Opinie o MD Multi Diagnostica w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MD Multi Diagnostica. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MD Multi Diagnostica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MD Multi Diagnostica w Kraków

Borys Nowy wpis

Świetna firma, profesjonalista a przy tym dobry pracodawca dlatego polecam firmę.

mikon Nowy wpis

rakociek, ja bym np. wymagał listy moich zadań i listy zadań innych pracowników. To duże ułatwienie szczególnie dla nowych

mietek Nowy wpis

Praca o charakterze "pracownika admistracyjno-biurowego" (w ogłoszeniu oczywiście brak nazwy firmy bo po co jak można wejść i przeczytać te wspaniałe opinie) polegała na dzwonieniu po aptekach i sprzedaży suplementu diety z wapniem. W pierwszych dniach pracy nie dostaniesz żadnej umowy a na zapytanie czy coś będzie na dniach cwane szefostwo odpowiada "coś podpiszemy, tylko sprzedaj do końca tygodnia xx opakowań". Druga sprawa- nie dadzą Ci nawet telefonu żebyś mógł dzwonić tylko czekają aż będziesz dzwonił ze swojego. Śmiech na sali. Współczuję ludziom którzy siedzą w tej firmie, ja dałem sobie spokój drugiego dnia.

adam_bolek Nowy wpis

Konkrety ? Proszę bardzo. Szukali kogoś do pracy. Przez parę miesięcy pracowałem "z doskoku" - jak pies na wysyłki; ktoś na urlopie? telefon do mnie etc. Przy paru miesiącach chciałem w końcu to zmienić; starałem się o stałą pracę, nie na czarno. Po podjęciu takich kroków "szefostwo" (mój nick) postanowiło mnie zwolnić - o ile można to tak nazwać. Debilnym tłumaczeniem było, że "nie spełniłem ich oczekiwań." - PO PÓŁ ROKU CZASU!!! @adon odpowiadam; 1) niby tak, ale to nic nie daję 2) jakie certyfikaty, jak to nie lek, tylko suplement diety? 3) z pieniędzmi akurat nie było problemu nigdy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MD Multi Diagnostica spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
adon

czy pracownik jest chroniony odpowiednio przed promieniowaniem czy wapno ma odpowiednie certyfikaty czy pracownik dostaje rozliczenie pensji pytań jest wiele

marchewka

[usunięte przez moderatora] wszystkim pracującym nadal w tej firmie współczuje z całego serca. Jeśli chcecie zobaczyć ludzi nieodpowiednich i niekompetentnych na wyższych stanowiskach proszę bardzo - udajcie się do tej firmy. [usunięte przez moderatora]

r_pol

Kraków ul. Akacjowa 3/46 ? Nawet nie wybierajcie się tam - STRATA CZASU a później NERWÓW.

ASA

Popieram powyższy komentarz. "Szefostwo" to [usunięte przez moderatora] i ludzie niezdecydowani. Stanowczo odradzam kontaktu z tą firmą pracownikom ale przede wszystkim klientom !

Wapno

Wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy mieli do czynienia z tą firmą i z jej 'szefostwem'. NIGDY nie spotkałem się z takim chamstwem wobec człowieka NIGDY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MD Multi Diagnostica - Kraków

MD Multi Diagnostica
1.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Henryka Niewodniczańskiego 25F
    30-698 Kraków