Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

lolek

Produkcja tak narzeka a mają wysokie stawki i ciągle im źle

magazynier

Może ktoś z zarządu firmy zainteresuje się co się wyrabia na logistyce?!To jest firma w firmie. Robią co chcą. Paru ludzi z łapanki próbuje rządzić firmą mając w (usunięte przez administratora) zarząd.Firma prosi pracowników o pracę o robienie nadgodzin a łysy wprowadza nadgodziny za wolny dzień!!!! My mamy robić nadgodziny i brać wolny dzień a cała reszta firmy za nadgodziny ma normalnie wypłacane!!!??Może trzeba zmian!!!?

Mm
@magazynier

No i co cwaniaczku nadgodziny są do wybrania a ty jeszcze dokładnie się nie dowiesz a jaja piszesz już nie pierwszy raz. Masz problem to porozmawiaj z kierownikiem lub z brygadzistą.

Tarnobrzeg Korona

Żenada...

Czy wy ludzie naprawdę jesteście tak płytcy? Serio przychodzicie do pracy jak na wybieg i dodatkowo z żalami o swoje ubrania? Krytykowanie i ocenianie ubioru innych daje jakąś satysfakcję? Nie sądzę. Do pracy przychodzimy pracować, spotkać się ze znajomymi i w miłym w miarę możliwości klimacie przepracować co dnia 8 godzin zarabiając na życie. Kogo obchodzą wasze "markowe" ciuszki? Czujecie się wtedy lepsi od innych? Śmieszne i smutne zarazem. To tylko świadczy o braku dojrzałości i empati. Wstyd!

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Hejka

Macie już grafiki nowego starego systemu pracy? :)

Nie interesuje mnie za ile masz ciuchy i skąd . Lecz dostosuj się do warunków obecnych . A jeśli boisz się że ktoś Ci weźmie twoja kurtkę która dostałaś w prezencie od kochasia to miej przy sobie i pod pradem . Co za bezmozgi pracują w tej firmie .

Łoj

Każdy mierzy swoją miarą. Jak Ty masz biednego kochanka to jesteś zła. Ja sama zarabiam na swoje wydatki i nie mam zaganiacza który mi za to płaci. Proponuje zmianę kochanka na bogatszego.

Kiedy będziemy mogli korzystać z szatni (Hala nr 6)? Czy od czwartku 16.04.20, kiedy wejdzie obowiązek noszenia maseczek ochronnych, będziemy mogły przebierać się w szatni?

Co za globus

Nie I nie zadawaj więcej pustych pytań ,jak narazie to nie dbasz o swoje bezpieczeństwo i stoicie w 5 pod czytnikiem ! Sapiecie cały czas jak to wam źle w zakładzie, zacznijcie robić to co do Was należy A nie szatnia się przejmujesz , nikt Ci nie weźmie kurtki ani śmierdzacych butów .

@Co za globus

Jak masz kurteczkę z targowiska za 100 zł i buciki za 50 zł to z pewnością nikt ich nie weźmie ale ja nie chodzę w takich tanich szmatach tylko porządnych, markowych ciuchach i jak ktoś mi ukradnie kurtkę to kto mi zwróci 800 zł?

Wuja
@Odpowiedz

Ładnie masz z deklem! Za te 800 zł to Ty pewnie kurtek masz ale od początku życia Buraq!

@Odpowiedz

A według ciebie to jak dużo płacisz to masz lepszej jakości bo twój wpis jest jak dla mnie z dekady obraźliwych życzę żebyś jak najdłużej miał za co kupować te swoje Extra ciuchy

@Wuja

Dlaczego nazywasz mnie burakiem? Poprostu zwracam uwagę na estetykę i modę. Zazdrościsz? To też sobie kup coś lepszego. Ja nie chcę wyglądać tak jak Ty, jak Halinka że Zbąszynka... Zarabiam to mnie stać. Ostatnio kupiłam kurteczkę za 800 zł bo była przeceniona. Żal nie kupić. Mega okazja! Nie mam 10 kurtek za 100 zł. Widzę wuja że jesteś zazdrosny... Oj Ty, Ty... Typowy Polaczek z PiSu.

