Opinie o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Probet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Probet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Mieciu

Teraz mają trochę ofert do pracy w ochronie. Chce aplikować tylko zastanawiam się czy orzeczenie o niepełnosprawnosci jest niezbędne. Jeśli ochrona to trzeba mieć wpis na listę kwalifikowanych pracowników? Trzeba dawać zaświadczenie o niekaralności? Napiszcie jak jest?

Milena
@Mieciu

nie mam orzeczenia i pracuję, nie trzeba mieć wpisu, miałam wcześniej doświadczenie w ochronie i mnie bardzo szybko przyjeli.

@Milena

To super, że ci się udało, a dużo osób tam mają chętnych do pracy na ochronie?? Boje się, ze nie mam szans :/ Napiszesz coś więcej o rekrutacji? Masz może jakieś rady? No i tak poza tym, to jesteś zadowolona z pracy czy wynagrodzenia?

Milena

Wynagrodzenie w podstawie z dodatkiem za nocki, ale gdzie masz więcej? Mnie się udało bardzo szybko, ale na rozmowie było jeszcze kilka osób. Dzwoniłam do centrali, tam pytali o doświadczenie, dyspozycyjność itd. na nasrtępny dzień było spotkanie, na obiekcie. pokazali obiekt, potwierdziłam chęć zatrudnienia i pracuje. Szybko wszystko i sprawnie działało.

Cxarny

Pracuje od pół roku. Dostaje zwrot za leki, kasa na czas . Jest ok

Marcin K.
@Cxarny

Mam te same odczucia, jak się komuśnie chce robić to zawsze będzie poszkodowany.

@Cxarny

Mogę zapytać jak to wygląda ten zwrot za leki,bo ma orzeczenie ale jeszcze nie pracowałam w pracy chronionej czy to muszą być co miesięczne sumy i ile wracają czy trzeba mieć fakturę czy paragon starczy?

Nika.
@Anon

1 - musi być faktura 2 - kserokopia recepty lub e-recepty 3 - kwota nie może przekraczać 600 zł. Tak jeszcze było przed covidem. Warto o kwotę zapytać pani Pielęgniarki. 4 - zwrot za leki jest tylko za te do których jest przypisana grupa niepełnosprawności. WAŻNA jest też formuła w, której się opisuje po co, na co, i dlaczego. Pani Danusia lub ta druga Pani Pielęgniarka wszystko wytłumaczy i podyktuje w razie potrzeby.

@Nika.

Czy te 600 zł nie może przekraczać w ciągu roku, czy na miesiąc i jaka kwota jest oddawana.Ile procent z sumy?

Poszkodowani

Zmuszanie pracownika niepełnosprawnego (stopień znaczny i umiarkowany) do pracy w nadgodzinach i 8 godzin na dobę jest karane. Róbcie zdjęcia, nagrywajcie, zbierajcie dowody, że jesteście dyskryminowani i mobbingowani. Tylko w taki sposób wygracie z nieuczciwymi praktykami tej firmy. Możecie jeszcze iść do mediów i parlamentarzystów partii rządzącej. My tak teraz robimy. To ich powinno odstraszyć na jakiś czas.

Głos rozsądku
@Poszkodowani

Zgodnie z art16 Ustawy norma 7 godzin dla pracownika z znacznym i umiarkowanym przy pilnowaniu (ochrona) nie obowiązuje. Prosze się dokształcić.

były

Zdecydowanie odradzam firmę, umowę dostajesz na najniższą krajową rzekoma reszta to premia "Uznaniowa" której nie dostajesz jak odchodzisz z firmy.

Jakub

Witam. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności i zainteresowała mnie praca na magazynie. W ogłoszeniu widzę informację o tym, że stawka 3200 netto na okres próbny. Od razu pytanie, czy po okresie próbnym, jakbym się sprawdził, to wzrośnie? Czy na tym stanowisku jest wymagany jakiś konkretny stopnień niepełnosprawności albo inaczej, czy jakiś rodzaj ograniczenia zdrowotnego dyskwalifikuje mnie na starcie?

ktoś
@Jakub

z czasem spadniesz na minimalną krajową .Cudów nie oczekuj , muszą na Tobie zarobić ha ha ha ha

Pracownik Ochrony

Szybko i sprawnie i do pracy

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Alicja

Kilka zdań o pracy w dziale HR? :-) Szukają właśnie zastępcy kierownika, nie wiem, czy warto aplikować? Trochę mnie zdziwiło to, że nie ma rekrutacji wewnętrznej, tylko szukają kogoś z zewnątrz. O co chodzi? W firmie nie ma możliwości awansu? Widełki w ofercie to 5-7 tyś. To się zgadza? Firma skłonna jest zaproponować wynagrodzenie na początek jednak bliżej tych 7 tyś? ;)

@Alicja

A może szukają kogoś kto będzie pracował za kierownika HR.

