Opinie o Brasco w Zawiercie ul. Zaparkowa 1

Agencja Rekrutacyjna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco w Zawiercie ul. Zaparkowa 1

Olek Nowy wpis

Rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie, bardzo miłe Panie :)

Jan Nowy wpis

Pracuje w Elburgu na cnc , ustalenia które mieliśmy z P.Kasia przed wyjazdem pokryły się z rzeczywistością. Polecam bardzo.

Aleks

polecam te agencje, czekalem z dodaniem komentarza kilka tygodni zeby zobaczyc faktycznie co i jak.

Dawid Nowy wpis
@Aleks

gdzie robisz? oni ostatnio glownie cnc sie chyba zajmuja bo duzo ofert widuje.

Jacek

Pracuje jako frezer cnc i jestem zadowlony.

Dawid Nowy wpis
@Jacek

Pracujemy razem Jaco :) i ja też jestem zadowolony z pracy w Elburgu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brasco? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Ochrona w sklepie, 22.50zł netto/godz. - Zawiercie
Zawiercie
Seris Konsalnet Holding S.A.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Kierowca

Brak słów

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Brasco? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Brasco

Prosimy o kontakt 326700280, w celu omówienia szczegółów nadgodzin.

Ostrożny

Nazwa powinna być Fiasko!

Janek
@Ostrożny

Co za bzdury opowiadasz kolo, robie u nich juz bardzo dugo i jest okej, z czym by sie nie zadzwonilo to ogarniaja problem i zawsze pomagaja.Nie robiles to nie siej fermentu

Zawiedziony

Jak posłuchałem rozmowe po angielsku jednego z właścicieli to uszy mi opadły. Słabizna.

@Zawiedziony

Wlasciciele firmy nie rozmawiaja z kandydatami, maja od tego pracownikow .

Sylwek

Firma jest ok, nie zdalem probek spawalniczych, ale ogarneli po kilku dniach co innego takze nie narzekam.

@Sylwek

Panie Sylwestrze, dziekujemy za mile slowa , jak rowniez za lojalnosc.

Welder

tez pracuje jako spawacz, i potwierdzam wszystkoe jak najbardziej w pozadku. Dzieki Brasco

@Welder

Dziekujemy, staramy sie abyscie Panstwo byli zadowoleni .

jaro81

z calego serca polecam wspolprace z nimi

@jaro81

Dziekujemy za mile slowa.

Zibi

Pracowalem dla nich przed 2 lata, zawsze wszystko okay.Jak potrzebowalem pomocy to Pani Kasia zawsze mnie wspierala i pomagala rozwiazac problemZjechalem tylko ze wzgledu na sytuacje rodzinna.

Czym w Brasco zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dr coco

Nie płacą podobno

Wojciech
@Dr coco

A skąd takie rewelacje? Niby jesteś pracownikiem a piszesz "podobno"...

JACK

Rozpoczalem 2 tygodnie temu w Groot Ammers i puki co jestem bardzo zadowolony.

JACK

Firma tak jak wspominala robote mam na 2 zmiany, dodatki tez i kasa dobra

spawacz

ciekawy projekt, spoko chata i kasa tez okej

Janek

wszystko oka

Adi81

Firma jest wporzadku , pomogli mi z mieszkaniem jak wyladowalem na bruku przez inna agencje. Spawam w Nijmegen i jak narazie jest wszystko oka.

Z tego co słyszałem i rozmawiałem z ludźmi którzy mieli jakiś kontakt z to firm ,raczej nawiązują lub próbują nawiązać kontakt z agencjami holenderskim które maja gorsze opinie na rynku holenderskim ..Tzn wysokie wymagania ,niskie wynagrodzenie ,marne kwatery .

Żabol
@Zainteresowany

to jak dla ciebie chlopie gorszo firmo to tako ktora ma wysokie wymagania to chyle czola, niskie stawki majo ?a tys widzial w internetach co maja inne agentury?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Brasco? Chętnie zatrudniają?

BRASCO

Dzien dobry, nie wspolpracujemy ze studentami.

Bartłomiej

Nie polecam tej firmy. Zostałem (usunięte przez administratora) Pracowalem bez umowy bez ubezpieczenia jako Cieśla szalunkowy. Stawka z 13tu euro na rękę zrobiła się 8 euro... (usunięte przez administratora) nic więcej... Dzisiaj wróciłem do Polski z Offenbach am Main gdzie mieszkałem. Pani Diana C. tylko każdego zbywa jak dzwonią do niej pytać się o umowy a to ona odpowiada za wszystkich których tam wyslala... Cała reszta Polakow która jeszcze jest, nie ma wogole umów o pracę... Sprawa znajdzie się w sądzie i firma WBB dowie się, że Polacy którzy tam robią jak i inni są bez umów.... Obecnie chce ozyskac różnice pieniędzy jaka powinien dostać wczoraj na odchodne

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!