Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Plotki na 6 hali nikt nie ma koronawirusa i przestańcie dodawać i oceniać ludzi .

hejd

no jeszcze nie, czekamy na wynik;)

@hejd

Ten człowiek nawet w pracy nie był więc na co liczycie? Więcej empatii

Answe

Skąd wiesz, że NIKT na 6 hali nie jest chory na koronawirusa??? Zakażenie może przebiegać bezobjawowo, równocześnie zaraża się wtedy inne osoby ????‍♀️

Wyniku jeszcze nie ma A niektórzy lepiej jak doktor już wiedzą co dolega , karetka byla, zmianę na kwarantanne wyślą .. ludzie ogarnijcie się i przestańcie rozsiewac plotki nienwiedzac jak było naprawdę . Po co to wszystko ? Tyle w was jadu ?

Pyatnko

Czy w tym jakże pięknym i zakłamanym zakładzie kiedyś coś się zmieni? Piękna gadka w meilach i na spotkaniach a jak przychodzi co do czego to obrót spraw o 180 stopni. Jeden ustawiacz na wtr ma mieć 10 maszyn? I darmowe przebieranie wadliwych sztuk? (usunięte przez administratora) kierownicy co macie w głowach? G*owno czy nabiał waszych przełożonych czy samego prezesa? Zapraszam na produkcje wazeliniarze bez szkoły, a nie sorrrrryyy z niemieckim i pełnymi ustami i pampersami bo dz*ura już nie 3ma :) Pzdrooooooooo :)

Pracownik PxCW

Kochani ludzie, nie da się tego już słuchać, ja proponuję aby wszyscy którzy się boją po prostu poszli na l4 i tyle , niech nie liczą na to że zamkną zakład , a jeśli tak bardzo chcecie tego postojowego to po zakończeniu epidemii nie będziecie mieli do czego wrócić.. Tak naprawdę od dwóch tygodniu ponad 2 miliony Polaków straciło pracę, chcecie tego samego ??? Nie rozumiem logicznego myślenia ludzi w tym momencie .. zapraszam wszystkich wybrać teleporade i udać się po zwolnienie lekarskie , tym bardziej że w obecnej sytuacji w bardzo dobry sposób można to załatwić i tyle w temacie, przecież zdrowie najważniejsze!!! Pozdrawiam serdecznie ! ????????

Ale jaja
@Pracownik PxCW

Pracowniku, bo to pis- iory! Wszystko im się należy! Za darmo, od państwa! Bo rząd taki super! A że to ich pieniądze to już nie ogarniają! Że z podatków im zabieraja ale PiS daje! (usunięte przez administratora) obudźcie się pisiory bez mózgu! Szkoda że pisiory nie umieją myśleć...

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Praxownik

Nie każdy to rozumie , serio .

Brak słów na takich (usunięte przez administratora) którzy od początku pandemii w naszym państwie p i e r D O la zamknąć phoenix chyba nie masz pojęcia o czym ty wogole piszesz . Ciesz się że jeszcze pracodawca nasz ma z czego nam płacić pensje inaczej byś pisał gdyby wszystko jeblo i płakał byś żeby jak najszybciej ta pandemia się skończyła bo nie masz pieniędzy nawet na chleb. A nie każdy może sobie pozwolic żeby odłożyć jakieś zaskorniaki . Także brawa dla (usunięte przez administratora) którzy cały czas nakręcaja się z koronawirusem i chcą zamknąć zakład ale doskonale wiemy że do tego jak narazie i mam nadzieję nigdy nie dojdzie .

Korona

Ogaranij sie chłopcze i przeanalizuj teoretyczna sytuację : 30-40 % Phoenixa zostaje zarażonych w przeciągu tygodnia, jest to scenariusz bardzo prawdopodobny z uwagi na specyfikę rozprzestrzeniania się wirusa. Wtedy np połowa z tych wyżej wymienionych 30-40% będzie musiała być hospitalizowana , myślisz że jest tyle potencjalnych miejsc z optymalną opieka w szpitalu ? Tu jest pies pogrzebany i sens ograniczenia spotkan do dwóch osób. ...Mam nadzieję , że nie zachorujesz i nie stracisz kogoś bliskiego, ale gdyby tak się stało byś śpiewał cieniutko swymi wypowiedziamy , ale przeciwnymi o 180 stopni.... Waż słowa , ktore uzywasz. Bo takie firmy jak VW, BMW, MAN stoją a mają więcej do stracenia niż .....phi....

