Opinie o Braf Anna Flasza Rafał Biskup w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Braf Anna Flasza Rafał Biskup. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Braf Anna Flasza Rafał Biskup o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Braf Anna Flasza Rafał Biskup w Częstochowa

Wiecie, czy Braf Anna Flasza Rafał Biskup udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

montana Nowy wpis

Z daleka od pani Flaszy.(usunięte przez administratora)Zaczyna projekt-pobiera 50 %zaliczki i znika.Cagle kłamstwa o chorobie,szpitalu mamy,swoim pobycie w szpitalu.Zgłoszona sprawa na policje.Bezczelnie zeznala ze zwrocila zaliczke.(usunięte przez administratora)

Agnieszka Nowy wpis

Najgorszy pracodawca! Nikomu absolutnie nie polecam! Szkoda czasu, straconych nerwów i straconych pieniędzy! To był koszmar.

Marek Nowy wpis

Jak często firma podwyższa Wam stawki?

Jolanta

Co możecie powiedzieć o aktualnej sytuacji w firmie Braf, czy normalnie funkcjonuje? Wcześniej ktoś wspomniał, ze działalność została zawieszona, a w Internecie nie ma nic na ten temat. Do tej pory wypowiadały się tu głównie osoby korzystające z usług firmy, a nam zależy na poznaniu opinii pracowników, dlatego też zachęcam do większej aktywności w wątku. Nowe wskazówki dotyczące pracodawcy będą bardzo cenne.

Renata
@Jolanta

A jak wygląda kwestia rekrutacji? Nie udało mi się nic znaleźć. Może ktoś z was coś wie? Poradźcie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Braf Anna Flasza Rafał Biskup? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy "Braf" Anna Flasza Rafał Biskup? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

Kolejne oszustwa p. Flaszy

Wyjaśnienie: Jaki napisano poniżej Pani Flasza pobiera 50% zaliczki i nie realizuje projektów do końca, lub w ogóle ich nie realizuje. Podejmuje się projektowani brył budynków nie mając uprawnień na takie prace. W moim przypadku projekt budynku powstał z licznymi błędami, które nigdy nie zostały przez nią poprawione. Opóźnienia liczone w miesiącach, argumentowane co chwile nowymi kłamstwami. Jak wspomniano Pani Flasza oszukał nie jedną osobę, firma zawiesiła działalność, i jak zwykle brak kontaktu. Jeżeli ktoś nie chce wyciągać wniosków z wypowiedzi poniżej, oraz ma dużo kasy do wyłudzenia przez Panią Flasze to jest to idealna firma.

Renata
@Kolejne oszustwa p. Flaszy

Witam.Czy moge Pania prosic o jakis kontakt?

Kolejne oszustwa p. Flaszy
@Renata

Proszę podać kontakt do Pani.

@Kolejne oszustwa p. Flaszy

montana1@onet.pl prosze o kontakt

@anonymous

przepraszam...pomylka...prosze sie odezwac pod montana1@op.pl

Kolejna oszukana klientka.

Absolutnie ODRADZAM! Ta osoba wyłudza pieniądze od innych. Pobiera pieniądze po czym nie wykonuje projektów i nie oddaje pieniędzy. Podpisuje umowę, pobiera 50% kwoty całości wyceny, coś "zaczyna" robić po czym urywa kontakt i nie chce oddać wpłaconej kwoty. Zostaliśmy oszukani przez tą osobę i nie tylko my jak się okazało po drążeniu sprawy. Wiele osób już oszukała.

j.lsn

Autorom wpisów z 8.02.2012 przypominamy, iż nie jest to portal dla niezadowolonych (pomimo nieuiszczenia rachunku wystawionego za wykonaną usługę projektową) klientów. To portal dla pracowników, wystarczy ze zrozumieniem zapoznać się z treścią strony :) Natomiast p. Jarkowi, kimkolwiek jest, serdecznie dziękujemy za słowa otuchy, które rzadko słyszy się w dzisiejszych czasach.

Jarek

Czego czepiacie się Anki,energiczna babka z klasą.Jeśli komuś brak klasy to będzie miał zawsze niedobór kasy,mniej narzekać i lepiej pracować to będziecie więcej kasy wyciągać.

face

Po prostu dno.

worker

Nikomu nie polecam! To [usunięte przez moderatora] i naciągacze.

worker

Nikomu nie polecam tej "firmy"! To [usunięte przez moderatora] i naciągacze.

Zostaw merytoryczną opinię o Braf Anna Flasza Rafał Biskup - Częstochowa

• Jak się pracuje w Braf Anna Flasza Rafał Biskup?

Zobacz opinie na temat firmy Braf Anna Flasza Rafał Biskup tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Braf Anna Flasza Rafał Biskup
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Brzeźnicka 46A
    42-200 Częstochowa