MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

Mat1234 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Witam mam pytania jak wygląda przeczenie do pracy przedstawiciela chandlowego czy to normalne że na początek trafiam na churtownie ??

Dla pewności , te wszystkie oferty są aktualne?

Palo

O których ofertach mówisz? Musisz jeszcze podać gdzie je przeglądasz, żeby można je było zweryfikować

Filip

Te ogłoszenia, które są na ich stronie albo na jakichś portalach z ofertami pracy muszą być skoro są nadal widoczne ;)

Filip

Na niektórych stronach czasem jest tylko tak, że ogłoszenie widać, ale gdzieś jest napisane że np wygasło

pawicz

teraz na pewno szukaja na magazyn do oddzialu w kościanie, nawet ogloszenie mozesz znalezc klikajac w pierwszy link. opisane stanowisko jest nawet co sie bedzie robilo, to juz jakas nowosc bo ostatnio co przegladam oferty to ciezko co niektorym pisac co bedziesz robic ;d

krowa
@pawicz

a ktoś kojarzy jak wyglada praca pomocnika mleczarskiego? polecacie?

hoardy
@krowa

nie wiem jak dokładnie to wygląda tutaj ale jak ja robilem na podobnym stanowisku no to mylem urządzenia i robiłem zapisy roboty, całkiem normalna praca

hoardy
@krowa

a możecie mi coś powiedzieć o godzinach pracy? i czy w weekendy tez sie robi?

Przemo
@pawicz

Na magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki czy tego nie wymagają? Ja nie mam kursu ale wie że czasem firma wysyła. Tu jest taka szansa? Ty byłeś na jakimś szkoleniu opłacanym przez pracodawcę?

blue
@krowa

to jest po prostu taka praca przy produkcji wyrobów mleczarskich, przygotowujesz linie nabiałowe i wszelkie urządzenia tak zeby wszystko bylo okej, czysto itd

blue
@krowa

czy polecam ciezko stwierdzic bo zaczynalem od tego ale pozniej sie przenioslem na inne stanowisko. mysle ze chyba tak, bo na poczatek w sumie jest dobrze tu zaczac, na pewno wszystkiego sie nauczysz stosunkowo szybko

Popek
@blue

czyli myślisz, że jakbym zaczął właśnie na takim pomocniku a potem się chciał przenieść na inne stanowisko to jest to bezproblemowe? zastanawiam się jak też później awansujesz, ty dostałeś awans czy po prostu faktycznie się przeniosłeś? jak wyglada tutaj inna praca na innych stanowiskach?

stabilnie

firma jest stabilna zadnych strasznych zmian na ostatnia chwile nieoczekiwanych zwolnien czy coś

stabilnie
@Popek

a na jakie inne stanowisko byś się chciał przenieść? co dokładnie cie interesuje?

sasza
@stabilnie

Duzo jest tu osob z dluzszym stazem? Da sie tu zostac dluzej? Nie lubie zmieniac co chwila firmy a moja obecna zaraz podupadnie tak czuje i szukam czegos w branzy.. tak tu trafilem, chcialbym sie tu zaczepic

Samuel
@sasza

Da się na spokojnie zostać na dłużej jeśli jesteś spoko pracownikiem i dajesz sobie radę. Ja też już tu chwilę pracuję więc nie ma z tym problemu :)

bob
@sasza

Większość operatorów na dziale na którym ja jestem pracuje tam po 10 i więcej lat. Ludzie się zwalniają ale jest wiele osób które tam pracuje po 10-15 lat i sobie chwalą wiadomo czasami jest lepiej czasami gorzej, ostatnimi czasy przez sytuacje ekonomiczną jest raczej gorzej ale kto wie może później będą jakieś większe podwyżki.

NO
@bob

no jest trochę gorzej ale to jak wszędzie, tutaj nie ma wbrew pozorom aż tak źle szczegolnie jak czasami sie słyszy od znajomych z innych branż jaka tam tragedia się dzieje to az się ciesze że u nas umiarkowanie to wygląda...

Kastor
@bob

wiadomo, że teraz jest sytuacja w kraju w której nikt się nie odnajduje, ale jeśli firma daje sobie radę i pracownicy dalej mogą znaleźć aspekty pozytywne w tym to chyba lepiej mi się to czyta.

@NO

a możesz powiedzieć coś o samej atmosferze między pracownikami?

irq
@Cukier

jest w porządku, chyba nic dodać nic ująć w kwestii atmosfery

Baboon
@irq

macie jakieś intergracje? możliwość poznanania innych pracowników?>

Baboon
@irq

np. treaz coś na swieta jest?

tukan

Wiadomo, że z nowymi jest trochę inaczej niż z pracownikami, którzy już tutaj chwile są. Nawet z tego faktu, że nowi są dla ciebie kompletnie obcymi ludźmi i musicie najpierw się poznać itd. No ale jeśli masz na myśli to, czy atmosfera jest w porządku, czy starsi pracownicy pomagają młodszym w razie czego to tak, raczej jest kulturka u nas.

tukan

Tak, zazwyczaj tak to wygląda, że ktoś ci pokazuje wszystko co i jak, ale w razie jakichkolwiek pytań to możesz się zwrócić tak naprawdę do każdego.

