Opinie o Schomburg Polska Sp z o. o. w Kutno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Schomburg Polska Sp z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schomburg Polska Sp z o. o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schomburg Polska Sp z o. o. w Kutno

Administrator Nowy wpis

Ktoś pracował jako Inżynier Sprzedaży w Schomburg Polska Sp z o. o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Czy w Schomburg Polska Sp z o. o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nieznajomy Nowy wpis

Tak - premie kwartalne, dodatki świąteczne, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników, wczasy pod gruszą, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do multisport ????

. Nowy wpis

Nieznajomy Nowy wpis
@.

Tak - premie kwartalne, dodatki świąteczne, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników, wczasy pod gruszą, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do multisport. :)

Łukasz

Długoletni pracownik napisał że atmosfera jest tu dobra i można się dogadać z kierownictwem. To jak dla mnie na plus. A jak z zarobkami? Też dobre? Podacie mi poziom?

Nieznajomy
@Łukasz

Zarobki ok. Wszystko zależy od stanowiska pracy. Raczej na zarobki nikt nie narzeka.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Schomburg Polska Sp z o. o.?

Misiek

Jestem wieloletnim pracownikiem Schomburg Polska i na kierownictwo nie narzekam. Atmosfera w pracy jest ok. Kierownictwo podchodzi do pracowników jak człowiek do człowieka. Szanują nasze zdanie, raczej podejście propracownicze.

Rysiek
@Misiek

????????????

Misiek
@Rysiek

?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Schomburg Polska Sp z o. o. na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferujemy szeroki pakiet dodatków socjalnych (ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę, karta sportowa współfinansowana przez pracodawcę, ZFŚS w tym wczasy pod gruszą, dodatki na święta BN dla pracowników, karty podarunkowe na święta BN dla dzieci pracowników do 14 roku życia).

Na jakie benefity można liczyć w Schomburg Polska Sp z o. o.?

Piotr Nowicki

Szeroko pojęty pakiet socjalny: -ubezpieczenie na zycie -ubezpieczenie na zdrowie (w podstawowej wersji jest już bardzo bogate w specjalistów) -karta Multisport -paczki na Święta dla dzieci -wczasy pod gruszą

Jan
@Piotr Nowicki

Czy są talony na paliwo oraz bilety do kina?

Piotrunio
@Piotr Nowicki

Jest dodatek na pranie ubrań? Czy są wczasy pod grusza? Paczki dla dzieci? Dodatek na kulture?

Johny
@Piotr Nowicki

Piotruś, napisz coś jeszcze. Co jeszcze jest w zestawie no i tak wogóle czy są wolne etaty. ps. co robisz w fimie bo widze, ze znasz się na rzeczy i jesteś obcykany w temacie. W sekretariacie robisz czy przy prezesie jesteś? Daj znać. Trzymaj się!

Marcinzbranzy

Witam, pojawiły się ogłoszenia na teren woj pomorskiego jakie warunki na stanowisku handlowym ? Pensja podstawowa, premie, narzędzia pracy ?

To prawda ze firma zwalnia wieloletnich pracownikow z doświadczeniem a pozostałym obcina pensje??? Warto z nimi rozmawiać?

Danka

@Misio to taż taka duża rotacja na dziale handlowców?

Misio

Po raz kolejny zmiana przedstawicieli. Czy naprawdę Dyrektorzy nie rozumieją że aby była sprzedaż musi być produkt? Kolejna zmiana przedstawicieli tylko uszczupli już i tak ubogi portfel klientów.

Dyrektor
@Misio

Dyrektorzy jezdza układać towar w marketach? Czy to praca handlowca?

Szukma pracy . Przymom mnie tam? 8 lat na wózku widłowym, 7 lat w churtowni slodyczow, byłem pomocnikiem murazy przez ostatnie 12 lat w tym 1 rok w Niemczeh. Na co mogę liczyc? Chciałbym sprubowac jako taki doradca na budowie i sprzedawca. Mam dobry kontakt z klientami i mi ófają.

doradca

chłopie, idealna firma dla ciebie, nacieraj

PH

Kolejne ogłoszenia na DTH, chyba znowu ludzie uciekają z tej firmy, czyli pewnie się tam nic nie zmieniło.

Latarnik

Ta firma jest jak stara zardzewiała krypa, która nabiera wody i ledwo płynie, już bez Kapitana i oficerów. Zobaczymy jak długo utrzyma się na wodzie,ale patrząc na to co się tam dzieje, to chyba niedługo będzie statkiem widmo.

przedstawiciel

Firma podobno szuka nowych ludzi. Warto się zgłosić na PH czy to już tylko ewakuacja bo ostatnio sporo osób odeszło z pracy? Nowy zastępca dyrektora zna rynek chemi i budowlanki czy tylko liczy tabelki?

Iwona
@przedstawiciel

Myślę, że ludzie odchodzą z Schomburg z różnych powodów. Skoro szukają nowych osób, to może warto spróbować. A czego oczekujesz od pracodawcy? Mam na myśli rodzaj umowy, zarobki, benefity itp.

Iwona

@Bezrobotny ambitny, co ma na celu Twój komentarz? Forum GoWork.pl nie służy donosom, a wymianie opinii na temat pracodawcy i oferowanych przez nich warunków. Jak pracuje Wam się w Schomburg Polska?

