Opinie o Solar-Energy S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solar-Energy S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solar-Energy S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solar-Energy S.A. w Warszawa

Ilona

Dopytam o prezesa - skąd to narzekanie? Jak on podchodzi do pracowników, jaką atmosferę wprowadza?

Były pracownik Nowy wpis
@Ilona

Jest dwulicowy i obłudny. Najpierw się uśmiecha ale jak mu coś się odwidzi to potrafi człowiekowi koło (usunięte przez administratora)narobić, wtedy tylko czycha aż się noga powinie. Człowiek poszedł do lekarza po przedłużenie L4 a w międzyczasie już dostał pismo o wypowiedzeniu umowy, bo się w pracy nie zjawił. WSPOŁNIKÓW (poza tym siwym z Kwidzynia - chociaż może to i już też jego) tylko na kase chce (usunięte przez administratora). W głowie prezesa jest coś na zasadzie: Wszyscy chcą mnie wykiwać to ja dla pewności wykiwam go pierwszy.

Rety Nowy wpis

Miałem podobną sytuację, po zapłacie dostałem uszkodzony towar, kontakt się urwał. Sprawa trafia do sadu!

Iwona Nowy wpis

Z tego co tu czytam niektórzy klienci nie byli zbyt zadowoleni z usług... Mnie ciekawią aktualne warunki w biurze tutaj, orientuje się ktoś czy nie przyjmują przypadkiem na praktyki lub staże? Na stronie nie znalazłam żadnej informacji na ten temat, ale może jest szansa, był ktoś?

Wacek Nowy wpis

Z całego serca nie polecam tej "firmy". Celowo dałem w cudzysłów "firma". Zamówiłem u nich kilka paneli razem z montażem. Wszystko było O.K. dopóty, dopóki nie zaksięgowali mojej wpłaty na swoim koncie. Nie dokończyli wszystkiego, ponieważ mieli naprawić łączność WiFi. Sam nie wiem czy nazwa ich przerosła, ale od 16 kwietnia do chwili obecnej nie rozwiązali problemu. Aby się dodzwonić do "biura" musiałem zmieniać za każdym razem kartę startową, bo nikt nie odbierał tel. Ostatnio dodzwoniłem się, w sobotę, ale "kierownik" całej tej spółki gdy mnie usłyszał, to zaczął kląć tak dosłownie Sklął mnie i odrzucił słuchawkę. Gorszego chama do tej pory nie spotkałem. Jednym słowem od 16 kwietnia do dziś, czyli początek sierpnia usterka nie została naprawiona. Przed zaksięgowaniem pieniędzy ode mnie wszystko było porostu bajkowo. Później, to już raczej zapomnijcie o jakichkolwiek reklamacjach. Tak, jak w mojej sytuacji cały czas albo tel. był zajęty, albo odrzucali połączenia. Jeszcze raz Was wszystkich internauci przestrzegam przed tą "firmą". Nie dajcie się nabrać na szybkie podpisanie umowy. Potem jesteście już uwiązani z nimi bez serwisu i TELEFONY BĘDĄ NON STOP ZAJĘTE!!!.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Solar-Energy S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Iza

Piszecie, że "są obecnie różne programy wspierające energię odnawialną i dzięki temu takie firmy zwiększają zyski i przy okazji także zatrudnienie" ale czy to są rekrutacje na niskie stanowiska tutaj, a ci stali pracownicy jakoś awansują wewnętrznie, gdy pojawiają się nowe osoby?

Noname

Bardzo nie polecam, ta pożal się boże spółka to żart, szczególnie mentalność prezesa, tonący statek

pracuś
@Noname

Hej, pracowałeś tam ostatnio? Firma dalej funkcjonuje?

jacek

@cirilla a pozmieniało się coś w tej kwestii teraz? też dużo osób szukają?

cirilla

jeżeli chodzi o rozwój i zyski to masz rację @fantu. Są obecnie różne programy wspierające energię odnawialną i dzięki temu takie firmy zwiększają zyski i przy okazji także zatrudnienie.

łysy

Człowieku szukający pracy !!! zastanów się, gdzie są starzy operatorzy linii ???????? Już ich dawno wy....li albo sami pouciekali.

Wortański

Przede wszystkim technologia jaką się zajmują czyli panele grzewcze, solary, panele słoneczne i in. są jeszcze nie do końca wykorzystywanym źródłem pozyskiwania energii w Polsce. Z tego dosyć prosty wniosek, że nie ma co liczyć na nie wiadomo jakie zyski już teraz. Jeżeli ktoś chce podjąć tutaj pracę i sprawić by ona była dochodowa, to prawdopodobnie będzie musiał wstrzymać się nieco.

Antykomuna

Jestem szczęśliwy że już tam nie pracuję i nie muszę więcej oglądać pewnej fałszywie uśmiechniętej gęby :)

Kolega

Ale siara nic nie można dodać :)

makumba

Czy skrzynka z "podkładów kolejowych" nadaje się do opakowania jednego panela, bo chciał bym go wysłać znajomemu?????

simba

hej .pozdrawiam

Nie polecam tej firmy :)

Nie polecam tej firmy.

rrrr

byłem na rozmowie, prezes zrobił jak najgorsze wrażenie, chciał płacić minimalne pieniądze, umowa o dzieło itd

zainteresowany

czy w dalszym ciągu nie polecacie pracy w tej firmie? a może coś się zmieniło?

as

popieram nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Solar-Energy S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Solar-Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solar-Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Solar-Energy S.A.