BigMac
@tukan

Tutaj potwierdzam, ludzie są bardzo w porządku tutaj więc bez stresu pomagają nowym pracownikom

Harnak Nowy wpis

wszystko od ludzi zależy gdzie robisz i jak się poukładasz ze współpracownikami bądźmy szczerzy

Płace na smyczy

Kontrowersje wokół kart przedpłaconych dla pracowników W dzisiejszych czasach etyka i szacunek dla praw pracowniczych są niezmiernie ważne dla społeczeństwa i biznesu. Choć wiele osiągnięto w zwalczaniu tradycyjnego (usunięte przez administratora), nowoczesne formy ograniczania wolności pracowników wciąż stanowią wyzwanie. Jedną z firm, która znalazła się w centrum kontrowersji, jest SM Mlekovita, znana spółdzielnia mleczarska. Ostatnio, jej praktyka płacenia pracownikom w postaci kart przedpłaconych, które można realizować wyłącznie w sklepach Mlekovitka, budzi wiele dyskusji na temat sprawiedliwości i godności pracowników. SM Mlekovita twierdzi, że wprowadzenie kart przedpłaconych jest korzystne zarówno dla firmy, jak i pracowników. Zapewniają, że pracownicy mogą cieszyć się dodatkowymi korzyściami, takimi jak zakupy wewnątrz sieci sklepów, co pozytywnie wpływa na ich domowy budżet. Argumentują również, że jest to skuteczny środek motywacyjny, który zachęca do lepszego zaangażowania w pracę. Jednakże, krytycy tej praktyki zwracają uwagę na potencjalne konsekwencje dla pracowników. Fakt, że karty przedpłacone można wykorzystać tylko w sklepach Mlekovitka, ogranicza wybór pracowników i pozbawia ich swobody dokonywania zakupów zgodnie z własnymi preferencjami. Ograniczenie konkurencji może również prowadzić do braku odpowiedniej regulacji cen, co może wpływać na wyższe ceny produktów wewnątrz sieci Mlekovitka. Innym zmartwieniem jest potencjalne wykorzystanie kart przedpłaconych jako narzędzia kontroli pracowników. Może to skłonić pracowników do skupienia się na zakupach w sklepach Mlekovitka, aby spełnić wymagania firmy, a nie na ich rzeczywistej wydajności czy satysfakcji z pracy. W skrajnych przypadkach taka sytuacja może prowadzić do nieuczciwego traktowania pracowników i naruszania ich praw pracowniczych. Odpowiedź na te kontrowersje leży w odpowiedniej równowadze między potrzebami firmy a prawami pracowników. SM Mlekovita powinna przeprowadzić rzetelną analizę skutków swojej praktyki i skonsultować się z pracownikami, aby zrozumieć ich perspektywę. Organizacje pozarządowe i organy rządowe również powinny zbadać tę praktykę i sprawdzić, czy jest ona zgodna z obowiązującymi przepisami dotyczącymi pracy i godności człowieka. W walce z nowoczesnym (usunięte przez administratora), społeczeństwo musi być czujne na wszelkie formy ograniczania wolności i godności pracowników. Ograniczenie wyboru pracowników w zakresie wydawania ich zarobków może budzić poważne pytania dotyczące etyki i sprawiedliwości. Musimy działać wspólnie, aby stworzyć sprawiedliwe i szanujące miejsca pracy, w których prawa pracownicze są szanowane, a pracownicy traktowani są z godnością i szacunkiem, które im się należą.

@Płace na smyczy

Karty przedpłacone nie są formą wypłaty pracownikom wynagrodzenia, a wyłącznie formą realizowania zgodnego z regulaminem firmy systemu premiowego. Pracownicy całej Grupy Mlekovita wynagrodzenie przysługujące im za swoją pracę otrzymują w formie pieniężnej, zgodnie z zapisami Kodeksu pracy. Środki przelewane na karty przedpłacone są jednym z elementów systemu premiowego i motywacyjnego – jest to dodatkowa premia uznaniowa pracodawcy, którą otrzymują ci pracownicy, którzy spełniają warunki regulaminowe do otrzymania premii, wzorowo wypełniają swoje obowiązki, przejawiają inicjatywę w pracy i podnoszą jej jakość, przyczyniając się tym samym do wzrostu wyników oraz efektywności firmy. W związku z tym nie zawsze otrzymują ją wszyscy pracownicy; istnieje również możliwość zrezygnowania z otrzymywania dodatkowej premii. Sklepy Mlekovitka są zaś sklepami z szerokim asortymentem produktowym, nie tylko nabiałowym – dostępny jest w nich również szereg innych produktów spożywczych i przemysłowych, w związku z czym wybór zakupowy pracowników nie jest w żaden sposób ograniczany, nie są im wskazywane konkretne produkty do zakupu – mogą swobodnie wybierać z całego dostępnego asortymentu.

