Opinie o GBA POLSKA Sp. z o.o. w Łajski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GBA POLSKA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GBA POLSKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GBA POLSKA Sp. z o.o. w Łajski

Śliski

Jak wasze premie? Dostaliście już mikołaja w czekoladzie?

Leśny ludek

Co się stało z nowym prezesem, wydawał się dobrą zmianą?

Kostek

Mówisz? Jedno z wciąż aktywnych ogłoszeń jest propozycją na Specjalistę Mikrobiologa. Tylko trzeba min. roku doświadczenia, a z ich strony pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej), czy szerokie perspektywy rozwoju. Cokolwiek to znaczy. Byłbyś w stanie napisać opisać te perspektywy lub wytłumaczyć, z jakich powodów ta rotacja?

Anka

Cześć wszystkich, czy w firmie publikowanie tak dużej ilości ofert pracy to standard? :) Czy coś się podziało, jakieś zwolnienia, może któreś ze stanowisk jest całkiem nowe? Znalazłam ofert pracy, którą jestem zainteresowana i tak patrzę, że trochę ich mają. Ale do rzeczy - chcę wysłać cv na stanowisko Specjalisty ds. rejestracji prób, ktoś coś wie na jego temat? Jak warunki, widełki? Wymagają gotowości do zmianowego trybu pracy. Na ile zmian i w jakich godzinach pracujecie? Jak firma podchodzi do tematu podwyżek czy premii?

Kandydatka

Ale brutto czy netto?

Leśny ludek

Co się stało z nowym prezesem, wydawał się dobrą zmianą?

Dariusz
@Leśny ludek

Ale czemu pytasz? Bo ja się nie orientuję jak jest w firmie od środka. Czemu taki ci się wydawał? I co było nie tak z poprzednim?

@Dariusz

Bardzo sympatyczny, konkretny, ze sporym doświadczeniem, a poprzedni był częścią rodzinnej firmy, to nigdy nie jest dobre.

@Leśny ludek

Wyleciał, bo nic pożytecznego nie zrobił

Stonka ziemniaczana
@1234812

A co to znaczy że nic pożytecznego nie robił? Możesz rozwinąć?

@Stonka ziemniaczana

Od przejęcia firmy przez gba jest tylko gorzej. Ludzie odchodzą, nikt nie przychodzi w ich miejsce, jeśli już przychodzi to na chwile, jest ciągła rotacja kadry kierowniczej która jest coraz gorsza. Tak naprawdę już nie opłaca się tam pracować, ludzie pracują tam bo mają blisko, nic więcej.

Krzysztof
@1234812

Rotacja tylko w kadrze kierowniczej? Bo z tego co piszesz ludzie na podrzędnych stanowiskach też niespecjalne garną się do pracy. Serio żadne warunki nie są atrakcyjne tylko bliskość do firmy? Nie można się tu czegoś nauczyć i nabrać doświadczenia?

@Krzysztof

Osobiście preferuję pracę w której mogę zdobyć doświadczenie i się rozwijać. W przypadku tej firmy jest tak, że najlepiej zdobyć doświadczenie i uciekać. To co jest w ofertach pracy to kompletna bzdura. Brak jakichkolwiek szkoleń, jedynie podpisujesz papiery że „przeszkolono” cię z metod i aparatury, ot co. Benefitów nie ma, dofinansowanie do karty multisport to żart (20 zł).

YX
@1234812

Czy w każdym oddziale jest tak tragicznie? Jakie są wysokości zarobków i godziny pracy? Będę kandydować na stanowisko rejestratora próbek.

Argon Nowy wpis
@1234812

zgadza sie, rotacja coraz wieksza, doswiadczone osoby odchodza

Kostek Nowy wpis

Ta praca jako tester kosmetyków nadal na umowę o dzieło, tak jak Firma informowała w ofercie pracy w marcu? Jak nic się nie zmieniło to chciałabym spytać, ile się zdarza takich zleceń np. w miesiącu, czy to pojedyncze bardziej? Zależy mi, żeby coś dodatkowo złapać, chociaż parę razy na miesiąc po parę godzin.

Anka

Zbychu

To słabe podejście. Nie da rady nic wynegocjować nawet jak się pójdzie po podwyżkę indywidualnie? A premie? Są czy też się nic nie należy?

Mika
@Zbychu

Niestety osoby z doświadczeniem na stanowisku laborant mają niewiele ponad 4000. Chodzenie i proszenie o podwyżkę od kilkunastu miesięcy spowodowało jedynie wysyłanie cv do konkurencji.

AL

brutto czy netto?

Emilia
@Mika

Tak jest aż ciężko z negocjowaniem wynagrodzenia? Dużo pracowników przez to rezygnuje? Szefostwo nie próbuje ich jakoś zatrzymać? PS wchodzą jakieś dodatki do tych 4 tysięcy?

@Mika

A można tutaj jakoś dorobić do wypłaty? Są jakieś nadgodziny do wzięcia lub praca w weekendy? Poza tym, czy to ponad 4000 złotych to goła pensja?

Kandydatka Nowy wpis

Ale brutto czy netto?

L

Od pół roku robi się coraz większy chaos organizacyjny, więcej nowych osób a jakby ogarniania coraz mniej.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy GBA POLSKA Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista Mikrobiolog? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Hej. Chciałabym aplikować na próbkobiorcę. Ile można otrzymać na start? Pensja jest satysfakcjonująca? Piszą o niezbędnych narzędziach pracy. Samochod firmowy również dają? O multisporcie i pakiecie medycznym wspomnieliście a jakieś premie, dodatki uznaniowe, świąteczne? Można liczyć na takie coś ?

sdd

Nie ma premii ani dodatków.

@sdd

To słabo bardzo, myślałem że coś do podstawy dodają.. zdradzisz może jak samo to zasadanicze wynagrodzenie w takim razie wygląda na czysto. Oo, i czy za staż pracy jakas podwyżka jest?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w GBA POLSKA Sp. z o.o.?

Elo

Czy ta firma rzeczywiście daje kosmetyki do testowania czy to ściema? Kradną dane osobowe ?

@Elo

Rzeczywiście dają, a dane nigdzie nie są udostępniane

Pastel

Jaka jest minimalna stawka na stanowisku laboranta? Można liczyć na wynagrodzenie w granicach 5tyś? Czy raczej sobie odpuścić?

Damix
@Pastel

5 brutto to marzenie

@Pastel

5 tys? to chyba Kierownik:))

W

Co obejmuje pakiet medyczny dla pracowników? Czy jest ZFŚS?

@W

PAKIET MEDYCZNY LUX MED. W zależności jaki wybierzesz to część potrącają z pensji , a część dopłacają. Tak samo z kartą multisport - tylko tam dopłacają grosze. Poza tym niczego nie ma.

Zoja

Patrzę w ogłoszenie, ale no nie ma tam takich szczegółów. Jak u Was rozmowa wyglądała na stanowisko Specjalista - Pracownia Analiz Metali, o ile ktoś był już na niej i może się podzielić? Będę bardzo wdzięczna. Chciałabym się trochę na nią przygotować, choćby i mentalnie.

Napisze mi ktoś w komentarzu, ile zarabia tam specjalista Laborant? Niestety żadne ogłoszenia, nawet jakies starsze publikowane w sieci, nie podają zarobków, więc nie mam w ogóle nawet żadnego punktu odniesienia a chcę wiedzieć, zanim zaniosę tam papiery. Pozdrawiam serdecznie.

Śliski

Jak wasze premie? Dostaliście już mikołaja w czekoladzie?

Basia

Jak wygląda sytuacja w firmie po roku rządów Pani Kasi jako prezesa? Jakie są perspektywy rozwoju? Firma ma szansę utrzymać się na rynku czy też pójdzie pod młotek jak wiele innych w dzisiejszych czasach? Warto się tam zatrudnić w branży badań kosmetyków?

kandydat

Na jakie zarobki mozna liczyc laboraroium? bardzo czesto pojawia sie ogloszenie

Jfjsorbnsos
@kandydat

Blisko minimalnej, plus ile dostaniesz na początku tyle będziesz zarabiać do końca kariery w tym miejscu

Wiktoria
@Jfjsorbnsos

O ile więcej niż minimalna? Chociaż kilka stówek? No to średnio w sumie to wygląda, czyli może zdarzyć się tak, że osoba nowo przyjęta będzie miała lepsze warunki od ciebie? A co z awansem, wtedy wynagrodzenie powinno być wyższe? Czy nie ma możliwości rozwoju? Nadgodziny czy dodatkowe dyżury da się brać, żeby sobie coś dorobić do pensji?

74950-747
@Wiktoria

Nie ma awansów, a jak są to bez podwyżki. Nadgodziny do odbioru

Wiktoria
@74950-747

To co to za awans? :P Nagroda to dołożenie obowiązków? Ciężko mi zrozumieć.. ile zdarza się tych nadgodzin w miesiącu? Są obowiązkowe, czy da się z nich wykręcić?

Hela

Na stronie firmy znalazłam ogłoszenia o pracę w tym na posadę Badania kosmetyków i chemii gospodarczej . Firma oczekuje od pracownika doświadczenia związanego z pracą laboratoryjną. Czy może być to praca w laboratorium, gdzie pobieraną krew poddawało się do badania?

Tati

Może będą rezygnować z klientów, którzy są tak daleko? A nie próbowałeś dowiedzieć się dlaczego te nadgodziny nie zostały Ci wypłacone? A ten ryczałt, który jest zawarty w umowie to ile wynosi?

Były próbkobiorca
@Tati

W umowie był zapis o tym że ryczałt wynosi 20% wynagrodzenia. Przy czym kierownik zapewniał że tak naprawdę w ciągu roku wszystkie nadgodziny zostaną oddane. Klientów bliżej Poznania miała konkurencja. Nie było szans na oddanie nadgodzin. Swoją drogą ciekawe dlaczego administrator usuwa z moich poprzednich komentarzy słowo cenzuralne krótko określające wprowadzenie w błąd pracowników przez kierownika? I cały pierwszy post opisujący jak GBA łamało prawo pracy?

????
@Były próbkobiorca

To ile w takim razie na miesiąc można u nich wyciągnąć? Jesteś w stanie powiedzieć ile łącznie tych nadgodzin jest do odebrania? No i skoro jest ich tak sporo to po ile dzienne godzin pracownik pracuje u nich?

Rysiek

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko technik - doświadczalnik. To prac gównie w terenie? Czytałem w ogłoszeniu że z obowiązków jest wykonywanie zabiegów agrotechnicznych oraz monitorowanie i zbiór upraw polowych i trzeba mieć prawo jazy. Często się jest poza biurem?

Specjalista ds. rejestracji próbek w branzy kosmetycznej w miejscowosci Łajski, Czy ktos moze podzielic sie informacjami? :)

Jakie narzędzia pracy zapewnia GBA POLSKA Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma każe ci płacić za służbowy samochód, taka polityka

Iza
@Tomek

Ale a w jakim sensie płacić? Masz na myśli, że dają samochód i masz w celach służbowych opłacać ubezpieczenie i tankować za swoje?

Jak wygląda sytuacja w firmie po odsunięciu od obowiązków byłego prezesa i jego ludzi ? Rozbicie starego układu i rodzinnych koneksji wydaje się dobrym posunięciem.

Rbhk

To zupełnie inna firma teraz, starego jarsa juz nie ma, na szczęście dla obecnych i przyszłych pracowników I byłych, którzy chcą wrócić W końcu jest zarząd który chce sluchac i szanować ludzi i wydaje się że wie co robi

@Rbhk

Aż takiej laurki nowemu zarządowi bym nie wystawił. Zwłaszcza z tym słuchaniem i szacunkiem. Przyroda próżni nie lubi, stare układy może i rozwalone, ale na ich miejsce tworzą się nowe.

