Opinie o GS Marketing w Barway

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie GS Marketing. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GS Marketing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GS Marketing w Barway

26years Nowy wpis

Witam. Jak teraz dostać się do Gsfresh na kierowcę autobusu? Czy firma pomaga w załatwieniu wizy?

Czy w GS Marketing poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

90076 Nowy wpis

Nie.Nigdy nie było.

Marzena Nowy wpis
@90076

To może chociaż sama podstawa jest wysoka? Podasz jakieś widełki tak mniej więcej? Powyżej czwórki można zarobić?

90076 Nowy wpis

Stawka minimalna 9,50. Po 48 godzinach+ 25% nadgodziny.

Usunięto kilka moich wpisów. Dlaczego.

Czy pracodawca GS Marketing motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ewelina

ale chyba aż tak źle finansowo tutaj nie jest skoro wytrzymałes 9 lat ??

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GS Marketing, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Ķajucha

Witam .pracowalam w Gs prawie 2.5.roku z przerwami na zjazdy ...Powiem jedno praca dla silnych psychicznie .i nie chodzi mi o warunki pracy .ale o przebywanie w pokojach urągajace wszelkich norm spolecznych ..Pokoje są 6 osobowe .malenkie w ktorych miesci się doslownie 3 podwójne łozka .rząd 6 drewnianych szafek na ubrania .jednej czy dwoch wiszacych polek na talerze oraz stolu z 4 krzeslami i lodowki ..to wszystko na 6 osób ..Jest to jedna wielka wieś.gdzie każdy o każdym wie dosłownie wszystko .śpisz .na łożku piętrowym i jest podzial na pokoje meskie i żenskie ..nawet jak chodzi o malzenstwo ...praca jak praca .jak jest to idziesz codzien a jak nie masz to siedziszna offie i nie zarabiasz

ktos
@Ķajucha

przez ta firma stracilam chlopaka Wyjechal i znalazl sobie nowa niby podzial a spia razem ze czasem w jedym pokoju 8 osob

K
@ktos

To tak jak ja

Czy w GS Marketing jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nikt

Nie. Zero reakcji . Rumuni i Bułgarzy są "de best " Polacy do roboty i "morda w kubeł". Rozmowa z "przełożonymi " kończy się na zastraszaniu . Jestem tu 8 lat. Chyba DOŚĆ !!!!

Igor

Czy po studiach chętniej biorą do pracy?

Więzień obozowy nr ...

Witam. Nie wiem jak jest tam teraz byłem tam kilkanaście lat temu. Praca prze sggw W-awa. Opłacony wyjazd z własnych środków kwota na tamte czasy była B.wysoka chyba ponad 2tys. Z planowanego zarobku ok 20pare 30 parę tys. Zł. dostaliśmy ok 1/3. Ponad 3 miesiace zsyłki. Warunki? Prawie jak w więzieniu tylko do nas nie strzelano. Po 2-3 w 1 kabinie prysznicowej to byla codzienność. Obsada dowodząca ludzmi była często jak esesmani lub (usunięte przez administratora) Dobierali sobie do takich celów obcokrajowców ze wschodu. Jeżdzili terenowymi.luxusowymi autami. Polacy też byli z nimi ułożeni często na superwajzorach. Im czas pracy od wstania do powrotu liczono nam od dojazdu na pole i do końca pracy. Jednak nie do końca bo najwyraźniej falszowano listy i skracano chyba do normatywnych godzin i potrącali nasz zarobek AKORDOWY za który ktoś musiał dostawać odsyp bo przy wypłacie często brakowało. Była już wtedy godzinówka a pracowaliśmy w akordzie. Cięcie pora chlopaki mówili że masakra, sałaty od 2-3do 5rządków jak ktoś miał offa. Krew z nosa niemal każdego ranka u dużej liczby osób a nawet na polu. Zejść z łóżka żeby się nie zabić z rana było wyzwaniem. Odliczanie dni do końca, modlitwa o szybki powrót do domu. Chętnie porozmawiam więcej w sądzie bo od dawna sie do tego przymierzamy. Mam zdjęcia i świadków. Zgwałcona była tam też dziewczyna, kilka dni musiała wziąć offa żeby dojść do siebie. Pijani Ukraińcy to była codzienność, libacje do rana nie dawały odpocząć zmęczonym ludziom. Cięcie sałaty czy pora to jedna wielka Akordowa robota na 300% normy a może i wiecej. Kilka tysięcy sztuk sałat dziennie na 1 katera! Napis na drzwiach w pokoju na przywitanie pierwszego dnia postawiony przez poprzedników "Witamy w Piekle". Zamiatanie afer pod dywan, łamanie praw człowieka? podali mam 2 szczepionki - Bóg jeden wie co to było! Jedną niby na tęrzec a druga ? Jednej się można było wyprzeć jakoś, że w PL szczepiony ale odmowa drugiej oznaczała powrót do domu tak nam tłumaczono być może okłamano. Kontrola z inspekcji pracy jak była superwajzor dostawal telefon lub sam zobaczył i wydawał nakaz zwolnienia obrotów Rigu i tempo cięcia spadało ponad połowę, a może i o 2/3 ludzie czasem mieli omdlenia z wycieńczenoa tak było gorąco. Był zakaz filmowania i robienia zdjęć na polu.Jeden wielki (usunięte przez administratora) wyzysk, ofice zabrał nam paszporty byśmy nie mogli uciec z farmy i wrócić wcześniej do PL. Worki reklamówki podczepione na wąskim pasie po kilkaset sztuk wciskaly się w skórę . Okłamywali nas dlugo ze paszporty do Home Office wysłane czy coś w tym stylu. Co niektórzy młodzi piękni silni jak wpadli w oko to pukali taka blond polke z ... która z anglikiem starszym od siebie się związała... koleś wysoko w strukturach ... , jedno wielkie ... .

