytuacji. Kryteria przyznania są co najmniej dziwne,

Fenix

Podobno za tydzień mają zamknąć zakład przez to te temperatury mają mierzyć

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pomocnik

Granice zamykają a my na nadgodziny opamiętajcie się

To jest chore takie zakłady jak pxcw, gdzie na jednej hali przebywa kilkaset osób powinny być również zamknięte. Będziemy się od siebie wkrótce zarażać koronawirusem. Na produkcji nic nie jest dezynfekowane...praski, terminale, krzesła, klamki to siedlisko bakterii i wirusów. Podczas montażu nie jesteśmy w stanie zachować 1 m odległości od innej osoby, co i tak jest idiotyzmem. Zakażenie wirusem może rozwijać się 3 tygodnie bez objawów a już się zaraża w tym czasie innych ludzi!!!

Kl
@pracownik

Potrzebujemy dobrego lekarza ty się widzę nadajesz

Pracownik 6 hali

Brak środków do dyzenfekcji od początku marca , w łazienkach brak nawet mydła , papi tu do rąk niema , aby wejść trzeba użyć ręki , aby włączyć wodę również trzeba użyć aby mydła wziąść i tu nie zgadnięcie również trzeba ręcznie dadusic , zarząd jest do (usunięte przez administratora) , jaki to trzeba mieć rozum aby 2000 +tys ludzi chodziło do pracy a kierownictwo siedzi sobie w domu z rodziną , myślicie że wasze karane 500 zł dodatku starczy na leki na ten wirus to wam dam te 600zl nawet od siebie i weźcie sobie tego wirusa , macie ludzi za śmieci , gdybym mógł rządzić ta gówniana firma już od tygodnia była by zamknięta na miesiąc czasu aby wirusa opanować palicho zlecenia , kupiec też zaczeka to jest załamanie światowe a nie wykresu muszą być !!

Wkurwiony John

Tak sracie tym wirusem tymczasem brak płynu do dezynfekcji rak ... , brak papieru , (usunięte przez administratora) w łazienkach ( nie jest posprzątane tak jak należy ) mimo ,że bajzel robią kobiety z produkcji którym nawet.ciezko wziąć szczotke do kibla i wyczyścić go . Na zlewie litry wody , rozlane zlewki kaw, jestem ciekaw czy w domu macie dokładnie taki sam (usunięte przez administratora) jak robicie tutaj , rzygać się chce , baby to największe S Y F I A R Y ! 《ZLY 》

Marika

500 zl tyle jest warte zdrowie i zycie pracownikow feniksa... buhahaha

M
@Marika

Wybuduj sobie nore i się schowaj tylko zapasy sobie kup bo mało co zostało w sklepach. Każdy z nas miał małe dzieci i nikt się nie pytał co, gdzie mamy dzieciaki. Zakład wychodzi nam na przeciw a ty głupiutka masz jak zawsze problemy.

Tak. Pracuje jeszcze także jak masz ochotę na mnie lolitko to zapraszam na WTR. Opowiem Tobie troszkę o procesie wtrysku! Buziulek

Nie płacz ziomeczku i nie spinaj się. Nie moja wina, ze lolitki to ty tylko możesz w internecie pooglądać. P.S Jeszcze raz buziaczek Skarbie! Czekam na Ciebie na WTR.

*****

No wlasnie sie zadtanawialem czy cis sie zmienilo a tu caly czas chyba co chwile inna :-)

Gcudhfib

Dlaczego w łazienkach nie ma płynów do dezynfekcji? Notorycznie brakuje także mydła i papieru do rąk. Puścili pismo informacyjne o konieczności częstej dezynfekcji rąk w związku z KORONAWIRUSEM a środków do higieny i dezynfekcji brak... Na stołówkach przy umywalkach również nie dostarczają środków higieny, oprócz papieru. Pomijam fakt, że niektórzy korzystają z toalet i po wyjściu z WC w ogóle nie myją rąk.

Mm
@Gcudhfib

Był płyn tylko jak wziąłeś to go nie ma więc nie płacz

ICC W8

Cyrk na kółkach i nic więcej ostatnio się robi na tym warsztacie!!!

Jak tam bryga wtryskowni M.B? Nadal traktuje ludzi jak psy czy uspokoił się od kiedy przesiaduje u pani z kontroli?

skatman

Ma jeszcze tego swojego wąsa:)!?

Beti..????

Najlepszy bryga po wąsie od prześladowania i pokazywania co to nie ja... Zero szacunku dla ludzi

K
@Beti..????

Wąs jest o.k jajlepiej płakać i na forum pisać dlaczego nie porozmawiasz z nim co dobre a co złe jestem pewny że się dogadacie osoba postronna

WTR DC

Na każdej zmianie i dziale jest brygadzista który wymaga i oczekuje dobrych wyników . Szkoda tylko ze ludzie widza coś innego , najlepiej jeszcze L4 i już - masakra

aaannn

może się ktos orientuje czy sa przyjęcia w HR? jakieś staże, coś podobnego żeby spróbować, pytanie czy warto

@aaannn

jak chcesz mieć zryta psyche to warto

Błysk i blask
@aaannn

A na sprzątaczkę też jest rozmowa wstępna czy zadania praktyczne z obsługi mopa?