@Odpowiedz

Ładnie musisz mieć zamiecione pod deklem jak w damskie kurtki się ziomeczku ubierasz! Nie ujawniaj się pedziu... :D

@Co za globus

Nigdzie nie napisałam, że obawiam się kradzieży. Do przebierania służy szatnia. To przykre, że rodzice nie nauczyli Cię kultury. Chamskie i prostackie domysły zostaw dla siebie.

Ooo nie? a kto dopytywal o zwrot za skradziona kurtkę

Bo to jest (usunięte przez administratora) kiedy mówisz że ktoś chodzi w szmatach z rynku sama nie kupuje na rynku ale ogarnij się z gadka bo ludzie mają dzieci i nie stać wszystkich żeby się ubierać jak sądzisz Estetycznie

Beza

ZWIAZKI SA DOSTEPNE POD TELEFONEM KAZDY KTO MA COS DO PRZEKAZANIA,ZAPYTANIA MOZE PISAC NA STRONIE LUB W WADOMOSCI PRYWATNEJ.NIE MOGA CHODZIĆ DO PRACOWNOKÓW.W TEJ KWESTII MIELI ZAWIESIC SWOJA DZIAŁALNOSC.WSZYSTKO DZIAŁA NORMALNIE TYLKO ZDALNIE.

@Beza

Bo przewodniczący siedzi w domu i trzeba dzwonić do Pana, kiedy był ostatni raz czy ktoś go widział on niewie co się dzieje w zakładzie. On ma być dla ludzi a ludzie dla niego. Michał grunt że kasa się zgadza i w domu można posiedzieć. Do przodu Solidarność!!!

@Beza

Dokładnie, Pan który nic nie musi robić (oczywiście jego (usunięte przez administratora) tez) tylko szukają dziury w całym. Najlepiej opisać na portalu Kozaki jakieś bzdury - haaaaa. Te związki to fikcja. Do likwidacji razem z całą grupą.Na chwile obecna tylko kopiuje informacje które otrzyma od zarządu .

@As

Wypisz się że związków.Po co piszesz takie pierdoly.Placi ci ktoś za to.Urodziles się taki czy na kursy chodziłes. Chyba tutaj całymi dniami przebywasz.Bo sam nie wiesz co się dzieje.Mike czytasz ty w ogóle.W ogóle coś czytasz.Bo jak na razie to uprzykrzasz życie wielu ludziom.Pilnuj swojego stołka i swojej (usunięte przez administratora).bo ludzie się skarżą na ciebie.Teczka rośnie

@Ktoś

Musi przekazywać nie ważne w jakiej formie bo chce żeby ludzie wiedzieli co się dzieje i chce znać naszą opinię.Pomaga mu to też podjąć decyzję.Sms też trzeba przekazać bo nie każdy podał nr.tel.Wiec nie wiem w czym problem

@Beza

Pisze dlatego bo jak są te związki to nich działają a nie jak pisałem poprzednio nie robią nic. Prawda wiem że boli a o stołek to się nie musisz martwić bo go nie mam. Proszę nie straszyć mnie jakąś teczką.

Ifc
@Beza

Ten pan "zdalna"z tego co widziałam to ma przez większość roku, nas kadry rozliczają z minut na rcp a jego nie??? To jak są równi i równiejsi? kiedy do ***kadry w końcu coś z tym zrobią ??? To w tym trudnym okresie nie powinien dawać przykładu i siedzieć na miejscu?? Szczytem są te bzdury co wypisuje że nam podwyżki załatwił, pytam się jakie podwyżki miszczu wywalczyles? 3-4%? ZENADA tyle w temacie, potraficie tylko bić pianę , do likwidacji

@As

Napisałeś :"Pisze dlatego bo jak są te związki to nich działają a nie jak".... Czyli jesteś kolejnym (usunięte przez administratora) który do związków się nie zapisze bo żal mu 24zł, ale liczysz na to że Michał pójdzie i wszystko Ci załatwi, tak żeby Ci w (usunięte przez administratora) pasowało!? (usunięte przez administratora)

Logika

Ciekawe czy tez tak bedziecie wychwalac zz jak sie okaze ze przez to ze nie podpisal porzomienia beda gropowe zwolnienia

@Logika

Jesteś tak naiwny, że aż się odpisywac nie chce. Jak będą musieli zwolnić to i tak zwolnią, myślisz że będą opłacać za ciebie ZUS itp.Te parę dni wolnego co weźmiesz za nadgodziny to nic im nie da, zresztą oni nie będą się tobą przejmować. A ta rozliczenie roczne jak podpiszemy to co roku będą nas wykorzystywać

Maska

Od czwartku obowiązkowe są maski na terenie zakładu... I co wy na to...

xyz
@Maska

Żadne zaskoczenie. To odgórne rozporządzenie rządu.

@xyz

Rozporządzenie rządu nie dotyczy zakładów pracy jeżeli pracodawca zapewnia odstępy między pracownikami a jeżeli teo nie spełnia to on powinien nam zapewnić odpowiednie warunki pracy czyli maski ???? a ja to bywa u nas korzysta z luki prawnej i nakazuje kupno we własnym zakresie... Żenada

@Maska

Czyli jeśli siedzimy w odstępie 1,5 m nie trzeba mieć założonej maseczki w pracy?

Maska

Jeżeli zakład wprowadza maski to już każdy powinien mieć je założone... Nie zależnie od odległości.. Każdy zakład wprowadza własne zasady na swoim terenie.

Maski odwołane
@Maska

Chyba ktoś się wysłuchał w rozporządzenie i masek już nie będzie trzeba nosić brawo..... Oczywiście w pracy.. Pozdrawiam BHP

@Maski odwołane

Normalnie nie wierzę w co czytam .

Heh
@Maska

No ciekawy jestem czy będziesz nosić

Może uwierzysz jak przeczytasz nowelizację rozporządzenia Ministerstwa zdrowia, które 15.04 doprecyzowało kto zwolniony jest z obowiązku zasłaniania nosa i ust: "osoby wykonujące czynności zawodowe, zarobkowe lub służbowe w budynkach, zakładach, obiektach" :)

Autobusy

Kochana Logistyko ! Uprzejmie prosimy o przywrócenie autobusu zamiast busa na trasie Opalenica! Kobiety ,które wsiadaja w Rudnikach ciekawe czy wypisaly ankietę skoro nagle brakuje miejsc, kończąc zmianę okazuje się, że nagle są miejsca dla osób gdzie przed tem ich nie było! To co się stało z tamtymi osobami ? Wyparowały?szły pieszo?! To zawsze mamy czekać aż łaskawie nas zabiorą? To po jakiego wafla była ta ankieta w takim bądź razie ! A kit napiszę że mam własny transport A pakuje swoją P i z D e do autokaru? .

Czy wiadomo coś już na temat przyłbic ? Kiedy je otrzymamy ? Czy trzeba je bendzie nosić ?

Pbp

Przyłbice mają rozdawać od 15.04.20. Noszenie maseczek ochronnych będzie obowiązkowe na stanowiskach pracy od 16.04. Trzeba będzie nosić maseczkę lub przyłbicę. Chodzi o zasłonięcie nosa i ust, więc sobie wybierzesz co jest dla Ciebie wygodniejsze. Minister zdrowia Szumowski mówił, że może to być nawet jakaś chusta/szalik.

Kasztan

Kolejny pozytywny , jedziemy ;)

Hga
@Kasztan

Kto ?

Beruś

Do żadnych zwolnień nie dochodzi!. Nowym ludziom nie przedłużają umowy to zrozumiałe w tej sytuacji.Naprawdę tam jest fajna atmosfera w porownaniu do Phoenixa

Beromir
@Beruś

I tu masz racje pracowalem tam kiedyś teraz pracuje w Phoenix, atmosfera tu jest tragiczna, Bero moze i ma mniejszy socjal ale to jest malo ważne, liczy sie atmosfera

Andrzy

Przyłbice i pewnie będziemy nosić jeden po drugim . Nie ma takiej opcji ! A dwa znając życie nie będą spełniały norm optycznych < zły> . Więc czekamy do15.04 jak to będzie chociaż poszły maile że każdy dostanie indywidualnie ! Jesteśmy wszyscy ciekawi i niecierpliwi

@Andrzy

Co się podniecaż każdy dostanie swoją dziękujmy Bogu i zarządu że Chcą wprowadzić coś żeby nam pomóc i przejść przez ten okres w miarę spokojnie.

Czy od przyszłego czwartku (16.04.20) będzie obowiązek noszenia maseczek w zakładzie pracy? W TV lekarz wypowiadał się, że maseczki jednorazowe należy zmieniać, gdy tylko zrobi się wilgotna, co około 30 minut, czyli 16 szt. / 8 h pracy dla 1 osoby. Ręce przed każdą zmianą maseczki muszą być dokładnie umyte i zdezynfekowane. (usunięte przez administratora)

Mądry po szkodzie

Nie będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek, a nakaz zasłaniania twarzy w przestrzeni publicznej.

@Mądry po szkodzie

Czy zakład pracy jest "miejscem publicznym"?

Mądry po szkodzie

Jest, więc będzie trzeba zakryć usta i nos.

molik

Nie jest.

K
@Mądry po szkodzie

Nie będzie maseczek tylko przyłbice więc trzeba będzie nosić które są robione w naszym zakładzie.

@K

Rozumiem, że każdy pracownik otrzyma to na wyłączność?

Pracownikk

Ogólnie to firma nie musi nic, pracownik ma(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)a później się ściągnie Ukrainę :)

Lala

Nie. Dostaniesz przyłbice po koledze z poprzedniej zmiany. Co za pytanie...

@Lala

Nie założę po kimś przyłbicy. To jest niehigieniczne i obrzydliwe, nawet jeśli będzie "czyszczone" i dezynfekowane. Kto w ogóle wpadł na taki pomysł??? Wolę używać własnych maseczek.

pinoki

Firma prawdopodobnie da każdego przyłbice które właśnie są produkowane

baja

nie widziales wyszla informacja ze maja dac kazdemu przylbice ale tez maseczki ochronne i bedzie mozna dostac za darmo plyn do dezynfekcji wiec nie jest zle

@baja

Gdzie ta informacja jest zamieszczona?

Xxx
@baja

Przyłbice! A nowe oczy też? Pamiętacie jak was bolały od używania najwyższej klasy okularów ochronnych, a te przyłbice nawet podstawowych norm optycznych nie spełniają! Oczy wam mydlą, a wy to łykacie

@Xxx

Przyłbice załatwia zakład a jak zwykle jakiś Janusz ma problemy szuka dziury w całym. Daj człowieku na luz.

Pbp

Kilka istotnych informacji, może coś do Ciebie dotrze: https://www.tvp.info/47042902/jestes-zdrowy-i-nosisz-maseczke-wirusolog-tlumaczy-na-co-sie-narazasz

pnokio

Witajcie! Nieoficjalnie wiadomo, że firma planuje dać każdemu pracownikowi przyłbice. Produkcja już ruszyła, więcej dowiecie się w swoim czasie

@pnokio

Mam nadzieję, że nikt nie zabroni nam używać własnych maseczek i będzie możliwość wyboru. Sytuacja panująca w kraju jest wystarczająco przykra.

pinoki

Moim zdaniem nie. Firma podchodzi fachowo do problemu i moim zdaniem nie powinni pracownicy narzekać.

bezdzietny

No to doczekaliśmy się podziękowania od firmy za to,że pracowaliśmy i pracujemy w tak trudnym czasie. Podziękowano nam meilowo. Osobom ,które mają dzieci podziękowano finansowo. Czym my się różnimy? My nie mający dzieci pracujemy inaczej? Firma już dawno dyskryminuje osoby bezdzietne( paczki na święta, Impreza z gwiazdorem, kolonie). To wszystko mają osoby posiadające dzieci. My pracując nie zasłużyliśmy na gratyfikację finansową,bo nie mamy dzieci? I jeszcze,żeby dobić nas w tym trudnym czasie wprowadzono nadgodziny do wybrania!!! Nie zapłacą za nadgodziny ,bo mamy za to wolny dzień.Wsadzcie go sobie gdzieś! No ale żeby dać rodzicom dzieci 500zł brutto trzeba było zabrać pieniądze za nadgodziny. Dziękujemy za takie podziękowanie. Traktujcie ludzi tak dalej.

Ty janie
@bezdzietny

To po co łaziles do roboty i szarpales za innych? Masz swój rozum? Trzeba było się nie ślinić na kasę za nadgodziny tylko dwa weekendy na L4 w domu i masz taka sama wypłatę ale tak to jest jak chcemy przylizac

@bezdzietny

Masz rację, również czuję się zdyskryminowana.

@bezdzietny

Gdzie jest ten wielki przewodniczący związków gdzie się schwał właśnie teraz powinien działać w sprawie płatnych nadgodzin.

Lola
@bezdzietny

Wiesz co akurat tym mamą się należy ja też niemam dzieci ale widzę ile czasu siostra poświęca córce przy lekcjach i podziwiam te mamy które chodzą a mają dzieci szkolne bo naprawdę jest dużo nauki i trzeba pomóc więc nie bądź tak zazdrosna o te nie wielkie pieniądze i ciesz się że przychodzą te mamy do pracy i pracują i w domu i z nami pozdrawiam!!!

Jogurt
@bezdzietny

Jak będziesz mieć dzieci to się dowiesz dlaczego dostali!!!!

Taka sobie ja.
@bezdzietny

Zgadzam się. Osoby bezdzietnw są mimo wszystko zawsze "W plecy" . Nadgodziny...nie mogę bo dzieci...benefity ...dajciw bo ja mam dzieci. Kurcze to nie instytucja charytatywna że jedni pracują na drugich....bo dochodzi juz do absurdu. Dodatkowo ludzie naciągane bieżące sytuacje...np. żona w domu...on nie za opiekę ...i siedzą sobie A my "bezdzietni" szarpiemy na nich. Za te sama kasę. A Ci co zostali wielkie podziękowania i kasa dodatkowa. Choć wielu z nas ma nieco starsze dzieci ...lub np.innych członków rodziny z grupy ryzyka została lojalna wobec firmy i przyszła do pracy a nie usłyszała nawet głupiego dziękuję czy poczucie tego że to doceniono .nagle jak zaproponowano dodatek od 1 kwietnia wszyscy zdowi i maja opieke dla dzieci.Ciekawe czy przy kryzysie który bądź co bądź pewnie nas nie ominie firma rozróżnia lojalnych pracowników i tych co lubię siedzieć w domu.

Ktoś

Super że nasza firma docenia że ktoś przychodzi do pracy pomimo że ma dzieci i dziękuję im za to. Szkoda że dla kogoś takiego jak ja osoby która nie ma dzieci nie dadzą takiego samwgo podziękowania pomimo że na równi z matkami chodzimy i równo z nimi pracujemy . Nie chodzi mi o tę kasę tylko hak dzisiaj zobaczyłam jakie piękne podziękowanie dostała moja koleżanka to szlak mnie trafił że mi nikt tak nie podziękował a ja też sumiennie wykonuje swoją pracę jak każdy kto w tych czasach chodzi do pracy...

@Ktoś

O jakie podziękowania tobie chodzi?

@701

O te pisemne na których jest nawet podana kwota ile dostały i napisane jest też podziękowanie

@Ktoś

Podziękowania dla pracowników od zarządu jest internecie które prezes przesłał e meilem do wszystkich co posiadają poczte elektroniczną czyli twoja brygadzista powinna tobie przekazać tą informację.

@Kl

No to nie przekazała mi tylko tym co mają dzieci

Herr Lipke
@Ktoś

Dziwię się że Phoenix tak nisko upada. 15 lat temu takie sytuacje nie miały by racji bytu. Dyskryminowanie ludzi z powodu braku dzieci??? Chociaż rozdawanie bogatych paczek ze słodyczami było zawsze. A ludzie bez dzieci mogli sobie tylko popatrzeć.

@Ktoś

Pytam się czy jak miałem małe dzieci to ktoś się pytał czy mam z kim zostawić a teraz płacą. Znam wielu rodziców co jedna osoba jest w domu a druga wzięła pieniądze.

Xxx

Oni tego nie zrozumieją ????????????????????

rock

Oni tego nie skumają,bo oni swoimi samochodzikami wjeżdżają na parking wewnętrzny i nie wiedzą co to bramki i autobusy. Oni tylko wiedzą jak człowiekowi utrudnić życie. Proste pomysły to nie dla nich. To wymaga myślenia.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 161 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska