Opinie o Maxus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Maxus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maxus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxus w Kraków

Marcin Stawiarz

Spółka poniżej krytyki nie szanują pracowników , Helbin jest wulgarny i nie dotzrymuje obietnic powdyżki , rozbiłę co mmogłem ponad godzinami pracy , wyrzucili mnie jak psa , ODRADZAM

kopczyk kreta
@Marcin Stawiarz

okropna atmosfera pracy, (usunięte przez administratora).. odradzam!

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Maxus? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Pracownik Ochrony

Po ponad połowie roku zaszły może jakieś zmiany? widzę, że coś na atmosferę narzekaliście a mój tato wypatrzył sobie ofertę na dozór w stopniu umiarkowanym. Chciałam sprawdzić czy mogę go z czystym sumieniem puścić? Czy jest tu więc ktoś na bieżąco?

Wanda
@Marcin Stawiarz

Tak po prostu się Ciebie pozbyli? Jak długo tu pracowałeś i jak właściwie do tego doszło?

kopczyk kreta Nowy wpis
@Marcin Stawiarz

okropna atmosfera pracy, (usunięte przez administratora).. odradzam!

Wanda Nowy wpis

czy ktoś jest zorientowany w tamtej sytuacji odnośnie wspomnianych negatywnych opinii i ich ostatecznej wiarygodności? z rok temu tego typu wątpliwości padły na forum ale temat się urwał. sytuacja rozwiązana? jak aktualna praca w księgowości może wyglądać? na stronie jest ona jednym z czterech głównych obszarów zadeklarowanych jako główne usługi. Ile osób pracuje obecnie w biurze i jaka jest przy tym atmosfera? Czy organizowane są w te wakacje staże lub praktyki?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maxus? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca na portierni.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Marcin Stawiarz

Osoba podająca się za mnie to fejkowe konto. Sprawa jest już zgłoszona więc czekam na odzew od serwisu. Mam podejrzenia kto to jest jednak poczekam na rozwój sytuacji :) Samą firmę polecam ponieważ w odróżnieniu od osoby która pisze te głupoty faktycznie tam pracowałem :)

Wiecie może, czy w Maxus szukają chętnych na staż?

Marcin Stawiarz

lepiej z nimi nie mieć nic wspólnego !

Boner

Zatrudnia z orzecznictwem o niepełnosprawności bo dostają dotacje na każdego niepełnosprawnego, (usunięte przez administratora) Płaca totalnie marna i zero z tych dotacji. Wieczne opóźnienia z wypłata. Szefowa bierze po stówce dla siebie od każdego bloku i wyręcza się ludźmi. Odśnieżanie to dopiero temat rzeka! Gotówka leci z pod pachy

Benek

Przede wszystkim firma to dobry pracodawca stąd taki spokój jest na forum, polecam pracę w firmie.

Wiecie czy Maxus udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

adminnierkrakow

Pracownicy pracują na komputerach stacjonarnych, nie mają laptopów służbowych. W czasie pracy zdalnej pracują na swoich prywatnych komputerach, które mają w domach.

adminnierkrakow

Firma zatrudnia jak większość firm zatrudniała w latach 90tych... jeśli wiecie co mam na myśli :-) Sposób zarządzania też zatrzymał się na latach 90tych :-) Sorry... to nie jest śmieszne... W tej chwili brakuje rąk do pracy ponieważ zarząd firmy od lat nie zarządza firmą w sposób prawidłowy. Ludzie odchodzą coraz szybciej bo nie są w stanie pracować na proponowanych przez zarząd warunkach. Nowego pracownika aktualnie nie ma kto wprowadzić i przygotować do pracy na stanowisku administratora nieruchomości. Firma nie oferuje szkolenia z obsługi systemu ani innych szkoleń. Tak na prawdę o wszystkim co dzieje się w firmie decyduje żona prezesa, która nie jest wpisana do KRSu :-) Przestrzegam wszystkich Państwa przed tą firmą.

Lawendowa 3

PO SPRZEDANIU MIESZKAŃ "ZNIKA". Wszystkie niedoróbki i wychodzące w ramach eksploatacji problemy trzeba rozwiązywać na własny koszt.

Dawidow

Warto sprawdzić gdzie piszecie swoje opinie. Jeśli do firmy to najlepiej na ich adres ponieważ to forum jest dla pracowników.

zainteresowana

Dziekuję za informację! Skontaktowałam się już z Maxusem z Brogi 2 w kwestii zarządzania budynkiem. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, wygląda na to, że posiadają ogromną wiedzę merytoryczną i doświadczenie. Pozostaje kwestia dogrania szczegółów oferty.

Zbyszek
@zainteresowana

Pierwsze wrażenie zawsze będzie pozytywne, tak też było w moim przypadku, jednak po zakupie mieszkania dużo sie zmienilo, olewaja wiadomosci i wszelkie zastrzeżenia jakie do nich wysyłaliśmy jako mieszkańcy a p. Zając to wielka pomyłka w tej firmie, NIE POLECAM!

Marow
@Zbyszek

To jedna z niewielu autentycznych opinii na tej stronie, potwierdzam podejście i niefachowo wykonane pracę przez Maxus/D Zając.

Erwin

W końcu trafiłem na firmę godną zaufania. Maxus wykończył mi mieszkanie pod klucz, uwagę zwracano na każdy szczegół. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich pracy :)

Marow
@Erwin

U mnie i u sąsiadów Maxus nie wywiązał się ze wszystkich prac w ramach standardu deweloperskiego, a to co zostało wykonane wymagało mnóstwo poprawek.

Minionek

(usunięte przez administratora)a czy tobie (usunięte przez administratora)tez obcią z wypłaty 500 zł i zamiast 2000 dostałeś 1500 i czy ciebie tez tak (usunięte przez administratora) tak jak mnie ze jestes do (usunięte przez administratora) i przynosisz straty dla firmy ze wreszcie dochodziłem do wniosku ze najlepiej wogole nie brać kasy za prace zeby tylko Stasiu juz dał spokój ?

@Minionek

Rozumiem emocje, jednak wypowiadaj się proszę w sposób merytoryczny i zgodny z regulaminem forum. https://www.gowork.pl/regulamin Każdą opinię można przekazać w sposób kulturalny. Być może był powód dla którego otrzymane wynagrodzenie było takiej wielkości? Próbowałeś rozmawiać na ten temat z kierownictwem?

Witold

Musiało być cos na rzeczy skoro firma zdecydowała się na takie posunięcie, bezpodstawnie nikt nie potrąci.

Paulina

@Darek, a czy mógłbyś powiedzieć nam coś na temat możliwości rozwoju w tym miejscu? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? A może osobiście uczestniczyłeś w którymś z nich i możesz podzielić się z nami wrażeniami? Czekamy na Twoją opinię.

Darek

@Paulina Głównie zajmowałem się kontaktem z klientem :) Taka praca trudna? Pracowali tam wtedy naprawdę świetni ludzi. Praca jest trudna tylko wtedy kiedy sama sobie to wmawiasz. Ja osobiście bardzo lubiłem tę pracę :)

Paulina

@Darek, bardzo dziękuję za Twoją wypowiedź na wątku dotyczącym pracy w Maxus. Jest ona bardzo cenna i przydatna, szczególnie dla tych osób, które zastanawiają się nad podjęciem tam pracy. Powiedz proszę, jakie miałeś przydzielone do siebie obowiązki? Czy praca tam bywa trudna?

Darek

Pracowałem u Maxusa 2 lata, byłem bardzo zadowolony z tej pracy. Zrezygnowałam z niej z powodu zmiany miasta. Ogólnie w Maxusie atmosfera bardzo fajna, wypłata na czas. Nie było na co narzekać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Maxus - Kraków

• Jak się pracuje w Maxus?

Zobacz opinie na temat firmy Maxus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxus?

Maxus