Maksio
@MLEKOVITA

Nie ma możliwości żeby premie otrzymywać normalnie z wypłatą na konto? Bo z tą kara z jednej strony to zysk dla pracownika bo zrobi zakupy ale też zysk dla firmy bo wzrośnie obrót w sklepach. Ile zwykle jest pieniędzy na karcie przedpłaconej? Kwoty się sumują jak w jednym miesiącu się ich nie wyda?

specjalista
@MLEKOVITA

Odpowiedź @pracodawca wydaje się być jedynie próbą obrony kontrowersyjnej praktyki, ale pozostawia wiele niewyjaśnionych kwestii i wątpliwości, które powinny zostać skrytykowane. Po pierwsze, chociaż pracodawca podkreśla, że karty przedpłacone są częścią systemu premiowego, to w rzeczywistości nadal stanowią formę wynagrodzenia za pracę. Ostatecznie jest to pieniądz, który trafia do rąk pracowników za ich wysiłek i zaangażowanie. Wybór płacenia premii na karcie przedpłaconej, a nie gotówką, daje pracodawcy większą kontrolę nad tym, jak pracownicy wydają swoje zarobione pieniądze, co ogranicza ich swobodę wyboru. Ponadto, praktyka przyznawania kart przedpłaconych tylko wybranym pracownikom, którzy spełniają określone warunki, może wprowadzać nierówności wśród zespołu. To powoduje, że nie wszyscy pracownicy są traktowani równo, co może wpłynąć na atmosferę w miejscu pracy i obniżyć morale pozostałych pracowników. Warto również zauważyć, że możliwość rezygnacji z premii na kartę przedpłaconą może wywierać presję na pracownikach, aby się zgodzili na to rozwiązanie w obawie przed wykluczeniem z dodatkowego wynagrodzenia. Takie działanie może stanowić formę przymusu, a to jest sprzeczne z ideą rzetelnych i sprawiedliwych praktyk w miejscu pracy. Podkreślenie, że sklepy Mlekovitka oferują szeroki asortyment produktów, nie jest wystarczające, aby zrównoważyć ograniczenie wyboru pracowników w zakresie wydawania swoich zarobków. Nadal jest to forma kontroli, która wprowadza dodatkowe ograniczenia, które pracodawca może ukierunkować na swoją korzyść. Warto zauważyć, że pracownicy powinni mieć prawo wyboru, jak wydają swoje wynagrodzenie, czy to na produkty w sklepie Mlekovitka czy gdziekolwiek indziej. Ostateczna decyzja w tej kwestii powinna pozostawać w gestii pracownika, a nie pracodawcy. Podsumowując, odpowiedź pracodawcy wydaje się próbą wybielenia kontrowersyjnej praktyki, która w rzeczywistości ogranicza wolność i wybór pracowników w zakresie wydawania swojego wynagrodzenia.

Brawo
@specjalista

Cieszę się, że ktoś wreszcie podjął się tego wyzwania! Wszyscy o tym mówią, ale rzeczywiście brakuje osoby, która podejmie kroki w tym kierunku. @specjalista, czy nie zastanawiałeś się nad rolą przewodniczącego związku zawodowego w SM Mlekovita? Twoje umiejętności i determinacja mogłyby przynieść pozytywne zmiany. Zwłaszcza, że z karty przedplaconej nie opłacę synowi stancji, inni nie spłacą kredytu a jeszcze inni premie odkładali np po to by kupić opał na zimę.

Dominik
@Brawo

Może ktoś mi wytłumaczyć jak tu działa system premiowy ? Premię się dostaje na konto bankowe i na kartę mlekovity ? Czy tylko na jedno z nich ? Chodzi mi o miesiąc

XY
@specjalista

Lepiej bym tego nie ujął, dodam jeszcze że większość pracowników ma stawkę godzinową więc jak dokładnie weryfikować komu przysługuje "premia"? Na podstawie ilości wyjść do WC? Jeśli już istnieje taki system premiowania to powinien on należeć się z urzędu wszystkim pracownikom ale nie powinien się nazywać "Premią" Nie pracuje w Mlekovicie ale nie czuł bym się z tym dobrze gdyby kolega dostał ten przywilej a ja nie... Temat do głębszej analizy.