Ha rrr
@Błysk i blask

Podobno potrzebują , ostatnio sporo osób się zwolniło.Ciekawe dlaczego?Co się tam dzieje?

No ciekawe
@Błysk i blask

Sama nazwa swojego nicku odpowiedziałeś sobie gdzie w tym dziale leży problem

loki

Dlaczego na kwitku od wypłaty "zapłata za nadgodziny" zmieniła nazwę na "zapłata za pracę wykonaną"? To tylko zmiana nazwy czy kolejna próba rolowania pracowników?

śmieć

Zomowiec już wrócił do zdrowia. Zaczeło się prześladowanie pracowników. Wprowadziłł zakaz picia kawy. tylko zakaz nie dotyczy jego i jego koleżków. Oni mogą reszta nieposłusznych ma zakaz!

Kto
@śmieć

Kto to? Gdzie to?

maruda
@Kto

logistyka. najepszy kieras w histori tej firmy. zrobi wszystko zebt przylizac. ponoc biorą go do firmy sprzątającej boto jedyne co umie.

Pytanie mam. Czy w feniksie nie można słuchać radia tak jak w innych firmach i czy jest to gdzieś zapisane w kodeksie?

As

A czy radio jest zarejestrowane

Konfiskator
@As

Musi zostac wniesiona oplata radiowo telewizyjna

Stuk Puk

Ahh i 30 zł poszło!

@Konfiskator

To jak to jest że na jednej hali można słuchać a na jednej nie? Tak samo jak noszenie torebek czy też picie kawy!!! Nie kumam tego.

Konfiskator

Moja droga w calej polsce obowiazuje prawo wnoszenia oplat za sluchanie radia lub TV nazywa sie to abonament radiowotelewizyjny. Jezeli ktos nie placi to lamie prawo

TVP
@Konfiskator

Za co placimy ten abonament!?

John z Dc

Panowie i Panie znalazlem dzis zielone sniadanie! Na hali trzeciej sie znajdowalo i swym zapachem ludzi odstraszalo. Uprasza sie wszystkich Was sprzatajcie po sobie raz raz

BiałyWilk
@John z Dc

Znalazl się jaskiej z DC

Oiw
@John z Dc

John, ja tu zarabiam 4 tys złoty więc takimi gówna mi głowy sobie nie będę zawracał...

4 patyki
@Oiw

Chyba brutto xD

Jaskier
@4 patyki

Moi drodzy parafainie znów znalazłem dziś zielone śniadanie!

Zaniepokojony

Ludzie dlaczego nie chcecie podjąć pracy w tejże fantastycznej, zorganizowanej i zarządzanej przez odpowiednich wykształconych w kierunku przetwórstwa specjalistów? Dlaczego nie stoicie za bramą czekając na miejsce jak kogoś zwolnią? Przecież macie takie perspektywy rozwoju, im mniej wiesz tym wyżej zajdzie, a im bardziej będziesz lizać rowek i przytakiwać tym szybciej awansujesz :) nie ważne ze nie masz pojęcia o tym co robisz :) na początku zostaniesz brygadzista, później technologiem a jak już przejdziesz te etapy to fotel kierownika pod biurkiem nastepnego kierownika nieopodal jeszcze wyższego kierownika tuż przy drzwiach najwyższego kierownika będzie czekać na Ciebie :) Nie dajcie się prości :) zapraszajcie członków Waszych rodzin jeśli chcecie popsuć Wasze rodzinne relacje, choć w sumie już ich i tak nie będzie bo za 100 zł premii motywacyjnej przyjdziecie w niedziele z uśmiechem na twarzy do pracy :) dołączcie do nas! Praca w młodym tępym, przecpanym zespole czeka na was :) rozwiń skrzydła właśnie tutaj :)

Waldemar
@Zaniepokojony

No i gdzie są te fajne HR Partner gdzi mają tych ludzi za płotem jaki HR taka firma teraz pewno Ukraina pociągiem przyjedzie

Olala
@Waldemar

Jak to gdzie, siedzom po biurach, kiedyś jak ich nie było to się zupełnie inaczej pracowało a teraz to jeden wielki...

romeo bez alfy

Czy zatrudniają na narzędziownię? Jaka tam atmosfera, słyszałem że średnio, kierasa nikt nie lubi? Jakie zarobki?

@romeo bez alfy

Zarobki jako świeży pracownik myślę że na start jako operator około 20/23zl brutto plus premia od wyrobienia od 6% w zwysz ,atmosfera raczej kiepska tyle co słyszałem pracują na dwie zmiany tam jest kierownik dwóch kierowników pod nim i jeszcze 4 liderów

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska