Opinie o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Probet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Probet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Doświadczony

W firmie Probet boją się ludzi znających przepisy prawne i uczciwie pracujących, którym nie mogą nic zarzucić. Na każdego szukają haków i z otwartymi rękoma przyjmą każdego donosiciela. Najlepiej lekceważyć brygadzistów, kierownictwo, dyrekcję i robić swoje.

Dorotka

Praca w Żorach NIFCO to najgorsze doświadczenie w moim życiu.

Pawel
@Dorotka

Firma Probet to jest najgorsza firma Nikomu nie życzę żeby ktoś tam pracował Nie wypłacają najniższej krajowej Nigdzie się tam nie Wchodźcie do pracy

HEJNEKEN

Nie polecam współpracy z tą firmą.

JUST
@HEJNEKEN

HEJNEKEN ciekawi jesteśmy czy są firmy, które chcą współpracować z Tobą ?

Gorol

@Weronika To po jaką cholerę pracujesz jeszcze w Probecie? Jak ci tak źle i widzisz że Cię na wszystkim według Ciebie oszukują to się zwolnij!!! Wszyscy tylko narzekają na ten Probet jaki to on zły itd a jak przyjdzie co do czego to uszy po sobie i nikt nawet słówka nie piśnie!!! Tacy z Was odważni pracownicy, co żale potrafią tylko w necie wylewać :D

Perła
@Gorol

Pracuje bardzo długo w probecie i mogę powiedzieć jedno, jeśli komuś zależy na pracy nie będzie się odbywał bo odczekają aż sprawa ucichnie i go wywalą nic tu nie jest dobrze to tylko pozory. Dużo zależy pod jakiego kierownika się trafi unikanie jak ognia(usunięte przez administratora) potrafi tylko straszyć pracowników a tak naprawdę nie zna się na niczym.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Probet? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

jest 24 etapy rekrutacji !!

Sikawkowy

47 etapów plus teleturniej a na koniec koło fortuny !

Pracownik Ochrony

Szybko i sprawnie i do pracy

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
PRACOWNIK

(usunięte przez administratora).Dyrektorzy są przemądrzali i jak im się mówi co się dzieje to mają swoich faworytów zamiast słuchać starych pracowników przez co firma traci kontarkty z firmami i nie mają pożniej co ochraniac i sprzątac a ludzie tracą pracę bo dyrektor ma to w (usunięte przez administratora) i go to nie obchodzi ze probet strci kontakt.Najgorszym problemem są urlopy.Zapychają godziny naszymi urlopami co jest niezgodne z prawem.(usunięte przez administratora) jak mówi się że tak nie wolno to usłyszałem ,,Proszę się zwolnić".Co miesiąc minimum po 4 dni urlopu przymusowo. Tragedia !!!!!NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!

ONZ

Pracowalem jakis czas temu , przez ta firme Probet , Lekarza zalatwiaja szybko , jedziesz i podpisuje kartke ze sie nadajesz i tyle pyk pyk i juz(: FIRMO PROBET JESLI PODPISUJECIE UMOWE Z JAKAS FIRMĄ TO CHYBA WIECIE TO ZE OSOBA NIEPELNOSPRAWNA MA PRACOWAC 7 GODZIN A NIE KURWAAA 8 . NIE WLICZAJAC OCHRONY TO INNA SPRAWA. A JESLI MA PRACOWAC 8 I WYRAZI NA TO ZGODE PRACOWNIK BO SA ROZNE SCHORZENIA TO WIEKSZA KASA ! JA PRACOWALEM 8 I NIC ZA TO NIE DOSTALEM WIECEJ . WIEC DLA TYCH KTOZY CHA SIE PRZYJAC ,WSZYSTKO ZALATWIAJCIE NA POCZATKU CZAS PRACY I KASA POZDRAWIAM

@ONZ

Wierzę ci bo to kłamstwo

masz rację
@ONZ

dlatego jak ja idę do nowej pracy to ustalam warunki na początku i trzymam się mocno ich.Jeszcze nie spotkałem pracodawcy który by się litował nad pracownikiem.Moje motto to rób i angażuj się tak żebyś zawsze mógł iść szybko do nowej pracy.Do pracy przychodzimy tylko dla pieniędzy jakie by nie były.

kgd

Chyba tutaj jest spory problem z szefem z tego co czytam...Jednak chyba przemyślę wysłanie tego CV.

@kgd

No właśnie problem jest z szefem i jego kierowniczka

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Anula

Witam warunki to obiecują kokosy, potem na wypłatę to masz nie tyle co liczyłeś. A Pani kierownik to już porażka ile już osób się zwolniło, traktuje ludzi jak śmieci a ile osób już odeszło przez nią?

JKK MOTO BRYNÓW

ta firma to ściema! 2,5 pół roku pracowałem na salonie samochodowym i żyłem jak lord przez interesy ! Ale przegiołem pałę i musiałem odejść za porozumieniem ! Nie wywalili mnie dyscyplinarnie bo jak bym zgłosił to siedzą ! Złote czasy kurna złote kurna !

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Probet?

Oem

Wynagrodzenie zawsze wpływa całe nigdy nie było dzielone

Były Pr.
@Oem

No chyba że lewa należność dla wybrańców musi wpłynąć na konto kogoś innego innego. To wtedy trzeba się podzielić tzn oddać. Jak to bywało w jednym z mazowieckich oddziałów Probet.

Nigdy nie byłem konfiturą zawsze stałem za ludzmi i walczyłem o premie dla pracowników za wykonywaną prace .I tyle w temacie.Zachorowałem poważnie nie przedużono mi umowy i tyle.Teraz pracuje w innej firmie bez stresów gonitwy i presji czasu.Z normalnymi godzinami pracy.

Jakub

Uważasz, że godziny pracy w Probet mogły być inne? Jak długo pracowałeś w tej firmie, czy po czasie pracownik może liczyć na podwyżkę wynagrodzenia? Daj znać, liczę na Twoją odpowiedź.

Były Pracownik
@Jakub

Ja miałem obiekt że cały czas trzeba było być na telefonie i pod telefonem.Godziny nigdy nie unormowane.A jak wszystko pasowało to nas rzucali tam gdzie się sypało gdzie nie dawali rady,gdzie ludzi nie było po całym śląsku i małopolsce i mazowieckim oraz dolnośląskim.Pierwsze pracowałem 4-5lat a potem 2 i tyle.Jak pokarzesz się z dobrej strony to dostaniesz premie.

Mariola

Popieram Cię i zgadzam się z Twoją opinia

Pewna firma zatrudnia ludzi na pełny etat za 5 tys netto plus premia, wykształcenie niepotrzebne, doświadczenie nie potrzebne, do pracy chodzimy na którą chcemy, pracujemy tyle godzin ile chcemy. Dla każdego na początek markowy laptop, flagowy telefon i dobry samochód, nie masz prawa jazdy nie szkodzi dostaniesz samochód z kierowcą. Kierownik codziennie wita nas filiżanką kawy i chrupiącą bułeczką. Panie w toples bądź sexowni panowie jak kto woli cały czas serwują nam szampana i kawior. Nikt nic od nikogo nie wymaga nie rząda, nie wydaje poleceń. Ubrania robocze kupują co tydzień w markowych butikach typu Louis vuitton czy Calvin Klein. Niewiarygode powiecie, bredzę.... No kurna pewnie ze nie prawdopodobne ale czytając co niektóre komentarze to myślę że właśnie takiej firmy szukacie. Pracuje w Probecie 10 rok nie ma oczywiście tak jak w opisie wyżej jest po prostu normalnie. Trzeba przyjść codziennie na 8 h do pracy, trzeba robić to do czego zostało się zatrudnionym, przełożony nie zawsze ma dobry humor i jak trzeba to opierdziela ale wypłata zawsze jest na czas oczywiście zawsze mogła by być większa no lae coś za coś, chcesz więcej zarabiać dokształcaj się, pokącz kursy, szkoły zdobądź doświadczenie wtedy możesz szukać lepszej, lepiej płatnej pracy Tak więc reasumując komentarze co niektórych osób są bez sensu, ludzie po prostu oczekują niemożliwego chcą zarobić jak najwięcej nie dając nic w zamian. A co do samej firmy to jest po prostu normalnie jak w w większości form na rynku. Wypłaty na średnim poziomie i zawsze na czas, brak mobbingu czy jakiego kolwiek szykowania pracownika. Uczciwie pracujesz, robisz to do czego zostałeś zatrudniony to nikt nie ma pretensji, jest po prostu normalnie

Skryta

Nie polecam zależy od kierownika ja źle trafiła mam grupę i cierpię na depresję ja kierownik olał to, ????

Majusia
@Skryta

Nie polecam pracy w probecie jak kierownik dyrektor i prezes nic nie robią sobie z pracownika mają go po prostu za nic nie ma premi ani dodatku nocnego dlatego non stop się ogłaszają bo nie mają ludzi do roboty.

Nowa

Witam . Czy może że ktoś pracował lub pracuje w obrębie Krosna ? Można jakieś opinie na ten temat ?

Maria S.

Koleżanki i koledzy .Pracuję w Probet 10 rok . Nigdy nie było tak żeby dziesiątego nie wpłynęła wypłata . Premie też w tej firmie są wypłacane i nie za (usunięte przez administratora) tylko uczciwą pracę.Dziwię się osobom co tak szkalują firmę Jeżeli macie problem zawsze można zwrócić się do kierownika obiektu lub Pana Dyrektora który wysłucha Wasze żale.Nigdy nie mam z tym problemu .Są też przedstawiciele pracowników do których można się zwrócić o pomoc.W firmie tej pracują osoby niepełnosprawne także zdarza się i L4 ale nikt z tego powodu nie zwalnia pracownika chyba że ktoś nagminnie wykorzystuje to.Uważam że jest to jedna z lepszych firm a jakieś niedociągnięcia zdażają się wszędzie. Życzę Wszystkim Dosiego Roku i oby osoby przesyłające opinię pomyślały czy naprawdę tak jest jak opisują .Niewolno oczerniać niesłusznie innych. Z poważaniem Maria S.

Lukasz

Jestem w firmie 6 lat pracowalem na różnych stanowiskach na produkcji jako magazynier i pracownik gospodarczy jezeli chodzi sie do pracy nie chodzi sie na L4 i z kierownikiem sie dogada to wyplata jest jak sie z nim wczesniej ustalilo. W glownej mierze rozchodzi sie o kierownika jaki jest.. ogolnie polecam.

Były Pracownik
@Lukasz

Napisz że jak donosi się Kierownikowi to jest ok.Ale ty jesteś dofinansowaniem dla firmy i tyle w temacie.Do pracy trzeba chodzić bo za co by mieli ci płacić.Ale nie którzy chodzą pijani lub naćpani lub świadczą prace po za godzinami pracy. Niektórzy chodzą na L4 bo chorują i są osobami niepełnosprawnymi oraz mają różne schorzenia.JAK NIE BĘDZIESZ MIAŁ NA UMOWIE TO ZAWSZE CIĘ WYKRĘCĄ NA PREMII BO COŚ TAM.

Firma nieuczciwa nie polecam pracy w tym zakładzie

Pracownik firmy

Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu. Muszę powiedzieć że jestem bardzo mile zaskoczona przyjęciem do pracy i z tym co tu było opisywane miałam bardzo duże obawy. Jestem bardzo mile zaskoczona i z większością opinii się nie zgadzam. Jak najbardziej polecam tę firme.

Ewelina
@Pracownik firmy

Jak sama widzisz wiele osób ma średnie zdanie na temat Probet a Ty z kolei się nie zgadzasz z negatywnymi komentarzami. Piszesz, że jesteś bardzo mile zaskoczona tą firmą, wyjaśnisz dlaczego?

@Ewelina

Dlaczego? Ponieważ wypłaty są na czas . Jeśli jest coś nie tak próbują rozwiazywac problemy z pracownikiem nie koniecznie przy wszystkich. Wzywają do siebie na rozmowę i rozwiązują problemy na miejscu. Są mili rzetelni jeśli nawalisz dają szansę chyba że rarzaco pracownik zawali no to już wtedy nie mają wyjścia muszą zwolnić. Starają się jeśli muszą zwalniać mimo to za porozumieniem stron a na wypłaty naprawdę nie można narzekać na kierownictwo dyrekcję tym bardziej. Jedyny minus to pobyt u lekarza to naprawdę tragedia. Tu bym radziła firmie zmienić przychodnie

Jakub
@Pracownik firmy

Wspominasz, że wypłaty są dobre. Masz na myśli tylko podstawę, czy także premie lub inne dodatki, które mogą podwyższyć pensję?

@Jakub

Jeśli chodzi o wypłaty nie mogę narzekac. Premia nie premia wypłaty są dużo lepsze niż w innych firmach. Wykonujesz swoją robotę jak należy to i wypłaty masz jak należy. Polecam tą frme. Przynajmniej ja nie mogę narzekac????

Premia
@Jakub

Nie ma żadnej premi obiecują a nic nie dają nawet za godziny nocne nie płacą nie polecam tej firmy.

Oem
@Premia

Piszesz bzdury jakoś za godziny nocne dostaję pieniądze

Cieć
@Pracownik firmy

Też mi łaska, wypłata na czas. Jak mało potrzeba do szczęścia

Jaśko

Polecam ta firmę pracowałem prawie 10 lat i nie narzekałem kasa zawsze na czas

Jaśko
@Jaśko

To czemu już nie pracujesz bo ja pracowałam 3 lata i nie polecam tej firmy!!!

Płock

Witam czy ktoś pracuje jako magazynier części motoryzacyjnych w tej firmie ??? Jakie się pracuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Probet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 17 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Probet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Probet Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Probet Sp. z o.o.