@nicki Nowy wpis
@Brawo

Jakie związki zawodowe? Kiedyś z tego co słyszałem był taki ruch wśród pracowników. Jak można się domyśleć, już nie pracują. Jedyne związki zawodowe jakie mogłyby funkcjonować w tej "mlekiem i miodem" płynącej firmie (sądząc po komentarzach ludzi którzy zachwalają ten zakład) to takie, które byłyby przychylne prezesowi. Te broniące godności pracownika nie miałyby racji bytu. Ta karta przedpłacona do wykorzystania w sklepach firmowych to niezłe (usunięte przez administratora) Może niech pomyślą jeszcze nad otwarciem sklepu z odzieżą pod logiem mlekovity, wtedy w ogóle nie trzeba by było płacić części premii na konto.. Albo lepiej... Jeśli pracownik ma większe ambicje i traktował mlekovitę tylko jako jeden z etapów zdobywania doświadczenia zawodowego, a chce się zwolnić, niech zwraca premie i dodatki z ostatnich dwóch, albo trzech lat...

Mateusz

Bardzo dobra firma dba o ludzi , pieniądze na czas. , Duża premia

terakota
@Mateusz

napisalbys za co mozna dostac tutaj premie?

Bambam
@terakota

Podbijam pytanie, macie jakieś stałe premie czy głównie jakieś okazjonalne typu świąteczne itp?

durszlak
@Bambam

o jakie stanowiska pytasz??

Dolis
@durszlak

A to nie tak ze cala firma ma te same benefity?

weronika16
@Mateusz

Stawka 21 za godzinę a zdarza się, że i mniej, więc nawet nie najniższa krajowa.

kaczucha
@Dolis

a jakie tutaj w ogóle benefity przysługują?

ptys
@kaczucha

też mnie to zastanawia, macie jakiś dobry socjal może?

Mateusz
@weronika16

Tylko dostajesz jeszcze premię 500 zł po przepracowaniu roku

Pracownik sklepu Nowy wpis
@Mateusz

Premie dostajesz co miesiąc nie zawsze 500zl. Premia należy się osoba która w poprzednim miesiącu nie była na zwolnieniu. A po roku pracy dostajesz roczna premie tak zwana 13 pensje.

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

brokuł

mógłby ktoś przybliżyć temat pracy na produkcji? praca jest ciężka czy standardowo? jak ludzie? idzie się dogadać?

brokuł
@brokuł

są może teraz jakieś przyjęcia? niczego produkcyjnego nie mogę znalezc

Mandat
@brokuł

praca jest dosyć wymagająca jak to na produkcji ale nie wiem czy określiłbym ją aż mianem ciężka, dużo myśle dają ludzie bo mamy całkiem (moim zdaniem) udaną ekipę i dobrze ta robota leci

Mandat
@brokuł

na ich stronie jest dużo ofert o prace to możesz sprawdzić co teraz jest na produkcje

@Mandat

tam wstawiaja tylko ogloszenia jak cos?

@Mandat

wystarczy wyslac cv na maila podanego w tych ofertach? mowie o tych na stronie mlekovity

Manta
@delfin

tak, śle się im zgłoszenia przez maila

cumulus
@Mandat

skoro tam pracujesz to mogł byś cos więcej opowiedzieć o bonusach/benefitach pracowniczych? coś wam tam przysługuje jako pracownikom?

krzaczasty
@cumulus

podbijam pytanie i dodatkowo jak tam jest ze stabilnością pracy? nie ukrywam, że interesuje mnie coś na dłużej niż na krócej

chojrak
@krzaczasty

praca stabilna, raczej jak sam cos nie zawalisz to oni tez cie nie wywalą

chojrak
@delfin

obstawiam, ze najlepiej aplikowac z ich strony z zakladki kariera

Ding
@chojrak

A ty jak aplikowałeś? Również w ten sposób czy pracujesz tu na tyle długo że się zdążyło coś zmienić?

Ding
@chojrak

Podpowiesz ile ewentualnie czekać na odpowiedź z ich strony zakładając, że będą zainteresowani moim zgłoszeniem?

recyk
@chojrak

masz na mysli zeby cv wyslac na tego maila co tam podaja tak? bo tam nie ma chyba zadnego linku przekierowujacego do zadnej strony

recyk
@recyk

wychodzi na to ze do kazdego ogloszenia i tak sie na jednego maila trzeba zglosic wiec chyba podolam i sie w tym nie pogubie

końska siła
@krzaczasty

ogólnie ja nie narzekam, zatrudniłem się jakiś czas temu i zostałem bo praca moim zdaniem jest w porządku i warunki mi odpowiadają, także nie ma przeciwwskazań żeby zostać dłużej

końska siła
@Ding

jak ja się zatrudniałem jakiś czas temu to aplikowałem przez pracuj, ale teraz nie wiem jak jest szybciej w sumie

Jowisz
@końska siła

jeśli chodzi o atmosferę to jest w porządku tam gdzie pracujesz?

