Opinie o Profit w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Profit. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit w Lublin

Ania Nowy wpis

Napiszcie jak wyglada cały proces rekrtuacji?

Adam Nowy wpis

Znalazłem ciekawą ofertę na stanowisko Kasjera w Łodzi, oferują umowę o pracę i możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji. Myślę, że jak na takie stanowisko to całkiem nieźle. Wiecie może jak wyglądają u nich zarobki? Bo w sumie trochę mnie to ciekawi :)

imon Nowy wpis

No dobra, ale jak własciwie jest z samą możliwością podjęcia pracy w Profit, bo z tego co widze, to nie macie tutaj zbyt wielu komentarzy, niestety. Jak to w ogóle z Wami było, że się dowiedzieliście o możliwości podjęcia tutaj pracy, w sensie gdzie pojawiło się sensowne ogłoszenie i jak wygląda tutaj rekrutacja?

nowykierowca Nowy wpis

praca w tej firmie jako kierowca polega na sprzedaży perfum, wciskaniu ludziom na siłę jakiś podrób... nie polecam i odradzam. jeśli ktoś jest bardzo zdesperowany i lubi takie zajęcie to jak najbardziej się nada, ale jako kierowca na pewno się tu nie pracuję

Magazynier

Wyszedlem po tym jak zaproponowal mi 6 zlotyh za godzine po 6 godzin dziennie. Rozmowq trwala ponad minute.Szuka taniej sily roboczej.

Czy gdzies pracuje i czy sie ucze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ale o co Ci chodzi ? jakie lekarstwo? przecież tu normalnie legalnie można zarobić dobre pieniądze !

Lekarstwo dla tego kraju

Nasz kraj potrzebuje lekarstwa, które skutecznie usuwa zwyrodnienia jak takie gówniane "firmy". Ludzie nie bądźcie naiwni.

Pola

W dzisiejszych czasach nawet jeśli jest to praca za 6zł za godzinę, to trzeba ją szanować, bo nie tak łatwo jest ją znaleźć. Praca nie jest ciężka, do tego całe popołudnie mam wolne. Może zamiast narzekać pora od czegoś zacząć...

dobrarada

Nie polecam...zero szacunku do ludzi. W ogloszeniu pisza ze wysokie zarobki a jak dzisiaj bylem na rozmowie proponowali za prace na magazynie 6 zloty za godzine po 6 godzin dzienni...niech sam zapieprza za takie pieniadze. Jedyne co mi sie tam podobalo to sekretarka.

z dzis

Witam byłem tydzień temu we wtorek na rozmowie o prace na ulicy turystycznej 40. i dziś miałem zacząć pracę jako kierowca. proponowali 2 tysiące i rozwój. Dzis przychodzę do pracy i dowiaduję sie ze nie bd kierowca tylko mam iść i wciskac ludziom jakieś perfumy.. po 20zl od pudełka gdzie można sobie z allegro za 3zl kupić ale co tam... Aby nie było ze piszę glupoty.. To pozostawiam ta wiadomość jako Informacja, Aby kazdy kto to czyta.. liczył z tym ze mu obiecają coś,, a potem wyjdzie to co u mnie.. a Szukaja osob do pracy pod róznymi ogłoszeniami i maja 3 ptk w Lublinie z tego co wiem. co lepsze trzeba być debilem albo na prawde nie mieć na chelp aby iść i ludzi klamac i starac sie wysepic kase aby co kolwiek zarobic

wiola

pracowałam rok w firmie. jacy oszuści???? klaudia przecież nikt do niczego cie nie zmusza

koralowa

Witam, byłam tydzień temu na rozmowie, było bardzo dużo ludzi, na szczęście udało mi się i facet zaproponował mi szkolenie. Super praca, wysokie zarobki. a wy dalej tu narzekajcie, siedźcie w domach i nic nie róbcie

klaudia

byłam dzisiaj na rozmowie na mełgiewskiej 40, dokładnie to samo co u innych. Ogłoszenie dotyczyło ,,pakowania produktów drogeryjnych" a przed budynkiem z 20 osób z CV. Zastanowiło mnie ile osób zamierza zatrudnić skoro taki duży nabór, ale wchodząc do pokoju facet rzucił że 2000zł jako postawa a potem lepiej, i na 8.30 byc pod budynkiem do 18 na szkolenie. Głupia byłam że najpierw nie poczytałam opini na ich temat. OSZUSCI!!!!!!!!!!

jula
@klaudia

tak, to własnie na tym polega. wytrzymałam 2 tygodnie, nie zaroiłam praktycznie nic, a tylko straciłam. trzeba było się jeszcze dokładac do paliwa, a wiadomo na początku praktycznie nic sie nie sprzedaje..

Mała

Witam. Byłam dzisiaj na rozmowie o pracę w tej firmie. Zostały mi zaproponowane 2 stanowiska, kapowanie towaru lub praca w terenie. przy pracy w terenie podobno zarobki to 2tyś miesięcznie. Czy praca w terenie polega na lataniu od domu do domu i wciskaniu ludziom rzeczy ? Czy pensja jest stała a może w zależności od sprzedaży produktów ? Prosze o szybką informację.

patrynio

dobra kaska, fajni ludzie, szkolenia tyle w tym temacie

ciekawska

Witam. Byłam wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko pakowacz towarów drogeryjnych.Rozmowę miałam ustaloną na 19.30,co zastałam? tłum ludzi około30-40 osób oczywiście na tą samą godzinę. Zastanowiło mnie to, gdy przyszła na mnie kolej okazało się że zaproponowano mi pracę jako ankieter. Nie polecam,pracodawca poświęcił mi 3 min i zaproponował mi około 2 tys złotych. Niby umówiłam się na środę ale nie pójdę, strata czasu no i strasznie mi to "śmierdzi". Pzdrawiam

mała

Witam. Byłam wczoraj na rozmowie miało byc pakowanie kosmetyków albo praca biurowa. Już dzwoniąc tam z nr z ogłoszenia pani nic mi nie chciała powiedzieć tylko proszę przyjsc na rozmowe szef wszystko wyjaśni. No więc poszłam.Rozmowa nie wiem czy trwała 2 min, pan od razu rzucił 2000na rękę, a jak go zapytałam gdzie to pakowanie kosmetyków to zmiana tematu. I prosze przyjść w srodę na pierwszy dzień i zarezerwowac czas od 8.30do 18 pojedzie pani w teren. Dla mnie to jedna wielka lipa bo kosmetyki są po pakowane a my mamy je wciskac w terenie.

jacekkkk

ZnamTo jaka ściema? można wyciagnąć kilka stówek dziennie. a wy siedźcie dalej i czytajcie te głupoty...

ania

Witam, pracowałam w firmie rok. Długo szukałam pracy, wiadomość o rozmowie kwalifikacyjnej była dla mnie jak cud. Kiedy przyszłam na dzień próbny miałam pewne wątpliwości co do tej pracy, jednak później wszystkie zostały rozwiane. Dobre zarobki, miła atmosfera oraz możliwość rozwoju. Dziwią mnie te negatywne opinie. Pozdrawiam

ZnamTo

Witajcie, wszystkie stanowiska w tej firmie to jedna wielka ściema, oni produkty mają już spakowane, a my mamy je wciskać na siłę ludziom. Jeśli ktoś umie kłamać w żywe oczy, i ma dar przekonywania, oraz nie boi się dostać (usunięte przez administratora) od np dresów, albo wkurzonych babć, droga wolna. Radzę na rozmowie kwal. zadawać dużo pytań, a wtedy się przekonacie co to za szwindel gdy zacznie nagle zmieniać temat itp. Pozdrawiam i życzę wam sukcesów w znalezieniu lepszej posady. :)

Edek

@up Ja tez otrzymałem informacje odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej na to stanowisko. Myślę, że trzeba pójść i sie przekonać osobiśćie, a nie kierować się różnymi opiniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Profit - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profit?

Kandydaci do pracy w Profit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042