Opinie o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Probet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Probet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Staś

Cześć , Idę na rozmowę do firmy Probet. Mam wątpliwości. Po tym co tutaj przeczytałem. Chcialbym się dowiedzieć na ile jest to prawda, a ile w tym żalu i złości. Jak jest naprawdę???

Aabsmak
@Staś

Firma Probet jest firmą żerującą na osobach niepełnosprawnych. Skierowania na badania wstępne tylko do "znanych sobie" lekarzy z zakresu medycyny pracy z zaznaczeniem, że 8 godzin, noce, nadgodziny. Jak nie przeczytasz to jesteś uziemiony i tyle w temacie. Gonią jak w (usunięte przez administratora), zero tolerancji dla osób z intelektualnym obciążeniem. Tym zakładem powinna zająć się szczegółowo kontrola ale wiadomo, że ręka rękę myje bo z tego żyje...

Observe
@Staś

Nie warto...urlopy dają jak im się podoba...podpisujesz in blanco...oszukują na nockach...W ogóle trzeba sobie pilnować i liczyć wszystko...ludzi mają za nic...łamanie BHP...dokładanie obowiązków bo sobie tak życzy ktoś z obiektu...W Gliwicach..na GZUGU...ochrona robi za boya hotelowego...ja podziękuje...daję wypowiedzenie...za najniższą to jeszcze jest praca ..na rozmowie rekrutacyjnej..nie wszystko jest mówione ..Potem się okazuje..byle podpisać umowę...

Jean Cloude Ja Wam Dam
@Staś

jak tam Spec Brigaden Antyroristn na Paneltechu Chorzów pod dowódctwem antyterrorysty z gazem rozweselającym i dziecinnymi kajdankami bo innego sprzętu mu nie dali ponieważ nie przeszedł badań. Jak tam te brudasy co się nie myją kapusie donosiciele oraz fotoreporterzy co robia zdjęcia co się ma w plecaku i wysyłaja zdjęcia do Ptaka :)

Jerzy
@Observe

Jesteś żenująca swoim wpisem. Nic nie robiłaś w pracy, oprócz próby spania na nockach, gdzie kierownik musiał Cię pilnować a my dostawaliśmy po uszach, jak odeszłaś jest spokojniej i milej, wszyscy sobie pracę chwalimy, i nie ma do naszej pracy uwag. Byłaś tak świetna pracownicą ,że brakło Ci odwagi do podpisania się z imienia i nazwiska. Pozdrawiam Jurek

Tajemnica Siła
@Aabsmak

Masz rację. A PIP tu wiele nie wskóra firma ma kasę i świetnie sabie z tym radzą.

Jakub

Proszę, abyście w ten sposób na forum nie odnosili się do siebie. Tego typu wymiana "uprzejmości" nie wnosi kompletnie nic do wątku. Zamiast tego może zechcielibyście ocenić aktualne benefity, które oferuje ten pracodawca? Czy są one atrakcyjne?

@Staś

Pracowałem tam nie polecam oszusci

Byly
@Tajemnica Siła

Kieruje się sprawę od razu do sądu pracy. PIP to instytucja zbędna która nic nie może. Tylko sąd pracy może ich załatwić.

Nie polecam
@Wsciekly

Pracowałem

Warunki pracy w gadkach k Poznania praca nie dostosowana do stanu zdrowia pracownika.Wózkowy oprocz swoich hal przerzucany na inne hale ciągła rotacja ludzi.Problemy z urlopem spowodowane brakiem pracownikow.Zbyt duza ilosc pracy dla jednej osoby.Dezorganizacja systemu pracy przez brygadziste nie odpowiednia osoba na to stanowisko. W przeciagu połtora roku duza rotacja kierownictwa oraz pracownikow.Zarobki wyplacane na czas ciagle nie zgadzajace sie premie.Nie polecam pracy w tym zakładzie

Zofia
@Anonim

@Anonim Dobrze, że dzielisz się swoimi doświadczeniami, ale mnie interesuje jak wyglądaja praca w Probet Chorzów. Wspomniał tu ktoś wcześniej, że w tej firmie jest duża rotacja. Ja natomiast nie mogę znaleźć żadnych aktualnych ofert pracy u tego pracodawcy. Wiecie może coś o prowadzonych rekrutacjach w tym miejscu? Z góry dziękuję.

