Graphic House

Szczecin

Opinie o Graphic House

cała prawda 2015-03-11 17:41:51
Byłem pracownikiem Graphic House i szczerze nie polecam tam pracować.Na początku może być fajnie ale później jest taki mobbing że człowiek może się zastanawiać czy jest coś wiecęj warty niż kupa.Prace w soboty nie są płatne a jeśli człowiek chce wyjść po 8 godzinach pracy do domu to dostaje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e jest gamoniem i śmierdzącym leserem bo nie chce mu się pracować(nadgodziny w tej firmie nie sa płatne więc robicie za frajer) w dodatku pracuje tam taka jedna fajna pani która będzie tylko podkablowywać was za wszystko i za nic (ma chyba jakieś dziwne za zaburzenia emocjonalno psychiczne)a jeśli macie prawo jazdy to będziecie zapieprzać po Całym Szczecinie i rozwozić(odbierać)towary związane z drukarnią i nie interesuje ich że są korki czy są światła albo fotoradary MACIE ZAPIEPRZAĆ 100 przez miasto bo K*** MA TAK BYC I H*J.A jak wrócicie z towarem do firmy to macie jak w banku zapieprzać z 2-3h za darmo bo jak to kiedyś usłyszałem'stałes za dużo w korku i jak chcesz mieć pełną wypłate to zapier***,,.Podsumowując
wypłatę będziecie mieli na czas (cieszcie się jesli to będzie 1200) ale mobbing straszny ,darmowe nadgodziny i soboty + użeranie się z szefuniem i jego świtą a na bonus z emocjonalnie niezrównoważoną panią pracownicą.Zapytacie się pewnie czemu tam pracowałem ? Bo nie miałem wyjścia i musiałem zacisnąć zęby i dać sobie radę.Ale teraz mogę chociaż wam powiedzieć co tak naprawdę tam się dzieje.
Zostaw swoją opinię o Graphic House - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graphic House