Dudek
@Alicja

Nie opłaca się aplikować wszystko co obiecują to ściema możliwość awansu zerowa. Niedocenia się pracownika kreatywnego i samodzielnego liczy się tylko kasa zatrudnia się osoby z grupami najbardziej opłacalnymi O2P i specjalne. Ludzi traktuje się jak maszynki do zarabiania pieniędzy. Pracowałem w tej firmie parę lat i bardzo żałuje. Na szczęście są firmy które chętnie przyjmują pracowników Probetu szczególnie kierowników ,brygadzistoów i ze stopniem lekkim dają nawet dodatek bo wiedzą że Ci ludzie odchodzą bo się ich nie docenia. Probetu się sypie tracą kolejne obiekty.

@Dudek

Niepokojąco brzmi Twoja opinia. Wychodzi na to, że troszkę rzeczy się nie zgadza z tym, co oferują na samej rozmowie. No dobra skoro możliwość awansu zerowa to może chociaż są szkolenia, które rozwiną danego pracownika? Napisałeś, że ludzi traktują tylko jako maszynkę do pieniędzy. Mam przez to rozumieć, że nie ma tu żadnych integracji ani jakiegoś łączenia zespołu i rozwijania? Bo tak odebrałem Twój wpis.

Dudek
@Jakub

Tak są szkolenia BHP na nic innego nie można liczyć. Integracja tylko na szczeblu dyrektorskim ludzie na obiektach nawet tego słowa nie znają.

Monika M.
@Alicja

Nie zawsze rekrutacja wewnętrzna jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli pozyskają nowego pracownika, jeszcze w takiej branży, zapewne przyczyni się to do rozwoju Działu, wniesie świeże spojrzenie na niektóre sprawy. Takie wynagrodzenie w HR, chyba odpowiednie.

Czy firma Probet Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Perła

Oczywiście że tak wszyscy zarabiają najniższą krajową ha ha

Dawid

W ogłoszeniach w samym nagłówku widnieje "lider aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych", niestety na samym starcie toczy się walka o ulgi przysługujące z tytułu orzeczenia między innymi praca 7h. Tu zaczyna się rozmowa ( u nas pracuję się po 8h bo taki obiekt ). Nie respektowanie ulg z przyczyn niepełnosprawności jest dyskryminujące, ponadto zapisy w umowie na pół polski, przerzucanie z obiektu na obiekt gdzie nie zawsze była możliwość dojazdu. Jak na taki duży zakład, brak benefitów, możliwość składania wniosków o leki i na paliwo niestety nie są benefitami. Podobało mi się z początku że kierowca dowoził na badania i odwoził na zakład, dostałem kanapkę i wypisałem dokumenty. Sama atmosfera w pracy bywała różna ale odczuwałem wrażenie że ludzie tylko czekali na to aby ktoś się potknął i od razu lecieli kablować że nowy to i tamto źle zrobił. Z kierownikiem niby kontakt był ale trzeba się o wszystko kilka razy dopominać. Prace niestety na halach są bardzo ciężkie. Wypłaty na czas ale to jest obowiązkiem pracodawcy. Czy polecam to nie wiem, jeżeli ktoś chce przyjść zrobić swoje to tak, co do współpracowników to polecam trzymać na dystans

WYzysk
@Dawid

Nie polecam. (usunięte przez administratora) niepełnosprawnych.

Maria

Zatrudniłam sie wczoraj w firmie. szybko zostałam umówiona na spotkanie, od razu dostałam informację zwrotną. Zawieźli mnie nawet do lekarza pracy i przywieźli. pierwszy raz sptkałam sie z takim podejsciem.

@Maria

To fajnie, a może pani powiedzieć czy pani do ochrony się zatrudniła i jakie okolice?

Ewelina
@Maria

Szanowni Państwo, Firma Probet z wszelaką dbałością dba o przyszłych kandydatów do pracy

Na jaki zarobek można liczyć na obiekcie w Lędzinach,czy są jakieś premie,jak z dopłatą za dojazdy i zwrotami za leki. Jaka atmosfera na obiekcie?