Aj

Koniec spotkan o niczym i restrukturyzacji po restrukturyzacji

@RR

To ciekawe. Słyszałam, że podziękowano także bardzo zadłużonym ludziom. To prawda?

Ty
@Zainteresowany

Zasłużonym wyłącznie stażem nieumiejącym odnaleźć się w nowej rzeczywistości

@Ty

Polecieli toksyczni, tacy jak Pani logistyk o której dużo złego tu pisano

@Zainteresowany

Tak, zmian dużo; część osób wywalono, część sama uciekła.

Seba
@68754

A co dokładnie robiła ta Pani?

Ciekawy
@RR

A kto uciekł? Może miał coś na sumieniu?

@Ciekawy

Ucieka każdy kto ma dość chaosu, atmosfery, ściemniania, pracy w godzinach nadliczbowych, których wiecznie nie ma jak odebrać itd. Zwalniaja się z kazdego działu: obslugi, analitycy, handlowcy...

Interesting
@Ciekawy

Zastanawiam się czy Śpiąca królewna, najmądrzejsza DH jeszcze pracuje? Dalej rządzi? Czy Żelazna Dama, postrach wszystkich utrzymała stanowisko czy się ewakuowała?

MK
@RR

przecież idzie ku lepszemu. Po co mieliby uciekać??

mamama
@RR

to byli tu kiedykolwiek handlowcy?

IQ135
@mamama

Owszem. Teraz pracują u konkurencji. Dzięki pani Paulinie.

@Rbhk

Co na przykład wysłuchał?

Johnny
@68754

Pani logistyk to była osoba niezrównoważona psychicznie, która nie nadawała się na żadne stanowisko oprócz powiedzmy ekspedientki w sklepie. Dobrze, że zniknęła.

Hanna
@Johnny

Przykre, że dochodzi do takich sytuacji, że ludzie wręcz są zadowoleni z odsunięcia niektórych ludzi z ich stanowisk. Są według Twojego zdania jakieś jeszcze tego typu osoby, które powinny najzwyczajniej w świecie odejść?

Johnny
@Hanna

Nie. Tylko ona. Jeśli firma chce zachować renomę czy jakiś image, to nie może zatrudniać na stanowiskach kierowniczych takich prymitywów, jak pani logistyk. Dawnemu zarządowi pasowała, ponieważ dało się nią manipulować w bardzo prosty sposób, a ona sama nie miała o tym przez lata pojęcia. Była zbyt prostolinijna, aby cokolwiek podejrzewać. No ale już jej nie ma.

Krzysztof
@Johnny

Na jej miejsce przyszedł ktoś lepszy z kim można się bez problemu dogadać? Jak oceniasz?

Szkoda, że nowy zarząd nie zrobił researchu wśród specjalistów, których były prezes zwolnił ostatnimi ruchami. Zdaje się że ucierpiał na tym m.in. Poznań, gdzie zwolniono Olę - doświadczonego geotechnika i to w sposób i w stylu urągającym wszelkiego rodzaju konwenansom etycznym, zresztą jeszcze lepiej było z "ojcem założycielem" Wojtkiem ?, po którym wywalili JARS z ich pierwotnej lokalizacji, rozpadło się próbkobranie - została tylko jedna osoba ze środowiska oraz z żywności (zresztą osoba ta solidnie podstawiła nogę pod rozpad Poznania). Podobnie Szczecin. Zresztą ostatni taniec prezesa zatoczył większe koło po Polsce, co przełożyło się bardzo niekorzystnie dla JARSa (w sumie dla GBA), gdyż specjalistów pozyskała konkurencja...

Zostaw merytoryczną opinię o GBA POLSKA Sp. z o.o. - Łajski

• Jak się pracuje w GBA POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GBA POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GBA POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GBA POLSKA Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 450 ocen.

GBA POLSKA Sp. z o.o.