Jowisz
@końska siła

orientujesz się może też jak tutaj wygląda kwestia z doświadczeniem? wymagane jest jakieś konkretne żeby się zatrudnić?

podgrzybek
@brokuł

na stronie firmy z tego co widzę masz jakieś ogłoszenia aktualne teraz, sam złożyłem i czekam póki co na jakiś odzew

podgrzybek
@końska siła

pamiętasz może jak długo czekałeś na odpowiedź po tym jak złożyłeś cv?

Mikros
@podgrzybek

Jakoś na dniach mi odpowiedzieli wtedy, ale to były inne czasy i zapotrzebowanie było spore, cięzko mi powiedzieć jak tobie szybko mogą info zwrotne wysłać szczególnie że to okres świąteczny

Mikros
@podgrzybek

Cóż niemniej trzymam kciuki!

Vick
@podgrzybek

ja dostalam info jakos po tygodniu od wyslania cv, wiec dosc szybko

Vick
@podgrzybek

ale tak jak kolega wyzej napisal, teraz przez święta i nowy rok raczej sie nie odezwą, pewnie dopiero w 2024

champion
@Vick

tak czy inaczej polecam uzbroić się w cierpliwość, wiadomo że jak była wstawiona oferta to muszą jakoś odkopać się ze zgłoszeń

Młody Zeus
@Vick

Czy to jest jakiś maksymalny czas na ich odpowiedź czy może się zdarzyć że będzie trzeba poczekać trochę dłużej?

hehe
@Młody Zeus

wydaje mi sie, ze jest roznie i od wielu rzeczy to zalezy, raczej pracownicy nie są w stanie odpowiedziec ci na to pytanie

malko
@Młody Zeus

na cv? jeśli będą zainteresowani to do tygodnia się odezwą tak mi się zdaje

Apetyt
@malko

szukam teraz pracy i nie ukrywam, że zależy mi na czasie myślisz, że zawsze tak szybko się odzywają?

isak

Do ciebie dzwonili czy mailowo sie odezwali?

isak

Całość też tak sprawnie przebiegła po rozmowie?

brydz
@isak

telefonicznie wszystko

Łysy Łoś
@brydz

rozmowa stacjonarna czy zdalnie wszystko przeprowadzane?

Łysy Łoś
@brydz

długo czekałeś na decyzję?

Matrix

Ogarniacie może czy można tutaj wysłać cv mailem? chodzi mi o sytuacje w której np nie ma otwartej rekrutacji na stanowisko które by mnie interesowało

jak
@Łysy Łoś

to ja jeszcze podpytam, jak szybko po decyzji zacząłeś prace?

avi

oni wybieraja czy ja bym mogl powiedziec kiedy chce?

@chojrak

skoro jest możliwa praca stabilna, to można spodziewać się tutaj umowy o pracę na czas nieokreślony? ile czasu od zatrudnienia musi minąć, aby mieć taką formę?

mapko
@avi

jak pracodawca cie chce to poczeka ten tydzień więcej

Koniec

Podbijam pytanie jest tutaj w ogóle opcja żeby dostać kiedyś umowe na czas nieokreślony?

lucjusz
@jak

ja zacząłem jakoś 2/3 tygodnie po otrzymaniu decyzji :)

Dolis

Czyli jak mi by zalezalo zeby zaczac prace jak najszybciej to tez w razie cos jest taka opcja?

BigMac
@Dolis

Myślę że dasz radę się dogadać w tej kwestii na rozmowie

Deyer

Przeciez nikt ci tego nie zagwarantuje, ale no z doswiadczenia ja wiem ze to mozliwe ze nie bedzie z tym problemu.

Sauron

No tez nie można przesadzać w żadną stronę, ale jak się jest fair i spoko to z każdym się można dogadać

patyk

hej, ktoś by się wypowiedział o pracy na magazynie? zmiany są po 8 godzin? zdarzają się nadgodziny?

czorizo
@patyk

w ogłoszeniu na olx było, że po 8 godzin na 2 zmiany

wiaga
@patyk

nadgodziny są normalnie płatne?

ilość
@wiaga

w sumie nie ma nigdzie poruszonego tego tematu..

kromka
@ilość

rozumiem ze na forum nikt sie nie orientuje?

Kominek
@czorizo

6-14 i 14-22?

Magazynier
@wiaga

No w mojej hurtowni nie ważne ile tyrasz to na liście godzin masz 8h co do kasy system prowizyjny, niektórzy w sezonie pracują po 12-15 godzin i nikt tego nie ewidencjonuje straszny nieład i dyskryminacja

Pracownik Sklepu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Witam. Po ilu latach pracy na umowę, Mlekovita płaci stażowe???

W niedzielę i święta robisz za normalną stawkę

Poszukuję pracy na stanowisku Koordynator - Kierownik Produkcji. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Koordynator - Kierownik Produkcji. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą MLEKOVITA i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

kandydat1

wlasnie tez jestem zainteresowy tą ofertą, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat?

kandydat1
@kandydat1

interesuje mnie tez ile by trwała taka rekrutacja?

milkmilk
@kandydat1

taki pierwszy ich odzew miałem jakoś blisko do dwóch tygodni, a cała reszta z tydzień/półtora trwała

Matrix

To szkolenie jest rzeczywiście takie że da się później samemu wszystko ogarnąć? nie takie po łebkach tylko dla odhaczenia?

