Opinie o Business Navigator w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Business Navigator. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Business Navigator o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Navigator w Wrocław

Na jakie benefity można liczyć w Business Navigator?

Byku

Premie sobie trzeba wypracować w sprzedaży i jest ona wypłacana z podstawą

Czy w Business Navigator zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Hejka Nowy wpis

Nie, jest umowa o pracę na okres próbny

Ksenia Nowy wpis
@Hejka

A na jaki czas dostaje się ten okres próbny? Standardowe 3 miesiące? I co dalej, po tym okresie próbnym? Na ile można dostać kolejną umowę? Nie ukrywam, że chciałabym dostać na rok czasu, ale nie wiem czy to możliwe.

Na jakie benefity można liczyć w Business Navigator?

Bart

W BN jest podstawa i premia. Nie ma innych benefitóe.

Adka
@Bart

Nawet pozapłacowych typu wczasy pod gruszą? No okej, to jak możesz to daj chociaż znać, ile można wyjść na tej premii, bo ciekawa jestem. O ile jest do wyrobienia, od czego zależy?

@Bart

A co trzeba zrobić żeby dostać premie? Jest ona możliwa każdego miesiąca? Czy premia i podstawa wypłacana jest tego samego dnia czy jakoś w osobnych terminach?

Byku Nowy wpis

Premie sobie trzeba wypracować w sprzedaży i jest ona wypłacana z podstawą

Firma, jest w porządku, szefowie też. To dział sprzedaży trzeba byc dobrym, żeby dobrze zarobić. Nic nie jest (usunięte przez administratora) i okłamywane. Jest najnizsza krajowa plus premia, która jest zmienna w każdym m-cu to zalezy ile wyrobisz. Warunki pracy są dobre, szefowie też dbają o to aby firma była przyjazna pracownikowi i ogólnym zasadom, pilnują badań, wypłaty są na czas, relacje między pracownikami jak w każdej firmie z niekórymi lepsze z niektórymi gorsze. Nie ma szkoleń ani imprez pracowniczych jak w niektórych dużych zakładach. Pracuję tu 12 lat z przerwami na dzieci i zawsze mogłam wrócić. Moja opinia jest taka bo nigdy nic złego ze strony firmy mnie nie spotkało wiec nie muszę hejtować. Każdy moze sprawdzić sam i wydać swoją opinię.

@Kasia

To przynajmniej się podpisz prawdziwym imieniem, nie ma w firmie Kasi która pracuje tyle lat.

Dziś dzwoniła do mnie pani z tej firmy i kiedy odmówiłam zapłaty 300 zł netto za usługę-widmo zaczęła na mnie krzyczeć! Ta firma to jakieś kuriozum. Omijać szerokim łukiem, zarówno jako klient, jak i potencjalny pracownik. Chyba, że umiesz kłamać jak z nut, to praca wymarzona dla Ciebie.

@Anna

Możesz jakoś to rozwinąć? Chodzi mi tutaj o tych pracowników szczególnie. Dlaczego trzeba to umieć? Ty jesteś klientem?

bolek
@Anna

Bzdura. Usługa nie jest widmo wystarczy wejśc na stronę, pracowni zazwyczaj umawia się na prezentacje i pokazuje wszystko dokładnie. Nikt nie musi tu kłamać. Firma działa od 2005 roku i jest wielku pracowników którzy pracują już ponad 15 lat.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Business Navigator? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Olga

witam czy podzieli się ktoś opinią na odnośnie pracy jako specjalistka ds sprzedaży reklamy internetowej? Czy ma się wpływ na wybór zespołu lub czy można go w trakcie zmienić? I kwestia zarobków mnie interesuje, podobno podstawa i premia. Jak w praktyce to wychodzi obecnie?

MM
@Olga

W BN nie masz na nic wpływu. W siedzibie we Wrocławiu pracują już pojedyncze osoby, to pracownicy od wielu lat. Którzy raczej z przyzwyczajenia tam jeszcze są. Nowi pracownicy nie mają szans na dobre zarobki. Z roku na rok, praca tam staje się coraz trudniejsza. Z roku na rok również, odchodzą staży pracownicy, a nowych nie przybywa.

@MM

Orientujesz się może jakie kwoty teraz oferują nowym pracownikom? Ile można dostać na pierwszej umowie? Praca jest stacjonarna czy wchodzi w grę jakiś dzień home office czasami?

_Myszka_

Miałam okazję pracować w BN przez 2 lata. Jedyne czego sie dorobiłam to nerwicy przez naszą Panią kierownik zespołu która caly swój życiowy jad i frustracje wylewała na nas. Pensja była na tzw drobne wydatki (mieszkałam wtedy rodzicami). Mam bardzo mieszane uczucia co do tej firmy ale jedno wiem na pewno- nie wróciłabym tam.

garnek
@_Myszka_

Czyzby Pani Sylwia G. z Trzebnicy? :)

Odradzam pracę w firmę. Naciąganie ludzi na reklamę. Płacą marne grosze.