Antek
@Anonim

Lepiej poszukaj pracy gdzieś indziej Probet (usunięte przez administratora) ludzi obiecują złote góry a nic z tego nie ma na Lędzinach FM praca raczej do zdrowych

Ilona
@Antek

złote góry? :( to Tobie co takiego tu musieli obiecać, że taki zawiedziony jesteś?

Kocica
@Anonim

Atmosfera bardzo zła pani Renata stosuje (usunięte przez administratora)ale za przyzwoleniem szefów premia? Co to takiego zwrot kosztów jaki zwrot? Zwroty za leki hmmm może kiedyś jakieś były teraz tylko wspomnienie. Ludzie wypłata jest na czas to fakt ale zawsze (usunięte przez administratora) jeszcze nie było miesiąca jak pracuje 7 lat żeby czegoś nie brakowało. Projekt to porażka ludzie przychodzą i szybko znikają ja też mam już normalną pracę.

@Kocica

Zwrot za leki to chyba tylko dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy tutaj każdy musi mieć grupę żeby się przyjąć? Jaką najlepiej? Stopień umiarkowany jest ok?

Vera

Pracuje tu od dwóch miesięcy i wszystko ok. Wypłata się xgadza. Za leki zwracają. Jestem zadowolona . Zawsze łatwiej narzekać niż zabrać się za robotę. A później obwiniać wszystkich tylko nie siebie

Pracuję w Firmie Probet w biurze od 2 lat. Wypłata zawsze na czas, bardzo fajna atmosfera miedzy współpracownikami. Jestem osobą niepełnosprawną, do tej pory inni pracodawcy mnie dyskryminowali mimo posiadania wykształcenia wyższego, dodatkowych kursów i doświadczenia. Nie ma problemu z urlopem. Osobiście polecam.

@Karolina

Dziękuję za opinię właśnie ja mam orzeczenie od 6 lat ale pracuje normalnie na otwartym rynku ,zamieżam to zakończyć już, zero zrozumienie że strony pracowników po co mi to !będę właśnie szukać taką pracę chronioną.

Pracuje w tej firmie od 2019 roku. Wypłaty na czas, nikt nie zmusza do nadgodzin. Jeśli jest się sumiennym i wywiązuje się z obowiązków są premie. Nigdy nie miałam problemów z urlopem, by móc iść na zaplanowane badania( oczywiście zgłoszone wcześniej). Ogólnie polecam pracodawcę, a jeśli chodzi o atmosferę, jest to praca wśród ludzi, więc zawsze znajdzie się ktoś komu będziemy zawadzać, są to zazwyczaj osoby, którym nie chce się pracować.

Nina

Byłam pracownikiem w firmie Probet i nie polecam Pani Eli Kieliszek, która wprowadziła mobing, zabierała telefony, grzebała po torebkach oraz zagladala do cudzych dokumentów i oczywiście jak chciałeś/as poinformować miesiąc temu, że masz bardzo ważne badanie USG, to ci powiedziała wprost, że nie możesz i nie da ci w tym dniu wolnego i jeszcze po tobie krzyczała i wyzywala cię. Nie polecam, znęca się psychicznie nad pracownikami. Oszukiwała z urlopami patrzala na swoją (usunięte przez administratora) Jak ona była na L4, bo jej się do ręki wbił kawałek szkła, to nikt nie mówił, że jest na L4 miesiąc, ale jak ktoś naprawdę choruje to już mówi, że tyle czasu na L4 , większość pracowników popadła w depresję i to na obiekcie Coingu. Nie polecam tam pracy jako pracownik sprzątający nigdy w życiu.!!!

Małgorzata
@Nina

Ale tylko przez tą panią nie polecasz? Jest możliwość pracować pod kimś innym? Zgłaszaliście to w ogóle gdzieś wyżej że tak się dzieje? Jak reagują na takie zgłoszenia?

@Małgorzata

Tak było zgłoszone, ale firma nic z tym nie robi, a co do kwestii firmy Probetu można próbować, ale napewno nie w Coingu z Panią Ela... Nie polecam naprawdę.

@Nina

Droga Pani miałaby pani na tyle odwagi pisać imionami i nazwiskami gdzie jest RODO, TO NIECH PANI MA NA TYLE CYWILNEJ ODWAGI NAPISAĆ SWOJE IMIĘ. poza tym jakie zachowanie pracownika w stosunku do innych pracownic, takie zachowanie tych pracownic do ciebie. Tak to jest jak się jest PRZODOWNICA PRACY. Nic tylko chodzisz na l4, albo w ciągu miesiąca 6 urlopów na rzadanie. A wc i windzie ROBIŁAŚ SOBIE CIĄGLE ZDJĘCIA. CO BRAKUJE CI HERBATKI W COIGU. A JAK OCZERNIALAS PRACOWNIKA Z COIGU... CZEMU O TYM NIE PISZESZ.... NEGATYWNE OPINIE PISZESZ A FRANCA JEST Z CIEBIE.

@Małgorzata

Pani Malgorzato . Pani Nina opisała 1/10prawdy .A mianowicie -krzyżowanie innym planowanych urlopów. 1 dzień wcześniej informowanie brygadzistki i innych pracowników że idzie się do szpitala lub ma się jakieś badanie lub lekarza .Tak 1 DZIEŃ PRZED . Branie zwolnień lekarskich na wszystkie możliwe święta jakie obchodzimy w Polsce i w okresie wiosenno letnim i urlopowym branie l4 tak że inne pracownice musiały zmieniać daty urlopu .gdzie wszystkie urlopy są planowane wstępnie wcześniej. Poza tym w Coigu pracuje powyżej 10 sprzataczek i sprzataczy więc wszystkim jest ciężko dogodzić A każda chciałaby mieć urlop w okresie wiosenno letnim i żeby ciepło było.DWA CO NAJWAŻNIEJSZE INTERPRETACJA I SPOSÓB ZROZUMIENIA I WYPOWIEDZI PAN KTÓRE RZEKOMO sa POSZKODOWANE PRZEZ PANIĄ ELE TEŻ WIELE POZOSTAWIAJĄ WĄTPLIWOŚCI. A WINA ZAWSZE JEST PO OBU STRONACH.NIE TYLKO PO JEDNEJ .NAJWIDOCZNIE JEŚLI FIRMA NIE PODZIALALA W NIC W TYM KIERUNKU TO TEŻ PODAJE WĄTPLIWOŚCI SŁÓW PANI NINY .

Lola
@Nina

Nie masz odwagi napisac swojego imienia a krytykujesz p Ele piszesz bzdury wyssane z palca pracuje z p Ela 6 lat i nie zauwarzylam zeby byl tu (usunięte przez administratora) czy przeszukiwanie jakis dokumentow pracownikow ktorych tu na obiekcie nie ma a gdybys byla udciwym pracownikiem to bys pracowala po twoich wpisach to wiemy kim jestes nawet twoj Nick ci nic nie dal

Zuzia
@Nina

Jestem pracownikiem od 7lat na danym obiekcie , nie przypominam sobie ,żeby brygadzistka stosowała (usunięte przez administratora)a wręcz przeciwnie jest za pracownikiem a nie przeciwko .I traktuje wszystkich jednakowo .a jeżeli chodzi o premie to brygadzistka nie ma wpływu..a za co ty chcesz dostać premie jeżeli ciągle chodzisz na l4 a inne pracownice za ciebie pracują na okrągło .a Firma Probet jest zawsze i na czas wypłacalna.( I tak wiemy kim jesteś ) .

Maja
@Nina

Pracowałam na Coigu nigdy nie było takich sytuacji jak to ktoś opisał pani brygadzistki jest wspaniała osobą i sprawiedliwa dobrze się pracuje tam to są po prostu oszczerstwa chyba tej pani brakuje papierosów i picia kawy na palarni i tylko siedzenie nie praca a ten kto chce pracować to pracuje a nie rzuca oszczerstw w kierunku pani brygadzistki która jest przefajna osobą

Maja
@Nina

I w każdym słowa znaczeniu chyba pani niewie co to jest mobbing nigdy pani brygadzistki telefonów nie zabierała i nigdy nikomu nie grzebała w torebce z pani strony to są zwykle oszczerstwa w kierunku pani brygadzistki jak można być tak perfidnym i pisać takie rzeczy

Kamila
@Nina

Jestem w firmie probet od roku i jest bardzo fajnie Pani brygadzista zawsze trzyma naszą stronę i na przeciw trudnością wychodzi . a NEGATYWNE rzeczy się nie pisze o innej osobie URZYWAJAC NAZWISKA I IMIENIA .

Lusław
@Nina

Ten probet to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora),pijak i banda (usunięte przez administratora).rozpieprzyć to towarzystwo!!! Ludzie nier zatrudniajcie sie tam,bo to strata czasu!!! ta firma juz dawno poweinna być rozwiązana,i ci brygadzisci,pracownicy powichroiwani,a ta dyrektorka do to warzywo do perfidna baba!!! to (usunięte przez administratora) a nie zakład,(usunięte przez administratora)i wykorzystują ludzi,jeden pracuje a reszta sie opieprza i to cala prawda!!!1 To prawdfa że nie chcą dawać urolpów,kludzie chorzy do p[racy przycvhodza,a potem siedza na l4 długo i umierają powoli.Tym musi zająć się prokurator!!!!!

@Maja

Doskonała wiem co to (usunięte przez administratora)i wiele mam świadków jest, cóż przyjaciółki Pani Eli będą po jej stronie i trzymać się jej strony jak pies budy. Doskonale wiemy nie tylko ja, a więcej osob, które się zwolniły nie bez powodu, że były zabierane telefony i wyzwiska do pracowników.

@Lola

Za to wy mieliście odwagę powiedzieć wprost w oczy tak?? Chyba z księżyca się urwalyscie, a wasze teorie są wyssane z palce. Prawda jest taka, że (usunięte przez administratora)jest tam i będzie i zabieranie telefonów oraz szanowne Panie wy przesiadujecie po 2h, a zwalacie winę na innych. Niestety są tam kamery i wszystko widzą. Każde klamstwo ma krótkie nogi. I dobrze wiecie, że większość osob się zwolniło. Nie polecam Coingu nikomu.

@Nika

Hahahahha ???????????????? To są właśnie słowa Pani Eli, która potrzebuje pilnie lekarza, bo emocje idą w górę. Nikt nie pójdzie tam do (usunięte przez administratora) urlopy były wpisywane jak się chciało, a w kadrach było inaczej, że było więcej tego urlopu ? I co mam na to potwierdzenie jeszcze jakieś sugestie rzuci do mnie Pani? Czy tylko wyzywac potrafi Pani tak jak na. Obiekcie bez kamer w kanciapie. Każdy cwany tam po jednych pieniądzach, a reszta właśnie się zwolniła z tego powodu, bo Pani Ela zabierała telefony i (usunięte przez administratora) był w pracy. Powodzenia w dalszym ciągu, a karma wraca szybciej jak to możliwe. ????

@Kamila

Nie zgadzam się z twoją wypowiedzią przyjaciółko Pani Eli razem latacie na papierosy l, a na innych przeklinacie.... Pani Ela i reszta zakłamanych zasłużyliście sobie sami na taka opinię i nikt nie przyjdzie do was pracować. Powodzenia w dalszym ciągu, a karma szybko wróciła, bo coś pracowników ubyło. Wszystko ma swoje ręce i nogi, a kłamstwa wyjdą z poza kamer.

@Nika

Ja napisałam sama prawdę i wiele osób mi to potwierdziło, że jesteście banda zakłamanych i tylko na innych gadacie i wyzywacie, szantazujecie itp krzyczycie na cały coingu, aż was słychać....

@Lola

Ty dobrze wiesz, że tam jest (usunięte przez administratora)tylko jesteś przyjaciółka Pani Eli ... Ja Hahaha ty jesteś nieuczciwą pracownica weź spadłaś z księżyca naucz się na własnych błędach. Patrz na siebie, bo cię w tyle zabraknie.

An
@Nina

Można wiedzieć w jakim mieście pani pracowała w tej firmie.I czy dodatkowe 10 dni urlopu daja.

sonia
@An

Urlop jest zwykły i ten plu s 10 dni, moglam wykorzystać.

Sonia C.

pracowałam ponad rok w firmie probet, nie było nigdy problemu z wynagrodzeniem, przychodzilo w terminie tak jak sie umwiałam. Atmosfera jak wszędzie, raczej zależna od humorów pracowników, ale to tak jak wszedzie. Dobrze mi się pracowało, gdyby zdrowie pozwoliło pracowałabym dalej.

Tragedia, nie wypłacają nawet najniższej krajowej, osoba (usunięte przez administratora)jak (usunięte przez administratora) worek treningowy, wyzwiska i obrażanie ciągle, szukają darmowej siły roboczej..

