DeArt Agencja Reklamowa

Białystok

Opinie o DeArt Agencja Reklamowa

łan kenobi tak to robi 2015-09-15 12:39:45
NIe polecam, radze omijać szerokim łukiem!!! Szef Vegan nie pozwala jeść mięsa i mówi ze mu wszystko smierdzi!! Praca za najnizszą krajową, za nadgodziny nie płaci!!
maniek 2015-10-05 20:47:54
jakieś brednie piszesz edek czy aby na pewno miałeś do czynienia z ta firmą i rotacją pracowników?? krętacz, oszust i do tego tchórz, co dziennie zmiana decyzji zależy czy marchewka się dogotowała szkoda słów i pisania.
HubiBubi 2015-10-09 21:08:39
Edek co to znaczy pracować jak się należy? Rozwiń tą myśl, bardzo mnie to ciekawi.
Halinka 2015-11-19 23:03:57
To, że nie pojawiło się ogłoszenie nie jest wyznacznikiem tego, że nie ma rotacji, tylko, że firma aktualnie nie ma kasy na nowych pracowników (przecież jeden z szefów groził nie raz powywalaniem wszystkich na zbity pysk, kilka miejsc się zwolniło). Skoro u nich nie pracujesz, to skąd możesz wiedzieć jakie warunki tam panują? Coś tu jest nie halo ;) Praca daje perspektywy robienia nadgodzin czyszcząc służbowe samochody na przykład :D Oczywiście, zarobki są wystarczające żeby utrzymać SIEBIE bo mieszkania i samochodu już niekoniecznie ;)
obrugana 2016-03-22 20:29:00
@Dobrzebedzie Panie ściągnij to obleśną maskę obrońcy nieucieszonych i niedowiarka!!! odejdź od swojego alepla i pogadaj z jakimś psychologiem jak rozmawiać z ludźmi a nie się nad nimi wytrząsać!!! Myslę że dziewczyny doskonale wiedzą o czym piszę. Nie tylko ja przez Ciebie bambaryło płakałam!!!! szkoda że nie nagrywaliśmy tych wynaturzeń w sądzie łatwo by poszło.
Pod wrażeniem 2016-03-23 18:54:33
W końcu ktoś przemówił ludzkim głosem na traktowanie w tej firmie przez wiadomo kogo. Potwierdzam to w 100%, opinia jest prawdziwa jeden z właścicieli nie szanuje drugiego człowieka on nim tylko pomiata a jak ktoś sie z nim nie zgadza i nie przytakuje mu we wszystkim ( nie chodzi o sprawy firmowe tylko o jego wywody światopoglądowe ) to idzie do odstrzału po wcześniejszym znęcaniu się.
rebel 2016-07-15 10:23:07
Nie ! Nie! i jeszcze raz NIE ! Właścicilee firmy "koledzy" jesli to jest koleżeństwo to brak mi wiary w ludzi. Pomińmy to, chodzi tu traktowanie pracowników. CI dwaj niedowartościowani goście traktują innych z góry, Oni oni i tylko oni się liczą. Premia.... co to takiego niby istnieje ale nie do osiągnięcia. Brak poszanowania czasu pracownika, o szacunku nie wspomne. Od nich jedyne co można usłyszeć to za to dzieci nie nakarmię. Za to my za najnizszą krajową możemy dlaczego nie. A te pozytywne komentarze w wiekszości napisane zapewne przez włascicieli. Dziwnym by bylo gdyby pisali je ludzie którzy utrzymali sie na stanowisku od roku do 3 miesiecy.
Zostaw swoją opinię o DeArt Agencja Reklamowa - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DeArt Agencja Reklamowa