logo PolWork-Service

PolWork-Service

Hamburg

Opinie o PolWork-Service

embrion 2014-09-09 12:26:17
Witam, jak jesteś przyzwyczajony do pracy swojego pośrednika od 8 do 16 to tutaj się bardzo zdziwisz, dla pracowników którzy wyjeżdżają od nich są praktycznie cały czas dostępni ( nie wiem jak jest w innych przypadkach mówię za siebie) pod względem organizacyjnym po ich stronie wszystko było ok, jak nie umiałem się dogadać z pracodawcą czy w hotelu to pomagali.
Marcin 2014-09-22 15:40:58
Witam jezdze od nich caly czas jest super pomocni we wszystkim prace mam dobra szef jest dostepny i pomaga we wszystkim mily czlowiek to prawda ze jak nie mozna sie dogadac to szef pomaga polecam Polwork-service
edzio 2014-12-03 16:45:06
Hej, jak porozmawiasz z Panem Tomkiem to on Ci powie jak wygląda pobieranie opłat - PolWork nie pobiera opłat od pracowników bo tak robić w Polsce nie można i nie wiem kto tak robi ale na pewno nie oni, jezdze z nimi od 2 lat. Ja jestem malarzem wiec tylko o pracy malarza sie wypowiem, zakwaterowanie organizuje nam pracodawca nie PolWork, stawki sa zawsze takie jakie podaje firma w ogloszeniu, co do netto to kazdy ma inaczej bo to jest kwestia klasy podatkowej itd, PolWork jest posrednikiem, umowe o prace macie z niemcem ale jak sa problemy zeby cos zrozumiec czy zalatwic to P. Tomek pomaga. Po nowym roku znowu sie u niego melduje bo wiem ze jak wyjade to mam prace a nie stoje w polu! pozdrawiam i mam nadzieje, ze pomoglem.
Seweryn 2015-01-08 08:36:45
Witam Firma Pana Tomka jest rzetelna wyjezdzam od niego 2 lata i jest ok zawsze pod telefonem i zawsze pomaga w razie problemu polecam jak najbardziej
kaj 2015-03-26 20:32:42
Witam, czy to wszystko co piszecie dotyczy firmy MAAS Aviation? bedę wdzięczna za odpowiedź
desperat57 2015-06-09 13:01:48
a są jakieś oferty w których nie wymaga się znajomości języka???
rikko 2015-07-30 22:38:02
Skoro język jest obowiązkowy tak jak mówisz to po kiego firma daje oferty tzw bez języka niemieckiego, kto tu zciemnia, a morze sa takie oferty i ktoś pojechał w ten sposobu. ???
hamburg to pułapka na polskie kobiety 2015-07-30 23:20:06
ja pierd....wyjazd bez znajomości języka
do hamburga to jadą tylko polskie prostytutki,tam nie ma pracy dla porządnych kobiet ,każda która się pojawi odrazu lądują w burdelu,daję 2 do 3 tygodni i nie ma kobiety na ulicy,chyba że w nocy na strip strasse.

nie dajcie się nabrać ostatnio z hamburga moja koleżanka zajmująca się handlarzami dportowała na wschód europu 200kobiet w tym 80 polek.

żadna z was się nie wydostanie jak wpadnie w to, chyba że w tumnie.lub jakaś rodzina zgłosi to pani która ściga takich handlarzy.
august 2016-01-05 20:42:53
a nie przyszło ci do głowy, że mogą potrzebować kogoś do polskiej ekipy? albo, że język zostanie zweryfikowany?
enzo 2016-02-02 00:32:05
hej, ja jestem teraz w okolicach Bodensee i wszystko tak jak się umawiałem, drogie spanie tutaj jest ale juz czego szukamy z chlopakami. ja polecam !
Mar 2016-02-05 21:14:39
Wiecie cos moze o pracy pokojowek? Widzialam ze potrzebuja teraz do hotelu i jestem zainteresowana ta praca.
eno 2016-02-22 21:33:48
ita, no kto nam mógł przekazać? weź i zadzowń....diety mamy, sa tez wyszczególnione w rozliczeniu i umowach
Teodor 2016-03-10 22:02:10
Witam czy ktoś może powiedzieć coś na temat spawania Mag 135,albo 141 na wyjeździe? Za pośrednictwem P.W.S? Jak sprawą z novlegami ,język czy jest wymagany ,przejazd ,płacą czy jacyś korynatorzy są ??
szymon 2016-05-07 15:16:53
@Teodor podejrzewam, że przejazd chyba nie bo w ogłoszeniu nic o tym nie było, widziałem co prawda ofertę na cieślę ale to jedna firma więc w sumie pewnie te same warunki. Dla mnie bardziej od tego przejazdu liczy się to, że gwarantują zakwaterowanie i dietę na wyżywienie
Zostaw swoją opinię o PolWork-Service - Hamburg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PolWork-Service