Nina

Ja jako były pracownik nie miałam wyplaconej premii, a pracowałam dwa tygodnie. Tragedia (usunięte przez administratora) normalnie i jeszcze ta cała Pani Ela, która się wtrąca w waszą wypłatę i jest (usunięte przez administratora), zastraszanie oraz wyzwiska, poniżanie i krytykowanie pracownika.

huligan

To czemu tego nie zgłosicie do inspekcji pracy żeby skontrolowali firmę, takie zachowanie pracodawcy to wasza wina , bo mu na to pozwalacie

@Nina

Ha ha ha. Pracowałaś dwa tygodnie i chcesz premie. Premie się dostaje za uczciwa miesięczna pracę, to reszta dziewczyn dostawała, bo pracować za ciebie musiała. Jak się lewusem i nierobem i popija się w lato godzinami kawkę z dziewczynami swojego pokroju, na palarni a później niewyrabiałyscie się ze sprzątaniem i czekać na Was trzeba było, to było dobrze. I te wasze (usunięte przez administratora)lamentowanie, jakie to pwy chore jesteście, a ile ludzi macie na swoim terenie. (usunięte przez administratora) Same sobie jesteście winne za postępowanie wobec Was... Nie było się fer wobec dziewczyn to i dziewczyny postepwqly też tak samo. Chcecie być traktowane uczciwie z szacunkiem a same miałyście, miałaś wszystkich w głębokim poważaniu....

Kinfa

Jak mogą najniższej krajowej na umowie nie wypłacać, skoro oprócz PIP mają nad sobą PFron ??? No na logikę.. inni piszą że (usunięte przez administratora) na l4 .. Jak?? Zamiast 80 % wypłacają 100 % ?? Ludzoe; jeśli macie już oczerniać; róbcie to inteligentnie a nie na chybił trafił

Tytttttuseekkkk

Firma jako taka Świetna. Gorzej że atmosfera między ludźmi na obiektach jest różna. Jak w każdej firmie. Powoli pojawiają się zmiany . Większy nacisk na kierownictwo by pilnowali porządku i zespołu

@Tytttttuseekkkk

Dziękuję za opinię a często zdarza się że po jednej osobie się siedzi na obiekcie to wtedy mniejszy zament pewnie.

Nikomu nie polecam, na rozmowie obiecują premie, pieniądze za leki i pieniądze na paliwo, a po tygodniu pracy pracownicy mówią Ci że to jest ściema. Mimo recept od lekarza to oni wybierają sobie które leki są Ci potrzebne a które nie i nie płacą wcale albo śmieszne kwoty jak np. Z recepty na 350 zł oddali tylko 30! Ludzie dojeżdzający po 40 km w dwoe strony dostaka za paluwo tyle samo co ci którzy jeżdżą 10 km dziennie! Marne 100 zł co to jest na paliwo? urlopami jest masakra, urlop dostają wybrańcy, a Ty szary pracowniku czekaj kiedy Ci rzucą 4 albo 5 dni bo tłumaczą się że nigdy nie ma ludzi. Na obiekt też trzeba trafić ja na sprzątaniu nie trafiłem, kierownik miał gdzieś co tam się dzieje, a jedna pani wszystkich chciała ustawiać pod siebie. Ludzie jej zakupy robili , ona pracowała po 6 godzin a dostawała pieniądze za 8. Jednym słowem porażka.

Kuba
@Adam

Chyba ci pomieszały firmy kolego

Gosia

Wszystko prawda.

Lusław
@Adam

Tak Adamie,ta marchewka zatrudnia do pracy po cichu księdza do roboty papierkowej i nadzorowania zdalnego w probecie,bo mi sie kolega w pracy na zmianie wygadał - możnna tak,i dlatego premii nie dostajemy!!!! to (usunięte przez administratora)

Juras ogoras
@Adam

Przeciez to regulują przepisy kodeksu pracy ... więc nie bardzo jest jak (usunięte przez administratora) bo nad tym czuwa PFRON jeszcze..

Lesna jagoda

A ja pole am prace tam. Praca zawsze hyla lekka. Nie miałam problemów z urlopem czy pujsciem do lekarza. Wypalta zawsze na czas .

Czy w Probet Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Anon

Można zapytać gdzie pan pracował w tej firmie?

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Nie polecam pracowac w probecie wola przyjmowac (usunięte przez administratora)ialkoholikow niz zlyklego czlowieka nawet urlopy nie ktorzy dawac

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Probet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 17 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Probet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Probet Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Probet Sp. z o.o.