Opinie o DeArt Agencja Reklamowa w Korczyna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DeArt Agencja Reklamowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DeArt Agencja Reklamowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DeArt Agencja Reklamowa w Korczyna

mina Nowy wpis

Przypomnę swoją śmieszną z perspektywy czasu rekrutację na stanowisko grafika. Pani już na wstępie powiedziała, że przeglądając moje cv spodziewała się kogoś innego. W jej rozumieniu "rozmowa rekrutacyjna" to stawianie wyświechtanych pytań o słabe cechy, czy gdzie się widzę za 5 lat, streszczanie własnego życiorysu zawodowego przy jednoczesnym wykonywaniu zadań rekrutacyjnych. Jeśli nie masz wystarczająco podzielnej uwagi aby pracować i nie tylko słuchać trajkotania, ale także sensownie się produkować przy tym słownie, nie startuj ;) Szef znalazł dość czasu by ponarzekać na zainwestowane technologie w firmie i patrzeć na mój monitor. Nie polecam!

rebel Nowy wpis

Nie ! Nie! i jeszcze raz NIE ! Właścicilee firmy "koledzy" jesli to jest koleżeństwo to brak mi wiary w ludzi. Pomińmy to, chodzi tu traktowanie pracowników. CI dwaj niedowartościowani goście traktują innych z góry, Oni oni i tylko oni się liczą. Premia.... co to takiego niby istnieje ale nie do osiągnięcia. Brak poszanowania czasu pracownika, o szacunku nie wspomne. Od nich jedyne co można usłyszeć to za to dzieci nie nakarmię. Za to my za najnizszą krajową możemy dlaczego nie. A te pozytywne komentarze w wiekszości napisane zapewne przez włascicieli. Dziwnym by bylo gdyby pisali je ludzie którzy utrzymali sie na stanowisku od roku do 3 miesiecy.

Pod wrażeniem Nowy wpis

W końcu ktoś przemówił ludzkim głosem na traktowanie w tej firmie przez wiadomo kogo. Potwierdzam to w 100%, opinia jest prawdziwa jeden z właścicieli nie szanuje drugiego człowieka on nim tylko pomiata a jak ktoś sie z nim nie zgadza i nie przytakuje mu we wszystkim ( nie chodzi o sprawy firmowe tylko o jego wywody światopoglądowe ) to idzie do odstrzału po wcześniejszym znęcaniu się.

obrugana Nowy wpis

@Dobrzebedzie Panie ściągnij to obleśną maskę obrońcy nieucieszonych i niedowiarka!!! odejdź od swojego alepla i pogadaj z jakimś psychologiem jak rozmawiać z ludźmi a nie się nad nimi wytrząsać!!! Myslę że dziewczyny doskonale wiedzą o czym piszę. Nie tylko ja przez Ciebie bambaryło płakałam!!!! szkoda że nie nagrywaliśmy tych wynaturzeń w sądzie łatwo by poszło.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie DeArt Agencja Reklamowa.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Halinka

To, że nie pojawiło się ogłoszenie nie jest wyznacznikiem tego, że nie ma rotacji, tylko, że firma aktualnie nie ma kasy na nowych pracowników (przecież jeden z szefów groził nie raz powywalaniem wszystkich na zbity pysk, kilka miejsc się zwolniło). Skoro u nich nie pracujesz, to skąd możesz wiedzieć jakie warunki tam panują? Coś tu jest nie halo ;) Praca daje perspektywy robienia nadgodzin czyszcząc służbowe samochody na przykład :D Oczywiście, zarobki są wystarczające żeby utrzymać SIEBIE bo mieszkania i samochodu już niekoniecznie ;)

HubiBubi

Edek co to znaczy pracować jak się należy? Rozwiń tą myśl, bardzo mnie to ciekawi.

maniek

jakieś brednie piszesz edek czy aby na pewno miałeś do czynienia z ta firmą i rotacją pracowników?? krętacz, oszust i do tego tchórz, co dziennie zmiana decyzji zależy czy marchewka się dogotowała szkoda słów i pisania.

łan kenobi tak to robi

NIe polecam, radze omijać szerokim łukiem!!! Szef Vegan nie pozwala jeść mięsa i mówi ze mu wszystko smierdzi!! Praca za najnizszą krajową, za nadgodziny nie płaci!!

Zostaw merytoryczną opinię o DeArt Agencja Reklamowa - Korczyna

• Jak się pracuje w DeArt Agencja Reklamowa?

Zobacz opinie na temat firmy DeArt Agencja Reklamowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DeArt Agencja Reklamowa
2.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Dolińska 42
    38-420 Korczyna