A ile trwa to szkolenie? Organizowane jest ono w godzinach pracy? Czy po jego zakończeniu ma się przez jakiś czas jakiegoś opiekuna, który pomaga we wprowadzeniu do nowego stanowiska? Jak to jest?

lks
@Matrix

ja bylam na jednym ze szkoleń i bardzo dobrze wspominam

Struś
@lks

Można się tam nauczyć czegoś nowego czy to raczej takie szkolenie posiadanych już umiejętności?

owoc
@Struś

mysle ze raczej na kazdym szkoleniu jestes w stanie wyciągnąć coś ciekawego i nowego dla siebie, ale dużo też zależy zawsze od twojego nastawienia

jak
@owoc

jak często są takie szkolenia ?

Mel
@Struś

Jak się chcesz nauczyć to się nauczysz, szkolenia są bardzo spoko według mnie

Der

Centrum dystrybucji. Praca na magazynie - chłodni, temperatura max 6 st. W okresie letnim wiecznie chorzy, przeziębieni pracownicy. Wystarczy wyobrazić sobie temperature na zewnątrz 30st a wewnątrz 6st - nie wymaga to komentarza, ale jak wiadomo z uwagi na asortyment inaczej być nie może. Praca 3 zmianowa 5-13 10-18 13-21 praca nie jest ciężka fizycznie ale jest specyficzna z uwagi na to że czasem.. nie ma co robić, zwłaszcza między 5 a 10 (zamówienia napływają do godziny 10) wg mnie jest to źle zorganizowane i często gęsto pracownicy plączą się po hali przez co czas dłuży się niemiłosiernie. Najbardziej produktywna jest zmiana 10-18 ale z drugiej strony nic człowiek nie jest w stanie załatwić na tzw "mieście" Atmosfera w pracy specyficzna (hermetyczne środowisko) ciężko nawiązać dialog z współpracownikami (każdy sobie..) Komentarz dotyczy Centrum dystrybucji - Brzesko.

@Der

Cześć, a firma zapewnia wam jakiś ciepły posiłek? Nie orientuje się tak dokładnie na jakich zasadach musi być on przyznawany, bo robiłem raczej na magazynach ze standardową temperaturą. Ale może coś jest? Kierownictwo/brygadziści jak tam? Nie próbują na siłę zorganizować roboty na tej luźniejszej zmianie? :) Chociaż tu masz rację, chodzenie bez celu też potrafi dać w kość. No nic, wydaje mi się, że na dniach podeślę tu do was moje cv. Wiesz może czy mają jakieś kryteria konkretne np. co do lat doświadczenia? Lub co do uprawnień? Umowę o pracę dostałbym już na start? Najważniejsze w sumie, jak tam wynagrodzenie? Jest ok, czy mogło być lepiej? Pozdro:)

ooo

Cześć, ja tu tylko, żeby zapytać o ten system zmianowy. Aparatowy obróbki surowca jakie ma godziny pracy? Wiem, że są zmiany, bo tak w ogłoszeniu napisali, ale poza tym niewiele konkretów dalej, liczę na was :P

Junior

A czy są jakieś deputaty ze strony pracodawcy?

Butters
@Junior

podepnę się i w ogóle chętnie dowiem się o benefitach tutaj, proponują coś ciekawego?

@Junior

Tak dostaniesz kartę mlekovity po roku czasu gdzie na nią co miesiąc będzie wplywać 800 zł tylko jest jeden haczyk tay kartę możesz wykorzystać tylko w sklepach mlekovita i na stacjach mlekovity to kpina jest bo człowiek jest wtedy ograniczony w wydawaniu pieniędzy

To jest premia za pracę czyli pieniądz pracowników którzy dobrze i systematycznie wykonują swoje zobowiązanie wobec pracodawcy , 800 zł wpływa na kartę a ja narzekam powiadasz , wyobraź sobie że dużo ludzi (pracowników) wolałaby dostać premię na swoje konto niż na tą kartę bo jak sam wiesz karta można płacisz w sklepach mlekovita i na ich stacjach i pieniądz wraca do pracodawcy a pracownik jest ograniczony w wydawaniu pieniędzy , niektórzy mają kredyty i inne zobowiązania woleli by wydac pieniadze zgodnie swoim z przeznaczeniem bo nie każdy marzy o tym żeby kupować jogurty o inne duperele za swoją premie

Pracownik sklepu

Dokładnie masz rację. Karta fajna sprawa, ale premia powinna być na konto. Tych pieniędzy nie jest człowiek wstanie wydać na jogurty...