M.m.m..

Nie bądź taki przemądrzały .Jak to ? Żyjesz Z łapy do papy ? Nic nie odłożyles ? Trzeba nie było balować tylko odkładać na" czarną godzinę " ..

Majka
@Korona

Zgadzam się z Tobą w 100 %ale te " dziady " tego nie rozumieją ..poczekamy ,zobaczymy ...

Typowy burak
@M.m.m..

Jak będziesz miał rodzinę to pogadamy A tymczasem się nie wypowiadaj bo mieszkasz na garnuszku u rodziców :) . Życie Ci jeszcze pokaże.

Ta już ... panikarze to wy sie ogarnijcie i postawcie w miejscu pracodawcy ale właśnie widać że do niektórych nic nie dociera . Tylko ciągle wina prezesa , zamknąć zakład i (usunięte przez administratora) wie co jeszcze .

Pelasia

Żyj w swoim świecie i nikogo nie mieszaj do niego.

Andrzy

Zakażeni to są Te osoby które ciągle narzekają macie prawo wyboru L4 !!!! Czy kurde zmusza Was ktoś do chodzenia do pracy? Nie ! Więc o co Wam chodzi? Bero nie ma pracy więc dlatego zostało zamknięte nie przez wirusa ! No typowo jakbym pisał do wyborców pisu ! To przeniescie się do Bero skoro tak Wam źle w Phoenix! W phoenix nie jest źle! Dobrze że mamy takie coś jak Związki Zawodowe które o nas walczą! Postawcie się teraz w miejscu takiego Amazonu ! Ci co oglądali dzisiejsze wiadomości wiedzą o czym mówie!

....
@Andrzy

Haha ha Związki zawodowe. A przepraszam co oni robią? A lekarze nie chcą dawać tak o L4. Zamknąć ta budę. Nie ma być skupisk ludzi a w szatni co się dzieje?

@Andrzy

Wszystko co piszesz jest ok tylko z tymi związkami to nie bardzo przecież nie robią nic a przewodniczący tylko się ślizga i się śmieje że na niego pracujemy. Do pracy przychodzi jak chce czy on nie ma przełożonego. Najlepiej odbić się i spowrotem do domu.

zatroskany

Mamy czas wielkiej światowej pandemii, a w naszej firmie zastosowanych zostało wiele środków zaradczych, takich jak: zachowywanie optymalnej odległości. Do biura mogą iść tylko wyznaczone osoby. Nasi przełożeni (począwszy od kierowników, a skończywszy na brygadzistach), chcą własnej przestrzeni, co w dzisiejszych realiach jest zrozumiałe. Tymczasem nam prostym pracownikom produkcji zostają wdrażani nowi współpracownicy. Gdyby tego było jeszcze mało, do wspólnych szafek dołączają nam ich. Nie wiem, czy osoby za to odpowiedzialne chciałyby w tych okolicznościach, aby ich tak traktowano. Nie mogę pozwolić sobie nie zadać tego pytania. Gdzie są służby odpowiedzialne za to?

RODAK
@zatroskany

Trudno się z tobą nie zgodzić!!!!

obelix141
@zatroskany

prawda ci u gory pisza tylko o sobie

były
@zatroskany

Jeśli chodzi o wspólne szafki to jest to najdurniejszy pomysł jaki kiedykolwiek w tej firmie wymyślono. Próbowano to wdrożyć wiele lat temu i na szczęście się nie udało ponieważ pracownicy wyrazili jednoznacznie sprzeciw ale widzę że próbują znowu to wdrożyć i widocznie nie macie jaj aby znowu się przeciwstawić.

Rafał

Wszystkim którym tak źle że muszą pracować proponuje się zwolnić lub iść na L4. Skoro wszystkie firmy się zamykają bo dbają o pracownika to proponuję się przenieść do takiej firmy. Skoro tego nie rozumiecie że jest źle a będzie jeszcze gorzej to znaczy że jesteście tępi jak wyborcy PiS. PiS to samo zło, wyborcy Pis to ludzie bez mózgu.

Ameryka

Dlaczego na Ifc jest tak mało ludzi czy tam ktoś kontroluje L4 zdrowi ludzie siedzą w domu a my na nich tyramy ale mam nadzieję że ich pozwalają i skończy się naciąganie

...
@Ameryka

Jeszcze nie tak dawno ktoś pisał,,,, siedźcie na L4 jak najdłużej, dobrze nam bez Was! A teraz zmiana? Już Wam piórka opadły,?

v
@Ameryka

najpierw piszecie żeby nie przychodzić chorym, bo narażamy innych pracowników a później pytanie dlaczego ludzie są na l4??? a poza tym. dlaczego ludzie są na l4? sprawdź najnowsze wiadomości w sieci i się dowiesz.

Ktos
@Ameryka

Nie wszyscy co są na L4 udawaja, są też tacy są naprawdę chorzy. To co takich też pozwalniać?

Arczi

Postojowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już lecą smsy do pracowników pxcw że dostaną kasę za chodzenie do roboty a co z naszym zdrowiem to się nie liczy tylko wysyłki po co komu w tych czasach kable i różne kostki zamiast zadbać o zdrowie pracowników i zostawić ich w domu żeby przeczekać ten wredny wirus a już jest blisko dzisiaj potwierdzili zakażenie w powiecie wolsztyńskim pamiętajcie się co mi po tych 400 zł jak będę musiała się zmagać z tą chorobą przez dwa tygodnie nikogo to nie rusza.

Ciekawe

Ciekawe, gdzie firma będzie robić wysyłki, jak na granicach prawdopodobnie będą puszczać tylko spożywkę? Gdzie będą składować te wysyłki? I jak długo będą składować?

Ciekawa.

Kolejna firma w NT zamyka się od kwietnia. Bo na granicy nie puszczają transportu do Niemiec. Ciekawe prawda?

Panie Michale przewodniczący solidarności wyszedł Pan z nory i ludzie Panu powiedzieli o wirusie więc Pan co zrobił napisał do wielkiej gazety żeby było widać że coś robi. Pytam skąd Morawiecki będzie miał pieniądze jak Państwo polskie jest zadłużone na wielką skalę chyba że pożyczy od Kaczyńskiego. Panie Prezesie jesteśmy z Panem.

Pussy
@1

Gwido nie pier..l

Arczi

Postojowe do c h uja !!!!!

Absurd

Ludzie piszą o postojowym, po czym kierownik ogłasza nadgodziny dla chętnych i wszyscy do pracy idą w soboty i w tyg. Gadają o tym, że ograniczyli możliwości spotkania się między zmianami ( inne drogi wejście i wyjścia z hali itd) po czym ludzie zostają w tyg po kilka osób na nadgodzinach - jakiś absurd

A
@Absurd

No właśnie w szatniach autobusach na stołówce głośno o tym jak to pracodawca nas traktuje że naraża nasze zdrowie i życie po czym można iść na nadgodziny i lista pełna. Opamietajcie się ludzie pieniądze są ważne ale zdrowia nie uratują...

Taktoja PCC

I co odział Ikea w Chlastawie ma od poniedziałku postojowe a my będziemy zapieprzac aż dopadnie nas wirus dla zarządu firmy nie jest ważne że mamy rodziny i boimy się o swoje zdrowie jak i o zdrowie najbliższych, jesli w takim dużym zakladzie jak Ikea zdecydowali się na postój mam nadzieję że nasz zarząd też zareaguje ! A druga sprawa zmuszanie ludzi do nadgodzin w takiej sytuacji jest dla mnie debilizmem ,kierownictwo będzie siedziało bezpiecznie w domu a my do roboty znieważając na nasze zdrowie , tydzień temu odwołali wszystkie nadgodziny a dzisiaj znowu możemy je robić , nie ogarniam tej firmy

Prrryyyy
@Taktoja PCC

Głosić sprawę gdzie trzeba. Podane są numery telefonów. Nie do zarządu.