@Zofia

Namawiają. innych pracowników do. werbunku do przyjęcia i obiecują że za głowę nowego 500zl

Wsciekly

(usunięte przez administratora) umowy o. prace stawka godzinowa żeby więcej nie zarobić z nockami jak bez nocek. i

Jak długo czekaliście na odzew z Probet? Oddzwaniają zawsze?

Pracownik firmy

Zawsze oddzwaniaja ????

Pracownik Ochrony

Szybko i sprawnie i do pracy

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Dem9

Powiem tyle pracuje tu ale nie polecam. LEPIEJ POSZUKAĆ INNYCH FIRM OCHRONIARSKICH.

Zenek

Słyszałem sporo dobrego i nawet mam zamiar aplikować, dziwne co tu napisaliście.

Xxl

Beznadziejna firma. Zgadzam się w pełni z tym co napisane jest poniżej. Żerują na nas którzy chcą pracować i pracują lepiej niż niejeden z kierowników (zazwyczaj zdrowych i na emeryturze górniczej). Takim ciągle mało a ty mimo jak bardzo się starasz twoja praca jest niepoprawna. Firma do (usunięte przez administratora)

TajemniczaSiła

Nie polecam, przykro aż mi to pisać że ludze z grupą inwalicką są oszukiwani i wykorzystywani. Obsługa i kierownictwo bardzo, ale to bardzo miłi i sympatyczni, dla pozoru. Nawijają makaron na uszy i perfekcyjnie manipulują ludźmi. Nie będę tu podawać szczegółów. Tylko pytam dlaczego ludzie pokrzywdzeni przez los, ludzie niepełnosprawni który ciężko jest znaleźć pracę są dodatkowo krzywdzeni przez taki oszustów. Jak wam nie wstyt! Na ludzkim nieszczęściu nabijać kabze!

krzysztof

Witam. Proszę zostaw opinię o firmie PROBET w Chorzowie. Staram się o stanowisko montaż wiązek elektrycznych. Czy rzeczywiście wynagrodzenia z rzędu 3000 i powyżej brutto są realne ?. Jaka atmosfera panuje w firmie?. Chciałbym przeczytać opinię napisaną przez rzeczywiście ludzi tam pracujących, na danym stanowisku uczciwie pracujących. Czego można się spodziewać. Jakie rzeczywiste są realia.

Steven Segal
@krzysztof

Idź do psychiatry człowieku. Jakie realia ? To nie Szwecja państwo o socjalu, tylko banda złodziei żerujących na chorych ludziach.

Sprzątaczka

Pracuje w Probecie stosunkowo nie długo , ale wyplata juz byla i byla na czas wiec plus. To co powiedzieli to dostalam, praca tez jest taka jaka mila byc. Przyjęłam sie na sprzątaczkę i sprzątam nic innego nie robie . Samo przyjęcie w Chorzowie tez na duzy plus. Panie z kadr mile i pomocne. Mily pan zawiozl nas do lekarza na badania . Poczestowali nas bulka, przystojny magazynier dal ubrania , szybkie szkolenie bhp z milym panem i do domu Tak wiec po krótce firma jest ok, zarobki male jak wszedzie ale ile powiedza na początku tyle placa i na czas. Ludzie mili i pomocni . A teraz popracuje i zobacze co dalej bedzie.

Max14
@Sprzątaczka

Zgadza sie milo fajnie i sympatycznie na poczatku jak docisna robota to inaczej bedzie pani gadac pozdro

Pracowalam pol roku robilam za troje a dyrektor bedzie mowil na mnie ze wczesniej wychodze tam nie fa sie wytrzymac przez brygadzistkie bo tylko sie wpierdala a sama nic nie robi jeszcze poparzylam sie chemia mam skierowanie do szpitala na oddzial dermalogiczny co dalej mam robic najpierw dyrektor i szefowa mnie chwalili a teraz to (usunięte przez administratora) klada nie przyjmujcie sie do tej firmy

:)))
@anonymous

Nie bluźnij :)))

Były
@:)))

Kiedyś w tym głównie pracowałem banda złodziei i oszustów. Niech wracają do Żar jako brobet bud gdzie to (usunięte przez administratora) przedtem miało siedzibę.

ela

Witam i tu ma pni rację. W ogłoszeniach piszą netoo 1700zł a na rękę bierzemy 1560 zł wszystko podrożało a PROBET nie ma zamiaru podnieść stawkę

Dami
@ela

W sumie powiem tak. Pracuję na Pomorzu dwa latai bez żadnej premi i na umowie o pracę na cały etat jest 2100 brutto a przelew mam co miesiąc 1503zl. Reszta znika. Komornika nie mam. Oszust. Wyrazie czego mam raporty miesięczne z wynagrodzenia.

Dami
@Dami

Przepraszam za błędy

Observe
@Dami

Jeżeli dostajesz rentę..wtedy jest mniej

@A.G czy mógłbyś nam przedstawić w kilku zdaniach zarys Twojej pracy w firmie Probet? Możecie liczyć na rozbudowany socjal, czy też wynagrodzenie jest adekwatne do powierzonych funkcji?

Rozbudowany socjal ;) pytania zadawane przez idiotów do idiotów... I jak w tym kraju ma być dobrze jak nawet administratorka tego portalu nie grzeszy inteligencją... To firma sprzątająca w Polsce a nie w Szwecji!

Tesia
@Marta

Kobieto o czym ty piszesz jaki rozbudowany socjal tu nie ma podstawowego socjału problem żeby za soboty i niedziele płacić, dlatego są takie braki ludzi, przepracują miesiąc dwa i uciekają. Wymagania wysokie ale dla pracownika tylko minimum. Tyle w temacie.

Uczciwy pracownik

Przyjełem się do firmy. Starałem się, ale przyszedł interesant, czyli nowy kierownik, który do tej pory oszukuje z środkami czystości jak i z płynami do maszyny sprzątającej. Kazał wlać byle jaki płyn i powiedział, że i tak się głupki nie dowiedzą tylko, żebyś jeżdził w koło. Potem jak mi brakowało płynu do maszyny sprzątającej to kończyłem prace wcześniej, bo nie chciałem ponosić konskwecji. Chciałbym, żeby ta informacja dotarła do zarzącających tą firmą, jak nie będę wyciągniete konsekwencje to ta sprawa będzie wyjaśniona gdzieś indziej. To tylko prawda. Z poważaniem

@Uczciwy pracownik

Myślę, że tego typu informacje powinieneś zgłosić bezpośrednio do szefostwa firmy Probet. Wracając do Twojego zatrudnienia w tym miejscu, to będziesz tak miły i podzielisz się z nami informacjami na temat zarobków, jakie można otrzymać, pracując w tym miejscu? Zostałeś przyjęty na podstawie procesu kwalifikacyjnego na to stanowisko, czy może pracodawca przyjął Cię bez całego procesu rekrutacji? Opisz, jak to wyglądało.

Uczciwy pracownik
@Przemysław

Pracodawca przyjął mnie, przyjeżdzając do mojego domu, czyli dyrektor firmy i bardzo prosił mnie o podjęcie tej pracy. Gdyż nie ma osoby, które umie obsługiwać się taką myjką. Dyrektor spoko, lecz po 2 tygodniach się zwolnił. I przyszła nowa ekipa, która pokazała co potrafi. Kazali nauczyć mi nowych pracowników, jak się obsługuje myjkę. Po nauczeniu wyrzucili mnie jak psa na bruk. Bo nie byłem już potrzebny. Zarobek wynosił 1500zł Nie polecam firmy. Wysłali mnie na przymusowy urlop, po czym bezczelnie mnie zwolnili z uśmiechem na twarzy.

wyślij
@Uczciwy pracownik

Zgadzam się z Twoją opinią,gdyż mnie tak samo potraktowali,chociaż pracowałem jako ochroniarz.Masm 1-grupę przy przjęciu wszystko było dobrze,ale po pewnym czasie kazano mi iść na budowę odmówiłem ze wzlędu na stan chorobowy (stwardnienie Rozsiane)

A co na to diva
@wyślij

To dziady!!!!zaruja na'niepelnosprawnych i nagrody sobie dawaja. Dyrektor to porazka wybujale'ego ma . uwielbia lizusow. Bylam juz w'pipe'trzeba znow'tam'isc bo taka firma racji bytu nie powinna miec.

@A co na to diva

Również masz nieprzyjemne doświadczenia związane z pracą w firmie Probet? Możesz napisać, jak długo pracowałaś w tej firmie? Dlaczego twierdzisz, że dyrektor firmy uwielbia "lizusów"? Masz jakieś przykłady, które potwierdzą to, co napisałaś? Proszę o uzupełnienie wpisu, abym mógł go lepiej zrozumieć.

Beti

Ja sie dowiedziałam że tego chłopca zrobili od jakości szefem to śmialiśmy się

Matt

Witam.jak praca w Czeladzi? Czy na magazyniera z uprawnieniami na wózek widłowy jest oferta.Czy rzeczywiście tam płacą 2500 zł na rękę? Zastanawiam nad tym ...

Jadwiga

Pracuje w Łodzi na posterunku, z pracy jestem zadowolona , na portierni ciepło i czysto. Pieniążki zawsze się zgadzają, a za nadgodziny płaca 50 i 100. Jest dodatek za nocki oraz wydaja odzież na czas. Firma godna polecenia.

Henio

Firma jest ok praca w ochronie jak wszędzie obchód trzeba zrobić i samochody sprawdzić pieniądze na czas dojazd płaca i ogólnie nie ma problemów

Wirek
@Henio

Pracuje w Probet od roku i jak jest się w porządku to i firma jest w pożądku, kierownik czasami idzie na rekę, wypłata na czas, jak pracowałem w innych ochroniarskich firmach różnie to bywało.

Janek

Nie polecam się przez firmę probet się zatrudniać w innych firmach bo ta firma probet mało płaci ,Za przyjście w soboty dla chętnych nie płać 100% wynagrodzenia ,A tylko 20 % do pansji podstawowej. Ta firma to po prostu(usunięte przez administratora)

Kornel

Kornel pracowałam 14 lat w Probecie i nieco wiem.Firma ma swoje zalety i wady.Jest wyzysk pracownika,premie obiecują.My ludzie z Grupami pracujemy na tą Firmę i Prezesów o Dyrektorów a tych coraz wiecej.

ela
@Kornel

Witam super napisane i jak coś się upomni to pracuje się do umowy .......

@Kornel

14 lat pracy na rzecz firmy Probet to bardzo długi czas pracy. W dzisiejszych czasach trudno spotkać osoby, które tak długo pracują w jednym miejscu, dlatego, jeżeli pozwolisz chciałbym, abyś przedstawił, jak ocenisz poziom wynagrodzeń, które oferuje ta firma? W przeciągu tych 14 lat udało Ci się otrzymać podwyżkę wynagrodzenia oraz zostać docenionym za Twój wkład w rozwój tej firmy? Jeżeli możesz, to podziel się z nami swoimi doświadczeniami na ten temat.

Krzyś

To jak wygląda praca w Czeladzi? Czy tam rzeczywiście się dostaje 2500 netto jako operator wózka ?? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Probet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 17 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Probet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Probet Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Probet Sp. z o.o.