Czy firma Business Navigator w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak

Kazek

firma krzak bez nr telefonu spamująca innych posiadających telefon. rozpowszechnia dane wrażliwe bez zgody ich właścicieli

pracownica
@Kazek

ale głupoty wypisujesz, wejdź na Google wpisz Business Navigator, pojawi się adres i telefony. Wystarczy trochę pomyśleć.

janek
@Kazek

To (usunięte przez administratora) dobrze obeznani z prawem. Podają się za firmę reklamową, wpisują dane firmy na jakimś serwerze. I to wszystko. Nie ma raportów o przebiegu kampanii ani linków do strony firmowej. Po dwu latach twierdzą że umowa się przedłużyła i nachalnie, wielokrotnie upominają się o pieniądze za wykonaną reklamę czyli nieaktywny wpis. Zwykle upominają się o kwotę 300 - 400 zł czyli poniżej progu przestępstwa. Czyli policja i prokurator nie rozpocznie postępowania. Za każdym razem dzwonią z innego numeru i nie można do nich zadzwonić. Jest na nich sposób - przyślijcie umowę. Oni mają albo nie mają tylko nagrania i ich nie wysyłają.

Jurek
@janek

@janek To co tutaj wypisujesz świadczy o tym że pomyliłeś firmy, bo ta nie ma takiej polityki i z automatu nie przedłuża umów, albo jesteś klasycznym trollem i fałszujesz rzeczywistość :-)

niezadowolony

Zwykli naganiacze call-center, męczenie klientów po kilka razy dziennie, opryskliwe pracownice zaczynają wyzywać w przypadku odmowy.

BardzoZadowolonyKlient
@niezadowolony

@niezadowolony - Dla kogo pracujesz? Ile Ci płacą za pisanie takich bzdur? Może z założenia wychodzisz, że jak ktoś dzwoni z ofertą to opryskliwy (usunięte przez administratora) Ja jako klient serdecznie POLECAM!!! Najlepsza i najbardziej widoczna w sieci baza firm!

janek
@niezadowolony

zgadzam się pani opryskliwa, niemiła , naciągacze !!!!!!!

Czy zdarzają się nadgodziny w Business Navigator?

pracownica

nie ma nadgodzin, to praca biurowa od 8:00-16:00, weekendy są zawsze wolne

Anatol

Świetny pracodawca więc jeśli ktoś myśli o pracy to polecam!!

Romek

Wiecie może czy firma potrzebuje nowych ludzi? Tak dawno nikt nie zaglądał na forum.

Tymon

Super firma to nie znaczy, że wszyscy tak pracują. Niestety co niewłaściwe szybko rozchodzi się na zewnątrz.

Pan rekrutujący zupełnie nieprzygotowany do rozmowy. Nie raczył nawet zapoznać się z CV . Odbieranie telefonu w trakcie spotkania o pracę również jest niedopuszczalne. Jednym słowem brak kultury ze strony osoby rekrutującej.

Patrycja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwani są kandydaci do pracy jako Specjalista ds. sprzedaży reklamy internetowej. Jest to oferta ważna bezterminowo. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do firmy? Co powinny wiedzieć o pracy na tym stanowisku?

sporek

sam, nie poszukują. Ostatnio się dowiadywałem i niestety nie mają tylu wakatów.

olusieeeek

cześć! dostałam pracę w firmie BN i chciałam się dowiedzieć jak to wygląda. Jak wygląda z wypłatami i którego przeważnie są, jacy ludzie, jak wygląda miejsce pracy (czy nie jest to jakiś mały boks). Zdaję sobie sprawę, ze jest najniższa krajowa i jak już to do wyrobienia premie (Pan z którym rozmawiałam uprzedził mnie, że ciężko na początku ją zdobyć). Moze ktoś napisać o niej coś wiecej? I te pozytywne i negatywne strony :) Pozdrawiam!

rex

uli - tutaj na realną odpowiedź w tej sprawie nie masz co liczyć. Na hejty i wymyślone historie - jak najbardziej tak. Ktoś napisze dobrze zaraz nakłamią jak jest źle. Ktoś napisze źle, to zaraz podbiją temat. Taka karma :-)

rex

@fomik nie podważam twojej opinii, ale jest to pewne, że 99.999% negatywnych wpisów zrobiła ta sama osoba. I nie chodzi o jakąkolwiek obronę. Chodzi o to że tutaj można pisać co się chce przede wszystkim kłamać i hejtować itd. Nikt od siebie prawdy i dobrego słowa nie napisze. Musi być ciekawie i porywająco :) Nie ważne czy bedziesz pisać w pojedynkę czy w grupach nic to nie zmieni. Napiszesz pozytyw i zaraz bedzie seria hejtow w dodatku od tej samej osoby - jak jej odpiszesz to dostaje orgazmu i jedzie dalej :) Zobacz to co napisalismy to na pewno są jawne opinie ;) Napiszmy coś jeszcze, tylko tak normalnie pozytywnie, ton hejtowy tutaj nudny już. Jakie plany na weekend? :)

Szukapracy
@rex

Też nie sądzę, że tylko jedna osoba może mieć negatywne opinie o firmie. A może tu są tylko dwie osoby...nawiedzona negatywnie i druga pozytywnie? Czyli zero obiektywnych opinii...morał.. trzeba się zatrudnić, spróbować i zostać , albo nie zostawać, ale nie pisać potem złych opinii na Go Worku...bo będzie się TĄ JEDNĄ ZŁĄ OSOBĄ. Skomplikowane to wszystko, ale fajnie się czyta.

Zostaw merytoryczną opinię o Business Navigator - Wrocław

• Jak się pracuje w Business Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy Business Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Navigator?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042