Pani

Zna ktoś warunki pracy na tym wyższym stanowisku, jako Kierownik Zakładu w Morągu? Ciekawa jestem, czy zespół podległy jest zgrany i w miarę stały. Czy rotacja jednak i nowe twarze często? Najbardziej lubię pracować z ludźmi, którzy już mają stałą pozycję w firmie i z którymi można budować współpracę bez świadomości, że np. za tydzień ich nie będzie. W ogłoszeniu nie ma takich szczegółów, to tutaj weszłam.

Agnieszka

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko elektromechanika. Czytam, że jest to praca na umowę zlecenie i na trzy zmiany. Czy jest jednak jakaś szansa, aby po jakimś czasie dostać umowę o pracę? I w jakich godzinach są te zmiany? Klasycznie 6-14, 14-22 oraz 22-6?

Witor

Cześć, czy do pracy magazyniera trzeba mieć jakieś specjalne uprawnienia albo większe doświadczenie w pracy?

Witor
@Witor

Chodzi mi dokładnie o te uprawnienia na wózki? bo wcześniej nie pracowałem na magazynie. Czy jeśli trzeba mieć te uprawnienia to jak to wygląda i jak się je zdobywa? Długo to trwa?

Butters
@Witor

Gdzie widziałeś ogłoszenia na magazyniera podpowiesz?

@Butters

na ich stronie głównej w zakładce rekrutacje masz ogłoszenia o pracę :)

@Witor

też chciałem się dopytać co zawiera się w pakiecie socjalnym wspomnianym w ogłoszeniach??

libamek
@Cukier

jak się tu nie dowiesz to i tak na rozmowie ci powiedzą

@Cukier

nie jest dokladnie napisane co w to wchodzi jesli o to pytasz

Myślałem żeby zacząć prace w transporcie, dokładnie chodzi mi o przewóz ładunku dla mlekovity bo na ich stronie zauważyłem ofertę. Wspominają tutaj o systemie premiowym, zastanawiam się jak on dokładnie działa ? Widzę ze na forum więcej pytań niż odpowiedzi :p czy są premie uznaniowe indywidualne czy może pracuje się na nie ekipowo? Bo jednak nie wiem w jaki sposób premiowani są kierowcy..

hofek

ile zmian jest na magazynie? nie widzę takiej inforamcji w ogłoszeniu

@hofek

informacji* miało być. jest tylko napisane, że praca zmianowa

@hofek

jeszcze jakby ktoś o godzinach pracy opowiedział, to byłbym wdzięczny

pablito
@hofek

Jak ja pracowałem to były trzy zmiany, 6-14, 14-22 i 22-6 ale nie wiem jak jest teraz w sumie. Pewnie może też zależeć od lokalizacji.

kp
@pablito

a to ile jest lokalizacji i gdzie one są???

Urke3
@pablito

Z tego co wiem, dalej są te trzy zmiany

mleczarz
@kp

lokalizacje najlepiej sprawdzić na stronie firmy, bo chociaz ja juz trochę tutaj pracuje to pewnie i tak wszystkich nie pamiętam, a tam masz wszystko porzadnie rozpisane

cebuls
@mleczarz

a to na ktora lokalizacje sa teraz przyjecia, ktos poratuje info?

bobl
@cebuls

na ich stronie sobie przejrzyj albo wpisz w google mlekovita praca i na paru stronach może się coś znajdzie ;)

czeka
@bobl

a powiedz mi jak zazwyczaj odpowiadaja bo ja juz drugi tydzien czekam na jakis kontakt w sprawie cv i nie wiem czy warto jeszcze dawac sopbie nadzieje czy szukac czego innego?

czeka
@bobl

ewentualnie macie jakies tipy czy inne opdowiedzi na co zwrocic uwage żeby zwiekszyc swoje szanse dostania sie?

ajek
@czeka

no sluchaj ciezko mi powiedziec, ja czekalem ok 3 tygodni wiec mozesz jeszcze poczekac, niepotrzebnie tracisz nadzieje moim zdaniem bo przeciez nie zawsze te rekrutacje tak szybko lecą i czasami to dluzej schodzi

ajek
@czeka

z tego co zrozumialem to ty juz wyslales cv to teraz troche za pozno na zwiekszanie swoich szans :D ale poza tym na przyszlosc to raczej nie wiem czy mozesz zrobic cos lepszego niz po prostu posiadanie odpowiednich kwalifikacji czy doswiadczenia, bo czym innym przyciagnac do siebie rekrutera jak nie tym co potrafisz

omar
@ajek

proponowali ci od poczatku uopa czy cos innego na start?

Urwal
@omar

u mnie od razu był uop, ale może od stanowiska to zależeć? na co aplikujesz?

pomix
@Urwal

i ile miales probnego na poczatku?.

tupper
@Urwal

kogo teraz szukaja, jest jakis nabor w ogole?

tupper
@Urwal

czesto macie jakies przyjecia?

