Opinie o ASCO GDYNIA w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ASCO GDYNIA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ASCO GDYNIA o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASCO GDYNIA w Gdynia

Edyta Nowy wpis

To prawda ze firma stosuje nowe technologie ? Jaki macie sprzęt pracowniczy ?

Jaspis Nowy wpis

Firma, która potrafi sobie poradzić z każdym tematem. Sprawnie i rzetelnie sprawdza się w trudnych tematach. Nigdy nie było łatwo ale skutecznie.

Jaspis Nowy wpis

To dobra firma. Praca ciekawa i absorbująca. Nowe technologie. Wymagająca ale warto w takiej firmie podjąć prace. Technologie z wielu dziedzin. Dobra załoga.

Remiks Nowy wpis

Aktualnie ASCO GDYNIA poszukuje pracowników na stanowiska: Spawacz MIG MAG,Lakiernik przemysłowy oraz Pracownik dozoru.

Aplikowałeś do firmy ASCO GDYNIA? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Patrycja

Czy ASCO GDYNIA poszukuje w tym momencie nowych pracowników? W sieci nie znalazłam aktualnych ofert pracy, dlatego każda informacja na ten temat będzie cenna i pomocna dla forumowiczów, którzy są w trakcie poszukiwania pracy.

emers

Pracowałem tam jakiś czas, na początku zapowiadało się super. Okazało się, że pensja na czas to mrzonka, że każdy ma inne prawa i nie ma się co łudzić o równe traktowanie, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że ta firma aspirując na prężne przedsiębiorstwo ledwo wiąże koniec z końcem i wiecznie nie ma kasy. Pomijając fakt wielu niepewnych interesów i zagrań wewnątrz firmy. Osobiście nie polecam nikomu kto szuka normalnej stabilnej pracy z perspektywą rozwoju bo tu raczej się tego nie doczeka.

Fix

Moim zdaniem jest fajnie i wartościowo, ja tam polecam wszystkim

Scooter

A więc pracowalem w ASCO dobrych parę lat i odeszlem na wlasne życzenie na kopalnie z powodu przeprowadzki w inny rejon polski , a tera o ASCO pracowalem tam przez 6 lat jako ślusarz-mechanik -serwisant i napisze jak bylo a wiec wszystko co sie należalo ustawowo to dostawalem diety nadgodziny i diety zagraniczne tak jak ustawa przwidywala to bylo , nadgodziny wyplacane , wczasy pod gruszą podwyzki byly chodz jak wszędzie trza bylo o nie walczyć wylylali na szkolenia nawet do austrii , nawet oferowali pozyczki z firmy na bezopocentowaniu jak ktos potrzebowal wystarczylo napisac proźbę , atmosfera ogólnie ok chodź nieraz przeloźeni nie mający pojecia prónowali ći organizowac prace ale to w koncu wychodzilo na moje ;) i robota szlła i wszyscy byli zadowoleni wyposażony w narzędzia bylem w 100% to co chcialem i co bylo niezbędne dostalem i nie powiem parę dużych remontów i modernizacji przeprowadzilem a i poważnych serwisów w kooperacji z austryiakami , Prezes i właściciel spoko czlowiek miał pojęcie o maszynach jako dobry konstruktor wiec bylo w nim wsparcie jak co zawsze wyluchal problemu i jak posiadal wiedze to pomógl . Zarobki mialem ponad dobre więc nie moglem narzekać ogólnie bardzo donrze wspominam współprace z ASCO Gdynia bo i po mojej zmianie miejsca pracy nadal z nimi wsółpracowalem w paru tematach .

onix
@Scooter

scooter mozna prosic o kontakt na priv email krik884@gmail.com

kandydat

Slither - 2012-02-28 10:13:59 W moim przypadku rozmowa kwalifikacyjna poszła gładko i w miłej atmosferze, jedynie złe wrażenie zrobiła na mnie kamera, która wszystko rejestrowała. Pan dyrektor uprzedził mnie przed włączeniem sprzętu, że rozmowę musi jeszcze obejrzeć Prezes firmy, który jest najbardziej decyzyjny jeśli chodzi o kadrę i stanowisko o które się ubiegałem. Dostałem dobrą ofertę pracy i nie miałem problemu z kontaktem interpersonalnym kimkolwiek z tego biura. Zanim odbyłem rozmowę słyszałem parę złych opinii obiboków, którzy zostali zwolnieni jesienią, aktualnie przeprowadzają reorganizację i wymieniają nienajlepszych pracowników. chłopie... pracujesz tam i próbujesz poprawić opinię na goworku... ja tam nie pracowałem, ale po telefonicznej opinii kolegów nawet na rozmowę nie poszedłem.... kamera... kopiowanie świadectw pracy... w trakcie rekrutacji zmiana stanowiska i praca na umowę zlecenie... [usunięte przez moderatora]. to delikatne określenie tego, co robią

Slither

anomin

Ostrzegam przed tą firmą! Dziwne typy... Firma postępuje w nierzetelny oraz nieuczciwy sposób w stosunku do kandydatów, przed którymi zataja rzeczywisty charakter stanowiska na które aplikują. Firma celowo wprowadza w błąd potencjalnych kandydatów do pracy narażając ludzi na niepotrzebne koszty oraz marnowanie czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o ASCO GDYNIA - Gdynia

ASCO GDYNIA