hotel dobosz

Police

Opinie o hotel dobosz

ktos 2014-05-07 18:27:49
Niech nikt nie podejmuje pracy w Hotelu Dobosz to zlodziej i wykozystywacz pieniezny . Szczegolnie osoby niepelnosprawne sa oszukiwane i okradane a malo tego musza doplacac pozniej do podatku lepiej czytajcie uwaznie umowe ktora sie podpisuje
Dziewczynka. 2014-07-11 10:57:18
Odradzam stanowczo pracę w tym hotelu. Pracowałam na recepcji tam jakiś czas temu - jeden wielki zyski. Na samym początku brak profesjonalnego szkolenia.(usunięte przez administratora). Dawno nie spotkałam tak niekompetentej osoby. Umowa - brak ... pracuj na czarno albo do widzenia. Ciągłe oskarżenia o wszystko. Telefony po zmianach nocnych cały czas (doradzam wyłączać telefon). Atmosfera w zespole - mniej niż zero. (usunięte przez administratora) Po tej pracy odpoczynek psychiczny jest jak najbardziej wskazany. Jednym zdaniem - zastanow się dwa razy zanim zaczniesz tam pracować. W tej chwili pracuje na recepcji w innym hotelu w Szczecinie. Atmosfera jest super i nie ma tylu fałszywych ludzi.
normalna 2014-07-27 01:45:36
Delikatnie okreslajac-nie polecam pracy w Hotelu Dobosz. Osoby slabe psychicznie nie poradza tam sobie dluzej niz 2 miesiace, niestety..wiekszosc ekipy to falszywi ludzie, oskarzenia managera o wszystko. Osoby mocne psychicznie i inteligentne nie przezyja natomist niekompetencji managera - osoby totalnie nie posiadajacej predyspozycji do zarzadzania hotelem. Osoba, ktorej brak organizacji, inteligencji i znajomosci zasad etyki. To boli patrzac na tak marnowany potencjal jakim jest ten hotel - panie Grzegorzu - moglby Pan z niego wyciagnac wiecej ;)
maniek 2016-05-04 23:05:11
poszukuję pracy na okres wakacji i pomyślałem o pracy w hotelu dobosz, przyjmę pracę na każdym stanowisku, byle tylko była nieźle płatna. @ normalna. myślisz, że jest to dobry pomysł aby szukać u nich pracy??
Zostaw swoją opinię o hotel dobosz - Police
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hotel dobosz