Gfp

Dziękujemy,że jsteście pierwsi,dajecie dobry przykład,pozdrawiamy Bero

@Taktoja PCC

Kierownik mówił że miłe widziane jesli ktos przyjdzie.A postojowego nie będzie w najbliższym czasie.Firma dała wybór.Mozna iść na chorobowe w marcu które nie liczy się do 13 stki i nie będzie kontroli.Bedzie frekwencyjne 400zl brutto od kwietnia do czerwca.Tez jest wybór.Firma do niczego nie zmusza w tej sytuacji.

Bo nie możecie sprzedać towaru wię trzeba zamknąć zakład bo jeśli byłaby możliwość to byście pracowali a my mamy gdzie sprzedać towar. Zobaczymy za kilka tygodni jak będziecie kit jedli.

Pracowni

Bero ma przestój bo nie ma pracy,a nie przez koronawirus a.

D.
@Pracowni

Co ty gadasz,co ty kurw. gadasz. Ikea w Chlastawie jest powiązana z wieloma firmami stolarskimi między innymi z Bero . Ikea ma od poniedziałku postojowe z powodu obecnej sytuacji wirusowej, dlatego i Bero bo Bero robi do Ikei i ten łańcuszek teraz tylko poleci dalej bo wiele firm razem współpracuje . W samym Tomyślu jest ich kilka.

@Taktoja PCC

Nie mają pracy a nie wirus w co ty wierzysz w białe aniołki każdy prywaciarz gdyby mógł to by ciągnął do oporu a co do nadgodzin to są dla chętnych. Nie zamykać firmy prezesie tak czymać.

@1

Co ty zagłupoty piszesz a ty u kogo pracujesz nie u prywaciarza?A za to co robią to wielki szacunk!!!!

@Taktoja PCC

Ikea ma postojowe pierwszy tydzień A potem nie wiadomo.Sklepy zamknięte to pracy nie mają.Nie przez corone. Są nadgodziny u nas ale każdy jest mile widziany tak przekazywali kierownicy informacje.Zarazic się możesz wszędzie.I szanujcie pracę bo wielu w Polsce ja straciło przez tego wirusa.Zamknac firmę to nie sztuka na 2 tyg.ale skutki potem tego jakie będą znów odczuje pracownik.

As

Przecież wiem u kogo pracuję i dlatego jestem dumny i szczęśliwy że tutaj pracuję. A ty chyba na garku u Mamusi że piszesz żeby zamkać zakład co ty możesz wiedzieć na temat pracy. Panie Prezesie tak czymć

@Taktoja PCC

Do pracy rodacy reszta na L4 i wylot wybieraj. Zarazić można się wszędzie. Niech zarząd nie zamyka zakładu jesteśmy za wami.

@Prrryyyy

Może do Ciebie?

IFC
@Beza

Właśnie mają wybór a najwięcej te gadają co chodzą i same się pchają....

Kleo

Pytanie do Prezesa: czy jesli ktos zachoruje i zarazi kogos z hali,a ten kogos z autobusu,a ten swoich domownikow...a co jesli potem ktos,nie daj Boze UMRZE bedzie Pan spal spokojnie? Czy lepiej przeczekac...w domach,zysujac szacunek pracownikow i innych firm.a potem nadrobic zaleglosci... Pan wie,ze potrafimy. Ale do tego musimy ŻYĆ! Poprostu godnie żyć...

xd

można mieć wirusa i żadnych objawów, nawet gorączki. szczególnie młodzi ludzie. i na pewno ich nie brakuje. „świadomie” mało kto chodzi zarażony i jeszcze zaraza innych.

@Kleo

No to od nas zależy czy ktoś się zarazi.Nie sądzisz.Kto ma wziąść odpowiedzialnosc za ludzi,którzy świadomie przyjdą chorzy do pracy.?Każdy ja ty oni możemy być npsicielami.Czy Pani w sklepie dezynfekuje każda sztukę towaru.?Możesz też się zarazić.Musimy to przetrwać razem A nie skakać do gardeł

Kalll

Jakby wszyscy co tu sie wypowiadaja, w pracy mowili o tym głośno, to byloby pieknie.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 115 to opinie negatywne, a 161 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska