Społem

Poznań

Opinie o Społem

danka 2012-01-22 04:20
[usunięte przez moderatora] Nie rozumiem starszych osób, idą do społem jednego z najdroższych sklepów spożywczych chociaż mogą wsiąść w autobus i podjechać 1 przystanek do biedronki lub innego marketu...;/ nie raz jak byłam widziałam jak tam traktują pracowników oraz jak nie stosują się do higieny pracy...
NIE POLECAM !
M.K.K. 2013-09-25 18:22
Pracowałam w Poznańskiem SPOŁEM przez 3 lata - i byłam naprawdę zadowolona z tej pracy!!! Umową o pracę na pełen etat na czas nieokreślony, wypłata zawsze na czas, praca przyjemna...do dzisiaj żałuję że odeszłam (dałam się namówić na pracę w firmie u znajomych). Z resztą do dzisiaj można zauważyć że w ich sklepach pracują zawsze te same osoby, z czystym sumieniem polecam!!!
mumu 2016-04-26 15:09
jakoś nie widać że się zwijają, ta spółdzielna spożywców prosperuje z powodzeniem, moim zdaniem i nic im nie grozi
Pracownica 2016-12-06 21:12
Masz rację pracuję w tej firmie wiele lat i Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera w sklepie ok, kierowniczka super. Firma kilkadziesiąt lat na rynku z tradycjami. Ale zawsze można wrócić wystarczy zapytać w kadrach o wolne etaty. Skoro już pracowałaś w naszej firmie to od razu się zaaklimatyzujesz. Nasz firmowy żółty mundurek na Ciebie czeka.
Zostaw swoją opinię o Społem - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Społem