ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Opinie o ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Żółwik

Pracuję w tej firmie już kilka dobrych lat i wcześniej pracowałem w innych. Owszem specyfika jest, ale w poprzedniej też była. Jest jednak sporo bardzo fajnych inicjatyw jak bilety na mecze, dobre jedzenie w trakcie pracy, dofinansowanie do sportów i wiele innych. W sumie to atmosferę tworzą ludzie pracujący w firmie, a fajnych osób tu nie brakuje. Ja polecam firmę Abramczyk. A na żużel chętnie się wybiorę

Czarny

Wszyscy piszą jak jest im źle, a czemu nikt nie napisze że firma z własnej woli dała podwyżki płac mimo to że nie były minimalne. Dziękujemy zarządowi za podwyżkę.

Lizus
@Czarny

Jakie podwyżki? Coś mnie chyba ominęło!?

Szok

Myślałam, ze tylko wyrównają do najniższej krajowej a tu szok. Podwyżki dla wszystkich produkcyjnych. Super. Jest Ci świętowac w weekend.

Prac
@Szok

Bo tu nikt nie chce pracowac. Brak chetnych.

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na Księgowa w firmie ABRAMCZYK Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Dora Nowy wpis

A możesz napisać na co, bo ja nie jestem w temacie? Pytam, bo mąż chce składać papiery do pracy, ale woli wybadać wcześniej sytuację. Na myśl przyszła mi podwyżka, albo zmiana szefostwa, ale nie wiem czy idę w dobrym kierunku. Długo pracownicy czekali na tę zmianę?

Ali

Specjalista ds. Kontroli jakości ma w ogłoszeniu wymaganie, by być doświadczonym w przemyśle spożywczym. Bez tego nie byłoby przyjęcia i co za doświadczenie jest liczone na plus, również takie w pracy w sklepie? I do tego systemu trzy-zmianowego mam pytanie. Czy jest tu jak dojeżdżać autobusem do i z Centrum, zwłaszcza na tej trzeciej zmianie? A poza tym, jak z pieniędzmi się wychodzi?

Nowy wpis

@Ali

Dzień dobry, gorąco zapraszamy do przesłania swojego CV. Kluczowe jest dla nas znajomość branży produkcyjnej. Dlatego doświadczenie w pracy w Kontroli jakości, na produkcji lub z praktyki na studiach z pewnością będą mocnym atutem kandydata. Trzecia zmiana zaczyna się o 22:00 i kończy o 06:00 rano. Nie ma problemu z dojazdem z centrum. O kwestii wynagrodzenia z przyjemnością porozmawiać na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszamy na dobrą kawę z przyjemnością przybliżę wszystkie informację. Pozdrawiamy serdecznie, ABRAMCZYK Team

Endriu

Witam, co należy do obowiązków na stanowisku pracownik produkcji? Czy praca jest ciężka itp Z góry dziękuję za odpowiedzi ????

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABRAMCZYK Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Magazynier ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Luiza

Czy ten wspomniany trzyzmianowy system pracy się ogranicza zawsze do ośmiu godzin czy zdarzają się nadgodziny? Widziałam ofertę na mistrza produkcji, ale w ogóle tam nie jest wspomniane o godzinach i właśnie dlatego zajrzałam tutaj. W sumie z doświadczenia w podobnych zakładach to zawsze się kończyło na dwunastkach, ciekawe jak tutaj..

Iwona

Mam duże doświadczenie w kontroli jakości, a widziałam, że prowadzą przyjęcia na starszego specjalistę ds. kontroli produkcji. Tylko tam napisali, że musi być wyższe wykształcenie. Jaki kierunek dokładnie?

Joka
@Iwona

A po co niby oni znowu szukają kogoś do KJ. Przecież one same "narzekają", że się nudzą i nie mają co robić. Ich jest za dużo.

Mistrz

Kto jest ważniejszy, mistrz, czy brygadzista? Bo jak widzę te ogłoszenia, to na brygadzistę są większe wymagania niż na mistrza.

Barbara

To twoje prywatne obserwacje czy firma rzeczywiście jest bardziej nastawiona na zatrudnianie obcokrajowców? Ktoś podpowie z obecnie pracujących jak to wygląda? Interesuje się praca na produkcji i się teraz zastanawiam czy w ogóle jest szansa na zatrudnienie?

