Opinie o PIGEON w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PIGEON. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PIGEON o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIGEON w Częstochowa

ania Nowy wpis

oczywiście że bardzo ciekawa, a o takie dzisiaj ciekawych to na rynku pracy dla grafików ze świecą szukać, szczególnie we Wrocławiu, a już szczególnie przy realizacji kampanii reklamowych dla znanych brandów a to tutaj obiecują już w ofercie pracy.

ALeksandra Nowy wpis

Witam wszystkich! Długosie zastanawiałam czy się wypowiedzieć ale widze że i o mnie tu napisali , wieć trzeba się wypowiedziec. Pracowałam tam 9 miesięcy firma Fajna bardzo dużo miłych wspomnień mam z nia związanych, pensja też dobra bo płacone było za to jak kto pracuje jak komus sie chciało to mógł dużooo zarobić!! Super atmosfera sami młodzi ludzie każdy ma umowe o prace także wszytsko w jak najlepszym pożądku. Praca w tej firmie to super sprawa na zarobienie pieniedy przez zabawe, a na szefa też nie można narzekać bo stara sie jak może żeby to trzymać wszystko w kupie. Zachęcam do pracy tam naprawde warto można dużo zarobić w super atmosferze:) Pozdrawiam wszystkich współpracowników:):P ALEKSANDRA

******** Nowy wpis

nie ma to jak dzielić się swoimi niepowodzeniami:) ja byłem na rozmowie i co?,skoro mi nie odpowiada to dziękuje i wychodzę a dziele się tym z innymi ze po raz kolejny AZ po ROKU czasu mi się nie udało! żenada.szukam dalej pracy. powodzenia nieudacznikom:)

KAsia Nowy wpis

Siemanko! Pracowałam tej firmie krótka chwile co prawda przyszłam na stanowisko sekretarki ale jak póxniej sie dowiedziałam nigdy tego stanowiska nie było pracowałam jako handlowiec mją trenerką była taka szczupła blondynka o niej nic złego nie mogepowiedziec bo suer dziewczyna od niej tak naprawde dowiedziałam się wszystkiego o co tak naprawde chodziło przepracowałam miesiąc i sie zwoliłam wszystko było by ok gdyby nie szef tej firmy nie jaki pan(usunięte przez administratora) naprawde nikt go nie znosil każdemu potrafił dowalić upokożyc tragedia. Nie idzi tam pracować Bohaterów Katynia 2 to zwykła akwizycja!! Pozrdawiam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PIGEON? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
LiILi55

Witam Wszystkich!!! SKoro mamy się dzielić doświadczeniami to prosze bardzo pracowałam w tej firie bardzo dłuuggooo.(usunięte przez administratora) Gdy przeczytacie w pośredku że oszukują magazyniera pracownika biurowgo czy sekretarkizadzwonicie i zaprosza was na rozmowe na Boharetów Katynia 2 lub na Mielczarskigo to bądzice pewni ze skończycie jako zwykły akwizytor bedziecie sprzedawać Dialog albo Twoją energie i nie zarobice wcaleee.. I to prawda że pieniądz dostaje się za dwa miesiące heh i to jeszce grosze25 zł od umowy a ile niby ich nie wejdzie hhe:P sama się śmieje do siebie jak przypomne to wszystko sobie że taki człowiek naiwny był nic nie da się osiągnąć w tej firy ewszystkie ich awanse to ściema nikt nie zarabia i nikt nic z tego niema wszyscy moi znajomi pouciekali z tej firmy więc radze dobrze nie dajcie się wciągnąc w ten Bajzel :) POZDRAWIAM :P

Firma TRAGEDIA a(usunięte przez administratora) hehe śmiech na sali poprostu(usunięte przez administratora)i nic więcej uciekajciez tej firmy i ta jedo(usunięte przez administratora) tragedia tak fałszywej dwliowej osoby to nie znam. Nie dajcie się wciągnąc w ten bajzel bo nic nie zarobicie a bedzicie caymi dniami łazić od dom do domu od drzwi do drzwi i wciskać ludzią kit na temat Taniej energi!! Pieniądze dostjecie dopiero po dwóch miesiącach pracy KTO MIAŁ DOCZYNIENIA Z TA FIRMA PISZCIE NEI BÓJCIE SIĘ TRZEBA OSTREZC PRZED TA FIRMA I (usunięte przez administratora) WKOŃCU!!!!!

seba

witam, ja tez tam pracowałem tylko że nie miałem takich problemów choć przepracowałem rok. Co prawda też nic szczególnego nie osiągnąłem. a pod kim pracowałeś(usunięte przez administratora) i popieram(usunięte przez administratora) i cała firma PIGEON to (usunięte przez administratora)znam mnóstwo osób które to potwierdzą ! ! ! ludzie pracują tam dla awansu i wyższych celów ale cały czas to tylko obietnice a sam (usunięte przez administratora)już tyle razy zmieniał nazwy firm, miejsca lokali, i partnerów że nie da się tego zliczyć. jeżeli ktoś z was szukał by pomocy piszcie : (usunięte przez administratora)

MIchał66

WItam wszytkich chiałbym sie podzielić informacjami na temat firmy PIGEON!! Odradzam wszytskim pracować tam jeden wielki wyzysk pracowałem tam rok nic nie osiągnąłem pracowałem od rana do późnego wieczora jeżdziłem i sprzedawałem Dialog od domu do domu wciskałem tą beznadziejną oferte ludzią a zorobki heh smiech na sali poproatu w miesiaco maksymalnie 1300 zł wyciągałem (usunięte przez administratora) całymi dniami obiecują góry ze złota a tak naprade nic nie osiągniesz jeden wielki wyzysk teraz sprzedaja moja energie WIedz Ludzie ostrzegam to jedna zwykła akwizycja ogłaszaja się w posredniku że potrzebują magazyniera sekretarki pracownika biurowego a to jedna wielka sciema każdy idzie na handlowca przychodzi na rozmowe z cv i sekretarka wmawia mu ze nie ma odpowiednichkwalifikacji na dane stanowisko i jedyne co mu pozostaje t handlowiec heh smieszne zostajecie umówieni na dzień zapoznawczy i jedziecie ze swoim trenerem lub trenerka w teren i łazicie po domach sprzedając usługe. Ostzegam jeszcze raz przed ta firmą!!! Gdy zaprosza was na rozmowe na bohaerów(usunięte przez administratora)o nie dajcie sie w to wciagnąc to zwykła Akwizycjia za marne grosze każdy bły pracownik to potwierdzi a odeszło ich już bardzooo dużo!! POzdrawaim(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PIGEON - Częstochowa

PIGEON
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Ruska 58-59 lok. 1C
    50-079 Częstochowa