Cand
@tupper

Tak, aktualne oferty masz na stronie firmy jak wchodzisz w rekrutacje :)

Cand
@tupper

z tego co kojarzę to często kogoś szukają więc warto tam podpatrzeć

nalek
@Cand

jak w ogloszeniu na magazyniera wymagaja uprawnien na wozki to raczej nie do przeskoczenia?

nalek
@nalek

nie mozna tu zrobic uprawnien lub nie skieruja jakos na nie?

????
@Cand

No tak ale czy bez doświadczenia przyjmą? W razie co jest przeszkolenie albo wdrożenie przez kogoś bardziej doświadczonego? Pytam bo jestem świeżo po szkole i to byłaby moja pierwsza praca.

skrii
@????

masz ogłoszenie w nim wypisane wymagania w tym odnośnie pootrzebnego doświadcznia

@Urke3

Z jakim wyprzedzeniem jest ustalany grafik? Można się tak dogadać żeby w danym miesiącu pracować tylko na jedną zmianę?

MV
@nalek

Zależy, wymagają bo lepiej mieć kogoś z UDT niż bez. Zadzwoń zapytaj może akurat przejdzie bez

shrek
@skrii

w weekendy jak rozumiem też się pracuje?

luZ
@shrek

W ofertach pisza o pracy w systemie zmianowym to pewnie tak

aaa
@luZ

No, ale to chyba za weekendy dają większą stawkę? Jeśli komuś zależy to może nie pracować w godzinach nocnych, bo szczerze nie nadaje się na nocki?

bleh

no przede wsyzstkim jak pracodawca się zapyta jak z dyspozycyjnością a ty mu odpowiesz że na nocki nie chcesz to raczej cie nie przyjmie

steris
@bleh

czyli nocki są tu pewne, jest 3 zmianowy system pracy?

Baston
@steris

Ja bym sprawdzał w ofertach co piszą bo pewnie jest jakaś informacja

@Baston

Jest już o zmianach mowa to była jakiś czas temu wystawiana oferta dla samego kierownika od niej. :D te zarobki do 8500 pln to dalej max? Napisałby ktoś jak się pracuje od tej strony i czy warto? te zarobki są adekwatne co do obowiązków?

zapyt

gdzie taką ofertę widziałeś?

peter

Znalazlem oferte na programiste, czy praca odbywa sie stacjonarnie czy moze zdalnie? bo niestety nie ma tam podamnej takiej informacji

peter
@peter

Jeszcze bym sie dowiedzial jak ktos jest ogolnie ze stanowisk takich administracyjnych to wedlug was sa tutaj mozliwosci rozwoju po pewnym czasie?

Safer
@peter

gdzie znalazłeś to ogłoszenie?

Safer
@peter

ktoś ma opinie tutaj o tym stanowisku?

Mamal
@Safer

Wiesz co, na ich stronie zazwyczaj jest dużo ogłoszeń więc może tam coś będzie ;)

Mamal
@Safer

Ale ja nie patrztyłem na administracyjne więc nie wiem czy coś znajdziesz dla siebie, może po prostu wpisz sobie w google i tak będzie najprościej ??

Reglus
@Mamal

Na innych stronach też gdzieś dodają ogłoszenia?

drusz
@Reglus

Nie nie ma. Możesz ewentualnie lokalnie coś może poszukać?

drusz
@Reglus

ewentualnie możesz bezpośrednio droga mailową do nich uderzać może?

reef
@drusz

czemu by nie spróbować, ja tak kiedyś robiłem gdzie indziej i nawet odpowiedzieli

reef
@reef

co prawda nie każda firma jest taka sama ale co ci szkodzi wysłać cv

@reef

mam pytanie do pracowników, co tutaj jest takiego fajnego że ludzie tutaj prace chca nawet jak ogłoszeń nie ma dla nich?

@Reglus

jest strona bezpośrednio firmy mlekovita na której są ogłoszenia o pracę, ja tez tam sam przeglądałem i zdają się aktualne

Seena

Ktoś tutaj pracuje jako kierowca i może coś powiedzieć jak to wygląda ? Doświadczenia nie wymagają ale wiadomo że lepiej mieć to powiedzcie ile tak mniej wiecej mieliscie doswiadczenia jak się zatrudnialiście ?

Pracownik Sklepu

Witam. Jest tutaj może Pani która pracuje, w sklepie Firmowym Mlekovita? Mam pytanie ile godziny pracujecie w soboty?

Komm
@Pracownik Sklepu

Pracuje się tutaj w soboty? Co która sobota jest pracująca?

Mleko
@Pracownik Sklepu

Pravuje sie w soboty od 6-13/14 w zależności od sklepu i uwzględnić trzeba czy pracujesz sama czy jest ktoś jeszcze na zmianie jeżeli sama to powinnaś mieć dzień wolny za sobotę i np robić zmiany jedna moja druga kogoś innego

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA