GS Marketing

Barway

Opinie o GS Marketing

gaja 2009-12-01 15:21:07
właśnie w gazecie przeczytałam tą oferte możesz mi napisać jak z wynagrodzeniem i czy jest ciężko
anonim 2009-12-08 19:41:46
Właśnie wysłałem CV kumpel tam był i mu się podobało ale w tamtym roku nie wiem jak teraz
lio27 2010-12-12 16:35:23
praca jest ok, zarobki w zaleznosci od akordu grupy, praca przy cieciu salaty, pakowaniu, a takze przy cebuli, selerach, wszystko zbiory, najlepiej jest na selerach i salacie i najlepiej pojechac w maju do wrzesnia, ja bylem i jestem nadal, polecam wszystkim polakom, duzo ludzi tutaj pracuje, [usunięte przez moderatora]
marekpb29l 2010-12-12 16:57:10
ja tez tam bylem i bylo wszystko na miejscu, praca, kasa i zakwaterowanie, wielonarodowosc, bulgarzy, polacy, rumuni, litwini. hungarzu, hiszpanie, [usunięte przez moderatora]
anonim 2010-12-21 14:28:05
Witam Was...miałam okazje być w Barway i pracować w G&S,... Polecam naprawde kasa niezła... oczywiscie zakwteroowanie na Hostelu bez zastrzeżeńn ale i tak najlepsi byli ludzie których sie poznało...dzieki nim czuje sie KIMŚ...
rybka 2012-03-04 22:26:05
to chyba napisala osoba ktora ma wysokie stanowisko w barway. wszystko jest inaczej, hostel to jeden wielki [usunięte przez moderatora] kasa dobra jak masz znajomosci
1916 b 2012-06-27 13:10:30
syf na hostelu niesamowity ludzie pracujacy w biurze porazka [usunięte przez moderatora] ogolnie nie warto przyjezdzac i tracic nerow i czasu... [usunięte przez moderatora]
Gigas 2014-04-23 08:15:49
A bez problemu idzie znaleźć jakąś chałupę? Bo wiadomo, że to będzie dużo mniej kosztowne rozwiązanie niż mieszkanka firmowe.
Anim 2014-05-09 14:14:28
Witam wszystkich, a więc co do pracy w tym miejscu jest różnie. Ja tam już jeżdżę od 5 lat co rok na sezon - raz zostałem na zimę. A więc praca i zarobki zależą od miejsca w które się dostanie. Jest wiele miejsc gdzie jak się dostanie da się zarobić ale też trzeba trochę się narobić. Nie tolerują "ściemniania". Ale z doświadczenia powiem, że co roku jest coraz gorzej. Tzn ucinają godziny, wymagają coraz więcej i o więcej szczegółów się czepiają. Moim zdaniem jest to dobra alternatywa do osób, które chcą wyjechać na 3-4 miesiące, trochę zarobić i wrócić. Najgorsi to w sumie polacy, szczególnie na wyższym stanowisku gdzie już myśli, że jest królem, ale da się spotkać też sympatycznych ludzi. Najlepiej robić swoje, nie mieć sentymentów i nie jechać tam szukać przyjaźni, bo wielu potrafi to wykorzystać przeciwko nam, tylko pojechać zarobić i wrócić do kraju. Ja od 5 lat jeżdżę na to samo miejsce, kontrakt załatwiam bezpośrednio z szefem działu a nie biurem pracy także nie jest źle, da się, żyć, przeżyć i jeszcze trochę do polski przywieźć.
marko 2015-01-13 18:06:51
Widzę, ze wszyscy pytają o pieniądze i najwyraźniej pracownicy GS Marketing nie chca się dzielić takimi informacjami. Zapytam w takim razie, jak tutaj atmosfera wygląda. Czy ludzie sa mili, a szef uprzejmy? Co jakiś czas zdarzy Wam się wyjść np. na jakieś piwo większa grupą, czy organizowany jest inny wyjazd integracyjny?
tomo 2015-01-24 13:17:21
Jak nie macie wyjścia to polecam G's :)
Anonim 2015-01-27 23:21:26
GG 52678870 Kto chce niech pisze a mogę powyjaśniać wszystkie kwestie z zakwaterowaniem lokalizacją zakupami i innymi najważniejszymi kwestiami bez ściemy ;) Ale jeżeli ktoś jest jakiś niedorobiony kibic czy hiphopowiec albo jakaś ladacznica to proszę nie marnować mojego czasu ;)
Czoczo 2016-05-15 14:53:57
To, że zatrudniają na umowę o pracę to i ja wiem @wellos. Nie wiem jednak czy słyszałeś, ale w firmie możliwy jest awans i premie, co, no bądźmy szczerzy, nie w każdej robocie jest jednak możliwe. Wystarczy się trochę wykazać.
karollo 2016-12-04 21:54:16
byłem w 2004 roku zaraz po wejściu do unii, zarobiłem niby jakieś pieniądze i na studia wystarczyło przez 2 lata. Generalnie to wyzysk człowieka, ja ciąłem pekińską, praca nad siły w pokoju miałem bułgara i litwina. Jedyne co to nauczyłem się biegle po rosyjsku.
Zostaw swoją opinię o GS Marketing - Barway
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GS Marketing