Bezrobotny ambitny

Panie Krzysztofie, nie zamierzam kwestionować Pańskiej wypowiedzi, ponieważ obejmuje Pan stanowisko do którego wiedzą i doświadczeniem nie jestem w stanie dorównać ponieważ na trzy firmy w mojej karierze tylko jedna była znacząca na Polskim rynku a dwie pozostałe tylko lokalnie z tego też tytułu mam duży problem z dalszym rozwojem i znalezieniem pracy w bardziej znaczących firmach dlatego też irytuje mnie postawa Państwa handlowca, który być może jest dobrym pracownikiem ponieważ zwiększa obroty ale uważam że wyniki tego Pana powinny być lepsze chociażby dlatego że obserwuje jak codziennie krąży autem po mieście bez celu a ten czas można byłoby poświęcić na sprzedaż. Zmierzam do tego że nie należy spoczywać na laurach. Jeżeli osiągnięty jest pewien próg to i tak warto pokusić się o dodatkową weryfikację pracy przedstawicieli...być może opiera się ona tylko na sprzedaży telefonicznej a "może" u klienta budując relację sprzedaż "byłaby" większa.

Krzysztof Pogan

To czy SCHOMBURG w Polsce się "zwija" czy "rozwija" nie powinny świadczyć opinie anonimowych autorów na forach internetowych, a kilka faktów: 1. sprzedaż narastająco od stycznia do sierpnia 2017 vs. analogiczny okres roku 2016 = wzrost rzędu 20% 2. od kwietnia 2017 Firma odnotowuje w kolejnych miesiącach zysk, czego nie było już od kilku ładnych lat ... prognozy wskazują na zakończenie roku 2017 z wynikiem pozytywnym, co w porównaniu z olbrzymią stratą z roku ubiegłego jasno obrazuje w którą stronę zmierza SCHOMBURG Polska 3. przebudowane zespoły sprzedażowe, jasno określona i konsekwentnie realizowana koncepcja zmian i strategia rozwoju, poprawianie warunków pracy, zmiany także w samym zakładzie produkcyjnym, wymiana firm zewnętrznych świadczących usługi dla SCHOMBURG Polska, 4. coraz więcej produktów z logo SCHOMBURG pojawiających się zarówno na budowach jak i w punktach handlowych, i to nie tylko "kultowy" Aquafin-2K, ale i produkty do montażu płytek ceramicznych, hydroizolacje bitumiczne, powłoki ochronne, np. z grupy polimoczników (nowe produkty wdrożone w Polsce) ... To są fakty i twarde dowody na to co faktycznie dzieje się w/z SCHOMBURG Polska. Jeśli ktoś chce faktycznie poznać konkrety na temat SCHOMBURG Polska - zapraszam do Kutna, na ul. Sklęczkowską 18A. A jeśli jacyś Autorzy poprzednich wpisów na tym forum są dalej Pracownikami Spółki SCHOMBURG Polska to zapraszam do osobistego spotkania ... często bywam w Firmie, zatem nie jest to takie trudne.

cześć

To jak to? Laborant a nie biznesmen? A wogole to firma się rozwija, czy zwija? Warto wysłać CV tak żeby sobie doświadczenie w cv zrobić?

Pan dobra rada
@cześć

Szkoda zaśmiecać CV i strata czasu jest tyle fajnych innych firm z perspektywą rozwoju!!!!

życzliwa klientka

Problemy Schomburga w ostanich latach biorą się w głównej mierze z kilku, znanych w branży czynników, m.in. : brak sieci dystrybucji, krótka(bardzo krótka) lista atrakcyjnych rynkowo produktów, ciągłe zmiany wśród pracowników terenowych, marketingowy niebyt, samozadowolenie ekipy i mrzonki o wyjątkowości. Może 20- 15 lat temu Schomburg wyznaczał standardy w branży, poprzez wysoki stopień supportu technicznego i innowacyjną- jak na tamten czas i miejsce- ofertę, ale dziś ani oferta, ani personel nie gra już w 1 lidze. I do tego wszystkiego, zamiast postawić teraz na młodego managera z kontaktami w branży, który czuje rynek, przekazano stery firmy komuś takiemu jak pan Krzyś. Prawdopodobnie jest to facet, który może zawstydzić innych wiedzą na temat materiałoznawstwa i innych aspektów technicznych związanych z budownictwem, ale w dziedzinie handlu zawstydzająco niedomaga. Niestety, jego absurdalny poziom narcyzmu (facet ma stronę www o samym sobie:) ), otaczanie się wyłącznie pochlebcami, oraz brak doświadczenia handlowego nie pozwala mu na trzeźwą ocenę sytuacji i adekwatne do potrzeb rynku przekierowanie działań firmy. Brandzlowanie się wyjątkowością aqafinu i wydawanie gazetek, to nie jest pomysł na sukces w tej branży w 2017 roku. To wszystko szkoda , bo branży potrzeba takich marek jak stary, dobry schomburg.

@życzliwa klientka

Lepiej był tego nie ujął - kto zna temat wie w czym tkwi problem ...

muzyk

Kreowanie fikcyjnej rzeczywistości jak w sennych marzeniach, budowa wizerunku niczym Tor zwycięzca, bliskie kontakty (mezalianse) kierownictwa to pomysł na barwne codzienne życie ale nie na odbudowę wizerunku firmy na rynku

Zostaw merytoryczną opinię o Schomburg Polska Sp z o. o. - Kutno

• Jak się pracuje w Schomburg Polska Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schomburg Polska Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schomburg Polska Sp z o. o.
2.8/5 Na podstawie 51 ocen.

Schomburg Polska Sp z o. o.