Były kater z GS
@Więzień obozowy nr ...

Po kilkunastu latach nie masz co iść do sądu bo roszczenie jest już dawno przedawnione. Ja byłem w 2005. W 99% to co piszesz to prawda. Natomiast można było w każdej chwili zrezygnować i wyjechać. Nawet w biurze zarezerwowali bilet do Polski. Była kiedyś rejestracja dla obcokrajowców w jakimś urzędzie zwanym Home Office. Paszporty na pewno oddawali, bo ja cały czas miałem go przy sobie, nawet chodziłem z nim na pole. Po powrocie był brudny i zniszczony. Zapomniałaś dopisać o alarmach przeciwpożarowych. Jak się nie wybiegło przed hostel, to była kara potrącana z pensji. Były jeszcze kary za nieposprzątany pokój. Kontrola odbywała się wtedy jak wszyscy byli w pracy na polu. Na nasz pokój też nałożono taką karę. Okazało się, że akurat tego dnia kiedy niby było brudno kolega miał day off i cały dzień siedział w pokoju, bo była brzydka pogoda. Żadnej kontroli faktycznie nie było. No i obowiązkowa stołówka, za którą potrącali z wypłaty. Nam superwajzer wprost powiedział, że jak nie na akord nie wyrabiamy minimalnej stawki godzinowej to wpisuje mniej godzin, tak żeby się wszystko w papierach zgadzało.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w GS Marketing?

Były pracownik GS

Nóż do cięcia sałaty z kwadratowym czubkiem.

Waldemar

Podpowiedzcie jakie są nastroje wśród pracowników? Warto aplikować?

Martyna

Jakie kraje wchodzą w grę na wyjazd ? Pozdrawiam

Kd

klamstwo klamstwem pogania to jest wlasnie Gs omijane jest prawo pracy uwazajcie anonim

Joanna

@Aga - dziękujemy za informacje - będą one cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy. Czyli GS Marketing zapewnia zakwaterowanie, tak? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z firmą?

Aga

Wejdż na ich oficjalna stronę, tam aplikujesz do pracy .Ja tam pracowałam 2 sezony i znów aplikuje , jak jedziesz do pracy a nie nastawiasz się na balety za zarobiona kasę to odłożysz , Najczęściej poszukują do zbioru pieczarek bo tam jest wielka rotacja i ciężko , w okresie zimowym są przestoje , pracujesz mniej ale na opłatę pokoju i jedzonko wystarczy ,Minus straszny to pokoje 6 osobowe z łóżkami piętrowymi w malutkim pomieszczeniu ,Praca to przeważnie taśmy przy rzodkiewce , selerach ,szpinaku w chłodniach .wypłacają zgodnie ze stawką krajową (7.50 brutto) i terminowo czyli w każdy piątek

Joanna

Czy GS Marketing poszukuje w tym momencie nowych pracowników? W sieci nie znalazłam aktualnych ofert pracy - czy zatem firma prowadzi rekrutacje wewnętrzne? Na jakie stanowiska najczęściej sa poszukiwani kandydaci? Każda merytoryczna wiadomość będzie cenna i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

doktorek

a jak jest na wissi chodzi mi o ludzi jakies dziewczyny fajne sa,atmosfera fajna mozna cos poderwac

Joanna

A jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Chętnie usłyszymy więcej od pracowników GS Marketing.

karollo

byłem w 2004 roku zaraz po wejściu do unii, zarobiłem niby jakieś pieniądze i na studia wystarczyło przez 2 lata. Generalnie to wyzysk człowieka, ja ciąłem pekińską, praca nad siły w pokoju miałem bułgara i litwina. Jedyne co to nauczyłem się biegle po rosyjsku.

Czoczo

To, że zatrudniają na umowę o pracę to i ja wiem @wellos. Nie wiem jednak czy słyszałeś, ale w firmie możliwy jest awans i premie, co, no bądźmy szczerzy, nie w każdej robocie jest jednak możliwe. Wystarczy się trochę wykazać.

GG 52678870 Kto chce niech pisze a mogę powyjaśniać wszystkie kwestie z zakwaterowaniem lokalizacją zakupami i innymi najważniejszymi kwestiami bez ściemy ;) Ale jeżeli ktoś jest jakiś niedorobiony kibic czy hiphopowiec albo jakaś ladacznica to proszę nie marnować mojego czasu ;)

Zostaw merytoryczną opinię o GS Marketing - Barway

• Jak się pracuje w GS Marketing?

Zobacz opinie na temat firmy GS Marketing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GS Marketing?

GS Marketing