Marolina

Hej! Jaka jest atmosfera na produkcji? Czy praca jest ciężka?

Byly Frosciak

Siemka mam.pytanie jakie są godziny pracy czy system 4 brygadowy czy 3 zmianowy czy w ruchu ciągłym czy poniedxialek piątek z góry dziekuje

@Byly Frosciak

Dzień dobry, Na produkcji pracujemy w systemie trzyzmianowym: 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00-06:00. Tydzień pracy zaczynamy w niedzielę o 22:00 i ta zmiana kończy pracę w tym tygodniu w piątek o 6:00. Dziękujemy za komentarz. Zapraszamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@abramczyk.pl. Pozdrawiamy, ABRAMCZYK Team

Edward
@ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Witam. Czy trzeba spełniać wszystkie wyszczególnione wymagania w przypadku ogłoszenia z pracą dla magazyniera? Podaliście, że szukacie osoby z co najmniej 2-letnim doświadczeniem, uprawnieniami UDT na wózki jezdniowe, książeczką sanitarną i gotowością do pracy trzyzmianowej. Jeśli nie jest to konieczne, to proszę podać, co ma dla Państwa kluczowe znaczenie i ile na tym stanowisku mógłbym zarobić?

Barbara

I jak odezwali się do ciebie? Byłeś na jakiejś rozmowie o pracę? Możesz coś powiedzieć jak obecnie wygląda proces rekrutacji?

Lucy

Witam. Jak się pracuje na produkcji ? Jakie stawki ?

Czasnazmiany

Dzień dobry, czy firma abramczyk ma takie stanowisko jak operator maszyn? Jakie są stawki na takim stanowisku?

Gabryś

Witam, na ile zmian jest praca?

Danuta
@Gabryś

Dobrze byłoby wiedzieć, zwłaszcza czy nocki są. Dowiedziałeś się już może?

@Gabryś

3 zmiany

@Danuta

Praca jest od poniedziałku do piątku. 6-14, 14-22, 22-6

Hanna
@ona

A ta zmiana 22-6 jest z jakimś dodatkiem za pracę w nocy?

@Hanna

Oczywiście za pracę w godzinach nocnych każdemu pracownikowi przysługuje dodatek. Zapraszam serdecznie do aplikowania na nasze ogłoszenia. Do zobaczenia w ABRAMCZYK Team;)

Hanna
@ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Bardziej liczyłam na info ile wynosi taki dodatek. Skoro jest, to jaki problem podać kwotowo?

Waldi

Jest merytorycznie poprawna

@Waldi

merytorycznie? no ok a co z praktyką? czyli wszystko zgodnie z kp i nie ma co się martwić przed składaniem cv w razie czego? a wiadomo co w tym roku na święta mają? i jakie sa plany firmy na kolejny rok?

orzech

Czesc, jakie pieniądze na rękę na godz/ miesiąc jako pracownik produkcji?

@orzech

Czy możliwe, że są różne stawki tutaj, że nikt nie odpowiada? Umowy się negocjuje może?

Danuta

W sensie co jest nie tak? Z kasą coś?

Magdalena

To gdzie przebierają się, zostawiają rzeczy pracownicy skoro szatnia jest zbyt mała?

Czy pracownicy w ABRAMCZYK Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

MARIAN

Co za głupie pytanie. jedni się dogaduja inni nie. To nie jest 10 osobowa firma aby można odpowiedzieć na to pytanie

AdrianNn

Co się stało, że szukają nowego dyrektora produkcji?

odp
@AdrianNn

a jak myslisz.....

@odp

Poprzedni najzwyczajniej w świecie wyruszył na poszukiwanie nowych wrażeń w swojej karierze zawodowej?

Snickers

Witam Czy w zakładzie znajduje się magazyn wysokiego składowania? Posiadam UDTy na wózek widłowy i jeśli jest taka opcja byłbym zainteresowany pracą.

@Snickers

Polecam skontaktować się z działem HR.

Zainteresowana

Widziałam jakiś czas temu, że poszukują Państwo pracownika na stanowisko mistrza. Czy oferta jest aktualna?

Zostaw merytoryczną opinię o ABRAMCZYK Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ABRAMCZYK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABRAMCZYK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABRAMCZYK Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABRAMCZYK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABRAMCZYK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABRAMCZYK Sp. z o.o.