PROMET-STAL Sp. z o.o.

Opinie o PROMET-STAL Sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!
Dziękujemy, że zechcieliście się zapoznać z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłeś/łaś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić :)
Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych i merytorycznych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.
Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail : marta.lopinska@promet-stal.pl

@Łup

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych był i wciąż jest, i nie ma planów, żeby go kiedyś nie było. Pracodawca, który na 1 stycznia nie zatrudnia więcej niż 49 osób, nie musi tworzyć ZFŚS, my jednak zawsze go mieliśmy, i nawet jak zatrudnienie było mniej niż 50 (zwykle blisko-48-49 prac.), to jednak przeznaczaliśmy środki finansowe określone ustawą na świadczenia socjalne dla pracowników, gdyż zawsze było i nadal jest to dla nas istotna sprawa.

Kamil
@Łup

Dokładnie jak przedmówca napisał. Zostałem oprowadzony po hali, zapoznany ze specyfiką pracy firmy. Po kilku dniach zostały mi przedstawione warunki pracy. W sumie stwierdziłem, że to jednak nie dla mnie :)

Pan Samochodzik

I po co piszesz takie bzdury ? Firma szuka pracowników i oferuje bardzo dobre warunki tak płacy jak i socjalu. Jest tu bardzo dobra atmosfera pracy, wiem bo tu pracuję. Ci co się zwolnili bo obiecano im górę pieniędzy przychodzą z powrotem i zostają przyjęci. Są i tacy co to nic nie umieją a na dzień dobry chcą górę pieniędzy. Uczciwi i wartościowi ludzie pracują tu od dawna i sobie cenią. Polecam jęśli ktoś ma fach w ręku i szukaka stabilnego zarobku.

android

ja też słyszałem wiele dobrego o tej firmie, po pierwsze zapewniają stabilne zatrudnienie co w dzisiejszych czasach jest mega istotne, poza tym stawiają też na młodych ludzi, co sprawia, że po prostu nie wyjeżdżają oni za granicę szukać tam pracy, super sprawa

WMa Nowy wpis

Dzień dobry. Jakie podejście ma firma do osoby, która dopiero ukończyła kurs "Spawacz TIG" i nie ma większego doświadczenia w tym zakresie? Na jakie ewentualne zarobki można liczyć początkowo oraz jaka atmosfera panuje w firmie?

Nowy wpis

@WMa

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Czasem rekrutujemy osoby z uprawnieniami spawalniczymi, bez doświadczenia, ale na pewno kandydat powinien dobrze czytać rysunek techniczny, i wskazane, żeby miał doświadczenie jako ślusarz, albo wykształcenie zawodowe w tym kierunku. Obecnie prowadzimy rekrutację dla osób z doświadczeniem min. 2 lata w spawaniu....niemniej sytuacja może zmienić się z miesiąca na miesiąc, wówczas chętnie odświeżę przysłane cv innych kandydatów, także można przesłać swoje cv - koniecznie z dopisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawartych w cv - w obecnej i/lub przyszłych rekrutacjach. Jeśli zatrudnilibyśmy kandydata na spawacza, bez doświadczenia, ale z uprawnieniami spawalniczymi - czyli dla nas tzw. pracownik do nauki - wówczas prawdopodobnie wynagrodzenie byłoby na poziomie troche wiecej niż minimalne na początek. Jeśli chodzi o atmosferę w firmie, starajac się być jak najbardziej obiektywną - mogę powiedzieć co słyszę od pracowników - że cytuję: atmosfera jest bardzo dobra - swobodna, że kierownicy, przełożeni są "normalni"....ale to mógłby wstępnie ocenić sam kandydat w rozmowie ze mną i potencjalnym kierownikiem na rozmowie kwalifikacyjnej - podczas rozmowy wstępnej można już określić samemu jak czujemy się w czyimś towarzystwie.... Mam nadzieję, ze byłam pomocna. Pozdrawiam Marta Łopińska Dział Kadr

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w PROMET-STAL Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Ślusarz, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 21 listopada.

Czk

Witam. Czy jest szansa zatrudnienia człowieka zupełnie spoza branży w tej firmie, i wyuczenia go od samych podstaw?Jeśli tak, to od jakich zarobków w tym przypadku zaczniemy?

Nowy wpis

@Czk

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Rekrutujemy osoby na różne stanowiska, i te biurowe, i te na produkcję. Czasem rekrutujemy osoby bez doświadczenia, np. zaraz po szkole, ale zawsze musi być to ukończona szkoła w zawodzie, na które rekrutujemy, np. ślusarz, czy tokarz, wtedy podstawy wiedzy ma kandydat, ale nie ma doświadczenia. Bywa, że zatrudnimy osobę o wykształceniu zupełnie innym, niż zawodowe techniczne, ale ma ona doświadczenie nabyte w innych firmach np. jako ślusarz, czy tokarz, czyli gdzieś się jednak wyuczyła danego zawodu od podstaw, w tym znajomość rysunku technicznego, bo to jest podstawa. Natomiast nie rekrutujemy kandydatów łącznie: bez kierunkowanego wykształcenia, i bez doświadczenia w pracy na rekrutowane stanowiska. Musi być albo jedno, albo drugie, a najlepiej oczywiście oba warunki spełnione, i takie rekrutacje odbywają się u nas najczęściej.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PROMET-STAL Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko SPAWACZ-ŚLUSARZ.

@Łup Dają jakieś premie na święta, wakacje? Czy tylko sztywna stawka?

@Piotr

Dają przed Wielkanocą i przed Bożym Narodzeniem, ja mam teraz dodatkowe ok. 350 co święta, dają po dłuższym urlopie ok. 500 zł, albo więcej jak masz rodzinę, ja dostaję ponad 600 zł, bo mam dzieciaki, no i na dzieci dają raz w roku ok 300 zł na każde (żłobek, przedszkole, szkoła). nie ma znaczenia czy dopiero się zatrudniłeś, a np. przypada święto, czy wrzesień i dopłata do wyprawki szkolnej, to dostaniesz. ... i tak od wielu wielu lat, chyba odkąd firma istnieje, tylko kwoty były wtedy inne. A, i jeszcze jest Multisport dopłaty do kart, ale nie korzystam teraz obecnie, ale będę jak sytuacja się uspokoi z wirusem....

DonSavastano
@Łup

Zapomniałeś kolego napisać, że ZFFŚS jest w trakcie likwidacji i wszystkie te dodatki za półtora znikną. Póki co jest jak mówisz, wysokość dodatków zależy od ilości osób pod opieką w gospodarstwie domowym. Pozdrawiam

@DonSavastano

Ja piszę ile ja dostaję na świeta czy przy innych okazjachz Funduszu, ale róznica w dofinansowaniu jest w zależności od sutuacji rodzinnej czy materialnej jest, bo tak nakazuja przepisy jeśli chodzi o zarządzanie Funduszem, zasada jest, że ci z dzieciakami i z najmniejszą średnią na członka rodziny dostają trochę więcej, niż pozostali, i tyle, ale tak musi być, tak działa socjal. a dodatkowy pieniądz do wypłaty zawsze jest, i piszę o tym, bo to jest na plus. Podobno w tym roku jest w likwidacji, w sensie nie chą już go prowadzić, ale powiedzieli, ze pieniedzy z oprocentowanych pożyczek jest tyle, że starczy jeszcze na kolejne 2-3 lata, i te pieniądze dalej dają, była we wrześniu wyprawka szkolna i dopłata do przedszkola, bo mam dzieciaki, teraz jest na swięta, dla mnie nic się nie zmieniło w tym temacie, dlatego o tym wczesniej napisałem. A kto wie, co będzie za 2 czy 3 lata? Ja nie wiem. Mi wystarczy, że pieniądze dostałem w tym roku, i wiem, że będę dalej dostawać, ksiegowa pow. ile jest pieniędzy z oprocentowancyh spłat pożyczek, i ze sukcesywnie na to samo co zawsze cały czas pieniądze idą i bedą szły, zresztą inaczej nie moze być, bo to na cele socjalne, i w innym celu tego nie można ruszać, to sie wie. ... a co będzie za 2-3 lata, to wtedy będę myśleć, czy ZFŚS kontynuują, czy nie, i czy mi się to podoba, czy nie, czy wymyślili inną formę dopłat, socjal, może jakieś premie, co mi teraz o tym myśleć. W różnych firmach są różne dodatkowe bonusy, w niektórych nic nie ma.

Zebra

Jeszcze słowo a propos tego komentarza....słaba.., słabo...smieszne... żadnych konkretów....czy terefere pisze w swoim imieniu czy wypowiada sie za innych? bo wygląda jakby mówił też z ainnych...na zleceniach to bardzo rzadko kto pracuje w tej firmie, chyba na stałe mają tylko informatyka, a na produkcję to najczęściej pojawiają się te same osoby, które pracują gdzie indziej, rzadko jakaś osoba nowa, firma woli zatrudniać od razu na okres próbny, to jeśli terefer piszesz o śmieciówkach, to raz że ja takich na zleceniach to raz w roku może widze, a i tak potem po 1-2 miesiącach zostają zatrudnieni na umowę...to chyba dobez, nie? w innych firmach trzymają na zleceniach miesiącami i umową nie chcą sie wiazać... Kadrowa? w zyciu nie powiedziałbym złego słowa o niej, przeciwnie, jest miła, cierpliwa, a jeśli terefere jesteś wkurzony, to może po prostu nie zrozumiałeś co ci mówiła, i jetseś niezadowlony? chyba różnica zdań w pracy to normalne, ale brak szacunku mówić o kadrowej to kłamstwo...przyjdzcie na rozmowe z kadrową, zadzwońcie, sami sie przekonajcie...wszysy ją tu szanują, bo ona szanuje innych...a ksiegowa niby gubi sie w liczbach? Nawet jeśli ci kiedyś raz ci się pomyliła, to co? zdarza się, nie myli się ten, kto nic nie robi, ważne, zeby poprawić...gdyby tak się myliła w liczbach, to nie pracowałaby w firmie od 20 lat, bo tyle lat pracuje i nie pamiętam, żeby rozeszło się po firmie, że coś zawaliła na kontroli czy coś...dobrze, że zajrzałem na tą stronę, bo czasami się zastanwiam, skad tyle jadu, żeby takie głupoty pisać....dla rónowagi postanowilem napisać coś od siebie, pracuję i nadal chcę pracować w tej firmie i polecam ją.

terefere
@Zebra

Też sobie z ciekawości wszedłem zobaczyć co tam słychać bo widziałem reklamę w autobusie. I jakie chcesz konkrety? Kiedy ja tam pracowałem to osoby z umowami śmieciowymi zawsze miały spóźniane wypłaty - Jakie jeszcze chcesz konkrety? Może takie że co miesiąc trzeba było iść do dziadka żeby puścił przelew bo księgowa wzruszała ramionami i nic z tym nie mogła zrobić. Kadrowa też mi się wydawała spoko jak z nią na początku rozmawiałem, ale później jak wychodziły problemy ze strony firmy pod kątem rozliczeń ( bo nie wiedzieli jak i ja sam mam się dowiadywać ) to już było koniec uprzejmości. Patrząc pod kątem kiedy ja tam pracowałem to Twój komentarz właśnie to stek bzdur pisanych chyba przez osobę z góry albo przez tego dziadka co z nim nikt nie chce jeździć w delegacje. Nie wiem jak jest teraz i w sumie mnie to nie obchodzi. Jedynie pozytywnie mogę się wypowiedzieć o Panu Tomku, kierownikach i pracownikach, którzy dużo mnie nauczyli :) .

@terefere

Dziękujemy za Pana opinię. Jesteśmy otwarci na merytoryczny dialog, jednak nie jesteśmy w stanie odnieść się do konkretnych faktów, których brakuje nam w Pana anonimowej wypowiedzi, postaramy się jednak wyjaśnić pewne kwestie i je podsumować. Jest Pan zadowolony z kierowników w naszej firmie, ponadto podczas pracy nauczył się Pan wiele, i to docenia. Dziękujemy zatem za pozytywną opinię, i doceniamy fakt, że zechciał się Pan tym z nami szczerze podzielić. Natomiast nie jest Pan zadowolony w szczególności z faktu, że wynagrodzenie z umowy-zlecenie nie było na czas, i komunikacja nie ze wszystkimi była dla Pana zadowalająca. Niestety sformułowanie w Pana wypowiedzi mówiące nie tylko za siebie, ale i za innych, – osób na umowach śmieciowych zawsze były spóźnione – jest krzywdzące dla nas, gdyż opiniuje Pan jeden, a mówi o innych, ponadto wynagrodzenie za pracę pracownicy otrzymywali w naszej firmie na czas w 99,99% , i w ciągu ponad 25-letniej historii spółki zdarzyła nam się późniejsza wypłata maksymalnie o 2 dni może parę razy, przeanalizowaliśmy terminowość pod kątem Pana wypowiedzi. Jeśli zdarzyło się to w Pana przypadku, to przepraszamy i oczywiście rozumiemy Pana niezadowolenie. Jesteśmy jednak pewni, że był to jeden incydent, a pozostałe wypłaty były na czas.Ponadto nieliczne umowy zlecenia, które zawieramy, i te kończące się na ostatni dzień miesiąca, zwykle w treści zawierają zapis, że wypłata wynagrodzenia jest w ciągu 14 dni od dnia zakończenia zlecenia, a tym samym termin nie pokrywa się z terminem wypłat pracowników z umów o pracę, tj. do 10-go każdego miesiąca. Może w Pana przypadku też tak było, i mylnie oczekiwał Pan wypłaty do 10-go, a nie do 14-go....Dodatkowo, osoba, która podpisuje umowę, zawsze jest świadoma wysokości wynagrodzenia, na jakie się godzi, i w komunikacji z kandydatem, a w dalszej współpracy potem już z pracownikiem, zawsze przedstawiane są argumenty, za jakim stoi wysokość wynagrodzenia dla danej osoby. Nie oczekujemy, że zawsze i każdy z nami się zgodzi, ale jako Pracodawca to my kreujemy politykę płacową w firmie, popartą doświadczeniem, i zawsze uzasadnioną opiniami zespołu osób kierujących pracownikami na temat współpracy z daną osobą, jej kwalifikacjami i umiejętnościami. Podsumowując - Pana opinia, choć anonimowa, naprawdę jest dla nas ważna, i jesteśmy za nią wdzięczni. Jednak zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem marta.lopinska@promet-stal.pl, z bardziej konkretnymi danymi, żebyśmy mogli sprawdzić sytuację opisaną w Pana wypowiedzi i jeszcze bardziej móc wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy.

Jak długo czekaliście na odzew z PP-M „PROMET-STAL” Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Manueloooo

Ja pracuje tu 2 lata od jesieni, nie pamiętam dobrze, ale chyba ok 2 tygodni...słuchaj, zadzwoń sam, może nie zadzwonili bo umknęło coś , najlepszym się zdarza:) ..urlopy, i jeszcze sporo dzieje się teraz, dobrego. Do Prometu wszedł nowy wspólnik, z kapitałem, Promet jest teraz dużej grupy kapitałowej, zaczyna się rozwijać...już wprowadzili premie kwartalne, ostatnio rozdali ankiety żebyśmy napisali jakich nowych narzędzi potrzebujemy, bo z tym fakt, część to już wymaga wymiany...planują zakupy, w nast roku i westycje w maszyny....nie od razu Rzym zbudowali, ale czuć już zmiany na lepsze, mają perspektywy, i czekam na dalsze nowe fajne pomysły...Oddzwon i powodzenia!

Czy firma PP-M „PROMET-STAL” Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zebra

tak, pożyczki z KZP, ale w funduszu socjalnym poza tym co zawsze dostajemy, znów wróciły pożyczki w tym roku, nowa pula na to została przeznaczona. o warunki udzielania, trzeba się zapytać kadrowej, kkiedyś było chyba do 15 tys. spłata do 3 lat, ale 2 poreczycieli trzeba było mieć. Chyba teraz jest podobnie...

Manueloooo

Ja tam lubię robić w metalu ido Lidla nie pójdę i tyle. Uważam, że w Promeciesa zarobki na średnim poziomie, ci dobrzy specjaliści zarabiają jeszcze lepiej, może na probnymproponuja mniej, bo w CV wszystko ładnie, a praktyka pokazuje poziom różny...ale jak jest się uczciwym i nie roszczeniowym od samego początku, to po paru miesiącach można dogonić starszych pracowników, kwestia budowania zaufania i pokazania co się potrafi...najlepiej przyjść samemu i umówić się chociaż, na rozmowę, żeby zobaczyć co proponują...dodatkowo weszły premie kwartalne, majapakietsocjalny...dla mnie ok, pracuje tu od 2 lat.

Zebra

Zajrzaem z ciekawości, ...u tu takie bzdury piszecie...nie wiem skąd takie komentarze, z czystej złosciwości?..pracuję w tej firmie od wielu lat, jest naprawdę w porządku...nie wiem o co chodzi z tym niby niepłaceniem, ale ja nigdy nie miałem z tym problemów, płacą zawsze na czas, i tyle ile trzeba, ni mniej, ni więcej...od innych też nigdy nie słyszałem, żeby dostali za mao, czy coś....kiedyś raz kolega czegoś sie na kwitku nie dopatrzył, poszedł, wyjaśnili, i zaraz było sprostowanie, i chodziło o jakieś symboliczne kwoty. A co do wynagrodzenia, to dziwią nie komentarez, jak w kazdej firmie, jedni zarabiają wiecej, inni trochę mniej, ale ostateczie jak sie ktoś zatrudnia to chyba wie na jaką wypłatę moze liczyc...

Nietoperz
@Zebra

Lidzie ale możliwości :D

Jak wygląda praca na stanowisku Monter? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie PP-M „PROMET-STAL” Sp. z o.o.?

Jakie są warunki zatrudnienia w PP-M „PROMET-STAL” Sp. z o.o.?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PP-M „PROMET-STAL” Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Łup

Zawsze wygląda to tak samo, - jedno spotkanie w kadrach i z potencjalnym przełożonym,plus obejrzenie zakładu, hal produkcyjnych, zaplecza socjalnego, jak jesteś zainteresowany, i propozycja tego samego dnia, lub w ciągu kilku dni dzwonią z decyzją/propozycją.

Kamil
@Łup

Pan M o którym piszecie, to facet który pracował ponad 10 lat w firmie, w tym przez większość czasu był dyrektorem produkcji, czyli jedną z osób z grona osób zarządzających w imieniu pracodawcy, i w międzyczasie postanowił będą jeszcze pracownikiem firmy założyć swoją firmę, w tej samej branży, razem z paroma innymi jeszcze pracownikami. Gdy Zarząd sie o tym dowiedział, podziękował szybko za współpracę tym pracownikom. Więc pytanie kto kogo "świetnie" potraktował? Chcesz zakładać firmę? ok., ale w tej samej branży będąc nadal pracownikiem, i na jednym z najwyższych stanowisk, jest to oznaka najwyższej nielojalności wobec Pracodawcy, i nie ma możliwości żeby dalej współpracować! Tyle, jeśli chodzi o Pana M. Jak sobie radzi firma bez Pana M.? Dobrze sobie radzi, rozwija się, nikt nie jest niezastąpiony, Pan M. też nie był, i nikt go już u nas nie wspomina, albo tylko w kontekście zdrady, i nielojalności, ludzie nie oglądają się za siebie, tylko patrzą na to co teraz, i o przyszłości.Ludzie którzy kierują poszczególnymi działami w tej firmie, to 40-latkowie, to ludzie pracujący w tej firmie kilkanaście lat, każda z osobna, a to wystarczy, żeby dobrze znać firmę, i prowadzić ją do przodu.

Łup

Polecam pracę w tej firmie. Naprawdę jest w porządku. To na co się umawiasz, to masz w umowie o pracę i zakresie obowiązków. Jakieś poniższe komentarze, typu stawki wynagrodzeń, czy że spawacz robi wszystko poza spawaniem - nieprawda. W tej firmie spawacz spawa, ale też robi prace ślusarskie, i musi sprzątać swoje stanowisko...a czasem jak trzeba też otoczenie, a jak ma małe doświadczenie jako spawacz, i na początku pracy, może przez pierwsze dni jeszcze nie spawać, albo dostawać proste prace na sprawdzenie. Jeśli oczekuje, że w pierwszych dniach kierownik da mu robotę odpowiedzialną dla Klienta, to rzeczywiście nie powinien startować tutaj. Kierownik najpierw da mu takie prace, żeby go poznać, wybadać poziom jego umiejętności, bo na spotkaniu rekrutacyjnym trudno to ocenić, a dopiero potem zacznie dawać mu zadania na miarę tego co umie. Pracuję w firmie kilkanaście lat, i każdy spawacz spawa, co więcej firma odkąd tu pracuję ale też wcześniej, cyklicznie co 2 lata przedłuża uprawnienia spawalnicze swoim pracownikom. Co do stawek, są różne, w zalezności od doswiadczenia, od tego co powiesz, że potrafisz, ale to ile mozesz zarobic w Promet-Stalu dowiesz sie na spotkaniu, nie przez opinie niewiadomo kogo. Najlepiej przyjść osobiście i zapytać o pracę, umówić sie na spotkanie, samemu przekonać się w rozmowie jacy ludzie tu pracują, jak wygląda firma od środka, przejśc się z kierownikiem po hali, zobaczyc warunki pracy, co proponuje, i dopiero podjąć decyzję. Najlepsza jest własna ocena, niż ocena lepsza czy gorsza raptem kilku osób na przstrzeni paru lat, zwłaszcza że firma na rynku istnieje od ponad 20 lat, i w swoich szeregach miała setki ludzi, wielu jeszcze pracuje do tej pory, albo przeszło już na emerytury.

Łysy

Panowie, zakład zatrudnia spawaczy czy slusarzy umiejacych spawać? Ślusarz y typowych w sensie po szkole mechanicznej itd.

Lysy
@Łysy

Bo max 16zl na godzine netto to stawka chyba nie dla spawacza.

Zbigniew
@Lysy

Dowiadywałeś się od firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe Promet-Stal, jakie stawki wynagrodzenia oferują? Skoro oferowana jest stawka 16 złotych za godzinę, to zastanawia mnie jakiego stanowiska ona dotyczy? Daj znać, co udało Ci się na ten temat dowiedzieć.

Lysy
@Zbigniew

Ogloszen jest kilka z tego zakładu, taka stawka jest podana 18-23brutto dla slusarza, wymagane uprawnienia spawalnicZe. Przez tel sie nie dowiedziałem czy sensu strikte potrzebny spawacz czy slusarz z wyksztalcenia z uprawniwniami spawalniczymi.

Seb

Zaaplikowałem tam na spawacza, powiedzcie mi jak sie sprawy tam teraz mają?

Pracownik przyszły

Jestem zainteresowany pracą jakie są tam stawki ?

Pan Samochodzik

felek

co ty (usunięte przez administratora) gościu po co ludzi wprowadzasz w błąd

Patryk

Trudno przejść rekrutacje? Czy firma ma jakieś wymagania i jak się przygotować?

Luidzi

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe Promet-Stal Sp.z o.o - Piłsudskiego 73, 10950 Olsztyn. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o PROMET-STAL Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w PROMET-STAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PROMET-STAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

PROMET-STAL Sp. z o.o.